Forum
Hello :3 Am kakor že eni veste, sem že napovedala nou ff, Inja pred vami je novi ff, ki pa ni ravno običajni (pač se spoznata, zaljubita, zapleti in bla bla bla) ampak je malo drugačen, saj je namenjen tistim ljudjem, ki ne sprejmejo ljudi ki so drugačni. Upam da vam bo ušeč (;

----------------------------------------------------------

PROLOG

Prolog

Jazz balet. Nekateri ga vidijo kakor navaden balet, kakor navaden ples. Ampak ona ne. Vidi ga kakor svobodo, ljubezen in življenje.
V njenih očeh ji pomeni vse.
Pa čeprav se je trudila na vso moč, da bi uspela, je niso sprejeli. Zakaj?
Ker je bila drugačna od ostalih.
Ni se bila zmožna učiti tako hitro kakor ostali, ni mogla trenirati kakor vsi ostali. Potrebovala je pomoč, pa ne samo od učiteljev. Ampak od nekoga, ki jo bo razumel in ji stal ob strani. Ne mama, ne sestra, ampak čisto tretja oseba.
Bila je pripravljena narediti vse, da bi jo ljudje sprejeli takšno kakršna je. Ampak je niso in je tudi ne bojo.
Razen izjem.

Next? :3
21. junij 2014
u28319
u28319
O MOJ BOOG! TI SI ZMEŠANA!! KONČNO NEKI NOVGA *OOO*
OMG, WTF, LOL, AAAAA *.*
KAJ BOM JAZ NAREDLA, NEXTI MI TAKOJ, DA DOBIM PRVI DEL *.*
ŠIIT, KONČNO NEKI DRGAČNGA NOO<3
PA NIALL SPET HAHA. AMPAK SEJ ON JE TAK SRČEK<3
JEBOTE, ČE SE KDO UŠTURI ZDELE, JAZ SM PRVA NO!
MEN JE NAMENJEN PRVI KOMENTAR ZA VRAGA!! *OOOO*
FAAAK, PA TRAILER PA PRETTY HURTS ZA PESM<3
DRGAČ JE NISM LIH MARALA, PA MI JE ZDELE RATALA POPOUNA :$$
PA ŠE BALET NO<3 FAAAK, NEXTAŠ DA MI TKOJ!

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
21. junij 2014
neeeeext
waw full dober začetek me prow zanima kakoje drugačna
21. junij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
me je pritegnilo to, da bo nekaj 'drugačnega' zato; komaj čakam!!!!
čimprej nextaj jasno????
21. junij 2014
Omg sele zdaj sm uspela pogledat ap prebrat *0*
Faaak ker trailer omg kak popoun *___________*
Neeeeeeeeeeeeeeeext <3
21. junij 2014
u142585
u142585
Fuul je dobr
neeext!
21. junij 2014
noro. *o*
neeeeeeext!
21. junij 2014
Omg, popolno je *OOOOO*
Neeeeeeeeeeeeeeeeext!!
21. junij 2014
u60555
u60555
next
21. junij 2014
neeeeeeeeeeeeeextttt <3
21. junij 2014
done.
done.
Omfg *o* razpisala bi se sem na fonu na poroki haha in ja tezka bo uglavnem zacetek je waau brez besed *___* trailer bom pogledla k domou pridem drgac pa svaka cast ziva ! ^_^
Neeeeeeeeeeeeeext<333
21. junij 2014
Reeeesno!? U js ti pošilaam neke moje bednote, ti pa men tvojih fucking popolnosti še pokazat nea morš? Ma kaka prijateljica si ti!?!?!?! Okej this is weird ker se ne poznama pa useen
NEEEEEEEXT *0*
21. junij 2014
u157492
u157492
neeeeeeeeeeeeeeeext
21. junij 2014
omfg ti si nora
kak lahka tak perfektn začetek nardiš
omg spet nova popounost od tebe
ful je fajn kr je drugačn
mislim waaaw
prolog je perfektn pa da trailerja sploh ne omenmo
NEEEEEEEEEEEEEEXT pa hitr
21. junij 2014
OMFG kak je triler popoun
Pa wow kak je prolog perfektn
pa a je tta drugačnost slučajn to da je slepa kr je pač v trilerju to da ne more z očmi ampak s srcem
komi čakam nasledn next
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
21. junij 2014
u153052
u153052
nneeexxtt
21. junij 2014
nneexxxt
21. junij 2014
u155253
u155253
omg ..itak smo vsi vedli, da če bo kj novega prišlo iz tvoje strani, bo popolno *:*
NEXT!
21. junij 2014
Ojooojj koooook pa top!! neeeexxt nujno! Ponosna bralka*
21. junij 2014
oMFG RIOOHIDSFIHODSHOEH8W8 THIS IS PERF OIFHWOUWOUREH I MEAN PERF DGWOHHIGHODG NEEEXXXXTTTT *O*
22. junij 2014
u174252
u174252
prolog je odličen!!!
neeeeeeeeeeeeeeeext
22. junij 2014
Okej hvala vm za use nexte (; res nism tok oglaševala kokr pri prejšni zgodbici in sploh nism prčakvala tazga odziva (; hvala:* am ja..vem, da je bedn next, ampak usak začetk je običajn, sm mogla pa tut pazt kko pišem, ker ni običajn ff x'd
Posvečen pa je ...dream... in pa Maji <3 - Liam's.Wife✝

Kiara's POV - 1

»Kiara…?« sem zaslišala šepetanje, koga drugega kakor moje mlajše in tečne ampak ljubke sestre Aimee. Pretvarjala sem se, kakor da spim, saj potem vedno zleze k meni v posteljo. To pa res obožuje, zato sem se pač pretvarjala, čeprav se ne maram.
»Kiara…« me je že prosila s svojim otroškim glaskom, nato pa sem začutila majhno figuro zraven mene. Ta majhna kepica šteje komaj 4 leta. Zlezla je pod odejo in se stisnila k meni.
»Kiara, mami plavi, da je nasla solo, ki je plilagojena zate,« morala sem se nasmehniti ob njenem jeziku, saj je znala reči r, samo v mojem imenu. Drugod pa ga je zamenjala z l-jem, kakor večina otrok. Ampak že ob naslednjem trenutku me je veselje minilo, saj mama spet misli, da nisem za v normalno šolo. Ne maram, ko me ljudje ne jemljejo kakor vse druge okoli sebe.
»Aimee, počakaj tukaj, jaz grem samo govoriti z mami, prav?« sem ji zaspano rekla, nato vstala. Pod sabo sem začutila copate in si jih nataknila. Počasi sem odšla do vrat, nato pa poiskala kljuko ter jih odprla. Imeli smo pritlično hišo, saj nisem zmožna hoditi po stopnicah. No, lahko bi, ampak bi potrebovala dolgo časa da bi se navadila. V tej hiši živimo že od mojega rojstva, torej 18 let, zato sem jo poznala kakor lasten žep. Odpravila sem se do dnevne sobe, kjer sem slišala mamo.
»Ljubica, pogovoriti se morava,« je začela, ko sem se usedla na stol.
»Vem o čem. Aimee mi je povedala,« sem ji rekla in se udobno namestila.
»Ja, torej. Kakor že veš, je zate malo težje hoditi v običajne šole…zato sem ti končno našla šolo z prilagojenim načrtom,« mi je veselo rekla, čeprav nisem vedela zakaj bi bilo to nekaj veselega.
»Mami, saj veš, da sovražim, da me ljudje ne sprejmejo takšne kakršne sem! Če bom hodila v šolo s posebnimi potrebami, bodo ljudje name še bolj zaničljivo gledali! Čeprav ne vidim mami, vem, da nekateri ljudje mislijo, da si lepo in umirjeno življenje zaslužijo samo tisti, ki nimajo nobenih napak ali pa poškodb,« sem ji rekla in že hotela vstati, ter se odpraviti nazaj v mojo sobo, ko je spet začela govoriti.
»Počakaj, Kiara. Ne razumeš,« je začela, jaz pa sem jo potrpežljivo čakala, da bo dokončala stavek. »ampak moraš vedeti, da ti želim le najboljše. Poglej; 18 si stara in si zelo odgovorna oseba. Pomagaš mi skrbeti za Aimee in zato sem ti zelo hvaležna. Vsaj enkrat me upoštevaj in pojdi v to šolo, mogoče boš pa našla kakšne prijatelje! Prosim te Kiara,«
»Veš, ljudje me ne bodo zaradi tega, ker sem lahko enaka kakor oni, imeli rado, tudi tisti normalni ljudje, kakor ti, me ne bodo nikoli imeli radi,« sem ji rekla in se spomnila kako me je moja nekdanja prijateljica zaradi popularnosti zavrgla.
»Kiara, na tem svetu obstajamo takšni in drugačni ljudje. Nekateri imate napako, ampak to še ne pomeni, da si ne zaslužite lepega življenja. Zaslužite si enako kakor takšni, ki so se rodili zdravi. Zato nikoli, ampak nikoli ne pomisli, da si ne zaslužiš kaj več, ker nekateri ljudje te bodo sprejeli takšno kakršno si. Verjemi mi, jaz sem sprejela tvojega očeta takšnega kakršen je bil,« je rekla in stopila do mene, ter me prijela za roko. Stisnila mi jo je in stisk sem ji vrnila, saj sta imela ona in moj oče moje spoštovanje. Ampak ona ni bila drugačna od drugih, ne razume me. Čeprav se bo trudila razumeti, če se bo še tako močno trudila, me ne bo razumela. Ker ni drugačna od ostalih. Saj vem, da hoče samo najboljše zame, ampak s tem, da me bo poslala v prilagojeno šolo, ne bo nič boljše.
»Vse kar hočem je le, da razmisliš o tej šoli in mi do torka poveš. Mislim da so 4 dnevi čisto dovolj za premislek,« iz sebe nisem spustila nobenega glasu, saj nisem morala. Bila sem čisto v svojih mislih, daleč stran od tega sveta.
»Kiara, prosim obljubi mi, da boš razmislila,« me je prosila.
»Obljubim, mami. Grem lahko nazaj v svojo sobo? Saj je sobota,« sem ji rekla, ter se malo nasmehnila.
»V redu, ljubica. Jaz moram iti v službo. Boš pazila na Aimee?« me je vprašala, jaz pa sem samo pokimala. Slišala sem le, kako je zaklenila vrata, nato pa sem vstala in stola, ter odšla nazaj proti moji sobi. Previdno sem odšla do postelje, se sezula in se počasi odpravila v posteljo, da se ne bi slučajno ulegla na Aimee. Ko sem se pokrila se je Aimee sunkovito obrnila, saj se je verjetno prestrašila.
»Samo jaz sem, Aimee. Lahko zaspiš nazaj,« sem ji zašepetala.
Glavo je naslonila na moj trebuh, nato pa se stisnila k meni. Pobožala sem jo po laseh, nato pa še sama utonila v globok spanec, z mislijo na edino stvar s katero nimam problem.
u142585
Popuno je *o*
neeeeeeeeeeeeeext
22. junij 2014
Neeeeeeext <3
22. junij 2014
u174252
u174252
neeeeeeeeext
22. junij 2014
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa koooooooooook dooooooooobrr živaaa kiillll meeee haha:cc bogaaa k je slepa no joj revž... top je !! realno najbolš
neeeexxxtt pa če bo zame mybi hihi xx k mam lih bday xp sam pol ta nasledn valda(:
22. junij 2014
u150899
u150899
popoooooooooolno jeeeeeeee
next-novaaaaa bralka<3333
22. junij 2014
u28319
u28319
Awwwh *OO* Zakj je slepa? :'c Hvala za posvečen nextk *.*
Neeeeeeeeeeeeext :$
22. junij 2014
neeext
22. junij 2014
Haha in pol men da popolno pišm pffff -.-"'
Woooow wtf živa zakaj mi nisi prej povedala!?
Neeeeeeeeeeexr! Omg*0000*
22. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg