Forum
hej!začela bom pisat ff,vem da je velik takih tem ampak je neki posebnega ko maš svojo.no pa začnimo
.+.+.+.+.+.+.+.+
ashton:
,,povedal vam bom zgodbo kako je naša skupina sploh nastala.nismo se od nekdaj poznali ali želeli
igrati v skupini.bili smo si različni kot ogenj in led,dan in noč a vsi smo imeli eno samo skupno
lasnost ki nas je povezala.oboževali smo glasbo.bila je del nas in večno bo tega ne more spremeniti čisto nič.niti specialci ki bi vdrli v našo sobo ter nam s pištolami grozili.no vse se je začelo nekega leppega dne ko mi je mami spet težila da zamujam v šolo bratec pa se je zopet navduševal nad...čakaj mal.ka pa je pod rokami....nekakšne liste...o ljubi bog moja fucking seminarska za naravoslovje.hitro sem pograbil tisto kar je ostalo od nje in pohitel skozi vrata.mama je še dodala nekaj podobnega naj bom priden a ko sem zaprl vhodna vrata so besede že zamrle za mano.ravno pravi čas se prišel da sem uujel pogled na odhajajoči bus in se pognal za njim.na vso moč sem tekel približno 200 m (krivica) ko me je šofer končno opazil in se ustavil.zasopihano sem prilezel na bus po katerem so odmevale salve smeha.vrgel sem se na sedež in opazoval dobro znano pokrajino ki je bežala mimo mene.preden sem se karkoli zavedal sem stal pred razredom.usedel sem se na svoje mesto in večino stvari preslišal saj sem si dal opravka s zlo cute punco.nenadoma pa sem zaslišal svoje ime in nenadom se mi je pouk zdel zelo zanimiv.bal sem se bom vprašan pa pojma nimam pri katerem predmetu smo.tedaj pa sem slišal nekaj neverjetnega,,kot sem rekla so se na x-factorju odločili da bodo izbrali po enega učenca z 6 šol za na x -factor.sreča s naše šole je doletela Asthona...čestitam,,tedaj pa se mi je svet zavrtel na glavo.
.+.+.+.+..+.+
pohvale,pripombe,kritike?
hvala ker ste sploh prebral
02. september 2014
u178956
u178956
OMFG LAURA IN TI SI ME UPRASALA CE BI SPLOH ZACELA PISAT??? PA OMFG TI SI CUDNA ( V DOBREM SMISLU HAHHA )

KER TOLE JE TAK FUCKING POPOLNO DA SE MI O SFUKAAL (LOKA LOKA HAA XĐ)
IN RES CE BI SLE SKUPI PISAT BI BLO STOKRAT SLABS KER BI JST ZRAM PISALA XĐ

NO IN OMFG ASHTOOOON *O*

DAMN LAURA JST BOM POSTALA ODVISNA MAJKEMI HA XĐ
OKI IN RES JE TOP IN TOP IN A SM ZEREKLA DA JE D-BEST? XĐ

RES PA ARBAJTERCI MORMA NAPISAT MIDVE TAKALE ZGODBE PA BO TAM SKAKALA U LUFT HAHA

IN RES JE NAJBOLS<333

1. TI SI ODICNA PISATELCA
2. TOLE JE ODLICNA ZGODBA-OZ. SE BO :*
3. BTW TI NAREDIM NASOVNCO? SAM POVEJ KIRE SLIKE PA TO PA NAREDIM<333

PAC PR IM SOWLY GIVING UP SM JO NAREDLA ENO SOLIDNO PA ZKO DA JA...

SOREH KER NI RASPISA KI BI S GA TA FF ZASLUZU, AMPAK SM NA TTEM FUCKING FONU IN SOREH NEMOREM ):

PAC RES WAWA *0000*
GDDDBSHDGDUSBSJOYNSKSOAS POPOLNO >333

NEEEEEEEEEEEXT + PRVA BRALKAAA SUCK IT BITCHESSSSSSSS XĐ

MAFFFF LAURA HAHAHAH :*
02. september 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
02. september 2014
HVALA DA BERETA PRVO KOT PRVO.OK ZDLE SEM SE HOTLA USEDIT ZA COMP TAK GLIH DA POGLEDAM POL PA SEM ZAČELA PISAT PA POJMA NIMAM KAJ TAK DA DOVOLJ NAKLADANJA.AJA PA PROSIM ČE BI DALE MOJO ZGODBICO KEJ OGLAŠEVAT KR JZ FULLLLL NIMAM ČASA TAK DA PLIS.I<3U
Še zmeri ashton:
Ok vse je vredu.Samo sanje.Samo sanje so bile.
Odprl sem oči a še vedno sem sedel v razredu.
Nekajkrat sem pomežiknil ter se uščipnil v roko dokler nisem bil prepričan da je vse res.
Ozrl sem se po razredu ter se šele tedaj zavedal kakšen vik in krik je vladal v njem.
Iz vseh ust so prihajale pohvale in prav vsi so me hoteli potrepljati po ramenu.
,,No,no umirite se,,je zaklicala učiteljica,,pomenli se boste lahko med odmorom zdaj pa mora ashton k ravnatelju da spozna svojega učitelja.prosim poskušite ga ne ubit od veselja pa ga spuste mimo,,
Odšel sem do vrat in vstopil v tihi hodnik.
Korakal sem proti ravnateljevi pisarni,potrkal ter vstopil.
Tiho sem pozdravil ter vprašajoče pogledal.
V pisarni so stali neki tipi v črnem in so zgledal kot tajni agenti.
,,pozdravljen.,,je začel ravnatelj,,gotovo veš zakaj si prišel,,(ponavadi bi zavil s očmi in se potiho nasmejal a sem bil še zmeraj pretresen)
,,no na kratko.za tekmovanje te bo učila gospodična Swan,,
V ospredje je porinil.. omfg bila je tako sexy pa jo sploh nisem opazil do zdaj.
Rahlo se mi je nasmehnila jaz pa njej.
MISLITE DA SE RAZVILA ROMANCA MED NJIMA?
KRITIKE,POHVALE,PRIPOMBE?
NEXT?
04. september 2014
sori za full kratek next
04. september 2014
Next
04. september 2014
u29286
u29286
Neeeext!
10. september 2014
Next
10. september 2014
Next
10. september 2014
next)
11. september 2014
u178956
u178956
NEEEXT LAURI
GOOOOOSH PR DRAMSKEM SM BLA IZBRANA *OOOOO* FAK SM VESELA ^.^ HAHA.
NEEEEXT+ MILIONKRAT SOREH KR NI RASPISA );
11. september 2014
Hvala za vse nexte sam jutr pride next
12. september 2014
neeeeeeeeeeeeeext
05. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg