Forum
Belieber forum.
to je forum, kjer lahko berete moje novice

Kaj vam pomeni justin biber?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. september 2011
11:24:12 BelieberUSAK NORMALN ČLOVK POSLUŠA JUSTINA, ZDEJ PA ČE NIS NORMALN, PEJT PA K DR.BIEBERJU11:24:36 I'M CRAZY!11:24:37 BelieberSAM TOK11:24:53 BelieberKRETENI HATERZI11:25:05 BelieberLEJ K SO USI ŠLI11:25:14 BelieberK NOBEN NČ NE PIŠE11:25:17 BelieberHAHA11:25:19 BelieberKRETENI
24. september 2011
dobre muske
24. september 2011
Justin Bieber is gay? He has a girlfriend me & Selena. He can’t sing? Usher and Justin Timberlake fought over him. Justin Bieber is ugly? Millions of girls think he’s the hottest guy alive, and he’s on millions of posters everywhere. He’s weak? He broke his foot on stage and carried on singing. He’s heartless? Listen to pray. He’s unsuccessful? 17 years old, 35 songs, 3 albums, 9 music videos,1 movie, 2 books, 38 awards, 2 tours, 86 shows, 41 million fans and sold out MSG in 22 minutes.
24. september 2011
zakaj sploh obstajajo haterzi, če:
Justin Bieber is gay? He has a girlfriend me & Selena. He can’t sing? Usher and Justin Timberlake fought over him. Justin Bieber is ugly? Millions of girls think he’s the hottest guy alive, and he’s on millions of posters everywhere. He’s weak? He broke his foot on stage and carried on singing. He’s heartless? Listen to pray. He’s unsuccessful? 17 years old, 35 songs, 3 albums, 9 music videos,1 movie, 2 books, 38 awards, 2 tours, 86 shows, 41 million fans and sold out MSG in 22 minutes.
24. september 2011
justin bieber flirty momrnts, glejte do konca mwwa
24. september 2011
u60308
u60308
NI ugly.. Sam ma pač svoj okus...
24. september 2011
prjavte se: http://justinbieberlove.slovenianforum.com/
24. september 2011
http://justinbieberlove.slovenianforum.com/
24. september 2011
jutr pa v shopping!
24. september 2011
JUSTIN IN SELENA V MALIBUJU:
http://sweetstars.net/foto-zaljubljena-justin-in-selena-v-malibuju/
24. september 2011
JUSTIN IN SELENA NA ZMENKU:http://sweetstars.net/foto-justin-in-selena-na-zmenku-v-zivalskem-vrtu/
24. september 2011
http://sweetstars.net/foto-justin-in-selena-na-zmenku-v-zivalskem-vrtu/
24. september 2011
jUSTIN BIEBER IN SELENA GOMEZ IMASTA 6 OTROK!?!
Res je, da je 17-letni Justin Bieber pred časom izjavil, da želi postati mladi očka, a to vseeno ne pomeni, da se bo zvezdnik za otroke odločil iz danes na jutri.

Še manj je nad tem najbrž navdušeno njegovo dekle Selena Gomez, ki ji kariera trenutno zelo cveti in nima namena prekiniti tega obdobja zaradi tega, da bi si ustvarila družino.

A Justin vseeno ni kar tako opustil ideje, da bi mogoče s Seleno nekoč vendarle imel otroke. Objavil je namreč sliko Selene, njega in kar šestih dojenčkov! Le kje sta jih dobila?

Biebs se je nato pošalil in pod sliko zapisal: “Brangelina številka 2 hahahahahaha!” Opa, opa! Misliš, da bi Biebs in Selena lahko zdržala skupaj toliko časa, da bi se njuni karieri malce umirili in da bi imela možnost ustvariti si družino?

24. september 2011
Fantje Belieberji?! Je sploh možno?

Justin in Selena sta bila ustrežljiva do oboževalca!

Justin Bieber in Selena Gomez sta se tesno držala za roke, potem ko sta se odpravila iz nakupovalnega središča v Los Angelesu, kjer sta si privoščila kosilo.
Ko sta odpravljala domov, ju je na poti ustavil oboževalec, ki se je zaželel slikati z njima in Biebs ni okleval ter je rade volje slikal svoje dekle z navdušenim oboževalcem.
A to ni edini fant, ki bi ga lahko uvrstili v Team Belieber! Zasledili smo že kar nekaj fantov, ki precej odkrito priznavajo, da jim je všeč glasba Justina Bieberja.
Kaj meniš – je to, da so fantje oboževalci Justina Bieberja, čudno? Poznaš ti kakšnega, mogoče sošolca ali prijatelja, ki je Justinov oboževalec?
24. september 2011
BIZARNO: Selena nosi oblačila Justinove matere!

Raziskave so pokazale, da fantje pogosto izberejo dekle, ki je bolj podobna njihovi materi.Dolgoletne študije so potrdile, da fantje pri izbiri dekleta dostikrat gledajo na to, da bi bilo dekle čimbolj podobno njihovi materi. Spada Justin med njih?

Justinovo dekle Selena Gomez je namreč pred časom nosila isto obleko, kot jo je v februarju nosila Justinova mami Patty! Naključje?

Kaj ti misliš o tem? Je prikupno, da Selena nosi ista oblačila kot Patty ali pa je to že kar malce čudno in srhljivo? Povej svoje mnenje!

24. september 2011
JUSTIN BIEBER: Pridobil si je novo sovražnico
Preveri, kaj se je zgodilo.

Pred kratkim se je na internetu znašel članek 'Justinu Biebru so šteti dnevi', ki ga je napisala Kiri Blakely. Sedaj se je zgodba zapletla, saj je Justinna Twitterju objavil:
»Dvomim v to. Všeč mi je to, kar delam. Spodbudi me k temu, da delam še močneje. Dokazal ti bom, da se motiš. Tako ali tako na vsakem koraku dvomijo vame. Zakaj bi spremenili tradicijo?«

Zanimivo je, da Justin, ki bo imel svojo TV oddajo, ne piše tweetov naslovljenih na sovražnike, razen, če ima kaj v načrtu. Ne samo, da se je potrudil in ji napisal ta tweet, prav tako ji je začel slediti na obeh Twitter računih. In ko je Kiri prijatelju napisala, da ji sedaj Justin Bieber sledi na Twitterju, ji mladi pevec ni ostal nič dolžan:

»Da ohranjam sovražnike blizu.«

To je sprožilo, da so se odzvali vsi Justinovi oboževalci, ki jih mimogrede ni malo, in Kiri je dobila mehka kolena. Takoj je objavila 'Javno opravičilo Justinu Biebru'.

Se tudi ti na strani Belieberjev in misliš, da njegova zvezda ne bo ugasnila?
24. september 2011
Justin Bieber: Obeta se mu duet z Boys II Nova pesem bo duet.

Že ko je po internetu začela krožiti fotografija, na kateri sta skupaj Justin Bieber in pevec skupine Boys II Men, Shawn Stockman, so se oboževalci že lahko začeli veseliti pesmi, ki jo bodo pripravili skupaj. Justin, ki je nominiran za kar sede Iconic nagrad, je te fante imel v mislih že, ko je slišal njihovo pesem 'Falalalala'.

»Mislil je, da bomo popolni za to vlogo,« so povedali fantje iz skupine. »Zato smo se dobili in sklenili dogovor.«

Ko so se Boysi ustavili, da bi govorili o njihovem prihajajočem albumu oktobra, je Wanya Morris poklical še mladega pevca, da so se pred sodelovanjem dobili.

»Srečali smo se v hotelu v Le Montrose v Los Angelesu in lahko mi verjamete, da je bil točen. Ko je stopil ven, je rekel samo 'O moj bog, Boys II Men, vi ste moja najljubša skupina'. In takrat kar naenkrat nismo več vedeli, kdo je. Včasih je bil svež obraz, sedaj pa je kar naenkrat veliko ime. To je isti fant!«

Justin, ki bo združil moči tudi z Usherjem, je oboževalec te skupine že od otroštva, toda obstaja ena njihova pesem, ki v njihovi hiši ni bila nikoli dovoljena.

»Povedal nam je, da njegova mam ni želela, da bi pel pesem 'I'll Make Love To You', zato se je odkradel ven in jo pel nekje drugje. Prav tako je za nas dobro, da sodelujemo s tako dobrim glasbenikom. Ker se nam zdi, da smo dosegli nek želen cilj, da samo opravljamo naše delo, da so mladega fanta, ki je popolnoma predan glasbi, vzeli v roke fantje iz Filadelfije, ki samo radi pojejo.«

Se že veseliš te njihove pesmi?Če se je, deli ta link z ostalimi: https://www.igre123.com/forum/tema/belieber/23450/1
24. september 2011
IMAMO TUDI NOVICE O SELENI GOMEZ IN NE SAMO O JUSTINU!
Selena Gomez: Postala je ljubljenka Simona Cowella
Selena Gomez se je v ponedeljek zvečer pojavila v šovu 'The Tonight Show with Jay Leno', kamor je pripeljala tudi svojega fanta Justina Biebra.
Mlada pevka, ki nosi oblačila Justinove mame, je zapela svojo uspešnico 'Love You Like A Love Song', s katero je očitno navdušila Simona Cowella, saj sta do konca oddaje navezala prav prijateljske stike.
Ko sta Selena in Justin zapuščala šov, ju je ustavil Simon in se od Selene poslovil z besedami: »Adijo, težavica,« ter »Pazi na Justina.« Tukaj se je vmešal Justin, ki je nominiran za kar sedem Iconic nagrad, ter Simonu odgovoril: »Jaz bom pazil na njo.«
O fant, kako je zaščitniški do svojega dekleta.
Po šovu pa je Selena na Twitterju objavila: »Rada bi se samo zahvalila vsem, ki ste prišli in podprli mojo turnejo 'We Own the Night'. Hvala vsem, z vami sem preživela izjemno poletje. Rada vas imam!«
Se ti zdi Justin preveč zaščitniški?
V priloženem videu si lahko pogledaš pogovor med Seleno, Justinom in Simonom.

24. september 2011
Kaj menite o tem formu?
~napišite pod komentarje:
- fulll the best je, skos sledim forumu, hudo
- všeč mi je
- ni mi tako zelo všeč
24. september 2011
24. september 2011
u54788
u54788
bbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuu
24. september 2011
najbolš!!!!!!!!!!!
24. september 2011
Sploh nezna pet
24. september 2011
u21760
u21760
isa tk+ ti sam utihni če ti ni všeč justin potem sploh ne komentiraj

p.s.(za iso tk+) ISA TKM je najbolj brezvezna stvar kar so jih kdaj nrdili!!!
24. september 2011
To je pa tud res sam justin nezna pet sorry
24. september 2011
u60308
u60308
Oprostite ampak se z miley222 strinjam. Tut men ni glih pr srcu sam pesmi so pa dobre sj si ni sam kriv da ma tak glas. Pol ga pa zmerjajo z gejem....
24. september 2011
A DRGAČ VM JE DOBR TA FORUM?
24. september 2011
SEJ BOM ŠE NOVICE OBJAVLA, TKO DA SLEDTE!
24. september 2011
V prodaji lutka Justina Biebra s pravimi lasmi- Končno!

Že dolgo nazaj so se začele širiti govorice, da bodo ustvarjalci lutke Justina Biebra ustvarili lutko s pravimi lasmi. Mogoče so malo pozni, toda sedaj bo lutka končno zunaj.
in kaj lahko pričakujemo v prihodnje? Morda lutko Justina s pravimi boksaricami, da jih bomo lahko menjavali vsak dan? Pustimo se presenetiti. Imaš še ti kakšno idejo? Pusti jo v komentarjih!
Ti je všeč lutka? - komentiri!!!
24. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg