Forum
“Maja!Pridi ven iz sobe!Z Evo ne bo nic bolje ce bos zaprta v sobi.!”
“Ne!Zaradi mene je zdaj v bolnisnici.Raje ne grem ven, da ne ubijem se koga!”
“Nisi je ubila. Bila je nesreca. Poleg tega pa ni umrla se vedno je upanje, da bo prezivela.”
“Zame upanje ne obstaja vec.”
Sem Maja, kar Zagotovo ze veste. Trenutno zivim bolece in nesmiselno zivljenje.
Pred enim mesecem sem imela prometno nesreco. Zraven mene je bila moj bff in kot vedno najhujse se zgodi tistim, ki jih imam v zivljenje najraje. Zivljenje je kruto to so besede, ki jih po tem dogotku ne bom nikoli pozabila.
To sem jaz:

Next.???
22. oktober 2011
u34229
u34229
neeeeeext nujnoooo takoooj!!!
22. oktober 2011
Jaz sem se samo malo udarila ampak Eva. Ona je skoraj umrla.! Samo zaradi mene in tiste zabave! zakaj ona.?! Vedno ko se spovnem na tisti dan mislim, da bo vsak trenutek umrla. Vedno se mi zdi, da me gleda in se mi hoce mascevati. Zelim si, da bi se to zgodilo meni ne njej.
"Maja! Evina mama je klicala!" Mi je rekla mama.
pohitela sem ven in v tistem tenutku mi je bilo zal. Eva se po moznosti ne bo nikoli zbudila! In vse zaradi mene.!
To je Eva:

Next.???
22. oktober 2011
u34229
u34229
neeeeeeext!!!
22. oktober 2011
Cez 3 dni se zacne sola. Nic ne bo isto brez Eve. Ona je moja najbolsa in EDINA prijateljica. Vse druge v nasem razredu so "barbike". Pravzaprav sploh nocem v solo. Vsi me bodo gledali kot morilko paceprav nisem nikogar zares ubila.
*********************************************CEZ 2 DNI************************************************
mame mi ni uspelo prepricati, da bi ostala doma. Noce, da bi bila doma in se cele dneve jokala. Paceprav se ne.!
Eva se se vedno ni zbudila.Vsako uro in vsako minuto ko mine upam, da se bo zbudila in, da jutri ne bi sla v solo sama. Upam, da samo sanjam sanje iz katerih se ne morem zbuditi. V soli se ne znajdem najbolje. No vsaj takrat ko Eve ni. Jutri se zame zacne pekel iz katerega je nemogoce uiti.
Next.???
22. oktober 2011
u34229
u34229
neeeext!!!! full lep delček!
22. oktober 2011
Zvecer preden sem zaspala sem pomislila: noc brez zvezd nebi bila noc. Tako kot jaz brez Eve nisem jaz.
drrrr drrrr.!
Kako sovrazim ta zvok.! Vedno me spovne, da se je zacel dan v tem primeru zacetek trpljenja. Sola hm...? Kaj ce bi se zaklenila v sobo ali pa...odsla od doma in se vrnila sele na zacetku poletja? Ampak na zalost je to samo domisljija in ne realnost.!

Next.???
22. oktober 2011
u34229
u34229
neeeext!!!
22. oktober 2011
Za v solo bi se najraje oblekla v crno. No saj res zalujem. Ampak mama bi spet imela pripombe. Zato sem oblekla navadno majico in kavbojke. Obula sem svoje all starke in ze sem bila pripravljena na novo solsko leto brez Eve. Ko sem hodila v solo sem imela obcutek kot da nisem sama. Ampak ne mislim v tem primeru, da se mi "mesa" ali pa da sem "nora".
Obcutek je bil tak kot, da zraven mene hodi Eva. nevem zakaj ampak postala sem vesela.
Ko pa sem prisla k soli je veselje minilo. K meni je prisla moja najhujsa sovraznica in rekla:
"Ooo bogica.! Tok si se ga "napila" da si skoraj ubila Evo."Mi je rekla.
Nevem zakaj ampak vsi so me gledali. Za mojim hrbtom so mi govorilo morilka...
Ne morem poslusati tega. In to vsak ve.! Tamarinih besed si ne morem zbiti iz glave. Ampak, kaj ce ima prav? Ce Eva umre jaz postanem morilka.
Next.???
22. oktober 2011
u34229
u34229
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
22. oktober 2011
Ne morem vec poslusati tega. Dovolj imam.! Zbezala sem iz sole in tekala. Ne domov ampak dalec stran. Cez nekaj casa nisem vedela kje sem. V tem mestu se nikoli nisem bila.
Ampak vsaj ena dobra stran tega je, da me tukaj nobeden ne pozna in mi ne more govoriti morilka. Hodila sem po mestu in si ogledovala hise. Ena hisa je se posebej iztopala. Zdelo se mi je kot, da sem jo ze videla. Usedla sem se na klopco in gledala hiso. Cez nekaj casa se je pripeljal avto. Ven je ztopila stara zenska. Tudi ona se mi je zdela znana. Spominja me na mojo babico,ki je umrla ko sem bila se cisto majhna. Zenska je pogledala k klopci na kateri sem sedela. Nekaj casa me je gledala nato pa je zacela hoditi proti meni. Hitro sem vstala in zbezala. Ne, da bi se je bala ampak zdaj nocem se ene dodatne tezave. Dlje casa kot sem hodila bolj se mi je mesto zdelo znano. Seveda.! Tu je nekoc delal moj oce. Spovnem se ko sem hodila k njemu v sluzbo.
Zunaj pred stavbo je bil velik park.Mimo mene je sel fant. Gledal me je kot,da bi padla z marsa. Ko me je tako cudno gledal ni videl,da se bo zaletel v moskega. Ampak...Ni se zaletel v njega. Moral bi se.! Vsaj mislim. Kako je mozno, da je fant sel cez moskega ne da bi se udaril v njega? Zagotovo si samo domisljam.
Next.???
23. oktober 2011
u34229
u34229
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
23. oktober 2011
u60375
u60375
next :*
24. oktober 2011
nex next nexxt
24. oktober 2011
u60375
u60375
nextej noo ;Đ
24. oktober 2011
Fajna zgodbica in žalostna in fhol dobr pišeš NEXT nujnoo ! NeXt!
24. oktober 2011
Okj zdle nextam;*
24. oktober 2011
Spominja me na film, ki sem ga gledala z Evo pred nesreco. Film je govoril o dusi,ki ni bila mrtva,niti ziva. Ampak trenutno nocem razmisljati o tem. Rajsi si bom izmislila izgovor za mamo zakaj nisem bila v soli. Seveda ce bom prisla domov. K meni domov je pol ure voznje. Ampak ko jaz hodim je dvakrat vec, kot pa z avtom.
"Majaa!" Sem zaslisala glas za sabo.
Obrnila sem se in videla fanta. Kdo je to? Sem se potiho sprasevala. Upam samo, da ni kdo iz nase sole. Gledala sem ga ampak vseeno hodila. Danes se mi dogajajo same cudne stvari. Pol si jih zagotovo samo zamisljam.Odkar je Eva v bolniscnici ni nic normalno. Se za njeje starse ni tako strasno, kot je zame. Vsaj mislim. Od nesrece sem jo skoraj vsak dan obiskovala. Po dolgih 10 minutah me je fant koncno nehal zasledovati. Potem sem hodila se priblizno 1 uro. Domov sem prisla cisto izmucena. Pripravljala sem se ze na soocenje z mamo ampak na sreco je ni bilo doma. Na hladilniku je bil listek. Mama bo prisla sele pozno zvecer. Kaksno olajsanje. Se v tem trenutku sem mislila zagrabiti telefon in poklicati Evo. Ampak ze ko sem natipkala njeno stevilko sem se spomnila. Sesedla sem se natla in zacela jokati. Na koncu sem zaspala na tleh.Zjutraj pa sem se zbudila v svoji postelji z razmazanimi licili.
Next.???
24. oktober 2011
u34229
u34229
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!! the best story ever!
24. oktober 2011
neext
ful fajn pišeš
24. oktober 2011
next
fjna zgodba
25. oktober 2011
u60375
u60375
NEXT :3
25. oktober 2011
Mal poznej nextam. p.s med tednom ne bom tk vlk pisala med vikendi pa se bom potrudla pa cim vec napisala
26. oktober 2011
Odsla sem v kopalnico in se umila. Potem sem se oblekla za nov dolgocasen dan v soli. Pohitela sem po stopnicah in kot vedno obula all starke. Danes za spremembo nisem razmisljala o Evi. Ampak sem samo upala, da v soli nebo tako strasno kot si predstavljam da bo. Ko sem prisla v solo je bilo vse spet normalno tako kot vcasih. Nobeden me ni gledal ali kaj govoril za mojim hrbtom. Usedla sem se na klopco in cakala, da bo zazvonil zvonec. Vidi se, da nisem bila v soli vceraj. Danes imamo prvo uro prosto zato sem odsla v park.

Next.???
Poznej napisem vecji del ;*
27. oktober 2011
u34229
u34229
neeeeeeeeext!!!!
27. oktober 2011
woow. next
27. oktober 2011
Se dva komentarja;*
29. oktober 2011
u60375