Forum
Vsi dnevi so si enaki. Vstanem, šola, domov, naloga, trening, učenje, spanje. Nimam razburljivega življenja. Če bi koga v šoli vprašali, če pozna kakšno Evelyn Endeer, bi vas čudno pogledali in rekli: *A to dekle sploh obstaja?*. V šoli nisem priljubljena, sprašujem se , če sploh kdo ve, da obstajam. Gotovo si mislite, da moram biti zelo grda in debela, toda motite se. Imam lepo postavo, lepe lase in tudi oči. Treniram atletiko. Toda ne maram izpostavljanja.
Sploh pa ne maram delklet, ki so obsedene z fanti iz skupine 1 direction. Vem da so kul pa vse te fore, samo zdi se mi, da so ti fantje zelo razvajeni, mogoče celo zeloo leni. Zato bi takoj, če bi imela too možnost, postala njihova učiteljica bontona. Resno! Nekje sem prebrala, da imajo ti fantje svojo učiteljico bontona in delovnih navad. Toda, ne vem zakaj, naj bi se vsaka na tem mestu obdržala le 3 dni. Bog ve, kaj fantje počnejo z njimi!
Vse svoje moči zadnje tedne namenjam temu, da bi dobila službo kot njihova učiteljica. Želim jih spraviti v red! Preko twiterja sem poiskala njihovega menedžerja. Imela sva kar nekaj resnih pogovorov, ko pa mu je končno kapnilo, da nisem ena izmed oboževalk in da se za mesto učiteljice ne prijavljam zato, ker bi rada osvajala te slavne fante. Obljubil mi je mesto učiteljice in mi rekel, da mi to sporoči takoj ko bo možno. Prav zato se mi danes zdi, da danes nebo en navaden dan...

Ali naj z zgodbo nadaljujem ali ne + kritike/komentarji*??hvala*

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. februar 2016
pa rabla bi vsaj 2 nexta za naprej**
14. februar 2016
u207907
u207907
Next
14. februar 2016
u207907
u207907
Sem vedla da topiiii pišeš
14. februar 2016
Next
14. februar 2016
tnx za nexte***
bom v soboto nadaljevala*
tnx nadja**
15. februar 2016
u207907
u207907
Nzk sj veš da naajboljš pišeš
15. februar 2016
neext!!
15. februar 2016
Evo ti vam Next** sorry, k sm doug rabla*
Next posvečam nadji14**

Zbudila me je budilka na mojem telefonu. Spet šola! je bila moja prva misel. Hitro sem se oblekla, potem pa odhitela na postajo. Medtem mi je telefon oznanil, da sem dobila sporočilo. Odprla sem ga in skoraj me je zadela kap. Pisal mi je menedžer!! Sporočilo:
*Spoštovana g. Evelyn!
Sporočam Vam, da se vaš delovnik prične danes ob 8.00. Danes boste spoznali vse fante in določili urnike. Če obiskujete šolo, vam bomo vse ure, medtem, ko boste delali pri nas, opravičili.
lp, menedžer 1D*
Hitro sem pogledala na uro. Bilo je 7.45. Ni mi preostalo drugega, kot na grem do njihove hiše kar peš. To ni bilo tako težko, saj so fantje stanovali zeloo blizu mene. Ob 7.58 sem bila pred vrati njihove hiše. Pozvonila sem. Čakati sem morala kar nekaj časa, ko mi je nekdo končno odprl vrata. Ta nekdo pa je bil Harry Styles v boksaricah!
*Dober dan!* sem bleknila, saj nisem bila vajena gledati moških v samih spodnjih hlačah.
*Vi ste gotovo naša nova učiteljica bontona. Kar stopite naprej! * me je (kar vljudno) povabil noter.
Stopila sem v prostorno vežo. Iz nekega prostora so se slišali razigrani kriki. Predvidevala sem, da slišim glasove še preostalih članov skupine 1D.
*Fantje, pridite, spoznajte našo novo učiteljico bontona!* je zaklical Harry. Zalotila sem se, kako preučujem njegove smaragdno zelene oči. Bile so res fascinantne**. Takrat se je zaslišalo glasno bobnenje. Štirje pari fantovskih nog so pridrveli v prostorno vežo, v kateri sem še vedno nepremično stala.
*To je naša nova učiteljica …hmmm…* je začel Harry.
*Evelyn Endeer* sem ga dopolnila.
*No, Eveyn, upamo, da boš uživala v naši družbi* mi je rekel Harry in se pri tem, vsaj meni se je tako zdele, podlo nasmehnil.
20. februar 2016
u207907
u207907
Next!!!
Veš, tko ko sem prebrala kr nisem mogla verjeti, da si tale popoln Next posvetila meni- ker sem v primerjavi z njim nula
Hvalaaa- pa hitr nexti!
20. februar 2016
Next
20. februar 2016
ooo, nadja, najrajš te mam** <3<3<3<3<3<3
20. februar 2016
Nextttt nova bralka
Superr
20. februar 2016
no, nasledn Next** uživite**

Fantje so me nato odpeljali v dnevno sobo. Dobesedno so me porinili v nek naslonjač (bilo jih je ogromno!*), nato so se še sami usedli vanje.
*No, pa začnimo s predstavitvijo,* sem začela pogovor.
*Sem Evelyn Endeer. Stara sem 17 let, hodim v gimnazijo, treniram atletiko in sem edinka. Živim pri mami, ker sta starša ločena. No, to je vse o meni. Bi se sedaj predstavil ti, Harry?* sem vprašala.
*Ja, seveda. Sem Harry Styles, star sem 17 let, v šolo ne hodim , rad pojem in rad sem član skupine 1D. Tako?* je zdrdral, kot, da bi se vse stavke naučil na pamet.
*Hmmm, ja, pa že* sem mu prikimala. *Niall?*
*Sem Naill Horan, star sem 17 let, v šolo ne hodim, rad pojem in rad sem član skupine 1D.* je povedal.
*Še kaj? Povedal si isto kot Harry* sem ga začudeno pogledala.
*Po moje boš od vseh slišala isto* je skomignil z rameni.*Sploh pa, če nas poslušaš,veš gotovo vsee o nas. Vsaj tako je bilo z našimi prejšnimi učiteljicami. Vse so bile directionerke.*
*No, to bomo pa kar takoj razčistili* sem rekla, kar malo jezno.
*Nişem vaša fenica! prvič. Z nobenmu ne mislim skočiti v posteljo! drugič. In tukaj sem, da vam pomagam!tretič.*
Vsi so me kar preveč začudeno gledali, saj so očitno spet pričakovali kakšno zaljubljeno dekletce. Prav vesela sem bila, da sem jih pokazala kdo ima glavno besedo.
*Noo, hmm, bi nadaljevali?* sem spet začela pogovor. * Bi mi pokazali svoje sobe, da pogledam, kako je z vašim redom?*
Fantje so prikimali in napotili smo se v zgornje nadstropje. Najprej smo si odšli pogledati Niallovo sobo. Ko sem stopila noter, sem na sebi kar čutila prestrašene poglede. Z ocenjevalnim pogledom sem si razgledala sobo. Po tleh so ležale vrečke čipsa, odeja je ležala na tleh, oblačila pa so visela čez številne stole, ki so stali v sobi.
*Niall, bi mi pokazal še kopalnico?* sem vprašala.
*Evelyn, po moje jo sploh ne želiš videti.* mi je(dokaj plaho) odgovoril.
*No, prav. Sedaj boš pa ostal v sobi in jo pospravil. Pridem potem, ko si ogledam še preostale sobe,* sem rekla.
*Yes, Mummy* se je skremžil.
Ostali fantje so se glasno zasmejali. *Hey, pa brez hecov,* sem jih opozorila, čeprav bi se tudi sama najraje zasmejala.
*Čigava soba je naslednja?* sem zagreto vprašala.
Tako so sledile še Zaynova, Liamova, Luisova in Harryjeva soba.
Sobe priv treh so bile v pravem razdejanju in vse sem naročila, naj jo pospravijo. Sledila je le še Harryjeva soba. V to sva se naapotila samo jaz in Harry. Ko sem stopila v njegovo sobo, me je skoraj zadela kap. Pa ne zato, ker bi bila njegova soba razmetana, kje pa!, bila je kot iz škatlice. Nekaj časa sem bila čisto tiho, zato me je Harry ogovoril.
*Si v redu?* me je prestrašeno vprašal.
*Aha.* sem odgovorila.
*Hmmm, no??* me je spet pogledal.
*No, ne morem verjeti. Pravzaprav sem v tvoji sobi pričakovala največje razdejanje* sem rekla.
*Zakaj pa?* me je začudeno vprašal.
*Kaj pa vem, recimo zato, ker sem slišala, da si imel že največ punc in…* sem rekla, potem pa zardela. Oh, ta izdajalska rdečica!Zakaj sem sploh zardela?
*Ajaaa* se je zasmejal. *Navajen sem , da za seboj pospravim.*
*Hjaa, no, lepo. Kaj pa kopalnica, je v redu?* sem spet postala njegova mentorka.
*Po moje je v redu,* mi je odgovoril. Verjela sem mu.
21. februar 2016
Next
21. februar 2016
u207907
u207907
Next omg tole je top!!!! Oprosti ker nisem prej opazila na poćitnicah me je skuz z interneta metal... Pišiiii Next
22. februar 2016
****tenxy*** *
22. februar 2016
u207907
u207907
Nzk. Zdaj pa piši- to ni želja ampak ukaz !
22. februar 2016
******yes Mummy***
22. februar 2016
eto mau krajši Next***nadja umir see**
Potem je sledil obhod. Pri vsaki sobi se je našlo kaj, s čimer nisem bila zadovoljna. Po mojem tretjem obhodu so bile vse sobe take kot Harrijeva. Nato smo odšli v kuhinjo, kjer so mi fantje ponudili pijačo.
Ko sem kar tako mimogrede pogledala na uro, je bilo že ura že 5. Trening pa imam ob 6!!
*No, se vidimo jutri* sem se začela hitro poslavljati.
*O, a že greš,* je rekel Harry.
*Jaa, trening imam ob 6. in ne bi rada zamudila.* sem odgovorila.
*Bi lahko odšli s tabo na trening atletike, malo športa nam ne bi škodilo,* je spet začel Harry.
*Hmmm, kaj pa vem…*sem začela.
*Pa saj ni treba, * je pohitel Naill.
Začutila sem, da drugim fantom ni ravno do športanja.
Zamislila sem se. Če jih pustim na trening, se bodo gibali. In če jih prepričam, da se včlanijo v klub, bodo imeli vsaj kakšno zadovžitev in ne bodo le počivali doma.
*Harry, to je res dobra ideja! Se dobimo pred stadionom ob 5.50?* sem zagrabila priložnost za uničenje njihove lenobe.
22. februar 2016
u207907
u207907

Konćnooooo!!! A napišeš še enega? Jz bi šeeee haha
22. februar 2016
u207907
u207907
A nda da je dobra slikica? Samo zate haha
22. februar 2016
pa ša:
a) kaj mislte, da se bo zgodilo v nadaljevanju
b) pa plisss, full si želim tut kritik, k me zanima ka narobe pišm pa če lohk kej popravm**
TENXY VSEM BRALCEM*****
22. februar 2016
hahahah** nadja***
22. februar 2016
u207907
u207907
V nadaljevanju bo velik loooove
Ok jz mam hudo kritiko- no 3 kritike
1. Prepoćasi pridejo nexti
2. Tk je dobra da sam tvojo berejo
3. Tk je popolna da je še kritizirat ne morem!!!!
22. februar 2016
full ti hvala nadja se bom bl potrudila****
najbolša sii**
22. februar 2016
u207907
u207907
A potrudla se boš da bo tk slaba da jo bom lohk kritizirala?
Lepo od tebe, res prijazno
22. februar 2016
eeeeeeeeeeeeeeeeee, pa ka ti blod po glavi****
potrudila se bom, da bom popravla tvoje kritite**
bučka moja**
22. februar 2016
u207907
u207907
Sej to je kriiitika haha
22. februar 2016
22. februar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani