Forum
Sophie Hyles
Sophie Hyles
No ta ideja je prišla tako ,da sem sprva poslušala to pesem in sploh nisem gledala video.

Ampak pol mi je ta pesem postala zanimiva in sem začela gledati video.No skratka mi je prišla tako misel da bi iz tega kratega videa naredila celo zgodbo.
PROLOG
______________________________________________________________________________________________
Ležala sva na plaži vsa premočena.Seveda sva bila v kopalkah,saj sva ravnokar prišla iz tople,mirne in hrkati še mokre vode.Nekaj časa sva gledala samo v to prelepo mirno nebo,potem pa sem začutila toplo ustnico ki se je pognala na moje lice.Nikoli si nisem mislila da bo prvi poljub res tako vroč in prelep.
______________________________________________________________________________________________

To sem jaz Emma Swith:

To pa je moj prijatelj Ed Brown:

Upam da vam bo všeč.
Lep pozdrav,Lana
16. junij 2017
Next
16. junij 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Nikoli,ampak res nikoli si nisem mislila da bo prvi poljub tako vroč in mehek.Ta poljub je trajal kar nekaj časa.Nekaj časa sem samo zrla v to prečudovito nebo potem pa sem premišljevala in se odločila da bom to naredila.Boš to naredila Emma boš...Je odmevalo po moji glavi.Čez nekaj časa sem res to naredila.Z ustnicami sem odšla počasi proti Ed-ovem licu.In poljubila sem ga.Res sem bila navdušena nad temu kar sem naredila.Ta poljub je tudi trajal dolgo.Med tem časom sem vohala Ed-ov parfum.Uf kako je dišal.Čez nekaj časa sem ga vprašala "Ed,bi šla še malo v vodo?"."Mhm.Takoj" je rekel Ed in se se raztegoval.Potem je vstal.Takoj sem ga povlekla za roko in skupaj sva skočila v mrzlo in TOPLO vodo.Tam sva se tunkala, igrala skratka vse kar je mogoče.Čez pol ure sva spet vsa premočena odšla do plaže.Ulegla sva se na srednje velike brisače,potem pa sva zaspala.Oba sva zaspala.

Sory za kratek Next amapk moram iti k zdravniku po mavec...
17. junij 2017
Next+sej je ok+upam da ni kaj fuul hudo...
17. junij 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Hvala ti samo nogo sem si zlomila..
17. junij 2017
neext, zanimiv zacetek + upam da se ti noga hitro poceli, da te ne boli prevec
18. junij 2017
Next
27. junij 2017
Next
27. junij 2017
Next ?