Forum
Evo še one story z moje strani *-* Hope u like it. ♥

Gledala sem njegove cjute očke in si pela pesem 'Caught up in you'. Pogledal me je ampak takoj za tem umaknil pogled na svojo punco. Videla sem kako sta se poljubila ampak nisem zdržala. Obrnila sem se in zbežala. Najhujše pa je da je njegova punca moja BFF. ;( Seveda ji ne morem povedati, da sem zaljubljena v njenega fanta, ker nikoli ne bi izdala svoje najboljše prijateljice. Stekla sem domov in se vrgla na posteljo. Začela sem jokati. Danes je bil zadnji šolski dan, ki pa naj bi bil happy ampak zame je bil sad.
15. julij 2011
Ana (jst) :

Nina (my BFF) :

David (my love) :

15. julij 2011
next ?
15. julij 2011
neeeext *-* I like it ♥ :3
15. julij 2011
nekst!
15. julij 2011
next
15. julij 2011
u14607
u14607
next :3
15. julij 2011
Čez čas je zazvonil moj mobitel. Dobila sem sporočilo od : Nina
»Stara pa kje si ti. It's party out here«
Odpisala sem ji tako :
»Am… trenutno nisem razpoložena. Vseeno pa uživajte *-*«
Čez minuto se je mobitel spet oglasil :
»Si nora… ?! Takoj se mi prikaži tukaj ali pa te pridem iskaaaat!!!«
Nazadnje sem se le vdala in ji odpisala :
»Prav… takoj :/«
Na sebe sem vrgla obleko ki sem jo kupila pred kakšnim tednom. »Čaw mami. Grem na party.« sem rekla in zaloputnila z vrati. Šla sem peš saj je bila zabava v ulici zdraven naše. Prišla sem do hiše kjer je bila zabava. »Ja stara končno.« se je zadrl glas za mano. Bila je Nina. Objela sem jo. »Kaj si vendar mislila s tem 'trenutno nisem razpoložena' ?« me je vprašala. »Ah… saj ni nič … pozabi. Gremo se zabavat« sem odgovorila in slekla plašč ter razkrila obleko. Priznam kar nekaj oči se je obrnilo k meni. Postalo mi je nerodna ampak sem pogumno vstopila v hišo.

next ?

ObLeka,čeuuLi,torbica,zapestnica,za make-up :

16. julij 2011
neext
16. julij 2011
neext!!
16. julij 2011
next
18. julij 2011
neeeeext
18. julij 2011
next
19. julij 2011
neext
23. julij 2011
next
26. julij 2011
next
27. julij 2011
»Je to sploh mogoče?« sem se v mislih vprašala ko sem opazila, da me gleda tudi on, tudi David. Nasmehnil se mi je in že sem se mu mislila nasmehniti ampak »ne!« sem si spet rekla »On je fant moje BFF. Ne smem je izdati« sem si rekla in se obrnila stran. Odhitela sem do nje. »Torej si spoznala že kakšne fante?« me je vprašala. »Si nora ? saj sem tukaj komaj 5 minut« sem odgovorila. »Ja no…« je nadaljevala ampak sem jo prekinila »Nič 'ja no'«. Nato pa se je zgodilo tisto kar sem res upala, da se nebo. Do naju je prišel David oz. do Nine. »Hej« je rekel in objel Nino. Nina ga je poljubila, jaz pa sem povesila obraz. V očeh so se mi nabrale solze vendar sem sklenila, da nebom jokala, kar pa mi ni uspevalo. Zbežala sem v kopalnico in začela jokati.

next ?
12. avgust 2011
next
12. avgust 2011
u64528
u64528
ja logičen nextiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!
19. januar 2012
Naenkrat je na vrata potrkalo. "Anaa. si notrii?" me je vprašala Nina. Nisem odgovorila in po nekaj minutnem trkanju po vratih se je končno naveličala in odšla nazaj na zabavo. Odločila sem se, da grem nazaj tudi jaz. Popravila sem si make-up in odklenila vrata. Že sem hotela stopiti na hodnik ko me je nekdo potegnil v sobo. Nisem moglaaa verjeti svoooojim očeeeem. Biuuu je oon :3 Daaaavid :** "Zakaj si prej jokala?" je vprašal. "Am.. nisem" sem se hotela izgovoriti in oditi, a mi ni uspelo še preden sem se lahko uprla me je potegnil nazaj in poooooooljuuubil :********* V menije usee kriiičalo ampak nisem mogla eno stavno nisem mogla izdati Nine zato sem ga odrinila. "Oprostii..ampak.." je nadaljeval, nisem vedela kaj naj naredim zato sem samo zbežala nazaj na zabavo in se poslovila od Nine nato pa zbežala domou. Doma sem bila kooomaj 5 minut ko je nekdo vrgel v moje okno majhen kamenček...

neeext ?
29. januar 2012
next
29. januar 2012
next
25. julij 2013
u145766
u145766
Neeext! Fuuul dobro pišeš... +nova bralka
25. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike