Forum
u145410
u145410
hej sem cirila sm se odločila da bam pisala prvo zgodbo je nekoliko resnična ampak ne čisto upam de baste bral
07. januar 2014
u145410
u145410
mal prekratku je blu sm niki spustila?

pršla sm na busno tam sta me že čakali ko sem prišla kje smo se močno objele in skupaj šle do gimazije ko hodimo govorimo vse mogoče kako smo se imele in kaj smo vse počele
slike dam jutri
07. januar 2014
u145410
u145410
ko smo prišle do gimnazije je Bea takoj letela ke h enim letakom kjer piše kdo bo skom pa v kirem razredu. Z Adreo ostaneva tm in se pogovarjava:
j-(jaz) a-(andrea)
j-gimnazija.
a-končno
j-kva si je ti čakala.
a-ma ne od prjatlce sm zvedla de so tuki fuuul lušni tipi.
j-joj andrea tem sm tipi hodjo po glav lej tm pr drevesu je Tim se poznava od počitnc in se je zalubo vate ka sm mu pakazala slika.A ti je všeč??
a-ja res je lušn.
j-ljubezen na prvi pogled
a-ma dej nihi ej jest grem do prjatlce ka tm stoji pridem pol ok?
j-ok
naslonm se na ograjo in gledam okrog zagledam enga fanta ka je res fuuul kjuti pol tut on pogledam mene neki časa se gledava pa smejiva in ka se napoti k meni pride bea in vse pokvar.
pogovor med mano(jaz-j) in beo(b)
j-hvala de si mi pokvarla pogled
b-opaa tipi??
j-tip
b-what ever
j-no in kaj si ugotovila
b-mi smo skupi smo v 1b mam pa eno slabo in eno dobro novico.
j-dej pavej slabo
b-kristina je tu in v isti razred hod kt mi
j-sej me zajebavaš?
b-ne no in dobra novica je de je tary z nami hod pa nena klapa
j-aja res fino
b- no jest grem ki tary se vidva
Res fino tary mi mora zagravžat še ta gimnazija po enih treh mescih bam spet skregana z beo pa z andreo tut pamoje. Tary je tak preklet človk ka vse prjatle odvzame sm v nenu dobro Kristina pa za Beo vse ponvla zakva še v gimnaziji??
tu si mislem pol pa kr naenkrat pristom men un tip ka sva se srečala.
pogovor med nama:
jaz(j) david-(d)
d-žio jst sm david
j-ojj lili
d-zakva si me gledala
j-a te nebi smela
d-ja no če me ne bi se nebi spoznala in ti nebi reku de si...
lih tkrat pride tary nena klapa bea pa andrea in tary reče : ojjjj ti si pa (davidu) on odgovori : David ona: Tary zapleteta se v pogovor in vsi ostali tut nevidno se izmuznem waw spet sm izbočenec tk kt v osnovi Tary bi nej rajš pretepla pa Beo in Adreo tut barabe!! hodm po gimnaziji pol pride do mene David in mi reče: zakva si šla ?? tkrat lih ravnatelj začne govort za to se obrnem in si rečem zarad prjatlc ka so tujk dobrega srca (potiho) in grem.

Kristina:http://data1.whicdn.com/images/35662848/tumblr_m8k01pDshN1rntry2o1_500_large.jpg
Tary:https://lh4.googleusercontent.com/-SZOL50l9ljA/AAAAAAAAAAI/AAAAAAAAAEA/lFEksDq8gSs/photo.jpg
Tim:http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=65037743
David:http://data1.whicdn.com/images/47886135/tumblr_mfr26onNqR1s1z6k9o1_500_large.jpg

upam de je vredu za vsej en next?
08. januar 2014
u145410
u145410
tut če ni vredu jest bam pisala

Ka je ravnatelj kočal svoj dolg pa dolgočasn smo šli v razrede de smo spoznal razrednika ka sm pršla v razred je bea sedela z tary in andrea z timom.zato sm se vsedla zravn ene lucy.
pogovor med mano in lucy
jaz-(j) lucy-(y)
j-se lohk vsedem tuki
y-jp
j-hvala
y-sm lucy ti?
j-lili
y-si sama pršla?
j-ne s beo ka je zravn une ka je v modri majc pa z andreo ka je pa zravn ne je pa..
y-tim moj brat
j-a kuul pol sva se pa že srečale
y-točno si se mi zdela nekam znana
j-ti tut men
y-zakva pa nisi z beo pa z adreo
j-ma adreo pustim ka je zalubljena bea je pa tak pasebn člok ka ji ba dolcajt bo pršla hmen al ka kej ne bo znala al pa ka ne bo tary v šola.
y-aja tu je una tary ka prevzame vse prjatle pol se una dva skregata pride g tem gordu govoti o njej pol sta pa spet BFF
j-tut pr tem tk ??
y-ja ži večkrat zatu se ne ubadam stem
j-jest se pa ne moram kr naprej mislem na tu
y-sčasoma bo šlo in kako si
j-tenutno zalubleno ti?
y-fajn v koga pa si
j.v davida
y-davida moj bratranc je v 1a je
j-a kul
v razred pide učitl profesor matej kogovček takoj sm vidla de bo fajn tam razklada mam o gimnaziji pa deli liste na sred ure ka profesor neki išče mi lucy na peresnico napise ob teh prih h baru 4.4 grema z davidmo na pijačo na nena persenica napišem nazaj oki
zasmejiva se hmal je konc ure grem domu de se preoblečm de grem ob ob pol treh h baru 4.4

slike pol
09. januar 2014
u145410
u145410
a loh kejšn next drgaš bam nehala pisat!
11. januar 2014
u145410
u145410
še en next bam napisala pol če ne ba neč pa ne bam več pisala
12. januar 2014
next
14. januar 2014
u145410
u145410
hvala za next ʝɮ$ʝ.ṩмἷҭђ

5 do 3 sm bla pr baru onadva sta že bila tam pozdravili smo se lucy me je objela david se mi je pa samo zasmejal. natakrca je bla takoj pr naši miz lucy si je naročila limonado vidva z davidom pa sladoledno kupo. en lep čas smo bili tiho. videla sem kako je lucy dregnila davida vedela sem kaj to pomeni ampak delala sem se da nevidm.pol me je prašal ej lili am..... amm...... a maš rada sladoled.viela sm kako je lucy zavila z očmi jaz sem se pa zasmejala in rakla zelllo obožujem ga. spet me je vprašu in kako se ti zdi v šol ? ma supr je še kr no sm rekla pol se je oglasila še lucy dej david ne obotavlji se in je praši prašal me je ......

sori za kratek next bo zvečer dljši
14. januar 2014
dobr pišš pa next
14. januar 2014
slike okej
14. januar 2014

14. januar 2014
u145410
u145410
mensur bekimaj zakva ta slika??

hvala ʝɮ$ʝ.ṩмἷҭђ
lucy je šla na wc
pogovor med mano in davidom
jaz (J) david (D)
j-kva si me mislu prašat??
d-mmmm...aaa... a mi pasodiš list iz zveska???
j-a zata vprašajne si se tujk ubotavlav??
d-mmm ja no a mi pasodiš??
j-ja kk si vedu de mam zvesk??
d-prej sm vidu list trabam!
j-aja sori na tuki je
d-hvala na wc grem
j-z listom??
d-ja
pol je šov hml je pšla lucy
pogovor med mano in lucy
jaz_(J) lucy-(Y) pol na konc še david -(D)
y-tary je bla na wc-ju papo mobiju je govorila
j-a se zajebavaš?
y-ne te ne kokr sm šlišala je tu rekla : ja tuki je nesplača se ti čakat pol sladoleda ma za snest pa čakala bo davidatk de me počak pred tem barom greva skupi damu. sm pol ka me je vidla je hitr rekla moramt jet pa čez pol ure bod tm ajde lupčka.
j-pismo! sigurno je z bea gavarila
y-a sta ble zmejnene de se dabita ?
j-ja po šol mi je rekla če bi lohk se dabile ab treh sm si i jest rekla de ne ka sm zmejnena z lucy pa davidam pol je pa ekla če lohk ab petin in sm rekla ja. zdej pa nevim kva ba !?!
y-sprjazn se pa ne bod jjezna tk je tut men nrdila in me je fnt zapustu zarad tega
j-kkur... šit ad tary paglej se ži z davidam pagavarje!
y-mislem de je v nega
j-pol pa rajš grim
y-ja pa še kej ne greš prek mojega trupla!!!
j-zakva ne
y-tk ba tary dabila še več veslja pa david ba ... pač ne ba fajn čegreš ne da tebe da davida da mene tary ba pa več veselja dabila tk al tk pa gri david sm pa de ga nebi prašala kva sta se s tary pagavarjale !
j-ok
d-sori lili in o čem sta se pagavajale
y-o marsičem
d-o čem bel točno prosm !
j-firbc ženski pogovori
d-aha fajn a tu je tvoj list
j-hvala ka si ga zmčkav
d-z razlogom neki piše not
j-aha
odvijam ga ka ga odvijem brem in berem na koncu pa piše:TAKO REČENO VŠEČ SI MI RAD TE MAM=LJUBiM TE =ABI HADILA Z MANA? :*
j- itak si rečem potiho ustanem ga objamem in pol me on poljubi lucy je bla fuuul srečna tk sva stala tm abjeta ka mi zazvoni telefon oglasim se čeprav ne rada.ne dabim nsele novice solze mi pritečeja in jest sm gr pr vratih srečam beo ampak se ne zmenm zano zdej je bel pomeben klic kt ti sm ji rekla ka me je pazdravla pa tla abjet.
15. januar 2014
hehehe
17. januar 2014
u145410
u145410
mensur bekimaj če že misleš bit tuki dej rašj next prosiimmm!!
17. januar 2014
u145410
u145410
dobila sm klic od andree de je pršla nesreča z mojo sestrično tino zdej je v bolnic z andreo pa timom ni blu neč.Tina si je zlomila nogo in zvila vrat ka sm pršlah kni v soba sm je tla objet sm je rekla de ne ka je vse bali tla sm ji niki rečt ampak je zdravnik pršu sm mogla jet vn zravnik je bil res tečn.zuni sm blaz andreo tima so še pregledoval.
pogovor:jaz-j andrea-a
a-sori upam de nisi jezna ka sva povzročla nesečna
j-ne zakva ti se je bil avtobusar kriv?!?
a-no ja.........
j-kva točno je blu??
a-pač tim me je zasnubo jest sm p zakričala od same sreče in voznik se je ustrašu in je zaviral..
j-no kej češ neki more pokvart tut men je pokvarlu niki sm ne en dogodek ampak dva
a-bea ???
j-jp
a-ok zdej ne pa ne štekam jest mam ne dost pa tary tut
j-jp jest tut sm aviš ni je tu ušeč ka je zdej popularna....
a-a te je tla bea objet ??
j-ja predn sm šla kk veš??
a-slišala sm
j-prasice
a-no no umiri se malo tujk hudo pa spet ni
j-sori
a-ni blema grim jest h timu
j-ok objem ga u mojem imenu ok?
a-prav čaww
jest sm šla še h tini lihk zaspala je pa sm bla vseen sm razmišlala če so starši res šli v pariz kt za dva mesca uoam de je dabila sm sms od sestre(lana):a prideš gledat našo predstavo?? je ob pol osmih <3 :* odpisala sm če bam dost hitra ja <3<3
ura je bla bla pol šestih ka sm pršla domu štučerala sm se ka je pozvonil na hitr sm si obrisala lase pa ovila v brisačo odprla sm vrata bil je david bla sm kr presenečena prašala sm ga ki je dobil naslov pa je reku sm lucy no ja zdej lucy ve vse o men.povabla sm ga notr v moja soba rekla sm pačak tuki jest se grim ableč za sestrina predstava ok prikimam je hitr sm se ablekla pa naličla pa vse pršla sm u soba začela sva se pagavarjet
david-d jaz-j
d-lušna
j-hvala
d-kva je blu prej
j-ma sestrična si je niki nrdila nesreča
d-aja tu je tistu blu mi je tim povedu ja sm mislna de si zarad bee šla ke
j-ne ne bi šla no bi šla sm se ne bi zjjokala sestriče mam nejrajš
d-aja...
j-pa tebe tut
zasmejal se je ker čarobn nasmeh sm mu rekla poljubusm poljubljala sva se.....in spet 9 sms kr naekrat david je reku de nej odpišem 1 je blu od sestre napisla je predstava je ob 8 povab še koga napisla sm ji ba še david pršu pol je reku david no pol se grim uštimat se dabiva ab 7 tuki ok ok sm mu odgovorila niki mi je napisla tut mami kk je blu napisla sm ji sam tadobre stavri itak... drugi so bli od bee pa 2 od tary sloh nism brala ura je bla hmal 7 z davidam sva se dabila točno ob pol osmih smo se dabil z lano smo se pogovarjal kk sm jest dabial fanta pač tuu ka sta se david pa lana sta se utopila v pogovor nek svoj neki v zvezi z enim igralcem pol sm vidla pa nekoga kar nism pričakovala bla sm fuuul vesela al pa tut ne .....

tina:http://25.media.tumblr.com/tumblr_md8g09Spkd1re030ro1_400.jpg
lana: http://25.media.tumblr.com/4313ce2a298bbfc5559263cb0a3da3e4/tumblr_mp0escl5Ui1rbh3oko1_500.jpg
naša hiša:http://montaznehise.poslovni-imenik.si/files/2012/03/Monta%C5%BEne-hi%C5%A1e-na-klju%C4%8D.jpg
moja soba:http://pohistvo-matic.si/cache/matic/10000020-mladinska-2235102df2ddea57.jpg
moja obleka za predstavo:http://static.tumblr.com/hivtl2p/VJQlrxl0i/tumblr_lkt0gthsbf1qbv4sdo1_500_large.jpg taka sm bla tm zatu ka sm za vse nene predstave delala kt fotografinja
make up:http://29.media.tumblr.com/tumblr_lzsum7YDBA1rnoi71o1_500.jpg
čevlji:http://24.media.tumblr.com/tumblr_mat7c4KeOR1rpwhboo1_500.jpg
18. januar 2014
u156571
u156571
Next
18. januar 2014
u145410
u145410
vidla sm svoja bratranca-miha ampak ne samga z tary jest sm sm gledalain si mislna a mam slučajnu privide a na žalost jih nism mile šla sm ke pozdravla vse skupi in reklade moram z miha tom govort šla sva mal stran
pogovor nama:
j-jaz m-miha
j-asi sam pršu?
m-ne
j-skom pa
m-s tary sej vem de nisizadovolna sm lej sm v nu in ona v mene
j-rajš se pozanimi če je res vate pa nevrjemji kar koli ba že gavarilao men ok ?
m-OK ajd
j-AJDE!!
ah keru življenje še bee srečam pa bo res super in ja zagledala sm je bla je pr sestr in lih ke sm mogla jet šla sm ke in sm sestr vzela fotoaparat in je prašala ki je david rekla je da na wc-ju beo nism niti pagledala nism lana je mogla jet bea me je tla niki prašat sm sm sesm obrlna stan pa šla k davidu
d-david j-jaz
j-a je lohk še slabi
d-jp zate zame in zatvoga bratranca
j-zakva
d-miha je fuul v tary tary je vame mihata bo dala pa načevl konc tedna pač nena lep način
j-oo fak ej in a je zdej lohk še hujš
d-nevim
pol me je poljubu tak dol lep poljub
j-tu si zanalš naredu ane
d-ja nej tary vid de mamsm tebe rd tk drgač bi te tut drgač
poljubila sm ga nazaj
j-jest moram jet slikat
d-jest moram jet sedet mi je tvoja sestra zrihtala prva vrsta
j-kuul
poljubila sva se in šla vsak na svoj konc predstava je trajala do dessetih šla sm taprvu k sestr de sm ji dala fotoaparat pol pa na mestu kjer sva se zmenila z davidam davida sm vidla kk se pagavarja z enim igralcem mal sm čakala ins e odločila de grem ke ampak do mene je pršla tary.

slike jutr
18. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg