Forum
Evo pa sm spet začela pisat o best friend Rex.... Prvi del sm že napisala in kdur ga ni prebrau ga lohk kamot prebere ;3 .. no tu bo pa zdej drugi del zgodbe :3 upam da vam bo ušeč :3 Zgodba bo pisana u poglaujih .. (zgodba je izmišljena)

Pisala bom torej kr po puglaujih :3 Upam d vm bo ušeč :3

Naj začnem ? :3

Jz ( Maja)

Rex

Naj pišem ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. maj 2011
Napišem ? :3
11. maj 2011
ja
11. maj 2011
Ok začenjam z prvim poglaujem drugega dela ...(ps: zgodba je izmišljena)
1.POGLAVJE : Sončni zahod

Pa smo spet skupaj.... kot sem pisala v prejšni zgodbi bom sedaj nadaljevala ..... Začele so se nove počitnice... Pa smo zdelali 8. razred sem si mislila... In kmalu bom opravila še deveti razred... Zanimivo... Z Rexom mojim junakom,ki me je rešil pred kriminalcem sva bila vsak dan bolj povezana... Vsak trenutek sva tičala skupaj... po tem so me poznali usi pirančani... Vsako jutro so me videli peljati se s kolesom do bljižnje trgovine po mleko in nazaj domov. Poleg mene pa je tekal Rex.. bil je že velik pes .. pravi heroj.. hh ... Vsakič sem bila bolj ponosna nanj.. :3 .. No nekega dne sva z Rexom odšla na bljižno pečino in zvečer opazovala sončni zahod... sončni zahod,ki je bil tako lep .. in barke ki so se zibale na morju.. sončni zahod nama je vedno dal nove energije... Bila sem vesela,da sem preživljala tako lepo otroštvo v Piranu... Resnično .. z Rexom sva imela najraje sončni zahod :3.....

tu je mal za začetk ^^
Nadaljujm z novim poglaujem? :3 + pište kaku se vm zdi 3
11. maj 2011
next
11. maj 2011
ok bom nextala :3 ju3 :3
11. maj 2011
po dougm času nextam ......

2. POGLAVJE...- PRIJATELJ

Pa je biu 9.razred! ... Smo šli na pohod... najprej kar so nam učitelji povedali so rekli, da bomo šli po obali... In najprej kar mi je najprej padlo na pamet je bilo...
Učitelj?' Ka lahko jas svojega psa uzamem s sabo? Saj vete kterega..
Privolil je .. Supr... No pa sva z Rexom komaj čakala,da pride dan pohoda...
In sva šla... Ko smo se sprehajali ob obali... je rex tekal po plitki vodi... In nagajal.. hahah.luštno je blo... Prijateljice so ga venomer božale in prijatelji so govorili, kako je lepo imeti pravega prijatelja :3 ... Ampak nekaj se je zgodilo................................................
Nextam?
13. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg