Forum
u116630
u116630
Kelly,ustani že!! Nehaj težit in zgini iz moje sobe,sem se zadrla.Moja mlajša sestra Clare spet teži.Ne,ne bom ustala,saj so vendar počitnice.Ura je 10.30 in jaz naj bi ustala.Ni šans,miško!Jaz bom spala, si govorim.Ustala sem komaj ob 12.30 in mami je rauno skuhala kosilo.Bila je lazanja,neki najbolšega.Hitro sem pojedla in zginila v kopalnico.Oblekla sem se in se uredila.Nato sem peš odšla na trening.Zdjle se vam lahka predstavim.Sem Kelly McQueen.Stara sem 17 let.Žiuim u Oxfordu blizu Londona.Mam 1 maljšo sestro Clare in ma 13 let.Z mami Lauro in očijem Thomasom žiuimo u majhni hiši,v središču mesta.Mami je tajnica v enem visokm podjetju,zto smo kr bogati.Ja,treniram hip.hop.Glasba in ples-moje žiuljenje.Neuem kok nj vam še drugač opišm.Mam še 4 najbolše prijatlce: Catherine(Cath),Isabello(Bella),Anne in Amy.Use treniramo hip-hop.Smo veliike directionerke.Najlepši je Zayn.Omg,tiste nejgoue oči...Njihou menedžer Simon je tut moj stric,zto upm da ih bom kdaj spoznala.
Jst:

Cath:

Bella:

Anne:

Amy:

Še Clare:

Moja oblačila:

28. december 2012
u89327
u89327
next
28. december 2012
u113280
u113280
next
28. december 2012
u112645
u112645
next
28. december 2012
u116630
u116630
Na treningu smo se naučile novo koreografijo,k mi je bla zlo ušeč.Pol smo še mal ponavlale plese,ker mamo čez 3 dni nastop.Po treningu smo šle s puncami na sladoled.Ko sem prišla domov,je bil tam stric Simon.Objela sem ga saj ga že dolgo nisem videla.Ravno se je poslavjlal,zato je rekel,da mi bo mami povedala za kaj se gre.Bila sem zlo radovedna in pouedala mi je,da gremo čaz 2 dni jaz in moje 4 prjatlce z Simonom pa s fanti iz one direction na karibe za 2 mesca.Bla sm tko vesela.Takoj sem poklicala Simona in se mu 10000krat zahvalaila.On se je le smejal.To sem sporočila še ostalim puncam in use so začele skakati od veselja in mi govoriti,da naj se Simonu zahvalim še v njihovem imenu.Ob 21.30 sem odšla spat,vndar zaradi vznemirjenja še 3 ure nism mogla zaspat.Zaspala sm komej ob pol enih.Zjutrej se ustala ob 10.00,se oblekla in pojedla zajtrk.S puncami smo se zmenile,da gremo v Starbucks na frapuchino.Uzela sem še torbo in šla.Močno smo se objele in vse smo bile dobre vojle.Potem smo vse odšle k Belli domov.Malo smo se zabavale ob 18.00 pa smo vse odšle domov,saj smo morale še spakirati in zjutraj ustati ob 6.00.Spakirala sem 2 kovčka in 1 potovalko.Res sem bila utrujena in spat sem šla kar ob 20.00.
Zjutraj me je zbudila mami,ker če bi si naštimala budilko,je najverjetneje zdaj ne bi bilo več. Hitro sem se oblekla in uredila.Na hitro sem pojedla zajtrk.Vzela sem torbo in z mami sva pred hišo odšle počakat še Bello,Cath,Amy in Anne.Kmalu so prišle in čas je bil za odhod.Kmalu smo prispele na letališče.Tam so bili že vsi.Ko sem zagledala Zayna,sem se skoraj stopila.Omg,kako je lep!Pozdravila sem Simona in ga objela,ter se mu potiho zahvalila še enkrat.Nevem zakaj in kaj je uidel na meni,vendar Zayn me je ves čas gledal.
***************************************************************************************************************
3 nexte rabm.
28. december 2012
u116630
u116630
še slikce:
moja oblačila:

Zayn:

28. december 2012
u112645
u112645
next
28. december 2012
u116630
u116630
zmenmo se brez oglašvanja.
28. december 2012
u113280
u113280
next
28. december 2012
u117488
u117488
ok sorry
28. december 2012
sorry za šmetenje...
http://www.igre123.com/forum/tema/slikee-(profil-zgodbice-topmodele-...)/47778/
če rab kera kašne slikce..?
28. december 2012
u116630
u116630
Ukrcali smo se na letelo.Jst sm sedela s Bello.Poslušala sem glasbo in let je hitreje minil.Stevardesa je naznanila prihod.Takoj sem pogledala skozi okno.Bilo je prečudovito:

Izkrcali smo se.Šla sem po prtljago.Tam je bil Zayn.Omg,kako je lep!!!sem si mislila.Pozdravila sem ga in on mene.Vprašal me je kako mi je ime.Omg,Zayn Malik me sprašuje po imenu.To ni res sem si rekla.Uščipnila sem se u roko a ni nič pomagalo.Videla sem,da že kar nekaj časa čaka na moj odgovor,zato sem kot iz topa ustrelila:Kelly,Kelly McQueen.Ponudila sem mu roko.Nasmehnil se mi je.Ker je bila prtljaga kar težka mi jo je pomagal nositi.O bog! Kar nisem mogla verjeti.Odšli smo v hišo,ubistvu v vilo,ki je bila prečudovita:

Izbrala sem si najlepšo sobo:

Hitro sem stvari spakirala in se preoblekla,kajti od tistih visokih pet so be že pošteno bolele noge.Kar oddahnila sem si,ko sem se sezula.
Moja oblačila:

Odšla sem v kuhinjo in si naredila sendvič.Nato sem odšla v dnevno sobo.Vžgala sem TV in gledala nek film.Sploh nisem opazila da se je zraven mene usedel Zayn.Malce sem se ga prastrašila,on pa se mi je začel smejati.Z blazino sem ga udarila po glavi in začela sva se obmetavati.Kar naenkrat je pristal na tleh,jaz ma na njem.Hitro sem se pobrala in se začela smejati.Zayn me je samo gledal,nevem zakaj.Nato sta dol prišli Anne in Bella.Rekli sta,da gresta v mesto.Pokimala sem,Bella pa mi je pomežiknila.Pomežiknila sem ji nazaj.Ko sta se vrnili sem predlagala,če se gremo kopat v bazen,saj je bilo za v morje prekasno.Vsi so bili za in oblekla sem se take kopalke:

Prva sem skočila v vodo.Moram priznati,da je bil bazen kar globok,zato pa so bile ob strani podvodni stolčki.Hitro sem se usedla,ko me je kar naenkrat nekdo potisnil v vodo.Bil je Zayn.Potukala sem ga.Tako smo se zabavali vse do večera.Zayn mi je na skrivaj rekel,če grem z njim malo na plažo.Na skrivaj sva se odpravila.Malo sva hodila.Nato se je obrnil proti meni in me objel.Objela sem ga nazaj.Rekel mi je,da odkar me je videl je zaljubljen vame.Stavka še niti ni dokončal,ko sem ga poljubila.Močno me je objel in mi poljub vrnil.Objeta sva odšla proti bazenu.Vsi so se še zabavali in najbrž sploh niso opazili,da najuu ni.Zayn je kar naenkrat zažvižgal in usi so se obrnili proti nama.
***************************************************************************************************************
2 nekst rabm.
29. december 2012
next
29. december 2012
u113280
u113280
next
29. december 2012
u112645
u112645
next
29. december 2012
u89327
u89327
next
http://www.igre123.com/forum/tema/rabis-slikico-klikni!!!/47832/
яαвιš sℓιкιcσ?? кℓιкηι!!!

oprosti za oglaševanje!
29. december 2012
u116630
u116630
Zayn je usem pouedal,da sma midva zdaj par in usi so zaposkali.Nato me je poljubil s tistimi svojimi mehkimi ustnicami.Poljub sem mu vrnila.Nato je odšel v vodo,jaz pa sem se ulegla na ležalnik.Opazovala sem jih kako so uživali.Zayn me je večkrat pogledal in mi pomignila naj pridem v vodo.Po 11 poskusu je le dosegel svoje.Odšla sem.Ko pa sem komaj prišla v vodo,že me je Zayn potunkal.Ko sem priplavala na površje me je poljubil.Vsedla sva se na podvodne stolčke in se še naprej poljublala.Imel je res tako nežne in mehke ustnice.Slišala sem,da me je Bella poklicala naj pridem do nje.Povedala mi je da jo je Niall pod vodo poljubil in jo potem uprašal če bi hodila z njim.Sedaj pa neve kaj naj stori.Rekla sem ji:Zagrabi priložnost,Bell.Zahvalila se mi je in me objela.Kmalu sem ju že videla objeta.Nasmehnila sem se.Zayn je prišel odzadaj in me objel.Ob pol noči smo se le odpravili iz bazena.Zayn me je uprašal,če bi to noč prespala pri njem.
****************************************************************************************************************
Bo Kelly res prespala pri Zaynu?
29. december 2012
u112645
u112645
next
29. december 2012
u113280
u113280
nexttt
29. december 2012
u112645
u112645
Bo Kelly res prespala pri Zaynu? ja
29. december 2012
next
bo Kelly res prespala pri Zaynu?itak
29. december 2012
u116630
u116630
Privolila sem.Prijela sva se za roke in se odpravila v hišo.Hitro sem odšla v sobo,se slekla kopalke in se oprhala pod mlačnim tušem.Nato sem se oblekla mojo eno in edino spalno srajco:

Odšla sem v pritličje,kjer so ostali gledali film oz. grozlivko.Ker ni bilo prostora,sem se mogla vsesti Zaynu na kolena.Z roko me je božal po laseh in naslonila sem se na njegove prsi.Prizor je bil večkrat strašljiv zato sem se močno stisnila k njemu.Ob 2.00 zjutraj smo se odpravili spat.Z Zaynom sva s še poljublala potem po v objemu zaspala.
30. december 2012
u113280
u113280
nneext
30. december 2012
u112645
u112645
next
30. december 2012
next
30. december 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/my-brother-niall%28tf.one-direction%29/48318/ moja nova zgodba pa če bi jo kira brala
pa sori kr objavlam oz.smetim
04. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg