Forum
Heeeej, sem Stephanie, in imam fanta Jack, živim v vili, z sekicama Tracy in Casey, ter bratom Ajaxom. V mojmu lajfu je bil en tok čudn dan k ga nisem znala pojasnit dougo ne. Aja še to imam fanta Zacka in betiko Tyno. Berite:* Oglašujete lahko samo moji brauci, pussa.

Stephani

Bruder

Fant

Tyna

En pondeljek sta me zbudila Kitty in Buddy, premetavala sem se v postelji dokler me ni pokonci vrgla še budilka, odšla sem v kopalnico in potem kar v spodnjem perilu v kuhinjo, pripravila sem kosmiče in se usedla na sedežno zraven brata. ''rekel je''
brat-u una hjo una pička iz osmega, nelly, kua bi ji delu.
Jst- dafak, no umir se, moj letnik je.
Brat- omfg kak ona ve kaj si jas mislim kaj mi piše na faci.
Jst- kot da sploh ne govoriš naglas!
Brat se je ustau in me pogledau in rekel looooool.
Res nevem kaj je blo o.o .
next? c:
27. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeext
27. avgust 2012
nexttttt!
27. avgust 2012
Okej next za vaju:*
Res mi ni bilo nič več jasno , zakaj me je tako gledau, tisti popoudan po šoli, ko sem stopila z autobusa, me je pričakau Zack, objeu me je in poljubiu, bila sem v devetih nebesih, njegove oči, tako je lep, no ampak dosti o njem. (pisala bom kot da še nisem vedla kaj sem da bo bolj zanimivo:*) Obnašau se je res čudno in uprašala sem ga,če je kaj narobe? rekel je ne srček, vse je okej. Pogovarjala sma se in rekel je nekaj čudnega.
Zack- hjo kak ti naj to povem.
Jst- Preprosto povej mi
Tudi on me je pogledau čudno, nič mu ni bilo jasno.
Zack- no očitno že ve, da je nekaj narobe in da ji morem nekaj povedati.
Jst- Seveda vem.
Zack- Omg o.o, okej pač pjan sm biu, pa mi je Klarisa francoskega dala.
Jst- Kajjj!??! Omg, alkohol ni razlog zato, jebote. Omg grem morem it!
Odšla sem souzna, nisem vedla kaj, ampak po eni strani pjan je biu zato sem se odločila, da mu bom odpustila.
Naslednji dan je prišeu, ko sem jas še spala, res nisem vedla kaj naj, prišeu je do mene.
Zack- Hej mala moja.
Jst- Hej Zi.
Zack- Joj kk jo mam najsrajš ne prenesem, da sma skregana.
Objela sem ga in ga poljubila, povedla sem mu, da ga mam jst tut najrajši in da tut jst ne prenesem da sma skregana. Njegou pogled je biu malo čudn.

Klarisa

Moja mucka Kitty in moj pesek Buddy.

Tisti dan sem odšla v šolo besna na Klariso in jo focnala,ker je bla trena ko je nardila to.
Jst- Da te nikol ne vidim več ob njemu, maš svoje.
Ona- Omg, kurba to boli.
Jst- Kurba? Bi še enegaaa? še enega? Nisem kurba, če dajem dajem samo enmu , omg kurba mi je rekla.
Ona- Wtf
Vsi so me že dva dni gledali čudno nisem vedla zakaj, ampak okej živela sem dalje.
Nekega dne je prišla v mojo sobo sekici . Stephanie, a greš danes v šolo? Me je vprašala Tracey.
Jst- Ne traacey, zakaj? Danes je sobota.
Casey- Am nevem, vrpašala.
Tracey- Joj,upam, das e bo prišla z nama igrat.
Jst. Oprosti Tracey, vidiš na leptopu delam powerpoint predstavitev, potem bolj,okej lupčeka, sami se zamotita, papa. Pa zaprita vrata .
Tracey-Casey kako je vedla kaj želima?
Casey- Nevem.
Tokrat sem bla jas tista,ki je gledala čudno.
Next ? c: orpostite kr je mau bedn ampak okej.
27. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg