Forum
to sem jaz anna

moja bf sara

in moj prijatelj tom

med počitnicami sem bila v nekem starem mestu tam so bili vsi emoti učitno sem po enem tednu že nosila črno majico in hlače po dveh tednih pa sem si uredila še lase kot bi mignil so bili rdeči. starši seveda niso bili preveč navdušeni nad mojim novim stilom ampak kaj bi naj naredili se mi odpovedali? haha ne niso bili takšne vrste starši zato so me samo grdo gledali in potrpeli ampak ko je na vrsto prišla glasba......rekla sta da takšno upitje ne bota poslušala zato sem si morala kupiti slušalke. no po treh tednih smo bili nazaj doma ko sem iztopila iz črne alfe vsa v črnem z rdečimi lasmi in uhanom v nosu so vsi začudeno strmeli vame nekateri so se celo ustavili malo pred mano in me začeli gledati z odprtimi usti....k sreči je v tistem trenutku priletela sara kot raketa me je objela in me celo zakrila....zakričala je anna doma si... neveš kako sem te pogrešala! ko pa me je nehala objemati in stopila malo nazaj je okamenela kot vsi ostali. kakšno minuto me je samo gledala nato pa odvrnila anna kakšna pa si? še preden sem ji uspela karkoli povedati je izdahnila uau ali lahko to narediš tudi meni hah že nekaj časa gledam ta stil in zdi se mi kul...uff oddahnila sem si in rekla seveda lahko samo ne danes jutri danes morem še razpakirati in si oddahniti od poti. sara se je obrnila in žalostno kazala hrbet. nisem imela srca da bi jo pustila takšno zato sem kljub izmučenosti od dolge poti privolila da jo še danes spremenim v (emo saro). dve uri smo samo zlagali oblačila nato ko pa sem se končno vlegla na posteljo... je zazvonilo pri vratih. zaklicala sem mama! ati! ni bilo odgovora zato sem hitro ugotovila da se bom mogla odplaziti do vrat.....

naj nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. avgust 2013
next
14. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg