Forum
"Amber, a si zrihtana no? Pohit zabumdile bove na tekmo!" sem slišala Kristino, no ja jaz jo največkrat kličem Kris, mojo najblojšo prijateljico, ki je čakala pri vratih.
"Ja, ja že prhajam no sam sekundo!" sem odgovorila med tem ko sem po mizi iskala telfon.
Vedela sem da sem telefon odložila nekje na mizi poleg okna. Brskala sem po mizi, premetavala zvezke, učbenike, štumfe vse kar je bilo na njej. Moja soba ni bila ravno urejena, bolj je bila podobna eksploziji obmbe kot pa, no ja sobi. Končno sem našla telefon, ki je bil zakopan med svinčniki in majicami. Zgrabila sem ga in ga sparvila v žep jopice. Nekako sem se skozi vso šaro v sobi prebila do vrat in še preden sem zaprla vrata , sem se pogledala v ogledalo. Eeh, za na tekmo bo že uredu. Lahko sem slišala Kris, ki je z nogo jezno butala ob tla. Milsim buu-huu, pa kaj če zamudive na tekmo saj tako ali tako ne bo nič posebnega. Odpravila sem se navzdol po stopnicah in zgrabila ključe, ki so bili na mizi. Zaklenila sem hišo, skrila ključ pod predpražnik in še preden sem se lahko dokonca zravnala, me je Karin že vlekla v avto njenega brata. Res nisem razumela zakaj se ji tako mudi, tekma se začne čez pol ure do tja pa imamo dvajset minut. Čutila sem roko, ki me je dobesedno porinila v avto in seveda to ni bil nihče drug kot Denis, Kristinin brat. Kadar sva potrebovali prevoz sva se vedno obrnili na Denisa, ki nama je z veseljem pomagal. Denis je prijazen prijazen, visok in postaven devetnajstletnik z zeleno-modrimi očmi, bujnimi rjavimi las, odličnim stilom in odlično postavo.
"Do tekme je še pou ure, lahko nehata noret ker se nam nikomr ne mudi."sem rekla med tem ko je Denis že speljal iz parkirišča pred hišo in vozil proti stadijonu. Vseh dvajset minut vožnje sem strmela skozi okno s slišalkami v ušesih in ignorirala pogovor med Kris in Denisom, ki sta se tako ali tako pogovarjala le o tem kako komaj čakata da pridemo do stadijona. Po mučnih dvajsetih minutah smo končno prispeli do stadijona. Denis je parkiral avto in mi odprl vrata.
"Hvala." sem se mu zahvalila in nasmehnila.
"Pejmo no, gremo notr da se čim prej usedemo še mal pa se bo začel. Gremo, gremo, gremo nooo!" se je drla Kris, ki naju je oba potegnila za sabo.
Vstopili smo v dvorano in bila je polhna navijačev, novinarjev, kamer in vsega kar si nisem predstavljala. Uglavnem dvorana je bila polna ljubiteljev košarke in med njih spadam tudi jaz. Obožujem košarko čeprav kdaj mogoče res ne izgleda tako. In danes je igrala moja najljubša ekipa LA Lakers proti Brooklyn Nets. Obožujem LA Lakers-e, ki so se zdaj ogrevali na igrišču. Iskali smo naše sedeže in res smo se namučili da smo jih našli. Sedeli smo v 6 vrsti tako da smo lahko vse videli prav vse. Pred začetkom tekme je bilo še pet minut zato sem se odpravila še na stranišče. Kris, ki gre ponavadi vedno z mano (saj veste dekleta pač) pa je tokrat ostala na sedežu in buljila v riti košarkašev. Med množico ljudi sem se prerivala do izhoda iz dvorane. Ni mi bilo jasno zakaj je tu toliko novaniarjev, saj je samo košarkarska tekma in vemd a ponavadi ni toliko novinarjev. Prišla sem do izhoda in začela iskati stranišče. Nisem mogla vrjeti da je stadion tako velik. Hodila sem po hodnikih mimo ljudi in obupano iskala stranišče na kar je moj pogled zadeu najbolj popolnega fanta kar sem jih gdaj videla. Šel je mimo mene in najina pogleda sva se srečala in ko sem hodila naprej sem glavo obrnila nazaj in gledala za njim.
"Wow, wow pazite malo gospodična." je rekel velik črn moški, ki me je odrinil stran od fanta v katerega sem se zaletela. Res bravo Amber če nebi buljila v tistega fanta prej se ti zdaj ne bi bilo treba opravičevati.
"Oprostite gospod saj se nisem zanalašč zaletela vanj." sem mirno odgovorila in pokazala na fanta, ki je stal poleg njega.
"Kenny sj je kul sj je sam nesreča umm...pejte kr not se dobimo tm sam še na stranišče grem." se je zdaj oglasil fant zraven ogromnega črnega tipa, ki mu je očitno ime Kenny.
Kenny je pokimal, se nasmejal in on ter še par drugih fantov so se odpravili v dvorano.
"Hvala." sem se zahvalila in že ko sem hotela iti...
19. december 2012
Amber:

Kristina (Kris):

Denis:

19. december 2012
NEXT?
19. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg