Forum
Odločila sem se napisat ff o Little Mix! Zgodba govori o 5 sestrah, oboževalkah skupine Little Mix, ki s svojo mamo živijo skromno življenje v majhnem stanovanju, vsi jih postavljajo na kot, rade pojejo a ne verjamejo vase.
++++++++++++++++++++-----+++++------+
*Kimberley*
"Kimberley, vstani se!" so vzkliknile štiri dekleta. Bile so moje sestre, osebe ki mi največ pomenijo. Na gramah so že imele šolske torbe, jaz pa sem se komaj zbudila. "Počakajte, male moje!" sem jim rekla in jih objela. Super je imeti štiri mlajše sestre. A moje življenje še zdaleč ni popolno. Doma živimo skromno življenje. Jaz sicer zaključujem študij slikarstva, ampak vsi se norčujejo iz nas. A močne smo. Vstala sem in se odpravila v kopalnico. "Kodri? Spet? Pa saj ne morem verjeti!" sem vzkliknila. Ja, pač ne maram kodrov. Vzela sem kremo, se z njo namazala in si umila obraz. Nanesla sem si makeup in se oblekla v preprosto roza majico in kavbojke. Naličila sem se še. Ko smo se s sestrami odpr
25. april 2015
Kimberley, najstarejša

25. april 2015
u192738
u192738
Next
25. april 2015
u193060
u193060
Nrxt
30. april 2015
u193060
u193060
Next
30. april 2015
o moj bog dej nexti obožuuujem little mix čim več govori o njih!!!
19. junij 2015
Next
20. junij 2015
'Joanna' Ko smo se s sestrami odpravile proti šoli smo zagledale bel velik kombi. Vozil ga je resen možakar z očali. Vzadaj pa!! Aaaa!! Little Mix. Takoj smo jim pomahale. Iz oči so mi tekle solze sreče. To so bile moje sanje. Objele smo se. Najbolj sem objela Perrie saj mi pomeni največ. Jesy mi je rekla naj se odpravimo v šolo in da se po pouku spet vidimo. Ko smo prispele v šolo sem se pogledala v ogledalo. V njem sem videla sebe podobno Perrie. Moje življenje se je spremenilo na bolje.
08. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg