Forum
u73295
u73295
Oila!

To zgodbo bova pisali ღмiss.мαℓιкღ in jaz.

__________________________________________________________________________________________________

*Taylor*

Obup. Žalost. Strto srce. Vse to občuti oseba,ki sedi na tleh ogromnega stanovanja in se ne meni za zunanji svet. Svetlo skodrani lasje,ki so še pred nekaj urami bili lepo oblikovani v visoko figo,so zdaj videti kot nenavadna zmešnjava. V temno modrih očeh se nabirajo solze,ki v slapovih polzijo po licih. Okrog oči so opazni veliki podočnjaki in razmazana maskara. A se ne meni za to. Želi si samo,da bi bilo vse spet v najlepšem redu in da bi lahko ta dan izbrisala iz svojega spomina. A ga ne more. Še zjutraj je vse izgledalo kot pred šestimi meseci. A zdaj tega ni več. Njeno življenje se je sesulo kot hišica iz kart. Če se sprašujete,kdo ta oseba je,vam lahko odgovorim. To sem jaz.

(klikni na sliko)

Telefon zazvoni,a jaz se ne odzivam. Vem,kdo kliče,a se ne premaknem iz mesta,kjer sedim. Najraje bi telefon vrgla v koš za smeti ali ga razstavila na tisoč koščkov. A preprosto ne zmorem dovolj moči,da bi to storila. Zvok telefona odmeva po vsem stanovanju. Počasi mi že gre na živce,zato se počasi premikam do dnevne sobe. Oglasim se in s hripavim glasom rečem: »Halo?«
»Tay,končno si se oglasila. Kje si?Skrbelo me je zate.«reče glas na drugi strani telefonske zveze. Vedela sem,da je on.
»Doma sem. Kje drugje bi lahko bila?«rečem z hladnim glasom.
»Tay,kaj je narobe?Zakaj si takšna?«še naprej postavlja vprašanja. Saj ve,kaj se je zgodilo.
»Sam veš,kaj se dogaja!Resno,da se še pretvarjaš,da ne veš,kaj se je zgodilo. Zares si zahrbten. In jaz sem ti slepo verjela.«siknem in se še sama čudim tonu glasu,s katerim sem izrekla te besede.
»Tay,kaj ti je?«še naprej vztraja,da nič ne ve.
»Prav naj ti povem,kaj se dogaja. Imam strto srce in bila sem izdana. Izdala sta me moja domnevna najboljša prijateljica,ki mi je bila kot sestra in moj fant,ki me je baje ljubil. In veš,kaj se je zgodilo?Prevarala sta me. In zalotila se ju kako se poljubljata!Kako sta mi lahko to storila?Zakaj?Zakaj sta mi Eleanor to storila?!Mislila sem,da je moja prijateljica. A ni!In glede tebe sem se najbolj motila!«sem zakričala v slušalko.
»Taylor,nič se ni zgodilo. Verjemi mi. El se je samo šalila.«mi skuša pojasniti.
»To je zate šala?Veš,zame je šala to kar bom zdaj povedala. Konec je med nama!Za vedno!In nočem te več videti v svojem življenju!Nikoli!Navaden lažnivec si. Sovražim te.«sem rekla in prekinila. Sesedla sem se na tla in spet zajokala. Zakaj sem sploh začela svojo glasbeno kariero?Prvič po dveh letih mislim,da je bila to slaba ideja. V tem trenutku mi je vseeno za vse. Namenila sem se v dnevno sobo. Na mizi sem zagledala najino fotografijo. Posneta je bila slab mesec nazaj. Vzela sem jo roke in si jo še enkrat pogledala. S roko sem si obrisala solze in preplavili so me spomini. Fotografijo sem vrgla na tla,da se je okvir razletel na milijon koškov. Tako kot se je moje srce. »Zakaj sem te sploh spoznala?«sem potiho rekla sama pri sebi.

Sem Taylor Eastwood in stara sem 19 let. Prihajam iz Velike Britanije in ravno premišljujem o tem,da bi se preselila nazaj v London. Živim namreč v New Yorku in na to mesto me zdaj vežejo samo še boleči spomini. Sem glasbenica in to zelo znana. Ravno sem končala svetovno turnejo in se razšla s svojim fantom. In zdaj mi je težko pri srcu. Vas zanima kdo ta fant je? Zagotovo ga poznate. Louis Tomlinson,član skupine One direction. In prevaral me je z mojo najboljšo prijateljico. Nočem govoriti o tem. Imam mlajšo sestro Heidi in najboljša starša na svetu. A oni so v Londonu. In jaz tukaj. Starša sta me vedno podpirala v vsem. Tudi ko sem se odločila za glasbo. In zdaj nameravam izdati svoj drug album Unknown words. No,vsaj nameravala sem ga. Vse mi je pokvaril Louis. Res nikoli več nočem slišati te ga imena.

Jaz:

20. oktober 2012
next
20. oktober 2012
neeeeeext
20. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
20. oktober 2012
u93404
u93404
nnnexxt!
20. oktober 2012
jst bom po vsej verjetnosti nextala ze jutri
20. oktober 2012
u101906
u101906
Neeext!
20. oktober 2012
u104143
u104143
neeeext
21. oktober 2012
nexram danes popoldne ko bom na compu-zj sem na fonu
21. oktober 2012
u101906
u101906
Neeeextt!
21. oktober 2012
nextam

No, naj se predstavim . sem Heidi Eastwood. Imam 17 let in živim v Londonu. Imam čudovita starša in starejšo sestro Taylor s katero pa…no ne razumeva se čisto najbolje. Taylor je slavna pevka in hodi z Louisom Tomlinsonom! No, starši me hočejo za celotne poletne počitnice poslati v New york-k sestri. A ne strinjam se ravno z njimi. Že res da bi rada spoznala fante iz svetovno priljubljene skupine One direction, rada bi videla in občudovala New York kjer živi sestra a tukaj imam fanta-Nicka. Najlepšega in najpopularnejšega fanta na celi šoli. Sem največja srečnica. Odlično se razumeva, a sem realist. Vem da bi lahko zveza na daljavo ogrozila najino stanje zato nočem v New York. A starši me kar naprej prepričujejo. Pomislila sem že celo o tem da bi zbežala od doma, a ne. Nikamor ne bi prišla. Imam 17 let, torej nisem niti polnoletna. Niti čez mejo me nebi pustili.
Če pa pomislim drugače… zakaj pa ne saj gre Nick lahko z mano… A ne, vem da to ni mogoče. Ni uresničljivo. Njegovi starši so zelo starokopitni. Vem da mu nebi pustili z mano. Ne zaupajo mi dovolj.

Dangerous feelings break out my soul
It's just the meaning of being alone
I need you here wherever you are
I need you now to take me so far

Pesem me prebudi iz razmišljanja in v zraku začnem čutiti nekaj slabega…pogledam na telefon-vidim da je nick, zato s oglasim.
Pogovor j-jaz o-on
j-ja? Kaj je ljubček
o-zdravo, račkica moja….se lahko nekje dobiva?
j-amm, ja seveda…kaj pa je?
o-nebi po telefonu o tem se dobiva v Starbucksu čez 20minut?
j-ja seveda. Pridem takoj
o-prav, se vidiva
j-. kiss, čauči
o-adijo

nick:

zvenel je nekam čudno-hladno ne vem kaj je z njim…odpravim se v Starbucks. Nick je že tam…in v roki ima…rože? Čudno.
Pridem do njega in ga hočem poljubiti…a se obrne proč…hladno se obnaša…
Pogovor j-jaz o-on
j-ljubi kaj ti je? Zakaj si tako hladen? Je kaj narobe? In zakaj imaš rože?
o-kot vidiš so rože viola barve.
j-ja, in kaj to pomeni?
o-ne ljubim te
j-hahaha, se hecaš? (malo paničo) sej se hecaš kajne..kajne da se..?
o-ne ne hecam se čisto resno mislim. In veš vse to je bila le stava. Ljubim drugo. Zame si bila le številka več.
j- (jokam) seveda! Kako sem sploh lahko verjela da bi me imel rad. Kaj sem sploh mislila!

Klofnem ga in v tistem trenutku se razblinijo vse moje sanje. Stečem skozi vrata in tečem po ulici domov. Čez nekaj minut začne padati dež. S trezno glavo bi verjetno šla pod kako streho, a bolečina v mojem srcu je preveč huda. Ne morem se ustaviti. Tečem naprej in naprej in ne gledam pod noge… bum spotaknem se ob drevo in mi padem na tla. Pekoč občutek na dlaneh oznanja kri. Po rokah mi začne teči kri, a se ne ozrem. Čutim da krvavim tudi iz nosu a mi ni mar. Vstanem in stečem domov. Nikogar ni doma. Še dobro. Grem v sobo in se stuširam da si zbistrim misli. Hladna voda ki mi teče po vsem telesu me nekoliko pomiri a še zdaleč ne dovolj, da bi vsaj malo pozabila na bolečino ki jo čutim. Vem le eno-da bom šla-takoj bom šla v New york k sestri, če ne zaradi drugega, vsaj zaradi tega da pozabim na dogodek danes. Da pozabim na kr****a ki mi je strl srce.

21. oktober 2012
u97794
u97794
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
21. oktober 2012
next
21. oktober 2012
u73295
u73295

*Taylor*

Zjutraj sem se zbudila in mislila sem,da je Louis ob meni. A ga žal ni bilo. Zavzdihnila sem saj sem vedela,da sva se včeraj razšla. Še vedno ne vem,zakaj mislim nanj. Če bi vsaj vedela odgovor na to …Komaj sem vstala iz postelje,saj bi najraje za vse večne čase ostala v njej. Niti svojega odseva nočem videti v ogledalu. Ker izgledam grozno. Preverila sem še telefon in kot sem predvidevala sem imela tisoč neodgovorjenih klicev. Vsaj polovica je bila od Louisa,drugi pa so pripadali Lisi. To je moja agentka. In verjetno bo besna kot ris,ko jo pokličem. Prej ko jo pokličem,bolje bo. Vtipkala sem njeno številko in čez nekaj sekund se je oglasila.
»Taylor Eastwood,kje za vraga si?Mislila sem že,da so te že ugrabili!«je zakričala v slušalko. Joj,res bi bilo bolje da bi me ugrabili kot da poslušam njeno pridigo. In vem,da ne bo kratka.
»Doma sem.«sem na kratko odgovorila na njeno vprašanje.
»Lahko bi mi sporočila,kje si. Zaradi tebe sem preiskala pol New Yorka!«je zastokala. Zavila sem z očmi in najraje bi prekinila.
»Naslednjič ti bom povedala,kje sem.«sem mirno dejala in zazehala.
»Bolje zate,Taylor. In še nekaj je!Kako si se lahko razšla z Louisom!«je spet zakričala v slušalko. In jaz sem ponovno zavila z očmi.
»Lisa,mislim da je to stvar med mano in Louisom. Ne med tabo,Louisom in mano.Adijo.«sem rekla in prekinila.
Grr!Lisa je lahko tvoja najboljša prijateljica,drugič pa je tako nadležna. Resno včasih se mi zdi kot kakšna čarovnica,ki je pobegnila iz kakšne risanke!In najhuje je,da sem v sorodu z njo!Ja,moja starejša sestra je. Imam mlajšo sestro in starejšo. In sploh ne vem,kako je lahko moja starejša sestra moja agentka?

Lisa:

Šla sem v kuhinjo in nisem imela ničesar pametnega za početi. Zagledala sem klavir,ki je bil v dnevni sobi. Kako dolgo ga že nisem igrala. Nazadnje sem ga igrala pred tremi meseci in takrat sem ga skupaj igrala z Louisom. Resno,Taylor nehaj misliti nanj!Vseeno sem svoje roke položila na klavir in zaigrala neko melodijo. Nato pa sem začela peti neko pesem,ki sem si jo sama izmislila.

Once upon time
A few mistakes ago
I was in your sights
You got me alone
You found me
You found me
You found me

I guess you didn't care
And I guess I liked that
And when I fell hard
You took a step back
Without me, without me, without me
Cause I knew you were trouble when you walked in
So shame on me now
Flew me to places i'd never been
So you put me down oh
I knew you were trouble when you walked in
So shame on me now
Now i'm lying on the cold hard ground
Oh, oh, trouble, trouble, trouble

No apologies
He'll never see you cry
Pretend he doesn't know
That he's the reason why
You're drowning, you're drowning, you're drowning

And I heard you moved on
From whispers on the street
A new notch in your belt
Is all I'll ever be
And now I see, now I see, now I see
He was long gone
When he met me
And I realize the joke is on me

So shame on me now
So you put me down oh
So shame on me now

When your sadest fear comes creeping in
That you never loved me or her or anyone or anything
Yeah

So shame on me now
So you put me down oh
So shame on me now

Trouble, trouble, trouble
Trouble, trouble, trouble!

Bila sem navdušena nad pesmijo,zato sem si jo zapisala. Mogoče jo lahko uporabim na svojem albumu.

21. oktober 2012
next
21. oktober 2012
u101906
u101906
Nexxxt!
21. oktober 2012
next
21. oktober 2012
u40060
u40060
Omg, ku dora zgodbica!!!!
+Nova bralka

Neeeext
21. oktober 2012
ful dobr pišeš.
next
21. oktober 2012
neext
21. oktober 2012
u104143
u104143
neeeext
21. oktober 2012
u103180
u103180
next
nova bralka
21. oktober 2012
u97794
u97794
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
21. oktober 2012
neeextt!!!+nova bralka+full dobra zgodba
21. oktober 2012
jutri takopo šoli, takoj ko bm mogla dobite next. Se bom potrudla da bo to čim prej.
21. oktober 2012
jutri takopo šoli, takoj ko bm mogla dobite next. Se bom potrudla da bo to čim prej.
21. oktober 2012
u93404
u93404
nnnext!
21. oktober 2012
next
22. oktober 2012
next
23. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg