Forum
u146543
u146543
ν žινℓנєηנυ ѕє ѕмєנιмσ тσℓιкσя кσℓιкσя ѕє ѕαмι žєℓιмσ.

START:
*ƒℓαѕнвαcк*
5 YEARS AGO
»Pia! pridi gremo pozdravit sosede« sem slišala glas mame iz spodnjega nadstropja. pravkar sem se igrala s barbikami. hitro sem pograbila eno ter hitro zdrvela po stopnicah navzdol. mami me je obula in z roko v roki sva odšli go sosednje hiše kamor so se vselili novi sosedje. mami je pozvonila in odprl nama deček ki je bil približno isto star kot jaz. »dober dan! kako ti je ime mladi fant??« ga je mami vljudno vprašala. »Jaz sem Harry. Harry Styles.« nama je odgovoril. » jaz sem Mary in to je Pia.« naju je mami predstavila. jaz sem bila redko besedna čeprav sem stara 10 ker ne rada govorim z svojim zatikajočim glasom. odločila sem se da le spregovorim » p-po-pozdrav-pozdravljen!« sem rekla » n-no j-jaz sem P-Pija m-moje dr-drugo im-ime je K-Kate.« sem se predstavila in mu podala roko. »vstopita!« nama je vljudno rekel »pozdravljena Anna!« je moja mama pozdravila Harryjevo mamo. »pridi se greva gor v sobo igrati!« mi je rekel Harry. po stopnicah sem hodila za njim in kmalu sva prišla do njegove sobe. odprl je vrata in vstopila sva v njegovo sobo. »kaj bova počela??« me je vprašal »l-la-lahko bi se p-pred-predstavila.« sem predlagala »bom jaz začel. Sem Harry Edward Styles. star sem 10 let. Kličeš me lahko Hazza ali Harry. ti si na vrsti« ni je rekel »n-najprej bom poveda-la da i-im-imam motnje v g-gla-glasu in se mi besede za-zatik-zatikajo. sem P-Pia K-Kate S-Sky. s-stara sem 10 let. k-kliči me p-po i-im-ime-imenu.« sem se mu nato še sama predstavila. »Pia pridi greva domov!« poslovila sem se od Harryja in se odpravila domov.
*єη∂ σƒ ƒℓαѕнвαcк*

je vredu?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeext
29. julij 2013
Neeeeext, ful je dobro
29. julij 2013
u146543
u146543
tnx
29. julij 2013
u94098
u94098
NEEXT
30. julij 2013
u146543
u146543
вєƒσяє уσυ вєcαм α ѕтαя part 2.
NOW
tako sem ga spoznala skozi leta sva se spoprijatelila in postala bff-a. naučil me je še kar gladko govoriti samo pri dalših besedah se mi še zatika. vsak dan sva se obiskovala in se igrala. ko sva bila stara dvanajst let pa sva začela vsako sredo hoditi v glasbeno šolo. on je pel in se učil igrati kitaro jaz pa sem prav tako pela in se učila igrati kitaro in klavir. bila sem nadarjena. danes je sreda in pred vrati naše hiše čakam na Harryja, da boma odšla v glasbeno šolo. medtem ko čakam se vam bom predstavila. sem Pia Kate Sky. stara sem 15 let in živim v Holmes Chapel-u. in harry je končno prišel odpravila sva se na vaje in tam je potekalo vse po starem nič novega vaja vaja in še enkrat vaja. po vajah sva se odpravila domov pred vrati sva se poslovila jaz sem šla v hišo on pa malo dalje do svoje hiše. moram vam povedati da nisem vedno živela v Holmes Chapel-u ko sem bila stara 4 leta smo se sem preselili do četrtega leta pa sem živela v Mullingaru. najbolj me je bolelo da ko smo se mogli priselit da sem se mogla poslovit od moje prve ljubezni ja je m čudno da sem še od 4. lrta zaljublena v eno in ta isto osebo. pogledala sem na telefon in vedela sporočilo od neznane telefonske številke. 'heyy! it's me. how are you my dear?? ' je pisalo v sporočilu 'excuse me but i don't have your number so i dont know who is this.' sem odpisala nisem rabla dolgo čakat ?ooh! sorry it's me BigFood!' je odpisal ja to je moja ljubezen *-* 'ooh! i'm good you?' sem odpisala ' i'm very very good. do you know something??' mi je odpisal 'what??' sem napisala ' next week my mother and me will go in Holmes Chapel we will be in your house for a week.' mi je odpisal. omg končno ha bom po 10 letih spet vidla.

a je ok??
30. julij 2013
u146543
u146543
a se vam svita kdo je BigFood??
30. julij 2013
u146543
u146543
me:

moj telefon:

30. julij 2013
Hazza?
31. julij 2013
Aja, neeeeeext
31. julij 2013
u146543
u146543
ne ni hazza.
01. avgust 2013
u146543
u146543
harryja drugače kliče
01. avgust 2013
Fullll dora
01. avgust 2013
Niall?Neeext
01. avgust 2013
u146543
u146543
telefonsko sem shranila in poklicala mamo. Mama je takoj pritekla v mojo sobo. » kaj je???« me je vprašala »James in njegova mama prideta drugi teden za en teden k nam.« sem ji odgovorila »dobro. te boš ti drugi teden kuhala. aja pa kosilo je.« je rekla mama. vstala sem iz postelje in šla dol na kosilo imeli smo lazanjo. po kosilu sem napisala sms Jamesu. ' hejj! ste že meli kosilo??' še isto minuto mi je odpisal. 'ja. meli smo lazanjo vi??' mi je odpiso 'mi tudi.' kdaj bote prišli??' sem ga vprašala 'verjetno v nedeljo.' mi je odpiso. ' samo mamo samo eno sobo za goste tak da boš v moji sobi spal jaz pa na kavču.' sem napisala sms. her sem bla otrujena sem šla v mojo sobo spat. zaspala sem.
ᴅʀᴇᴀᴍs:
»Nialler! vrni mi majco!« sem se zadrla medtem ko sem ga v moderčku lovila po vrtu zavstavil se je pri robu bazena jaz sem se pa pognala za njim in padla v bazen saj se je omaknil začel se je smejat saj sem bla ko neki zombi pod okami sem bla črna. » to boš še plačo!« sem se zadrla. »In kako boš to naredla??« sicer je leto starejši od mene ampak sem jaz močnejša od njega hitro sem se 'skobacala' z bazena in šla objet nialla nato pa sem ga dvignila in odnesla v bazen. začela sem se smejaz potem je pa prišo in me nit potegno v vodo.
ᴇɴᴅ ᴏғ ᴅʀᴇᴀᴍs
na sebi sem začutila nekaj mokrega. pogledala sem in videla mojega niallera. ker je bilo vuni vroče sem pograbla kopalke in se šla oblečt v njih. »nialler pridi se rema kopat« sem rekla še prej pa sem vzela telefon in napisala harryju sms 'pridi se gremo k meni kopat ' sem napisala.

kopalke:

01. avgust 2013
u146543
u146543
next je pa posvečen ● ρσкємση ● ker je ugotovila
01. avgust 2013
Neext
01. avgust 2013
u133049
u133049
★нεʟʟσ
★ƨσяı κεя σɢʟαšυנεм c;
http://www.igre123.com/forum/tema/jack-daniel-s-will-help-us-forget!/58817/1
★ρıšεм zɢσɔвıcσ ıп вı вʟα νεƨεʟα čε вı ƨı νzευ мıпυтσ čαƨα ρα ρяεвяαυ & пαρıƨαʟ пεхт!
★вαנσƨ ρяıпcεƨκα <З
01. avgust 2013
Next ;D
01. avgust 2013
u146543
u146543
bom dans probala še enega
od jutri ač od 2.8. pa do 10.8. nevem kak bom nexte pisala ker bom na morju zaj če bo internet bom pisala če ga pa nebo pa bom pol napisal več nextov ko pridem domu
01. avgust 2013
u146543
u146543
in čez dobrih 5 minut je harry prikorakal na vrt. objela sem ga in naredila sva prijatelski pozdrav. »harry to je moj prijatel iz otroštva Niall. Niall to je Harry moj najbolši prijatelj.« sem rekla ona dva pa sta se pozdravla. jaz sem noter po sok in čipse medtem ko sta se onadva nekaj pogovarjala. ko sem prisla ven sem čips in sok odložla na mizo. harry in niall sty skočla v vodo jaz pa tudi nisem zaostajala začeli smo se špricat in tunkat potem pa smo se malo šli sončit in pogovarjat. o mojem Nialleru sem dosti novega. govorili smo si zgodbe o otroštvu. » se spomniš najinih verižic Katy??« me je vprašal Niall »kako pa se ju nebi če jo mam ševedno v sobi na steni.« sem mu odgovorila. »bom povedla najino zgodbo o njih. No nekega dne sva šla na sladoled mela sva samo 2€ pa sm šla malo mimo stojnic i sva vidla dve podobni verižici ampak sta bili samo 2 in sma pač mislila da bi si ju lahko kupla ker je ena stale 1€ pa sma si ju kuipla na Niallovi piše love her na moji pa piše love him. z Harryjem pa mava papirnato letalo na verižici oba imava narejeno verižico ki je negre kupit.« sem rekla. potem pa je moral harry domov. midva z Niallom pa sma šla v v mojo sobo v moji sobi sem mu zaigrala pesem ki sem ju naapisala za naju dva. gre pa tako:
Here we are now
Everything is about to change
We face tomorrow as we say goodbye to yesterday
A chapter ending but the stories only just begun
A page is turning for everyone

So I'm moving on
Letting go
Holding on to tomorrow
I've always got the memories while I'm finding out who I'm gonna be
We might be apart but I hope you always know
You'll be with me wherever I go
Wherever I go

So excited I can barely even catch my breath
WE have each other to lean on for the road ahead
This happy ending is the start of all our dreams
And I know your heart is with me

So I'm moving on
Letting go
Holding on to tomorrow

It's time to show the world we've got something to say
A song to sing out loud we'll never fade away
I know I'll miss you but we'll meet again someday
We'll never fade away

So I'm moving on
Letting go

So I'm moving on
Letting go
Holding on to tomorrow

Wherever, Wherever I go
»waw… zelo lepo poješ in igraš kitaro..« mi je reko niall haz pa sem rahklo zardela.
01. avgust 2013
Next ;D
01. avgust 2013
u146543
u146543
sem doma
naj nextam zaj al pol??
09. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg