Forum
u26679
u26679
ja zakaj spet pišm o smrti? O: zato ker so vam take zgodbe očitno ušeč... evola tle je še ena moja zgodba:
17. september 2010
u8763
u8763
začni pisat
17. september 2010
u26679
u26679
»Ula! Kam greš?« je klicala Petra
»domov kam pa?
»zakaj greš domov? Pouk se še ni končal!«
»domov grem zaradi Lise in Klare! Saj veš!«
»Ula no... počakaj me.
»ne kliči me Ula, veš da to ime sovražim!«
»no, pa Ulis, saj je vseeno.«
»ni vseeno. Zmešalo se mi bo. Ostani tukaj in me pusti na miru!«
Petra se je končno ustavila na šolskem dvorišču sama pa sem začela teči proti domu. »sovražim Liso in Klaro in vse priljubljenje tepce na šoli!« sem zaklicala ko sem stopila v hišo. Skoraj bi me pobralo ko sem na tleh zagledala rdeč madež. »kri... ne že spet!« sem rekla in stekla v splanico. Mame ni bilo nikjer... na vtaih hladilnika me je čakalo pismo »ljubica, vedela si da se bo zgodilo. Danes je napočil čas... čakam te v morju beline in v črnem soju luči.« pismo sem takoj raztrgala in ga nesla v peč. Jokala sem, kot že stokrat prej. »zakaj danes? Morje beline in črni soj luči? Kako dramatično! Sovražim te mama, sovražim!«
17. september 2010
u26679
u26679

Ula (Ulis)
17. september 2010
u26679
u26679

Ulina mama (mal čudna slika...)
17. september 2010
Next
18. januar 2016
neeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxttttt nujno!
20. januar 2016
bom jaz dala Next če vam je prav....
Nisem hotela iti čeprav sem morala. Solze so mi kot slapovi drle po licu. No...
Mogoče pa le nebo tako slabo... Smrt je mirna.. Ne boli. Življenje ni mirno in boli...
Pripravila sem se na najhujše. Zgrabila sem nahrbtnik. Vanjega sem vrgla svojo tablico,telefon, Lap Top... Vse stvari ki sem jih imela rada... Le še nekaj je manjkalo...
Lisa in Safir... no ja... Pograbila sem dve potovalni torbi za živali in povodec za pse.
Lisa je muca ne rabi povodca. Še ena stvar... Tekla sem po celi hiši in iskala... Hrano.
Hrano sem dala v ogromno torbo. Pobrala sem vso hrano kar je je bilo v hiši.
Vzela sem večji voziček za piškote ki sem ga dobila med skavti. Vanj sem dala vse stvari...
Tekla sem v gozd z vsem: Liso,Safir,hrano....
Ustavila sem se v gozdu. Pred prikolico ki je bila moja. Prikljopljena na elektriko,vodo.. Vse! Živalicama sem dala veliko hrane in odšla k morju Beline...
Nikogar ni bilo... Čutila sem veter ki je dišal po soli in mi mršil lase.
In nenadoma... Me je nekdo vrgel v vodo. V vodi me je zelo dolgo držal tako da sem se skoraj zadušila. Delala sem se da sem mrtva... Odšel je. Bil je moški čisto v črnem. Najbrž poklicni morilec. Počakala sem kakšnih 10min. Potem sem odšla v prikolico.
Tam sta me čakali živalici. Bili sta veseli da sem prišla nazaj tako hitro.
Pogledala sem v svojo denarnico... Samo 20$?! Danes zvečer bom oropala mamino denarnico...
20. januar 2016
Next
21. januar 2016
Next
21. januar 2016
Next
21. januar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg