Forum
u74711
u74711
odločila sm se da bom napisala še eno zgodbico... upam da vm bo ušeč...
;** uživite v branju..!!
mwahh
______________________________________________________________________________________
poljubljau me je po vratu po nogah on to mi je bilo všeč... preden me je prevaral... počutila sem se kot kurba... biu je zelo grozn občutek... zazvoni mi telefon.. jen jee..!!! razveselim se in dvign.. in pred to nrdim nej se predstavm... sm lara in tkole nekak zgledam...:

in to je jen...:

drgač ji je ime jenifer ampak usi jo kličemo jen... stari sve 16 let... jst živim u sirotišnci jen je pa zlo bogata... tut z njenimi starši se zlo dobr razumm... zlo me majo radi... pa oni mi tut dajejo žepnino po 50€ sam jen ma pa 100€ žepnine ampak če jst mela tut sam 10€ žepnine bi ba presrečna..! mam samo babico ampak ona je na žalost prestara da bi lahko skrbela še zame... no da ne zaidemo s poti se vrnmo nazaj h temu da me je jen poklicala.. "pikoo..!! a si se že poprala od kar te je am..am.. tist am..am.. k te je..." "ja wemm.. prevaru.. sei lahko govorim o tem.." na žiuce mi je blo da ga ni hotla omenjat.. ampak razumm da misl da sm še vedno na tleh.. "ja no am..am.. sorry.." "ni panike..." "on je ena navadna moška kurba..!!" pol sve se obe začele režat... "a pridm do tebe..??" sm jo uprašala.. "jaa..!! sorry sam men se ne da
rist do tebe..." "haha.. ni panike lenuh en.. hihihii.." "ei jst sm supr športnica sam toook..!!! hihihii.. jst sm supr pr dvigovanja čipsa od vrečke do ust.. hihhiii.." "ja to grem staut da si najbolša... hihhiii.." no pol sve še mal čvekali o šoli pol sm se pausedla na kolo in se odpelalah njeji...ko sm pršle sve se objeli...!!! šle sve v njeno sobo... njena soba je ogromna... taka je..:

ja sei vem ogromna je...
______________________________________________________________________________________upam da vm je moi next ušeč.. ;**
next..??
19. september 2012
u97075
u97075
next!!
19. september 2012
next
19. september 2012
u106935
u106935
Neeextttttttttt!
I like it!No,wait...I love it!
19. september 2012
u98465
u98465
Neextttttttttttttttttttttttt!
19. september 2012
next
tist moška kurba si pa od mene pubrala ane?
19. september 2012
u103447
u103447
neext
19. september 2012
next
19. september 2012
next
20. september 2012
u103599
u103599
neext
20. september 2012
u74711
u74711
ja zojči od tebe...
mwah...
še mal pa nextam...
20. september 2012
u106935
u106935
Jeeeeeeeeeeej!
20. september 2012
mwh tut teb
NEXT
20. september 2012
u106935
u106935
Nextiii žeee!
21. september 2012
u98465
u98465
Nextttttttttttttttttttt
21. september 2012
u74711
u74711
hwala za nextee..!!!!
rada vs mam.!!! mwahh!!!
no pol sm se usedla na njeno pojslo in začela je govort... "omg..!! a veš kai sm ti pozabla powedat..??!!"je rekla histerično.. vedla sm da gre za kkšne fante al pa kei tazga... al pa muske.. "kaj..??"sem zdougočaseno uprašala... "negdo me je powabu na zmenk...!!" "kaj..?? omg..!! to je res fantastična novicaa..!!!! piki uso srečoo..!!!"bla sm zlo vesela za njo... za razliko od mene je usaj srečna.. :/ "ja no in uglaunm js sm hodila po centru ker sm šla iz sredne pa sm hotla mimgrede pogledat kai maio kei u trgovinah in kr naenkrat se je negdo zabiu u mene... mislnla sm da bom doživela žiučnga.. ker me je poliu s coca-colo po eni moji majci k je med ljubšimi..!!"ko je to govorila kako jo je poliu je bla ress jezna... in pol nadeljevala:"no pol sm se čizz znorela... no pol sm ga pa pogledala in skor dol padla ker je biu tooook hot...!!! no pol se mi je začeu oproščat in pol sm jst rekla da je že uredu no in pol je reku kako nej se mi oddouži.. in pol je neki časa premišlevau jst sm pa opazovala njegovo popounost.. pol je pa kr naenkrat izjavu če bi šla z njem vnn... in logično da sm rekla jaa..!!!"je rekla veselo... "jen čestitke..!!!!"sm rekla... "ja no... zdej pa morve u shoping pa h frizerjuu..!!!!"je rekla naudušeno.. "jen sei veš da sve šle že pred tednom dni u shoping... in use sm zapraulaa..."sem rekla nekak žalostn... "ja no sei ti bo mami dala še mal.. jo bom rekla.."je rekla jen mal mn naudušeno.. pol sm bla pa čizz mal jezna ker nism negdo k živi od nekoga druzga.. zatop sm ji odgovorila:"jen.. svojo žepnino sm že dubila in sm jo zapraula.. pika stop.." "sei ti bom posodla pa mi boš po obrokih vrnilaa... prou..??"je rekla žalostn.. ugotovila sm da sm jo mal prizadela.. zato sm se mal pohecala:"ti si dobesedno moia banka.. hihihiiii... kaj pr tep ni...??" mal se je zasmejala in ugotovila sm da sm jo spraula v dobro voljo... no torej bove šle u shoping.. že spet.. jst sm mela u sirotišnci tok mejno omatro u primerjavi s tem kok oblek sm mela... v usaki omari u sirotišnici bi se najdl neki mojga ker zlo velik posojam... jst sm njihova modna izposojevalnica... "jen.. a pol greve ju3 u shoping..?? al.." prekinla me je.. "ja ju3..!! pa še pr men boš prespala...!!" "jen ne morm... že tko me nobena od učitlc tm nima rada...!! že tko sm nrdila tok ene vrste napak.. zdej pa da še lazm ponoč čez oknee..??"sm rekla negotovo.. "prosimm..!! plis no..!! sej veš da jst ne doživim took zmenkou...!!!" no pol sm popustila ker ona je mela u lajfu sam tko 2 fanta.. pa še to nista bla glih nekii lepaa... "no prou.."sem rekla... "jes...!!!!"je zavreščala jen.. "a ti hočš da jst nč ne slišm al kaii..??!! uvaa..!!"sem rekla jezno.. "uh, uh sorry.. a sem spet to nrdilaa..??" "ja.. no dobr... uprustim sam dej mal brzdej svoje hormonee.. oki..???"sem jo oštela.. "oki..!" no pol sve še mal čvekali in mi je razlagala kakšn piki je ta fnt s katerim se bo dobila pa tko... pol sve se še mal režali pol sm pa jst mogla že jt.. poslovile sve se kot da se ne bove vidle 20let ne pa samo par ur.. ker bove itak u šoli skupi... no pol sm jst šla u sirotišnco in so me nadrl ker sm zamudila tko 5min. ... pol sm se stuširala pa to in sm še mal prebrala knjige... pol sm šepa odločla da grem spat.. ko sm šla spat je bla ura tko 23.00.. in ko sm mogla zju3 ob 7.00 ustajat sm misnla da bom budilko vrgla skoz okn... toukla sm po njeji in kr ni hotla ugasnt.. pol sm jo pa dobesedno vrgla skoz okn in pol sliš k se en zadere:"auu..!!!" ufak..!!!! nism si upala skoz okn pogledat ker bi ta oseba vedla da sm bla to jst... no zdej mi je pa še budilka šlaa..!!! fak nooo..!! jst pametnjakovičč..!!! oblekla sm se tkole..:

pa še čeuli..:

koga izklučl..??
kkšno sluno osebo dodal..??
;**
21. september 2012
fulll je huda next
21. september 2012
u103447
u103447
next
21. september 2012
u98465
u98465
Nexxxtttttttt
Super zgodbica!
Pa nwm
Niti ne
Jaaa!1D?
21. september 2012
u99448
u99448
fulll carska zgodba plissssssss next zame!
21. september 2012
nexxt pliss
bi katera brala http://www.igre123.com/forum/tema/if-happy-ever-after-did-e-ist/42164/ sorry kr smetim bom pole pometla.
22. september 2012
u97075
u97075
nextt
22. september 2012
next!
01. oktober 2012
u72867
u72867
nextttttt
06. oktober 2012
u74711
u74711
oblubm da u tem tednu nextam...
sorryte ker ni blo nexta tok doug ćasaa...
najprej ni blo ćasa pol pa se mi je komp pokvaru...
06. oktober 2012
u106935
u106935
Neextt!
06. oktober 2012
u98465
u98465
Neeeeeeeeeeeeextttttttttttttt!!!!
07. oktober 2012
neeext
07. oktober 2012
u74711
u74711
sorryte ker tok doug časa ni blo nextaa... zato bom zdej napisala enga zlo dougzgaaa..
;**
next posvečen: ∂ιяєcт†ισηєяka♡
hitr sem pograbla šolsko torbo in stekla po stopnicah... šla sem do jen tako kot usako jutro... pozvonila sem in prišla je največja zaspanka kar jih poznam... mela je temne kolobarje pod svojimi očmi in se je že vidl da je šla zlooo pozn spat.. hihihiihiii... začela sm se potiho smejat ona je pa sam komentirala:"to je zato ker sm delala plan kaj bove dons zvečer počele in kere trgovine bowe obiskale..." sam objela sm jo... in se ji nasmehnila... rekla sem:"hwala bogu da obstajajo pudri k bojo tole prekril... hihihiii.." "ja, resnicaaa..!!" je rekla jen že malo bolj veselo... šle sve v kuhinjo in si nardile zajtrk... in v temu trenutku je prišla od jen mama... pozdravila naju je:"oh jutro punci.. lepo se imejta v šoli... jaz pa grem v službo... adijo.." skupaj z jen sve rekli:"adijo..!!" in je že ni bilo več... pojedle sve vsaka po en kos kruha in en nizko kalorični namaz... bil je za bruhat..ampak na postavo maraš paziti... hihihihiii... potem ko se je jen oblekla in namazala sve se odpravli proti starbucku in si vsaka kupile po eno kavo...

imeli sve blizu šolo zato sve se odpravile kar peš... kar naenkrat pa se jen ustavi... gledam kaj je in zagledam nekega fanta ki je skoraj buljila v njega... malo sem jo ruknila in rekla:"a to je on..?? v tistega ki si se zaletela..??" jen je samo zaljubljeno rekla:"ja..." pomahal ji je in malo je manjkalo da se ni onesvestila... hvala bogu da je name padla in da to ni bilo tako opazno.. rekla sem ji hitro:"pomahaj nazaj..!!" in hitro se je zavedla in pomahala... ta fant je izgledal tako..:

bil je zelo lep.. ugotovila sem da se je jen sram pogovarjati o njem zato nisem rinila vanjo in raje vprašala kakšen načrt je naredila za današnji shoping... začela mi je na dolgo in široko razlagat in mi je bilo takoj žal da sem uprašalaaa... končno sve prišle do šole in začel se je pouk... bilo je kr nekiii..!! itak sve se z jen skos pogovarjali in so naja učitlce skozz upozarjale...
k
o
n
e
c

p
o
u
k
a

z jen sve šle samo zvezke iz šole odložit in v shoping... najprej sve šle h frizerju... zdej jst zgledam tkole..:

jen pa tko..:

in ble sve čizz happy..!! no pol se je pa začeu shoping... prehodile sve najmn 1oo trgovin... moje noge bojo vsak cajt odpadle... hihihihiii... no pol na koncu sve šle pa u McDonalda in se najedle.. na koncu sm šla pa jz seb po šejk vanilijeu in jen ni blo... predvidevam da je šla na wc... zato sm se usedla in zdej kr naenkrat zagledam... SVOJGA BIUŠIGA..!!!!!! misnla sm da bom doživela žiučn zlom...!! sej me ni motil da se je z drugo kušvau ampak sem se spet spomnla kok sva se mela lepo... ampak itak je biu navadn pezde... zato sm zanalašč šla do njega... ko sm pršla pred njegovo mizo me je debelo pogledau.. od takrt k sm bla znjem sem se čizz spremenilaa... ko sva se ločila nč nism hotla jest in zato sm kr krepko shujšala in sm mela nove stvari že na seb... mela sem use čiz oprijeto... rekla sem samo:"živjo..!!" meu je odprta usta.. tut zarad moje frizure pomojm... potihm je izjavu..:"oj.." pol sm pa jst rekla z močnejšim glasom..:lepo te je vidt..." pol sm pa punco pogledala in nadeljevala:"in to je najbrž tvoja punca..." pogledala sm jo v oči in ji ponudla roko.. odločla sem se da bom bla prjazna... predstaula sm se:"jst sem lara.. od tega prasca biuša.. in ti si..??" "leja"je rekla.. "no lepo te je blo spoznt leja... no zdej pa morm it ker grem na en party... no uživita..." pol sm se obrnla pa šla in vedla sm da je ta presc gledu mojo rit... no sej sm mela na seb push-up kaubojkee... vidla sem jen kako je šla in McDonalsa in sem vidla da me išče.. uzela sem z mize šejk in stekla do nje... powedala sm ji kaj se mi je zgodil in začela se je tok smejat... hihihihiihihiii sej je blo res smešn....
07. oktober 2012
u98465
u98465
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextttttttttttttttttt!!
07. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg