Forum
нєєנ ! ѕм ηιηα ιη мαм тяι вƒƒ ѕαяčιι , єνσ ιη тιcкσ . (◑‿◐) вιℓσ ηαм נє zєℓσ ℓєρσ ∂σкℓєя ηιѕмσ ∂σвιℓi ησνє ѕσšσℓкє кι ѕмσ נσ кℓιcαℓє вαявιє............... Ali boš bral/a ?

Ali boš bral/a ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. avgust 2012
ja dej takojj neext!!
02. avgust 2012
Next
02. avgust 2012
u100835
u100835
xt
02. avgust 2012
next
02. avgust 2012
Neeeeeeext
02. avgust 2012
u99617
u99617
next next
02. avgust 2012
hwala vam lepa za vse nexte in glasove bom nadaljevala
02. avgust 2012
nexttt
02. avgust 2012
u50889
u50889
Next Pa čimprej in čimbolj življenjsko prosim! In podrobno!
02. avgust 2012
Heej sm Nina !!

In mam tri BFF
Sarči

Evo

In ticko

Bil je lep sončen dan , ležala sem na kavču ter razmišljala kaj bi lahko počela danes zvečer

In že sem se spomnila......
ZA NADALJEVANJE RABIM 4 NEXTE...
02. avgust 2012
u50889
u50889
Next Probej pisat čimdalše dele prosimm!
02. avgust 2012
next...
02. avgust 2012
neeext...nujno
02. avgust 2012
next
02. avgust 2012
Tale kratek next je bil zato, ker je bil samo uvod v zgodbo....Hvala za use nexte .....
...In že sem se spolnila...PIŽAMA PARTY pr meni doma!!! Od veselja sem skočila pokonci, stekla v sobo in prižgala računalnik. Začela sem pisati vabila. Pisala sem kakšnih 15min. Nakoncu je vabilo zgledalo takole:

PIŽAMA PARTY PRI MENI DOMA!

Čaoo! Kr sm danes ful razpoložena za zabavo in norjenje te vabim na pižama party!
Dobimo se pri meni doma ob 8.30 uri. Pridi v pižami saj bo zaradi tega še bolj noro.
S sabo prinesi tudi svojo najljubšo blazino ker bomo imele......PILLOW FIGHT!!!
Plan bo tak:
-Pillow fight
-Resnica ali izziv
-Dolgi pogovori( o fantih )
-Ter klicanje duhov
-In glavno žuranje do jutranjih ur!!!

Ko sem natisnila vabila sem bila vsa presrečna ker sem vedela da bo nora zabava!
Hitro sem jih zavila v pisemsko ovojnico in na vsako posebej napisala imena: Sara, Eva, in Ticka.

Obula sem All Starke ter se odpravila raznositi vabila. Najprej sem vabilo nesla Evi.
Evina hiša:

Odprla sem vrata njihovega vrta in se po potki odpravila do vrat. Pozvonila sem na vratih se je prikazala Eva in me objela. Nato sem ji podarila ovojnico. Z občudovanjem jo je odprla in se mi zahvalila ter potrdila prihod.
Potem sem se po ulici navzgor odpravila do Sarine hiše.
Sarina hiša:

Ko sem prišla do hiše je sarin oče pral avto vprašala sem ga,če je Sara doma a žal je bila na plesnih. Zato sem mu izročila pismo ter mu povedala naj ga da Sari ko pride domov. Lepo se mi je zahvalil.
Nazadnje sem se še odpravila do Tickine hiše.
Tickina hiša:

Odšla sem do vhodnih vrat ter pozvonila. Vrata mi je odprla njena mama. Hotela sem jo vprašati če je Ticka doma. A preden sem vprašala je že pritekla do vrat. Pozdravila sem jo ter ji izročila ovojnico. Z navdušenjem jo je sprejela. Potem sem se odpravila spet nazaj domov.
Moja hiša:

Končno je prišel čas zabave. Prijateljice so prispele. Najprej smo odšle v kuhinjo in si dale peči tople sendviče. ' tale pekač je že zastarel zato se bodo sendviči pekli dlje časa. Gremo se ta čas Pillow fight.' sem rekla. Zelo smo uživale imele pol finale. Ko so nastopile finale med Saro in menoj je Ticka zavohala čuden vonj po zažganem......O NE TOPLI SENDVIČI!!! Za nadaljevanje rabim 5 nextov
02. avgust 2012
u100835
u100835
next
02. avgust 2012
neeext!
02. avgust 2012
u50889
u50889
Next
02. avgust 2012
neext :**
02. avgust 2012
next
02. avgust 2012
u59075
u59075
nexttt crska zgodbic me že zanima ka bo pol naprej

03. avgust 2012
u30117
u30117
ma toto zgodbico pa jaz malo poznam hahhaha lol
next!
04. avgust 2012
u99617
u99617
next
04. avgust 2012
hahahah jaja lejči
04. avgust 2012
u50889
u50889
next!
04. avgust 2012
u30117
u30117
hahah itak ju3 priem k teb
04. avgust 2012
Odhitele smo v kuhinjo kjer se je kadilo iz pekača za tople sendviče. Hitro smo pograbile odeje ter začele gasiti ogenj oz. dim. Jaz sem vzela mojo svetlo modro odejo, moje prijateljice pa so vzele svoje najljubše blazine. Ko smo končno pogasile dim smo se grdo spogledale nato pa smo se začele smejati na ves glas. Čeprav nismo vedele zakaj se smejimo smo se imele lepo. Nato pa smo hitro začele s čistilno akcijo. Jaz in Eva sva čistili kuhinjo , Ticka in Sara pa sta dale prati vse blazine ter mojo svetlo modro odejo. Končno smo pospravile vendar lačne smo bile še zmeraj,zato sem odprla hladilnik in ven vzela marmelado,maslo,nutelo,sirni namaz ter pašteto. ' No to je vse kar imamo danes v hladilniku. ' sem rekla. Potem smo še narezale kruh in si naredile sendviče. Pojedle pa smo jih tako hitro kot da nismo jedle 5 dni.

Ko smo se najedle smo vse lepo pospravile ter se kot popipsane muhe zmetale na posteljo. ' Ampak final še ni konec ' . Nas je spomnila Ticka ,zato sva s Saro hitro pograbile moje blazine ter se začele FAJTAT !!! Kmalu sta se še priključili Ticka ter Eva.

A kmalu smo vse omagale, zato je napočil čas za klicanje duhov!!! Najprej nas je bilo malce strah vendar smo hitro premagale strah čeprav priznam da so se mi še vedno tresla kolena. Pripravile smo sveče ter kozarec na sredini ter se vsedle okoli njega v krogu.

Ko smo se posedle okoli kozarca najprej nismo vedele kaj naj storimo zato se je Eva opogumila in začela klicati svojega strica ki je umrl pred leti. Bila je smrtna tišina. Slišale smo le Evo kako je klicala duhove ter bitje našega srca, kar naenkrat pa so se vrata od moje sama od sebe zaprla. Veter je postajal vedno bolj močnejši in skozi okno se je slišalo šelestenje listja v drevesu. Tako nas je bilo strah da smo se stisnile druga drugi ter zaprle oči. Nato pa smo zaslišale tih glas ki je govoril ' pridi k meni , pridi k meni ' .
Nenadoma je glas utihnil in okna so se začela odpirati ter zapirati sama od sebe ...........
RABIM 5 NEXTOV IN 2 SMAJLIJA heheh
04. avgust 2012
neeeeeeext!
05. avgust 2012
u30117
u30117
next
hahaha zka smajli
pa dodaj me za frenda kr men se ne lub...
05. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg