Forum
Hoj!!
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Spet jaz z novo zgodbico kar pa je spet tečno ;p
Spet vas bom prosila da jo berete in oglašujete le z mojim dovoljenjem.
Kar začnimo!
Sem Alice Parkson. Naslednji teden bom stara 16 let.
Ena moja slika:

Alice/1/

Bila sem na neki zabavi, ki je bila preko polnoči. Vsa utrujena in čisto malo pijana sem se odpravljala domov. Odpravila sem se kar z našim motorjem. Drvela sem kot strela, vsaj nekateri bi tako rekli. Že ko sem bila doma se je motor ugasnil in vsa izčrpana sem se morala do doma napoditi kar peš. Zlezla sem z motorja ter začela hoditi.
Prišla sem do hiše ter hitro odklenila vrata. Skobacala sem se do sobe ter se vrgla na posteljo.
Za zdaj je to vse kar boste zvedli!
Love u all!!
12. januar 2015
za prvi next vsaj 1 next!
12. januar 2015
u173906
u173906
ful dobr začetek
in next
12. januar 2015
super! začeli bomo jutri.. moram se še učiti
12. januar 2015
zanimivo neeext
13. januar 2015
next
14. januar 2015
Mest hitro
14. januar 2015
Hojla!!
Kot prvo se opravičujem da next nisem dala potem ko se obljubila ampak je prišlo nekaj zmes.
Za ta next sem se kar nekaj časa mantrala zato upam da je ok!
Kakorkoli, sledi next!!
Uživajte

Alice/1/

Poskušala sem zaspati a mi ni uspelo. Ves čas sem se premetavala v postelji. Predala sem se ter se odpravila v kuhinjo. Odprla sem hladilnik ter iz njega vzela nutello. Vrezala sem si še kruh ter nutello nanesla na kruh. Vse skupaj sem pojedla. Za sabo sem pospravila ter se napotila nazaj v sobo. Vrgla sem se na posteljo ter zaprla oči.
Tako dolgo sem jih tiščala skupaj dokler nisem končno zaspala.

-Drugi dan-
Zbudila sem se ter pogledala na uro. 8:54. Vstala sem ter odšla k oknu. Bil je prečudovit dan in že sem razmišljala o današnjem dnevu.
Stekla sem v kuhinjo. Cela družina je že sedela za mizo. Oče, mama, Jenessa in Lucas.
"Dobro jutro zaspanka," me je začel dražiti Lucas.
"Lucas! Ne draži svoje sestre!" ob maminih besedah se je Lucas nasmehnil.
Usedla sem se za mizo ter si vzela 1 sendvič.
"Am.. Alice.. greš danes z mano na zabavo?" me je vprašala Jenessa ter se mi nasmehnila. Oh ona je najboljša sestra!
"Seveda Jenessa," nasmehnila sem se ter zagrizla v sendvič. Vstala sem ter si v skodelico nalila nekaj soka. Spila sem ga ter hitro stekla v sobo. Tam sem se uredila.
"Alice! Odpri vrata!" stopila sem do vrat ter potisnila kljuko navzdol. Odprla sem jih. Pred vrati je stala Jenessa.
"Preobleci se. Greva nekam," zaprla sem vrata ter poiskala neko obleko. Hitro sem jo spravila nase ter stekla k Jenessi.
"Pripravljena sem." sem ji rekla med tem ko sem že iskala par mojih najljubših čevljev.
"Super. Greva." obula sem si čevlje ter se spravila v avto. Jenessa je opravila izpit za avto pred parimi mesecami. Zapeljale sva se. Celo pot je bila čista tišina.
"Jene...kam greva?" sem jo vprašala. Jene je njen vzdevek.
"K prijateljici. Pomagat ji greva pripravit vse za zabavo." pogledala sem mojo obleko. Ravno prava za to.
Preostalo pot sem si pela mojo najljubšo glasbo. Ustavili sva se pred neko čudovito hišo. Izstopili sva iz avta. Malo sem se razgledala, Jene pa je odšla v hišo k svoji prijateljici. Za hišo je bil velik bazen in najraje bi kar skočila vanj!
Poleg bazena pa je bil majhen čudovit kuža. Hotela sem ga pobožati a mi je to preprečila njegova mama. Začela je lajati name. Vse bolj sem se pomikala nazaj in skoraj bi padla v bazen. Prišla je Aby. Ona je ta prijateljica kateri pomagava z Jene vse pripraviti za zabavo. Zvezala je psico na dolgo vrv.
"Upam, da ti Kayla ni naredila nič hudega." se je nasmehnila.
"Ne. Samo začela je lajati ker sem hotela pobožati tega kužka." nasmeh se ji vrnila ter pogledala proti Kayli.
"Oh ja. Vedno je takšna ko nekdo hoče pobožati njenega mladička Maxa." je rekla ter se napotila v hišo. Še nekaj časa sem opazovala Maxa in Kaylo nato pa se še sama napotila noter. Stopila sem v hišo. Razgledala sem se naokoli. Vse je bilo prečudovito. Zagledala sem neka vrata, ki so me nekako privlačila, ne vem zakaj. Počasi sem potisnila kljuko navzdol ter potisnila vrata naprej. Videla sem samo temo. Moje oči so potrebovale nekaj časa, da so se privadile na temo. Videla sem malo bolj jasno a še vseeno premalo da bi vedela kaj tukaj je.
Videla sem neke žarke ter jim sledila. Prišla sem do okna, vsaj mislim da ter potegnila žaluzije gor. Obrnila sem se. Zdaj sem videla vse jasno. Ta soba je bila nabito polna denarja in vse dragocene reči. Vrata so se začela odpirati. Morala sem se skriti a nisem vedela kam.
V naslednjem nextu bo nastopil Riker.
Odgovorite!
1. Vam je všeč?
2. Kdo bo prišel v sobo?
3. mnenje.
4. next?
15. januar 2015
next
15. januar 2015
jaa super pomoje Riker in neeext
16. januar 2015
hoj!
Upam da ne mislite da bo zdej next! haha
Lahko že v naprej povem da bo next jutri!
Do takrat pa uživajte :*
17. januar 2015
ja cool je
nwm
cooooooolllll
next v e d n o
18. januar 2015
Hojla!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Sledi next! Hvala ker berete. Bila bi vesela če bi še malo oglaševali ampak ni potrebno saj tako ali tako še sama oglašujem. Bi pa bila zelo vesela.

Alice/2/

Zadnji trenutek sem našla skrivališče ter se skrila. V sobo je vstopil nek fant z blond lasmi. V sobi je vzel neke trakce, po mojem za zabavo. Odpravil se je nazaj ven ter zaprl vrata. Vstala sem ter še sama odšla vem.
"Alice! Kje si bila iskala sem te ves čas." je prišla Jene k meni ter mi rekla. Nasmehnila sem se.
"Am... malo sem hodila po hiši in gledala prostore." zraven je prišla Aby ter rekla, da lahko greva saj je vse že skoraj pripravljeno.
Pospremila naju je do avta. Poslovili sva se ter se odpeljali. Po poti je spet nastala tišina. Prekinila sem jo.
"Jene.. si videla tista okrašena vrata?" sem jo previdno vprašala saj nisem hotela da bi bilo kaj narobe.
"Seveda," ves čas je gledala na cesto jaz pa točno v njen obraz.
" Ja no... si videla kaj je notri?" spet se mi je dozdevalo da ji nebi smela to povedati a me je notranji glas silil da ji povem.
"Ja." razmišljala sem če ji povem ali ne.
"No jaz sem tudi. Zakaj imajo to?" Jene se je nasmehnila ter odprla usta. Nekaj časa ni rekla nič.
"To je vse njihovo. Zelo so bogati." čakaj... tako zelo so bogati? kaj??
Prispeli sva in počasi sem stopila iz avta. Jene mi je že rekla da bova odšli na zabavo ob 18:00. Prikimala sem ter odšla v svojo sobo. Vzela sem računalnik v roke ter napisala v Google Aby Hatson. Veliko reči je pisalo o njej. Iskala sem podatek kjer bi pisalo da so bogati. Čisto spodaj je pisalo samo-zdaj so izradno bogati- kako to mislijo da zdaj?
Zaprla sem računalnik ter ga položila na pisalno mizo. Vrgla sem se na posteljo ter zaspala.
Prebudil me je glasen hrup. No super sosedje se spet kregajo. Pogledala sem na uro. Ura je bila 17.45. Hitro sem se šla preoblačit ter se uredit.
"Alice! Si že?" me je vprašala Jenessa in prišla v mojo sobo.
"Sem. Greva," stekla sem po stopnicah ter si obula neke čevlje.Napotili sva se v avto. Še preden sem vstopila v avto sem pogledala Jene.
"Kako dolgo bo ta zabava?" Jene se je naslonila na avto ter premislila.
"Malo preko polnoči." vstopila sem v avto ter se pripela. Odpeljali sva se z našega dvorišča.
Pot je minila hitro. Odprli sva vrata ter sva vstopili. Tam naju je že čakala Aby. Hiša je bila že nabito polna. Odšla sem po svoje. Vsi so plesali jaz pa sem stala v kotu ter ves čas pila koktaile.
Do mene je pristopil tisti fant, ki sem ga videla v tisti sobi.
"Hei sem Riker." se mi je predstavil ter bi podal roko.
"Sem Alice," nasmehnila sem se ter mu dala roko. Nasmeh mi je vrnil. Naslonil se je na steno ter nekaj časa gledal druge kako plešejo.
"Bi kaj zapela?" me je vprašal ter se nasmehnil. Čudno sem ga pogledala. V mislih sem že premišljevala.
"Ne hvala." mirno sem ga zavrnila ter se usedla na nek sedež. Prišel je do mene ter me pogledal v oči.
"Kakor želiš." odšel je do neke mize ter se tam prijavil za karaoke. Stopil je na oder.
Zavrteli so glasbo in začel je peti. Ves čas sem ga poslušala. Res ima odličen glas. Res odličen! Pel je bolj kot prfektno. Na koncu me je pogledal, se mi nasmehnil ter mi pomežiknil. Nasmehnila sem se mu nazaj. Prišel je do mene.
"In.. kako se ti zdi?" naredila sem tisti premišljeni obraz.
"Še kar." zasmejala sva se. Vstala sem ter mu rekla da moram nekam. Hitro sem stekla na ven na svež zrak. Za mano je prišel nek fant.
"Hey.. res si lepa babe." namršila sem se ter pogledala za hišo. Fant se mi je približal ter me objel. Na koncu me je poljub na vrat. Brcnila sem ga in zgrudil se je na tla. Ven je prišel Riker ter stopil do mene.
"Kaj je bilo tu?" me je vprašala. Bila sem tiho. Odšla sem noter Riker pa takoj za mano. Odšla sem na mesto kjer sem bila ves čas. Naslonila sem se na steno. Do mene je prišel Riker, ovil roke okoli mene ter najini ustnici združil v popoln poljub.
"Kaj je bilo to?" sem ga vprašala ter se počasi usedla na sedež poleg mene.
"Nič.." mi je rekel ter odšel nekam.
mnenje?
next?
18. januar 2015
piši hitro
next takoj
18. januar 2015
neext
18. januar 2015
zakooon neeext
18. januar 2015
kot prvo hvala ker berete in dajate nexte.
sam neki bi vas še prosila.
lahk mal oglašujete?
19. januar 2015
u149520
u149520
next
19. januar 2015
Hojla!!

Alice/3/

Oči so se mi zaprle in poskušala sem zadnje minute pozabiti. Končno so se moje oči odprle. Do mene je prišla Jenessa.
"Morava domov." prikimala sem ter se napotila proti vratom. Zunaj je stal Riker ter bil neko pijačo. Ko me je zagledal se mi je nasmehnil a nasmeha mu nisem vrnila. Stopila sem v avto ter zaprla vrata. Z Jenesso sva se odpeljali. Pogledala sem nazaj in Riker mi je mahal v slovo. Hotela sem se nasmehniti a se raje nisem.
"Torej kako se ti je zdelo?" me je vprašala Jene ter se nasmehnila. Gledala sem naprej v cesto ter nekaj časa bila tiho.
"V redu." še vedno sem gledal na cesto ter premišljevala o Rikeru. Pripeljali sva se do doma. Stopila sem iz avta ter odprla vhodna vrata. Odšla sem v sobo ter se hitro preoblekla. Hitro sem se vrgla v posteljo ter zaspala.
-Drugi dan-
Zbudila sem se. Vstala sem ter se napotila v kopalnico. Uredila sem se ter si oblekla neko obleko. Odšla sem v kuhinjo ter si vzela nek prigrizek. Za mizo so me čakali že vsi.
"Dobro jutro, ljubica. Si se imela včeraj lepo?" me je vprašala mama ko si je na kruh mazala nek namaz. Usedla sem se poleg nje ter premišljevala.
"Ja sem se." bila sem še vsa pretresena zaradi Rikerja. Lucas se je ves čas smejal. Nisem se zmenila zanj. Ko sem vse pojedla sem se odločila da grem na sprehod.
Hodila sem po sivem pločniku ter premišljevala.
"Hei Alice!" me je nekdo poklical. Obrnila sem se ter zagledala Nicka. Nick je moj prijatelj že od otroštva.
"Se ti lahko pridružim pri sprehodu?" nekaj časa sem premišljevala nato se pa le končno odločila. Prikimala sem.
"Torej.. si že našla svojo simpatijo?" me je že začel spraševati Nick. Premislila sem. Odkimala sem. Ne ven niti sama ne... Mogoče je Riker ampak... Čakaj.. sem pravkar rekla da je Riker moja simpatija?! Oh ne, ne! Ves sprehod sem bila tiho.
"Am Nick.. Jaz bom zdaj odšla. Hvala ker si me spremljal." Nick je prikimal ter se odpravil. Obrnila sem se ter začela hoditi.
Prispela sem do naše hiše. Odločila sem se da bom še malo na dvorišču. Stopala sem po njem kot kakšen čudak. Usedla sem se na našo klopco, ki smo jo imeli poleg terase. Vzela sem telefon ter napisala v Google Riker Lynch. Zanimala me je samo njegova številka. Končno sem jo našla ter jo shranila. Takoj sem ga poklicala.
1. Kaj se bo zgodilo potem?
2.Ali Alice ljubi Rikerja?
3.Mnenje (na dougo)
4. Next?
20. januar 2015
nwem pomoje jaa dej dodat še kšno slikco prosiim in neeext itak
20. januar 2015
u182857
u182857
nwm, ja, ta zgodba je dobra in nnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxttttttttttttttt ni se mi dal pisat na široko
20. januar 2015

Alice/4/

Telefon je zvonil a noben se ni oglasil. Prekinila sem ter telefon dala v žepko. Posedala sem na klopci ter premišljevala o veliko stvareh. Mislim res. Kaj če Rikerja nikoli več ne vidim? Res si ne predstavljam tega. Počasi sem vstala ter se odpravila v hišo. Stopicala sem po stopnicah navzgor v sobo. Začutila sem toplo roko na svoji rami. Pogledala sem nazaj. Bila je Jenessa. Nasmehnila se je. Nasmeh sem ji vrnila. Res jo imam rada ampak ne prenesem kadar me moti.
"Pridi v kuhinjo," Prikimala sem ter odstranila njeno roko z moje rame.
Počasi sem odšla v kuhinjo. Za mizo je bila zbrana vsa družina. Lucas je bil malce razburjen a ostali so bili še kar veseli. Usedla sem se za mizo. Mama je zajela zrak ter začela govoriti.
"Alice.. No z očkom sva premišljevala. Tukaj v tem mestu je res lepo ampak z očetom morava hoditi v službo daleč stran. Zato se bomo preselili!" Najraje bi vstala ter jo
udarila po lico. Kako lahko? Nas bi lahko tudi vprašala. In dobro vesta da se ne morem ločiti od prijateljev.. Kaj pa zdaj še od Rikerja!
"Am cool," Vstala sem ter si iz hladilnika vzela moj najljubši napitek. Odprla sem ga ter za začela piti. V pogovor je vskočila Jene kar pa ji ni podobno.
"Veš Alice zelo bo zabavno še posebej ker bo hiša ob blaži, morju! Ti obožuješ blaže!" Prikimala sem. No to drži a raje sem tukaj s prijatelji in Rikerom. Sovražim kadar delata nekaj kar mi ni niti malo všeč in mislim da se je Lucas strinjal z mano.
"Mami, oči ne moreta! Obožujem ta kraj. Tukaj so moji prijatelji in tukaj je moja punca. Nočem iti!" Je rekel Lucas ter se namršil.No končno se z nečim strinjam z Lucasom.
1. Kaj se zgodi potem?
2. Se bodo na koncu res preselili?
3. Mnenje
4. Next?
30. januar 2015
u182857
u182857
nwm, jaa pomoje ne vsi, dobra zgodba nnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttt
30. januar 2015
jaaa se bojo preselili in zakooooon
01. februar 2015
am lahk mal oglašujete?
02. februar 2015
plis
02. februar 2015
02. februar 2015
02. februar 2015
am še vsaj 2 nexta pa bo next
02. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani