Forum
Heeeeej!
Pozdravljeni vsi! Ja spet ena moja nova zgodbica Nevem katera že je, sam upam da boste uživali tako kot jaz uživam v pisanju. Zahvalila bi se vsem ki ste brali in berete moje zgodbice ter me spodbujate pri tem tako da res hvala vsem ;D
V tej zgodbi bo vključena ljubezen in bo bolj kriminalka. Pravzaprav bo vse vključeno. Na začetku je mal depresivna hahah Upam da vam bo všeč!

♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥
1. POGLAVJE- Sophiini spomini

Pogledala sem se v ogledalo. Spet. In spet sem videla enako kot zmerom doslej. Moj bled obraz, ki je izražal žalost in trpljenje. Le kaj na njem izgleda tako narobe? Mogoče lasje? Ti so bili po mojem mnenju kar lepi. Kaj pa oči? Te so bile sinjo modre. Zagotovo niso bile nič posebnega, a tako napačne tudi niso morale biti. Kaj pa je potem tako napačnega? Zakaj me potem v šoli nihče niti pogleda ne? Zakaj me niti ena sošolka noče za prijateljico?
Zavzdihnila sem in si počesala moje dolge rjave lase.

»Sophie! Zmigaj se že iz kopalnice. Ali ne veš, da se še sploh nisem naličila?«, me zmoti ukazovalen glas sestre Kate. Zavila sem z očmi in izginila iz kopalnice. Kate nisem nikoli marala. V primerjavo z mano je bila ona popularna, cela naša gimnazija jo je poznala. Mene se je sramovala in drugim ni nikoli povedala, da sem njena sestra. Če se je kdaj skupaj z mano prikazala v šoli pa si je izmislila neke laži kako sem ji sama sledila, ker hočem biti tako popularna kot ona. Vendar noben ni nikoli vedel, da sem njena sestra. In ni mi bilo mar. Mislim nikoli se nisem hotela družiti z njo in mi je bilo tako vseeno, če so drugi vedeli ali sem njena sestra ali ne. Zame je bila samo velika važička, ki se dela najpametnejšo. In zato sva se tudi vedno izogibali druga druge.

Sprehodila sem se do svoje sobe in si v torbo vrgla zvezke po urniku. Ocene imam še kar povprečne. Učim se, ko mi je dolgčas. Starša sta zelo jezna name, če dobim kakšno slabo oceno. Ampak ni mi mar. Takrat ju enostavno ne poslušam.
Mislim, da moje življenje ni najbolj posejano z rožicami. In v svoji družini se ne počutim najbolje. Zato večina dneva preživim v parku, ki je bolj zapuščen. Tam se sprostim in zadiham. Obožujem namreč naravo in v njej bi tudi živela, če bi lahko.
Odhitim po stopnicah navzdol. Ati je že bral današnji časopis. »O Sophie! Si se le zbudila. Pohiti, če želiš, da te odpeljem z avtom« mi je takoj začel gnjavit. Vsako jutro je tako. Vedno me samo priganja. Mislim, da se samo dela, da mu je mar zame, drugače pa ima raje Kate. Verjetno zato, ker je bolj popularna. »Ne, kar peš bom šla«, sem dejala. Tako ali tako pa sem raje odhajala peš v šolo. Medtem lahko vedno opazujem drevesa, potoček in rože. Pozimi pa občudujem lepote snežne odeje. »Dobro, kakor hočeš«, mi odvrne ati in se spet poglobi v svoj časopis.
Minuto pozneje sem že stala zunaj in dihala svež jutranji zrak. Ozrla sem se okoli sebe in si ogledala čudovito okolico. Ker je bil že mesec maj sem na travniku zagledala polno čudovitih barv najrazličnejših rož.

Sprehodila sem se med njimi in veselo pogledala proti nebu. Dokler sem bila v naravi je bilo vse v redu in bila sem sproščena.
Ker sem vedela, da bom zamudila, če ne bom pohitela sem se hitro odpravila po poti dalje- do naše gimnazije. Pred njo sem zagledala gručo dijakov, ki so se na glas prepirali. Vsak je bil seveda v svoji družbi. Košarkarji z pomembnimi dekleti, tisti bolj pametni s tistimi enakih interesov in pa še več manjših skupinic. Bilo je tudi nekaj posameznikov, ki so samo sloneli na zidu in razmišljali. In tudi jaz sem bila med njimi. Enostavno me drugi v družbo niso sprejeli. Ne vem zakaj. To se sprašujem že celo moje življenje pa nikoli ne najdem odgovora. Nikoli ne vem kaj jih moti na meni, da se nočejo družiti z mano. In zato na koncu ostanem sama. Čeprav sem navajena, da me noben niti pogleda ne…ampak vseeno si želim prijateljstva. Želim si, da ne bi vsi gledali stran, ko grem mimo njih…da bi mi vsaj nekdo bil kdaj v tolažbo. To pa je edino moja mama. Ona je edina oseba, ki me resnično razume. Vendar ravno njo najmanjkrat vidim. Vedno samo dela. Saj vem, da more zaslužiti ampak jaz jo rabim ob sebi. In ravno takrat je ni tukaj. Zato moram ostati močna in si pomagati sama. To pa ni tako preprosto.
Pogledala sem proti vhodu v našo gimnazijo. Tam so se že gnetli vsi moji vrstniki, da bi prvi vstopili v učilnico. Kot vedno. Sama sem počakala nekaj časa, potem pa se odpravila do vhoda, se preobula in preoblekla ter se odpravila do učilnice za geografijo.
Vstopila sem v učilnico, seveda so bili že vsi moji sošolci v njej in sedeli v klopeh. Učitelja verjetno še ni bilo. Tiho sem se odplazila do mojega stola, noben me ni niti pogledal. Pripravila sem si stvari in počakala na prihod učitelja.
♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥
a) Next?

Kako vam je všeč začetek? :D

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. april 2013
u125377
u125377
next
20. april 2013
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. april 2013
SVETOVNO!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!
20. april 2013
Hvala vsem treem! <33333
20. april 2013
u124290
u124290
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
20. april 2013
u127152
u127152
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
20. april 2013
NEEEXT
20. april 2013
u127152
u127152
?
20. april 2013
Res sory ki sem dala to sliko sm se neki zmotla drugač pa next!
20. april 2013
u120926
u120926
Super!!
Nadaljuj z velikim nextom!
20. april 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/v-objemu-vampirja-spoznanje/53763/2 to pa je mojazgodbica. O vampirjih je, če bi rad kdo brau
20. april 2013
nextttttt
20. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext!
najboljšeeeeeeee!
20. april 2013
omajgaš neext! :* <3 boga, ker ni sprejeta v družbo in tvoja sestra se te sramuje ter se ne družita in se izogibata druga druge :c saj bo še bolše boš vidla...verjemi drgač pa res svetovna zgodbica
20. april 2013
u116556
u116556
Jej nova zgodbica! Vanessa je čisto navdušena (:
Neext.
20. april 2013
u118601
u118601
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext plisssssssss hitru
in prosm res hitru in ne nehej pisat!!!!

aja prosm preberi use kr tle spodi piše:
next!!!!!! in prosm k je ta tipica talentirana, nadarjena... in bo ukinla če noben ne bo bral
pliiiiis plissssssss pppppppplis plllllis res prosm naravni talent:

https://www.igre123.com/forum/tema/life-can-be-hard./49849/13

res 12 strani ma in ma ful bralcev ki so se nekako zgubili in sm bralaaaa pol ure in mi je blo mžow k je zmanjkalo dejte prosm frendi!!!! ♥♥♥
od moje frendice prosmm ful je fajn no!!!! ♥♥

prosssm pa sori za smetenje!!!! res oprosti!!!

res sm ti hvaležna!!!! kdor koli bo bral!!!!

20. april 2013
neext! Svetovno!!In to to zgodbico kaj je dala ☯ƈᾄҭ:::ʛἷʀł❤ vam res priporočam.Zelo je super!
20. april 2013
Next! Fulll fajn začetk
20. april 2013
u129589
u129589
HOJLA SEM VITA IN NEKATERE STE MI DALE SUPER IDEJE. IN JA, VEM DA FEJKAM.
ENIH SPLOH NE POZNAM, AMPAK SE MI ZDIJO IZ PRAVEGA TESTA IN KER ENE IŠČEJO
MOŽA ALI ŽENO, MISLIM, DA BO TA KLUB PRAVA PRILOŽNOST DA SE SPOZNAMO POSTANEMO PRIJATELJICE IN URESNIČIMO SVOJE ŽELJE. KLUB POTEKA KOT VEČINA OSTALIH ZATO PRAVIL NI. RAZEN ENO: ZABAVAJ SE! UPAM, DA SE UDELEŽITE, VPRAŠATE PRIJATELJE IN STALE SI BOMO LAHKO SEVEDA V BFF OPISKIH, OPISKIH ŽEN ALI MOŽEV IN NAVADNIH OPISKIH! PRAV?
http://www.igre123.com/forum/tema/tfriends-forevert/53887/
20. april 2013
next.!
20. april 2013
u122305
u122305
heyyy...fhoool dober nexxxt...sam bi prosila če mi dovolite, da dam en oglas ker mi ena zgodbica propada....a lahko dam oglas, ker je nujno plis....Pιкαcнυ.Pαn∂α❊
20. april 2013
Ja lahko sam ne mi pol cele zgodbice z tem pospamat prosim.
☯ƈᾄҭ:::ʛἷʀł❤ - ne bi rabla tak dolgiga komentara dat X'D
Drugač pa pride next kmalu!
20. april 2013
u129589
u129589
Pikachu.Panda, pa vse tle, se prosim udeležite..? Malo nas je in vsak član nam prav pride.
http://www.igre123.com/forum/tema/tfriends-forevert/53887/
20. april 2013
Ne mi skos limat no ! Tista kera bo hotla bo sodelovala in se bo sama odločla.
20. april 2013
u122305
u122305
okeyyy.bom dala nexxxt mau kasnej k morm it se učt...
20. april 2013
aha
20. april 2013
next
20. april 2013
okej bom zdaj dala next
20. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg