Forum
u100835
u100835
Hej.Ime mi je Barbara.Stara sem 16 let.Imam dve najboljši prijateljici.Eleno in Eliso.Dvojčici sta. Živim v New Yorku v bogati družini.Imam mlajšo sestrico.Ime ji je Sarah.Stara je 11 let.Mami in očku je ime Kate in Brian.V šoli sem popularna,imam veliko prijateljic in takoj dobim fanta.Kaj morem sem pač ''barbie''.Tako me tudi kličejo.Barbi.Že nekaj mesecev imam fanta Jacoba.Pa še vedno vsi plazijo za mano.Star je 18 in živi nekaj minut stran. Večkrat pride pome z motorjem.Avta mu ne dajo.Ampak razšla se bova.V London gre študirat.In ima brata.In včeč mi je. Star je 21.Ime mu je Jay.

Jaz:

Sestra:

Mami in ati:

Prijateljici(prva sem jaz)

Fant:

Jay:

A boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. avgust 2012
ja
13. avgust 2012
next
13. avgust 2012
u100835
u100835
Zjutraj sem se zbudila kot običajno že ob 7.Vstala sem in odšla v kopalnico.

Umila sem se,naličila in oblekla tole:

Danes grem z Jacobom v kino.Zadnjič preden gre.Veselim se da me ne bo gledal ves čas ko bom šla kam.Zdaj ne bom več samo njegova.Z nama gre tudi Jay.Hitro sem pojedla zajtrk in napisala sporočilo na hladilnik:''Šla sem ven z Jacobom.Doma bom do kosila.'' Vzela sem torbico in stekla do parka.Tam sta me čakala oba.Jacoba sem poljubila in pozdravila Jaya.Nato smo šli do kina.

V kinu smo si je Jacob izbral film TED o nekem medvedku.Kupili smo vstopnice in kokice. Fanta sta šla sedet jaz pa sem kupila kolo in odšla proti dvorani.Vsakemu sem vrgla plastenko in se usedla zraven Jaya ker je bilo prosto.Jacob je protestiral in jaz sem se zamenjala z Jayam.Jacob me je objel in mi govoril kaj se bo zgodilo v filmu ja z pa sem za roko prijela Jaya.Jaya je bil v položaju:JAZ,MOJA PUNCA IN NJEN FANT.Nato se je Jacob sklonil nazaj in...

14. avgust 2012
next
14. avgust 2012
u100835
u100835
Še usaj en next
14. avgust 2012
u100835
u100835
Ok nextam
Jacob se je sklonil nazaj in mi rekel:''Plašč ti je padel na tla''se nasmehnil in mi ga pobral. Oddahnila sem si ko sem ugotovila da ni videl da se z Jayem drživa za roki.Roko sem premaknila spredaj in Jacob me je dregnil.''Grem na wc,ti pa lahko greš po kokice'' mi je rekel in me poljubil.Pokimala sem in počakala nekaj minut da je Jacob odšel iz dvorane. Nasmehnila sem se Jayu in ga povlekla proti izhodu.Kupila sva kokice in se vrnila v dvorano. Okoli je skakal Jacob.Ko me je videl je prihitel do mene in me objel.''Kje si bila,kam si šla,zakaj si šla?'' je zdrdral in me pogledal.Odvrnila sem mu''Z Jayem sva šla po kokice in nekaj pijače.''Pokimal je in rekel''Gremo nazaj sedet.Zdaj bo kmalu konec filma''. Z Jayem sva mu sledila do sedežev in sedla.Ob koncu me je Jacob dvignil in nesel iz dvorane.Prisiljeno sem se mu smejala in čez ramo skomignila Jayu ki je hodil zadaj.

Zbudila me je budilka.Že ob 8.Nisem hotela vstati.Želela sem biti z Jayem. Da z Jayem.Ne z Jacom. Jacob je odšel nekaj dni nazaj.Od takrat sva z Jayem tudi uradno par.Vsi razen Jacoba in mojih staršev.Slednjih zato ker je Jay starejši 5 let.Jacob pa zato ker sem tako hitro menjala.Samo mi ni pomembno.Nato sem se spomnila.Pome pride Jay.Danes ob 10.Imam še dve uri da se uredim.Vstala sem in se umila. V jedilnici me je čakal zajtrk :

Oblekla sem si :

(ja rada mam vb)

In vzela torbico:

Hitro sem pograbila še kovček.Na njegovem vikendu bova ostala nekaj dni.Potem bo šola.Potem so prve počitnice med katerimi pride Jacob. In še kasneje bom stara 17 let.Komaj čakam.Takrat me bo čakalo samo še leto do svobode.Naličila sem se in stekla iz hiše.Jay me je že čakal.Vstopila sem v avto in tam videla...
21. avgust 2012
u100835
u100835
3 nexti...
28. avgust 2012
NEXT!
30. avgust 2012
u100835
u100835
ŠE 2...
30. avgust 2012
u100835
u100835
OK SM NEKI... TO ZGODBICO JE PISALA MOJA PRJATLCA LISA KO BO ZDEI MELA SVOJ PROFIL... KER JE PRIŠLA IZ POČITNC... PA SM REKLA DA BOM JS PISALA PA MI JE DALA NAVODILA... BO DALA LINK ZA NOVO ZGODBICO...PA MOGOČ BO KEJ DRUGAČ TAK DA NE SE SEKIRAT PA JE REKLA TUT DA LAHK KERA KOL DRUGA TO ZGODBICO PIŠE NAPREJ KER BO ONA NOVO... LAHK USE SPREMENI.... BY BY
30. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg