Forum
u70873
u70873

Lilly Ann je normalna najstnica, stara je 17 let in čez meces in pol bo postala polnoletna. V življenju ji gre dobroin vse kar si zaželi tudi dobi a ni razvajena. V šoli jo imajo radi fanta pa še vseeno ni dobila. Ko končno spozna ljubezen svojega življenja in dobi fanta ter spozna največje pevske zvezde pa se ji življenje spremeni...
15. julij 2013
u135507
u135507
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. julij 2013
u70873
u70873
dobro bom napisala en kratki uvodni nextek :*
Heyy jaz sem Lilly Ann. Stara sem 17 let oz. bom 18 čez mesec in pol. Končala sem srednjo šolo kar pomeni da imam rojstni dan poletji natančneje 15.avgusta. rada imam glasbo eh kaj rada obožujem jo. Polek tega pa tudi pojem in plešem. Včasih sem se obadala tudi z manekenstvom vendar so mi rekli da sem pre 'debela' za manekenko. Mislim če si velik 165 cm in maš 45 kil si pre 'debel' wtf?! No saj ne mislim da sem suha ampak tako zelooooo debela pa tut nisem. Nimam glih nwm kak kratkih lasov tako kot mama ki jih ma do polovice hrbta jaz jih mam malo čez rit in sem obsedena z njimi barvala sem si jih zamo 4 krat za razliko moje mame ki je imela že vse barve las (tudi zelene). Poslušam glasbo še najraje ed sheeran - give me love, pessenger – let her go in miley cyrus – we can't stop. Včasih tidi poziram pred kamerami in z mamo imama tudi center za manekenstvo. Ah dovolj o meni gremo nazaj v realnost. » punce! Naslednja skupina pridite kar noter v dvorano!« sem se zadrla ker sem trenutno 'delala'. Punce so prišle v dvoran in pričeli smo vadit. » punce zdaj pa vsaka ko pride na vrsto naj naredi celi obrat in navadno pozo.« in začele so 'hoditi' po taktu glasbe Avril lavigne – Here's to newer growing up.
me:

16. julij 2013
u70873
u70873
a je ok??
16. julij 2013
u70873
u70873
нααι.*
α prιdeš ɴα cнαт..?
ѕe ɢreмo мαl zαjeвαvαт< З
нαнαн:*
lιɴĸe──> http://www.igre123.com/forum/tema/chat-talks-in-lt-3-./59254/
27. julij 2013
Next
22. avgust 2013
u70873
u70873
Pkice moje... jaz se bom zbrisala do konc septembra... Rada Vas Mam! mogoče si bom naredla novi profil enkrat na polovici oktobra...
01. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg