Forum
¤Hєуу! Šє єηα zgσɗвιcα! ƝιкσƖι נιн ηєвσ ɗσνσƖנ!
¤Ɠσνσяι σ AƖєx Ƙιηg,кι נє ηαναɗηα 16 Ɩєтηιcα. Ɲנєηα ƁƑƑ נє Ʋιcтσяια Ɓяσɗωαу. AƖєx ιмα ѕєѕтяσ JυƖƖιє,ѕтαяα נє 11 Ɩєт.
¤Užιναנтє! ( ρσɗσвησ zgσɗвσ ѕєм žє ριѕαƖα,ρα ѕє ηє ѕωρσмηιм,čє ѕєм נσ σвנανιƖα αƖι ηє x'ɗ )
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Spet isti občutek...tak občutek sovražim. Občutek,ko si veselo rečeš ''Dobro jutro'' in se nasmehneš. Potem pa tvoj nasmeh zamre,ker se spomniš,da te danes čaka šola. Uležeš se nazaj v posteljo in si glavo prekriješ z blazino. Najraje bi prespal cel dan! A treba je vstati. In tako sem mogla tudi jas. Moja mama mi pravi: '' Če dan začneš slabo se nasmehni,da bo konec dneva lepši.'' In s tem sem se morala tolažiti do konca dneva. Vstala sem in se napotila v kuhinjo z razkuštranimi lasmi in v spali obleki. Popraskala sem se po hrbtu in utrujeno usedla na stol,vmes sem še zazehala. Jullie je že sedela za mizo in jedla čokoladne kosmiče. ''Kaj buliš !?'' sem ji jezno rekla,ko sem se gledala v ogledalo. Kri mi je tekla iz nosa. Stekla sem v kopalnico in si jo hitro obrisala. Ko sem prišla nazaj sem bila že čisto budna. Jullie se je glasno režala. ''KAJ SE REŽIŠ !'' sem ji zakričala. '' Tisto ni bila kri,le paradižnikova omaka,ki sem ti jo,ko si spala namazala po nosu,'' se je zahihitala. Približala sem se ji: '' in...zakaj si to storila?'' ni se me ustrašila... '' Zato,da bi se tekla obrisat,prebudila bi se hitreje...'' se je prilizovala. ''Ti mala ZGAGA!'' sem nadaljevala,kere čudne ideje si zmisli,že sem jo hotela ubiti ( ne dobesedno ) je v kuhinjo prišla mama. Nikoli me ne razume. Tekla je k Jullie in rekla: '' Boga Jullie...saj bo vredu...ALEX,SAMO ŠE ENKRAT PROBAJ!'' ''Ampak...'' nehala sem saj me tako ali tako nebi poslušala. Jullie mi je pokazala jezik jas pa njej ''fuck off'' x'd. In to se ponavlja vsak dan...neznosno je,vedno sem jas krivsa-razvajena Jullie pa uživa v tem in dobiva lizike,da se pomiri od vsega mojega hrupa. Ko bi vsaj lahko za nekaj dni bil mir pri hiši. '' Jullie,boga Jullie...'' sem si ponavljala. ''Prekleto! Saj sem starejša od nje pa me 5 let mlajša sestra ponižuje!'' poklicala sem Victorio...
V-victoria A-alex (jas)
V: Zamujaš pouk!
A: Vem...tukaj je neznosno. Mislim,da bom odšla.
V: Kam?
A: Na svoje. Pobegnila bom!
V: Ne,pridi vsaj k meni!
A: Raje ne,če mama izve kje sem me bo ubila in tvoje starše tudi!
V: Kam pa boš šla?
A: V divjino!
V: Hecaš se ne?
A: Ne- pošiljala ti bom SMS-e,da boš vedela,da sem uredu,mora iti-adijo!
-
In tako sem prekinila zvezo. Vzela sem ruzak ter spakirala: Obliže,mobi,oblačila,nekaj hrane in kompas. Rekla sem si: '' Tako vsaj za nekaj časa nebom poslušala dretja in kazni,vsaj dokler me ne najdejo...'' Skočila sem skozi okno in zbežala v bližnji gozd čim hitreje kolikor se je dalo...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
a) Next (3 nexte rabim)
b) Mnenje & ocena?
c) Kaj misliš,da se bo zgodilo?
12. april 2014
u82298
u82298
next
12. april 2014
tnx-še 2
12. april 2014
u165758
u165758
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. april 2014
Alex:

Jullie:

Victoria:

Alexina mama:

12. april 2014
Next
12. april 2014
Tnx...pišem
12. april 2014
next
12. april 2014
¤HναƖα zα νѕє тє ηєxтє-ρяσѕιм ηριšιтє šє кαкšηα мηєηנα...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
...Ko sem bila nekje sredi gozda sem se ustavila. Pogledala sem v daljavo,od doma ne duha ne sluha. Samo ptice in veter. SVOBODA... Ulegla sem se na travo in opazovala drevesne krošnje. Nekaj me je požgečkalo na nogi. To žgečkanje se je bližalo po mojem vratu. Odprla sem oči. Bila je veverica,prikupna veverica. Ustrašila sem me je in odskočila. Ugotovila sem,da se ne boji mene ampak nečesa drugega. Slišala sem šumenje med listi. Vstala sem se in se obrnila. Nekaj se mi je bližalo in vedela sem,da ne smem ostati tam. Vseeno sem vzela hlod in ga pripravila v napad. Iz vsakega konca jase se mi je približalo pet volkov ki so grozno renčali. Obkolili so me... Porobala sem jim uiti pa mi ni šlo. Podrli so me in padla sem v nezavest. Ko sem se zbudila sem imela polno prask. En volkec pa je ostal pri meni in poskusil oditi. Zakaj ni mogel. Bolje sem ga pogledala. Videla sem,da je bil ustreljen. Pobožala sem ga. Ni se mi upiral. Vzela sem vato,da sem mu izpila nekaj krvi. Poimenoval sem ga Hope,saj sem upala,da se pozdravi. Previdno sem ga dvignila in s šepajočo nogo odšla naprej. Rekla sem si,da ga moram rešiti in najti veterinarstvo! Poskusila sem teči,saj se mu je iztekal čas. Gledala sem naprej in se enkrat tudi spotaknila. A nadaljevala sem pot. Ponavadi sem pri svojih odločitvah vstrajna. Kar naenkrat nisem več čutilča tal pd nogami,pogledala sem dol,padala sem. In oblila me je huda bolečina. Tudi Hope je tulil. Ponovno sem padla v nezavest...
12. april 2014
5 nextov! Žal mi je,ker je bolj kratko...
12. april 2014
u82298
u82298
next
12. april 2014
še 4
12. april 2014
next
12. april 2014
3
12. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani