Forum
u87462
u87462
Napisala sem veliko zgodb, oz. jih še pišem ampak v tem dnevu sem doživela marskaj, zato sem se odločila da napišem še eno. Govorilo bo o navadni punci Kelly, stari 14 let, ki se čez čas spremeni v slavno pevko...

"Kelly, usedi se," je dejal gospod McJennzie in s kazalcem pokazal na zadnjo klop. "To bo 1," je še dodal, nato pa se zazrl v mapo, v kateri se je skrivala redovalnica. S pogledom je še enkrat oplazil Kelly. Ni je ganilo. Zadnje čase kar naprej dobiva nezadostne ocene. Le kaj ji je? Ima morda kakšne težave doma? Je razmišljal njen sošolec Gary. "Učitelj! To preprosto ni pošteno!" se je umešala Lily in sunkovito vstala. "Kaj ni pošteno, mlada dama? Svet ni pošten, navadite se na to," je rekel McJennzie. Lily je zavzdihnila in nazadnje sedla nazaj v svojo klop. Le kaj ima stari mazač za bregom? Kelly vse zna, vendar ji zmeraj da nezadostno, je razmišljala Lily. "Zdaj pa odprite učbenike na strani 127, Kelly ne klepetaj," je rekel McJennzie, ne da bi pogledal po razredu. "Kaj pa sem zdaj...?" "TIŠINA!" je zavpil McJennzie, in zožil svoje majhne oči. V tistem trenutku je zgledal kot buldog. Njegovo čelo je bilo nagubano, roke pa stisnjene v pesti. Kelly je sklonila svojo glavo in z nosom skoraj padla v učbenik. "Sedi pokončno, če ne boš na stara leta, kot učiteljica slovenščine," se je zahahljal profesor in na tablo napisal imena, ki jih je imel vedno pod budnim očesom. "Ko dobite 3 črtice, veste kaj vas čaka," je rekel profesor, mrko pogledal učence, katerih imena so bila napisana na tabli, nato pa se obrnil proti njej in se blago nasmehnil. "Kelly, črtica. Še dve imaš na voljo, potem veš kaj sledi," je zamomljal profesor in pri njenem imenu narisal ravno črto. Risal jo je zelo počasi, da je kreda piskala ob njegovi teži. S celim telesom, se je naslonil na kredo, ki je tako glasno piskala, da bi lahko prebudila mrtve. "Nehajte že, za Boga!" je zakričala Lily in si z obema rokama zamašila ušesa. "Lily, črtica," se je zlobno zasmejal profesor. "Škrtmašina spet na delu," je zašepetal Gary Lily. "Gary, kolikorat ti moram še reči..." je z glavo zmajal profesor in mučno tišino spet in spet prekinil z piskanjem krede. Naj mu je že zmanjka, si je mislila Lily. "Ste prebrali?" je vprašal po minuti in s hladnim pogledom prečesal razred. Učenci so pokimali v odgovor in si oddahnili, saj je končno seznam učencev zbrisal s table. "Tako, zdaj pa Kelly, povej koliko je 2754 ° 674' 565'' minut?" je vprašal in z nogo rahlo udarjal ob tla. Kelly si je v zvezek na hitro načečkala račun, a že čez trenutek je njeno mišljenje prekinil šolski zvonec. "Kelly, povabi starše popoldne na pogovor," je rekel profesor in kredo skrbno spravil v žep žametno zelenega jopiča. "Da, profesor," je odsotno prikimala Kelly in čimhitreje kakor je šlo, smuknila iz razreda.
"Kelly je dobila cvek, Kelly je dobila cvek!" jo je zbadala Jane, si svoje svilnate svetle lase vrgla čez ramo in se privoščjivo nasmehnila Kelly. Vendar Kelly, njej se ni dalo ubadati s šolsko kraljico. Želela je le čimprej domov. "Ja, Kelly je dobila cvek," ji je v jezi pritrdila in jezno stopicala proti izhodu. "Čakaj, Kelly, veš, da si mi dolžna..." "5 Evrov?" je nadaljevala poved in mu v dlan stisnila pest drobiža. "Tu imaš," je rekla, zavzdihnila in počasi stopala naprej. "Kelly, veš, da si ti moja najljubša..." ni mogel dokončati povedi, saj je Kelly že za seboj zaloputnila vrata. No, super, še ulilo se je, si je mislila Kelly in otipala žep na torbi. In še dežnika nima s seboj! Je lahko še slabše? Čez glavo si je poveznila kapuco in stekla po bližnjici-blatni mokri potki, nato pa po vlažni trati, vse do domače ulice. "Hvala bogu-doma sem," si je rekla Kelly, si obrisala čevlje in stopila v hišo.
Zdaj ima končno čas zase in da dokonča že tako dolgo delano pesem. Prižgala je radio v njega dala CD- z naslovom Stronger by Kelly:

Nadaljujem?
P.S.- Vem, v njej nastopa slavna oseba Kelly Clarkson, vendar sem si to zgodbo zamislila ravno o njej in njeni pesmi, ki me spominja na ta dan- 5.6.12, ta dan moram biti močna... v zgodbo bom upletla tudi par občutkov kako se mi kdaj dogaja in kako se v takih trenutkih počutim.... najprej bom govorila kot 3. oseba, v 20. delu pa začela kot Kelly! UPAM, DA BOSTE BRALI!

Boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. junij 2012
u87462
u87462
Zdaj že v drugem delu, nastopi zaplet, ki je povezan z magijo....

2. DEL- Be stronger

Naredila je par spretnih gibov nato pa se izmučena sesedla na tla. "Ko bi le imela takšno moč, da bi lahko plesala vedno, zmeraj, ne da bi se popolnoma izmučila," zadnjo besedo je jezno zagodrnjala in brcnila v nogo postelje. "Sovražim svoje življenje!" je zakričala v bolečini. "Ne sovraži ga," je zaslišala nežen glas, ki je prihajal od zunaj. "In zdaj bom imela še prisluhe! Krasno!" je zagodrnjala in počasi vstala. "Nimaš prisluhov, dama, le odpri mi okno prosim! Če ne ne bom mogel do tebe," tedaj je Glas zastokal. "Ali se mi res blede?" se je spraševala Kelly in počasi stopicala proti velikemu, ravnokar pomitemu oknu. "Au, tako dobro je tole okno umito, da ga sploh nisem videl! In sem se zaletel vanjga z mojim motogerjem! Poglej! Popolnoma je razbit!" se je pritoževal Glas. Kelly se je čedalje bolj bliževala h 'Govorečemu oknu'. "Halo? Bi kdo pohitel? Nazaj v Korlandijo moram!" je zastokal Glas. Odprla je okno in pogledala po zelenici. "Mislim, da boš potrebovala očala," se je oglasil Glas. "A!" Kelly je prestrašeno zakričala in poskočila. "Dama, nimava več veliko časa. Če hočeva do 56 matrije prispeti domov, bova morala pohiteti," tedaj ga je zagledala. Na okenski polici je stal majhen možic z dolgo brado, ki jo je imel ovito na palico s katero je hodil. "K-k-k-do si ti?" je prestrašeno vprašala. "Jaz sem Makiiro De Janizzero La Pattitete, kralj Korlandije," možic se je vljudno predstavil in priklonil. "Uh, rabila bom pomirjevalo," je zamomljala Kelly in že želela steči proti kuhinji ko se je nenadoma ustavila. Preprosto, ni se mogla več premikati. "Kaj za...?" je zastokala in poskušala premakniti dele telesa. Njene oči so se v trenutku obarvale vijolično. "Draga dama, nikar nikamor ne hiti, z menoj greš," je odločno potrdil možic, skočil z okenske police in nase posul svetleči se prah. Njegova postava je bila v trenutku večja, izgledal je popolnoma kot drug človek! Ni bil le stari starec, majhen možic, pač pa fant, star okoli 17 let. "Poglejte, dama, prosim pojdite z menoj, v mojo palačo! Po nesreči sem padel na vaš planet, na vaše ozemlje. Naj vam še povem, da ga bi morali bolje zaščititi," je sam sebi pokimal fant in s pogledom prečesal Kellyino sobo. "Ti nisi normalen!" je zastokala Kelly. "Zakaj vedno sanjam takšne čudne stvari?" je zamomljala Kelly in stresla z lasmi. "Tega ne sanjaš draga moja... hmm... kaj sploh pomeni sanjaš?" je vprašal in nenadoma umolknil. "Prepričaj me, da si resničen in da ne sanjam!" je zajecljala Kelly in globoko vdihnila ter izdihnila. "Kako? Imaš kakšno željo? Izpolnim ti jo v trenutku, samo pod pogojem, da odpotuješ v mojo deželo Korlandijo. Tam pravzaprav živimo čarovniki. Ups, tega ti ne bi smel izdati," je rekel in se prestrašeno oziral po prazni sobi, v kateri sta stala le onadva, na Kellyini postelji pa je spala psička Kitty. "Saj to je Mackessia! Šc! Šc! Izgini! Ne sili me, da te bom moral ubiti," je panično zakričal Makiiro. "Ššššš... to je moja psička Kitty! In pa ne deri se! Če ne lahko moja mama izve, da si tu! In kaj boš potem?" je zašepetala Kelly in si lase vrgla čez ramo. "P-p-p-sička?" je vprašal strahopetno in poskočil.
07. junij 2012
u87462
u87462
Hvala+najbrž nisi prebrala še zadnjega dela-v njem je vključena magija+vem, da je še bedno
07. junij 2012
u87462
u87462
MAL REKLAME ZA MOJO ZGODBO:
Je ljubezenska, vključuje veliko zapletov-popolnoma drugačna od te, v drugačnem stilu pisanja! Nastopa glavna junakinja Miley, ki se preseli v London, najbrž vam bo bolj všeč, kot tale, ki vsebuje magijo : http://www.igre123.com/forum/tema/laznivka/30026/1
07. junij 2012
*Sm ja pa je fulj dobr. sam a ta Makiiro je palčk čarovnik če jst prou ramumm.< 3
07. junij 2012
u87462
u87462
Ubistvu je fant, navaden fant, ki se lahko spremeni v palčka joj, kok sm vesela, da je vsaj enmu všeč ta zgodba+RES TI HVALA ;*

Bla bi pa tut zlo vesela če prebereš zgornjo zgodbo(link)+HVALA že za u naprej! ^^
07. junij 2012
Neeeext.!!!
in ne, NI bedna -.-'' razumi da neznaš pisat bedno
07. junij 2012
u87462
u87462
JE bedna -.-'''
ZNAM pisat bedno, in se mi sploh ni treba trudt da pišem bedno x
drgač pa tnx da ne zaspiš ob zgodbi
07. junij 2012
-.-'''''' **no coment** -.-''''
07. junij 2012
u87462
u87462
**no comment** hahahahaahhhahaahah

I AM EVIL AND I KNOW IT
07. junij 2012
u87462
u87462
Berš lažniuko??? =D
07. junij 2012
-.-'' yeah, you are
jo bom ju3 k dones nism mela cajta
07. junij 2012
Neext!!
07. junij 2012
u22333
u22333
next ;3
20. junij 2012
next
25. september 2012
u102357
u102357
next
29. september 2012
u30718
u30718
nekštiii!
Sara- ne laži! sej si ane? tvoje zgodbe so swetovne in the best pišeš!
29. september 2012
u30718
u30718
29. september 2012
že dougo nisi nextalaaaa uuuuuuueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
29. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg