Forum
K smo bli z družino na češkem smo šli u en grad kjer baje straši. k smo šli po hodniku pa pršli do odprtga prostora je vodička razlagala podrobnosti o tem gradu in je povedala d tm tut straši bela dama. en zgodba naii bi pravla da je u unm gradu živu kralj.
eno noč naj bi njegovi stražarji zaslišali odpiranje vrat ko so šli pogledati so videli damo v beli obleki. ampak če ima dama dele rokavice prinaša srečo če pa ima črne pa nesrečo. takrat je imela dama črne. in res naii bi nasledni dan umrl tisti kralj. pa men se zdi da je bla to njegova žena k jo je dal ubit. za tazadn stauk nism najbol sigurna drugač pa se je bela dama bol znana kot white lady pojavla tut u sloveniji.

a ste že vidl duha

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. julij 2010
Ne nism še vidla duha.In ga tut nočem.
19. julij 2010
haha js tut ne
19. julij 2010
jst tut ne
in kko si kej zala
19. julij 2010
a ti vrjamš u to zgodbo
19. julij 2010
ma uredu
19. julij 2010
zala prit na chat najprej pa poglej na svoj profil
19. julij 2010
hmm a je to kj povezan z Tereso Liquido k ji tud pravjo white lady. mislm Spanish white lady. pjte na you tube pogledat. groza. kj tazgo še nism vidla.
19. julij 2010
ne vem pa nekje sem prebrala da se pojavila tudi v sloveniji
19. julij 2010
moja napaka Teresa Fidargo... oh shit!
19. julij 2010
u15323
u15323
duha še nism vidla se je pa pr ns duma dugajal neki zločudnga. k sm pršla u sobo se je radio kr sam pržgou pa luč je začela žmigat. moj brt je reku da cse mi je luč kar sama pržgala. pa k smo bli u šoli u naravi se je v naši sobi slišau kričanje. (prisežem da je use tole res)
19. julij 2010
ojej
19. julij 2010
groza...
19. julij 2010
u25853
u25853
js poznam legendo o neki cirkvi ki so jo podrl in tam zgradli hotel zdej pa nej bi duh duhovnika hodu u sobe ljudi pokrivat
15. avgust 2010
o šit mene je kr strah
dej plis naprej piššš
15. avgust 2010
vodička je tut rekla da tut zdeii u straši drugač pa se je men tut neki čudnga zgodilo enkrat ponoč sm se zbudila pa je bla v kotu moje sobe bela postava (spominjala me je na sv. marijo)
16. avgust 2010
o šiiiit a te je blo strah?
k men se je pa zgodil da sm sedela u dnevni sobi in je biu računalnik ugasnn pa se je kr utprl un za cdje!
pa enkrat sm hotla pržgt luč v sobi pa je bla najprej tema pol je pa kr začela luč žmigat
17. avgust 2010
ja me je blo sej sm mami povedala k je pršla k men k sm neki govorila pa sm ji rekla da sm vidla neki pa mi ni vrjela:14
17. avgust 2010
u25853
u25853
moja sošolka je rekla da je videla mačko na stranišču
22. avgust 2010
u20213
u20213
mi smo bli že kar encajt nazaj oz. ko sem bla še v OŠ sm šli z razredom v nek grad tle v sloveniji (imena se ne spomnem) no in ko nam je vdič govoril o tej beli dami se je najprej luč kar sama začela užigat in in ugašat nato pa se je izza zavese prikazala bela gmota vodič je rekel da je bila to verjetno bela dama vsi smo se tako prestrašili da smo vsi začeli kričat in hitro smo stekli ven tako da nas je bilo kar pošteni strah

vse je resnično!!!
13. oktober 2010
meni pa to: v moji sobi sem igral comp. se je comp ugasnu! pa luč je začela se ugašat gor dol gor dol gor dol pol pa je mama rekla da ji je tv se ugasnu pa nazaj pržgu omg grozno. blo je ob 00.00 mama mia mene je blo tko strah da nisem mogel spat
29. april 2011
u8794
u8794
jst pa enkrt ko sm bla v šoli v naravi je začela cela šola kričat pol so pa vsi povprek kričali bela dama!!
vse je re prisežem
20. maj 2011
JS sm pa enkrat se kopala pa sm slišala tko da bi kdo vrgu denar na tla .. pa sem pogledala pa ni blo nič... :O strašlivo.. !
a lahk zgodbo nadaljuješ* HVala že vnaprej xP
28. junij 2011
u8794
u8794
ja naprej
02. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg