Forum
u8794
u8794
V parku, 28.8.1894 sem našla dnevnik.Dnevnik je živo rdeče barve, ima zlato ključavnico in ključ,na sliki pa je modra zvezda in v njej oko.No, naj se vam predstavim: Imam rjave oči, dolge rjave lase in temnejšo polt. Se nadaljuje...
To je moja 6 zgodba ki jo bom pisala sama in je kot kak triler.

Opomba pisateljice : Ni za občutljive!

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. julij 2011
neext!
22. julij 2011
u8794
u8794
ok nextam manj ker je samo 1 next
Vedno ko kaj napišem, mi dnevnik to prebere.po 1 minuti se to vpije v stran in ko ga potopim v vodo se vedno vidi kaj sem napisala še pred 1 letom ali več. Ko strani popišem do konca rečem samo : "wenmus chidarte" in že zraste nova stran.Ko pa sem prišla spet v park sirečem samo " upam da bom našla zanimive reči."In res, v parku sem našla zlato knjigo ki ima medeninasto ključavnico z diamantom na sredini, ampak kje je ključ? To izveste v nadaljevanju...
22. julij 2011
u8794
u8794
nextam 2x več če bote dali 2 nexta
22. julij 2011
next
23. julij 2011
next
25. julij 2011
u8794
u8794
evo nexta
25. julij 2011
u8794
u8794
Ključa ni bilo nikjer, le kako bi sedaj lahko odklenila ključavnico?! No, kar tako lari fari je prišel neki deček ki ga še nikoli nisem videla. Okoli vrata je imel medeninast kjuč, z diamantom. Imel je nenavadne oči, bile so rdeče barve. Rekla sem : "Si ti izgubil knjigo?"
Odgovor mi je bil kmalu znan: "Ja, res sem jo izgubil in ti si jo našla, zato ti jo kar podarim, seveda tudi ključ." Ampak odgovor mi je bil sumljiv. Zakaj bi mi deček podaril knjigo in ključ z diamantom? Dečku so oči kar naenkrat zrasle. Dobro sem pogledala vanje in videla prometno nesrečo. Pred avtom na tleh je ležal ta deček ves krvav in...
bil je mrtev. Prestrašeno sem stopila korak nazaj. Pomislila sem: Če se je ta prometna nesreča že zgodila, kako je on lahko tukaj, ko pa je umrl? Deček je naenkrat stopil proti meni. Roke sem postavila nad glavo in se sklonila...Nadaljevanje izveste po 2-3 nextih
25. julij 2011
next
20. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg