Forum
Haai...<3 Tokrat bom morda pisala zadnjič(o tem odločate vi..).

No kar začnimo.
____________________________________________________________________________________

Heej Sem Sandra in pišem svoj dnevnik...No to je moj dnevnik.. Povedala vam bom moje največje dogodivščine in najbolj posebne...<3

Hodim na Gimnazijo P.N.Y. (Poslovna New York) In ja tudi sem iz New Yorka... Večino ljudi si želi videti Ny vendar je čisto običajno mesto....Smo povprečna družina moj oče je Poslovnež moja mama pa zdravnica.... Imam BFF Julianno Perez in je tudi moja sošolka od 1 razreda oš in do gimnazije..

Noja največja skrivnost je da bi PSSSSSSSSST! postala hiphop plesalka in to zelo slavna..Ples mi kar gre..
To sem jaz med plesom:

To pa je Moja BFF Jul(tako kličem Julianno)
:

Rada ima pop.......

Za next rabim vsaj 2x next...<33 čaww
13. januar 2013
next
13. januar 2013
Hwalla za next...

No danes je bilo v šoli NOROO ....Moram vam povedat kako sem zatrapana v enega tipa Janyja od Jul brata a Jul tega nesme izvedeti tak da PSSSSSSSSST a ima ponco eno z zeloo velikimi saj veste kaj..UU No on je 4 letnik jaz in Jul pa 2 in povedali so nam da bo čez 2 tedna šolski ples... Jul je rekla das lahko 1dan pred šolskim plesom prespim pri njejjj wiiiiiiii komaj čakamm...<333
Jany:

Waaaw mwaa<3<3

No potem se je danes v šoli zgodilo še nekaj...K nam je prišla nova sošolka...(moram priznat prava piflarka) a vseeno nebom dovolila da ji težijo....Ime ji je Anne Rios
Ana:

Nemorem več pisat napišem več čez 1 urco okay Bay....<3
14. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg