Forum
u38784
u38784
jz sm nika,prjatlce katja in anja,sestra maja, oči tom,simpatija ian.

četrtek.
zbudila sm se sm šla u kuhno in tm je že maja jedla kosmiče.rekla sm si dons bo slb dan sprašuje kemo js se nism nč učila . šla sm u šolo tm sta me čakale katja in anja in skupi smo šle v učilnco . Pr kemi: bla sm prwa uprašana učitlco bi kr ubilaaa kakšna je ocena? seweda 2 -.-. Oči me bo ubil dons bi šla lahkko popwdne k katji alpa anji sam kazn nesmem k nikomur in še na računalnik ne smem-.-.Učit sm se mogla s Majo in še to kemo k sm skos misnla na tisto prwo dwojko.

pol nadljujm

legenda:
w-v
če gdo ne wee
nexsite!!
12. marec 2011
u38784
u38784
Petek.
dons sm se zbudla šla u kopalnico se stuširala in potem odšla v šolo. Blo je normalno. Ta dan smo dobili nove sosede in oči je naredu zabavo za dobrodošlico sama pa sm si rekla da bo itQ kr neki in sm mela na sem modro trenirko in belo majco in srčki na njej. Ko pa sm pogledala skozi okno sm vidla najlepšega fanta na swetuuuu takoj sm si dala nase najlepšoo oblekco kar sm jih mela in odšla v kopalnico se naličiti. Tako sm zvedla da je temu božanskemu fantu ime Ian tako sva se pogowarja:

nika-N,Ian -I

N:živjo
I;živjo
N; Ime mi je Nika pa tebi ?
I- Ian

Čisto me je očaral
Nadljujm
13. marec 2011
u38784
u38784
Ian

Nika

Maja

13. marec 2011
next?
13. marec 2011
u38784
u38784
sobota.
zbudila sm šla tokrat v shrambo in uzela kosmiče in odšla na kawč in sm gledala TV.Potem pa je prišel oči

O- oči N- nikaa

O:nika ali bi šla danes prespat k sosedi zabawo imajo?
N:a pr novih sosedih?
O:Ja
N:zakaj pa jo majo ??
O: ker bi radi da bi se razumeli med seboj mi starejši pa bomo odšli na kavico aja maja pa bo pri prijateljici prespala
N: OK

nadljujem soboto
13. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg