Forum
Igra kdo Battlefield1? In pište origin imena.
23. marec 2017
u221652
u221652
Oh ti mladi nadobudnež. mar misliš da si kaj storil v življenju s tem ko igraš računalniške virtualne igre? ko sem bil jaz mlad sem z franceljem pri Trstu v pehoti streljala presnete Italjane. 43 sem jih naštel sam s svojim smodnikom in kupčkom jekla. Nisva vedela kdaj bo karkoli počilo. Najina kolena so se šibila ob nevednosti ali bova še prišla živa domov. Tudi ti bi se moral vzeti v roke, fant, in narediti kakšno fizično delo
02. april 2017
Tako Vse kar je Hubertonij rekel je res. Najina pehota naju je zapustila in sva sama morala držati linijo pred več sto hudimanih Italijanov. Po šterih dneh krvavega boja so naju preplavili in morala sva vzeti pot pod noge. Oh kako sem tekel kot še nikoli "Brzina moja največja vrilina" Sva si s Hubertonijem velevala. Bežala sva več sto kilometrov do Gmajne, kjer sva si odpočila in naredila novo pehoto.
02. april 2017
me zanima ker polk sta bila?
06. april 2017
Najin polk se je razkropil, zato sva naredila nov polk, ki se je imenoval "Uglajeni Polk" Na žalost se nama nihče ni želel pridružiti in sva bila sama v najini pehoti. Ampak naj te to ne zavede mlad mož namreč midva sva bila najboljša ostrostrelca tistih dni in sva dobila nalogo atentirati nemško levo roko Guliverja Schummana, seveda sva se prebila do avstrijskih gozdov in čez teden dni kajpak je bil Guliver križan z lista.
06. april 2017
muriuc
06. april 2017
Mate kak clan?
07. april 2017
Seveda imamo. Društvo uglajenih se imenuje vsak, ki je lahko uglajen je vabljen.
07. april 2017
France , si zabit al ne ves se tega?
09. april 2017
Prigrizek, ne razumem tvojega uglajenega vprašanja, zaradi tvojega nerodnega sestavljanja slovenskih pravopisnih stavkov.
13. april 2017
u221652
u221652
Prav tako sem zmeden jaz. Tvoje besedotvorje je šibko in ne sestavljaš razumljivih povedi. Kot v plus ti štejem pravilno uporabo ločil.
14. april 2017
Da kot družabniki smo bili bitke v mnogih bitkah. Še posebej se spominjam bitko v Stalingradu kjer smo se s našimi sovjetskimi tovariši več dni borili proti okupatorjem. Na srečo imam jaz močno kmečko roko, Mitija žilico za eksploziv in Hubertonij ostro oko saj smo se prebili do konca in smo ugnali Fašiste nazaj v svoje brloge.
20. april 2017
u223927
u223927
men je betlfild van ful kul igrca jst sem pro u tej igrci sem jo e 100krat urbnu
21. april 2017
u221652
u221652
Hej pajdaši toda ne pozabite tistega grenkega občutka, ko smo se vrnili domov na slovensko. Ampak ne domov svojim družinam temveč naravnost v soško fronto kjer smo bili krvavo bitko. takrat smo bili že v izgubljenem položaju vendar je mitja vrgel granato naravnost med sovražnikovo zloveščo zalogo z eksplozivom ter pogubil vse nasprotnike. eksplozija je bila tako močna da bi pokončala tudi nas in celo mene ostrostrelca na najvišjem hribu! oba naju je rešil franci-rešilna konjenica ki se je pripeljal z avtomobilom in naju odpeljal od tod
22. april 2017
u221652
u221652
TOMI??? si to ti? stara sablja nisva se videla že od pehote!!
06. maj 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg