Forum
u79269
u79269
∂яαgι ∂ηєνηιк!
ιмє мι נє belinda ιη ρяιнαנαм ιz ℓση∂σηα. ρяιנαтєℓנιcє мє кℓιčєנσ кαя вєℓℓα.тσ ѕєм נαz:

ѕтαяα ѕєм ΙΙ ℓєт ιη яανησкαя ѕєм ηα вяα∂ανιčαякι, αкα∂ємιנι zα čαяσνηιкє ιη čαяσνηιcє. ρяє∂ кяαткιм ѕєм ρяєנєℓα тσℓє ριѕмσ:

ѕкσяαנ cєℓσ žινℓנєηנє ѕєм ηαмяєč žινєℓα ρяι вυηкєℓנηιн (ηєčαяσνηιкιн), кι ηιѕσ νє∂єℓι, ∂α ѕєм נαz čαяσνηιcα. ρяєנšηנρηנι тє∂єη ѕмσ šℓι νѕι ѕкυραנ ηαкυριтι čαяνηιšкє ѕтναяι, кι נιн вσנm ρσтяєвσναℓα. кηנιgє υяσкσν, čαяσвησ ραℓιcσ ιη -ηαנвσℓנšє- čαяσвησ мєтℓσ. кσ ѕєм ρяιѕρєℓα ηα вяα∂ανιčαякσ, ѕєм вιℓα ηαנρяєנ мαℓσ ρяєѕтяαšєηα ιη ѕєм υgσтσνιℓα, ∂α nιѕєм є∂ιηα. кℓσвυк ιzвυяυн мє נє ∂αℓ ν ∂яzηνяααη ιη тαм ѕєм ∂σвιℓα ѕνσנσ ηαנвσℓנšσ ρяιנαтєℓנιcσ ℓєιℓσ cнαηg, , кι נє мℓαנšα ѕєѕтяα cнσ cнαηg.:

тσ ℓєтσ нσ∂ι ηα вяα∂ανιčαякσ тυ∂ι נαмєѕ ρσттєя (žєℓιм ѕι, ∂α вι gα ѕρσzηαℓα!), кι נє ѕιη нαяяуα ρσттєяנα-тα נє ρяєžινєℓ кℓєтєν ѕмятι ιη яєšιℓ ѕνєт мяℓαкєηѕтєιηα, σz. тιѕтєgα, кι gα ηє ѕмємσ ιмєησναтι. james hodi v 4. ℓєтηιк bradavičarke, ѕαмσ ∂α ѕρα∂α к gяуƒση∂σмcєм. νєм, ∂α נє ℓєιℓα кαя мαℓσ zαℓנυвℓנєηα ναηנ. тυ נє נαмєѕ:

тσ ριšєм мє∂ νєčєяנσ ν νєℓιкι ∂νσяαηι.. υρѕ.. αℓвυѕ ∂υмвℓє∂σяє נє νѕтαℓ ιη вσ ιмєℓ ѕνσנ gσνσя. вσℓנšє, ∂α ∂ηєνηιк ρσѕρяανιм. čαкєנ мαℓσ؟ נє яєѕ яєкєℓ, ∂α вσ ℓєтσѕ ηα šσℓι ηєкαנ ρσмємвηєgα؟... α ηєχтαм? ;333 :**

σк,тα zgσ∂вιcα נє ѕαм zα тιѕтє, кι ρσzηαтє нαяяуα ρσттєяנα.ναм נє ∂σвяσ ιη вσѕтє вяαℓι؟

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. februar 2012
u79269
u79269
ok, waw! uganite kaj bomo imeli letos na šoli???
trišolski turnir!!!!!!!!!!! in ta turnir ne bo tak, kot je bil, ko je na šolo hodil harry potter-takrat je bil krut in nevaren, na koncu pa se je mrlakenstein vrnil med žive.
ne, letos bo trišolski turnir lažji, ki pa se ga bo udeležila ena skupina iz vsake šole. lahko sodelujejo učenci od 1. do 7. letnika. v vsaki ekipi bo po 5 učencev, ki pa se bodo lahko stalno menjavali. komaj čakam!!! seveda nevem če bom izbrana v skupino, ampak... no, upajmo na najboljše.
-"ampak samo predstavljaj si to!" sem naenkrat vzkliknila. Oh, joj!pa ne, da spet preveč naglas razmišljam? pa ravno med uro čarobnih napojev! o, ne raws prihaja!
Raws: "glej no glej,gospodična belinda! spet motiš pouk? to bo drznvraana stalo 10 točk! in kaj tam pišeš? zaradi nesodelovanja ti bom odbil še 10 točk. sedaj pa delaj!"
omfg revelus raws! zakaj ste mogli ostat živi, potem ko je vaš brat robaus raws umrl! in zakaj ste mogli priti na bradavičarko?
driiiiin! dobro, končno konec ure!
--------------------------> na kosilu:
L:leila
B:jaz, bella
J: james

L: oh joj, tam je james potter! naj govorim z njim?
B: itak, saj prihaja v to smer!
L: hey james! james! kako si kaj?
J: ooo...u redu! in vidve sta....?
B: meni je ime bella, ona pa je leila (priznati moram, da ima james res lepe oči in se je težko pogovarjat z njim zaradi tega)
J: kul, jaz sem james!
L: ja, ja tebe pa poznava! mmm, res lepp da sm te spoznala.
J: haha, hvala! bella se lahko jutri dobiva na kosilu? nekaj stvari se morava pomeniti! adijo, lei in bella!
B: (zardim) ja prav, se vidiva. Adijo!
L: (malce užaljeno) no čau! (james odide) si pa res prijateljica! (reče v solzah in zbeži).
dam next? ;3
03. marec 2012
u79066
u79066
next!!!!!!!
03. marec 2012
u35402
u35402
next
06. junij 2012
u73962
u73962
next
16. junij 2012
u96370
u96370
neextii :*(:
17. junij 2012
u93404
u93404
NeeXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg