Forum
u114991
u114991
Js in ★ disney land ★ sva se odločile napisati zgodbico

Heii,sem Kim stara sem 17 let

To je pa Melanie moja BFF stara je 18let

Nekega šolskega dne sva se z Melanie sprehajale iz šole.
Videli sva polno čudovitih reči ker je bila to Ljubljana je bilo polno stojnic.
Kupile sva si vsaka svojo zapestnico.Bil je zadnji dan šole in obe sva bile zelo happy.
Jutri na morje sem dejala Melanie .Ja to je čudovito in še posebej ker gremo skupaj.
Prišli sva domov samo ena hiša je bila med mojo in njeno hišo.
Adijo sem ji dejala in ona meni nazaj.
Prišla sem noter in pozdravila mami.Rekla sem ji da greva jaz in Melanie skupaj na morje (Melanie ima že izpit za avto)
Prav meni je prav je rekla mami.
Naslednji dan,......
Next=?
3nexti
11. marec 2013
u114991
u114991
moja zaestnica:

od Melanie zapestnica:

11. marec 2013
next
11. marec 2013
Hey, sem Melanie Hatwey, preprosta 18-letnica brez fanta. S starši živimo v veliki bogati hiši. Ja vem da si zdaj mislite, da sem bogata razvajena najstnica, ampak ni res! Moja BFF je Kim, ona je stara 17:

Je lepa in včasih zelo smešna in nora. Ampak zaradi tega jo imam zelo rada.
Aja, to sem jaz:

Zelo rada imam mojega psa Magic-a:

Je pravi cukr, ampak včasih prav tečen.
No, gremo v realnost. Danes sva z Kim po šoli šli v trgovino, kjer sva si kupli zapestnici in se odločli, da grema na skupaj na morje. Ko sva prišli v najino ulico, kjer živiva, sva se poslovili in šli vsaka v svojo smer. Ko sem prišla domov, še staršev ni bilo. Kmalu sem slišala tekanje proti meni.˝Magic!˝sem se zadrla ga vzela v naročje in ga objela˝Zdravo mala˝sem slišala svojega brata˝Ne ti meni mala˝sem rekla, Matic(tako mu je ime)pa je zavil z očmi in pogledal v svoj telefon in šel v kuhno. Aja, pozabla sem omenit, da imam brata Matica, ki je star 15:

Šla sem v svojo sobo, Magic pa za mano in se vlegel na svojo blazino. Moja soba:

Počasi sem naredla nalogo in šla na računalnik, natančneje na Facebook. Pogledala sem nove objave in se pogovarjala z Kim. Ob 9 sta domov prišla mama in ata. Šla sem dol in ju prola, če lahko z Kim grema skupaj na morje. Bila sta za, saj sem že polnoletna. Bila sem tako vesela. Potem pa sem se šla umit in spat.
Next?
11. marec 2013
u120570
u120570
Neext
11. marec 2013
next (magic je mojmu kužku ime)
12. marec 2013
u114991
u114991
še 3 nexte pa nextam
12. marec 2013