Forum
u128275
u128275
To bo tko nekako kot blog. Pač dnevnika se mi ful ne da več pisat in mislm, da ga je ati enkrat clo vidu. Tko, da je tole bolj varno. Uglavnem opisvala bom moje življenje nasploh. Vseen mi je če ne bo noben brau, važn da js to dam iz sebe.

☆Past. Vse bi dala, da bi mela tako otroštvo kt vsi drugi. Ampak ne, js nism kt vsi drugi. Ati pa mami sta se kregala še preden sm se rodila. Ja, včasih se počutm čudno in velikrat razmišlam, da obstajam sam zarad tega, da ne bi šla narazn in bi tk rečen vse 'pomedla pod preprogo'. Druge sestre so mele sobe zgorej v bajti, js sm jo pa mela zravn njiju. Ceu dan in noč sm lahko poslušala kreg. Še zdej nevem zakaj se je sploh šlo. Tk je blo do mojga petega leta, ko sm šla v pru razred. Nism bla žalostna zarad tega kar se je dogajal doma. Razn seveda takrt ko sem poslušala kreg. Vem, da nisem hotla iz šole. Pru razred je biu res tak, ko se še ničesar ne zavedaš. Ampak js sm mela občutek kot da vem velik več kot ostali. Uživala sem z drugimi. Vem, da sem se razumela z vsemi. Mogla sem sedet pri mizi kjer so bli sami fantje. Tm sm dobla prvega najbolšega prjatla. Seveda se zdej komi pozdravva ko se slučajno kje srečava. Spoznala sem še eno najboljšo prijateljico. Vsi so nama govoril, da sva kot dvojčici. Tut z njo nisva več v stikih ker je šla v Avstralijo. :c No z njo sva vedno lovile fante pa jih držale, da jim je ena druga lahko lupčke dajala. Takrt sm bla prvič v lajfu okregana pa clo mislm, da so naši starš mogl na razgovor. x'D Ko sm bla že pol leta v prvem se je šele začel. Vedno me je mama hodila iskt za domov. Spomnm se ene, ki je tekla za mano,da bi me objela ampak ji je spodrsnl in je padla. ( Nasledn dan je pršla v šolo z zlomljenim rebrom :c ) Sploh se nisva tok dobr razumele, ampak noben nobenga ni še sovražu in ga ignoriru. No takrt sm pršla domov in ja, enkrat nasledn vikend je blo men osebno najteži. Čeprov sm bla mejhna in jih nism čist razumela zakaj se kregajo, sm še vseen čutila. Sedela sem na postli v spalnc in mami je jokala k je prtekla v sobo. Začela je pakirat. Ja, pr men je povzročl ogromn šok. Nism vedla kaj nej nardim. Ampak vprašala sem jo zakaj pakira. In je rekla, da gre. Za vedno. Tm sm sedela z odprtimi usti, ampak poj sm mislna da se heca. In začela sm se smejat. Največja napaka. Ampak res je šla. Nekej časa je nism več vidla. V šoli sm se delala kot, da nč ni. Sj bo vse uredu ane. Poj je ati hodu na sodišče in mami je večkrat udrla k nam domov. Vem, da je blo še bolj grozno takrat. Po tleh je metala vaze in se drla. Enkrat me je hotla vzet, ampak ji ati ni pustu. Na silo me je oblekla in hotla it, pa se je ati postavu pred vrata. Nč ji ni hotu. Še ena moja (pol)sestra ji je branla ampak mami je ponorela. Rekla je,da jo bo ubila če se ne umakne (sestra je bla noseča in to že kr doug :c). Atiju je strgala z vratu krstno verižco in ga skor zadavla. Pol pa ne vem kaj se je zgodil. Ostala sm doma, mami pa je šla. Nism vedla kaj nej si mislm o MOJI mami. Še zdej včasih n vem. Moja tri leta starejša sestra (ne bom vam govorila kok mam sestr, ker boste padl skp) je hodila k njej. Ostale nismo hotle. Takrt je pač živela pr dveh (pol) sestrah v bloku. Ati nama je govoru, da nej greva k njej ker je še vseen najina mami. In res. Enkrat sm šla. Še vedno se spomnim,da je blo okrog Miklavža. Takrt sm dobila noro veliko daril. Bla sm nora na tisto barbiko s poročno oblekco. Mami nama je kupila vse. Ampak kasnej sm vse vrgla preč. Ja je blo lepo tok igrač met, ampak zdj sm dojela da sm nardila prov. Tako rečen naju je 'kupila'. Čez čs se je preselila k enmu 'nevemkajnejmurečem'. Bil je starejši od nje in sprva sm mislna, da sta samo prjatla. No ko sm hodila k njej sm tm spoznala dve dobri prjatlci-dvojčici. Pio in Laro. Nismo več v stikih :c Mami je mejnjavala 'moške' in zdj je prstala pr temu kt je. Nimam mnenja o njem. Včasih si želim, da ga ne bi blo. Da bi ble samo me tri pr njej. Ampak je njena izbira. Ko se je preselila k temu je začela pogrevati stvari za nazaj. Blatila je atija, mamo in vse sorodnike iz atijeve strani. Zravn je jokala. Ko je ati to zvedu, je ponoru. Reku je, da nej same izbereva če bova še hodile k njej. Vsakič sem jokala. Vse bi blo laži če bi mami plačevala preživnino. Ampak je ni. Ati je mogu poskrbet za vse. Čeprov je že tisočkrat hotu pustit službo ker ga je preveč 'zjebala' ni mogu zarad ns. Zato je včasih moj vzor. Po pravic povedan se zdj včasih zlažem, da ne morm it k njej samo zarad tega, da mi ne bi blo hudo. Evo, čeprov sta zdej že več kot polovico mojega življenja ločena je teži kot je blo prej. Ati je nekje pri mojemu sednmu letu pripeljov domov punco. JA, ful sm sramežljiv človk. Bla je njegova sodelovka. Tist večer mi je bil nepozabn. Počutila sm se kot, da smo mi trije družina. Brez ostalih. Tut ona je bla ločena in mela dva otroka. Ko je mami zvedla zanjo je vletela v hišo in se začela dret, nej povemo ime. Nism je razumela. Ona jih je mela že velik, a ati pa ne sme met niti ene? Sestra je ponesreč izdala in tko jo je mami nasledn dan v službi zlasala. Nism vedla kaj nej naredim. Bla sm jezna na sestro, čeprov ona ni bla nč kriva. Nekej časa te atijeve punce ni blo k nam, čeprov sm atija skos sprašvala kdaj pride. Zdj nasrečo spet prihaja. Včasih se mi zdi, da je bla boljša ko je še nism tok poznala. Ampak čeprov boli, verjetno loh rečem, da je ševseen boljša kot mami. :c Vse bi dala, da bi mela normalno družino. verjetno bi bil pol moj življene lažji.
20. april 2013
neeext! :c
20. april 2013
u129716
u129716
next
20. april 2013
u128275
u128275
aka in Tina.<3 Onedva sta bla mojedva prva naj prjatla. No prva je bla ena 'nevrednaomembe', k sploh ne vem če je blo to zares to. Tina.<3 Ona mi je bla use. Velik nama jih je govoril, da sva ble kt dvojčice. Pač ista frizura, postava, skos sva se družle, ugl use. Ampak poj čez čs sva se nekak odtujile in js sm se nekak zbližala z zdejšno bff. Pač tko, ne še čist zares. Ampak še vedno sva ble tiste zlo dobre frendice. Poj sm pa enkrat pr telovadbi zvedla, da se seljo v Avstralijo :c Ja, sploh nism vedla kaj nj si mislm. Res je, da se nisva več tok družle ampak ševsen sm jo pogrešala. In pač ja. Šla je :c Zdj jo mam dodano na fbju ampak se ne zgovarjava. Mislm, ne vem kk bi začela. Sploh mi je že dost gadno. Ampak mogoče in to res mogoče pride ona tele poletne počitnice nazaj v Slovenijo na obisk k sorodnikom. In ja, ful bi jo rada spet vidla. Zmenile smo se že, da bi jo šle nekak takrt čakat na letališe. Uglavnm, upam da jo še kdaj vidm k mi je res velik pomenla in jo nekak pogrešam.

Jaka.<3 Z njemu sm ratala naj prjatlca čist naključno. U prumu smo mel dve bl velki mizi. Na eni so ble punce, na drugi pa fantje. In ne vem zakaj je mene presedla k fantom. Edino punco. No, ampak sej je blo dost kul. Z Jakom sva sedela skupi pa čist skos smo se zajebaval. Ne vem, sj je meu druge prjatle sam tk recimo js sm bla njegova edina prjatlca nasprotnega spola. Najbolš je blo res. V drugmu je blo nekak isto poj je blo pa pač navadn. Itak smo se z vsakmu razumel vsaj do konca četrtga k so se pojavle skupince. No, js sm neki časa spadala med une 'talepe' oz. 'popularne' dokler me ni pač ena bitch izkoristla. Od takrt naprej sm pač se bl zaštekala z zdjšno bff. In Jaka se je začel družt bl s tipi. Bla sva oba sramežljive narave. Poj k smo šli u šestga in se je razred deliu, njega čudežno ni blo več na šoli. Zvedl smo, da se je prepisu. In enkrat na brzdju od mojga nečaka sm zvedla, da je Jaka na isti šoli k moj nečak. Takrt sm ga po dolgem času vidla. Najprej sva mal čudn gledala ampak ker je blo par folka si raj nisva nč rekla. Ja, sramežljiva. In ja, Jaka je zdj od mojga nečaka najbolši prjatu. Kero naklučje. Od nečaka sm pa zvedla tut, na kero šolo gre on naprej. In greva na isto srednjo tko, da bova mogoče še sošolca c: No, ne vem če je dobr al slabo ker ne vem če se me še spovne. Js, se njega zihr ker je še zmer isti. Ugl obaa bi rada šenkrat vidla.<3
20. april 2013
next.!
20. april 2013
u129682
u129682
omg ;c next!
20. april 2013
u108028
u108028
neext
20. april 2013
u126564