Forum
u115448
u115448

Živjo sem Annie Cowell.Moj oče je Simon Cowell in ima varovance One Direction.Meni je useeno če živijo z nama,saj se z njimi dobro razumem.Moj najboljši prijatelj od njim je pa Niall.No seveda stara sem 17.Čez dva meseca 18.

JAZ:

Zdajle sedim in se preobuvam v baletne copate.Ne vem zakaj ampak zdi se mi,da me ne kdo gleda.Ampak to ni mogoče ker sem sama v telovadnici.Oblekla sem se v pajkice in se ogrevala.V ogledalu sem videla kako se mi oči lesketajo.Po ogrevanju sem zaplesala.Kmalu zatem sem zaprla oči in se prepustila glasbi,ki jo plešem.Na enkrat me nekdo prime za boke in da v zrak.Vedela sem da je Niall.Ko me je položil na tla sem se obrnila in ga objela''Živjo Niall.''mu rečem''Živjo,se ti smem pridružiti...no čeprav sem v supergah?''me vpraša.Prikimala sem mu in plesala sva.Po končani uri sva se preoblekla in odpravila domov.Tam so naju počakali fantje.Ko sem prišla je iz kuhinje čudovito zadišallo''Mmmmm.''sva rekla z Niallom na enkrat.Zasmejala sva se.Začela sva 'dirkati' proti kuhinji.Ko sva prišla je že Simon nesel špagete na mizo''Njama.''rečem in začnem jesti,ko dobim svoj kroožnik.Kmalu se mi je pridružil Niall.Za nama pa so pricapljali fantje''Kaj bomo delali jutri?''vpraša Harry.Skomignila sem z rameni in pogledala Niall-a''Lahko bi šli nogomet.''ga prehiti Louis.Vsi so prikimali nato pa so poglede vzrli vame''Prav,samo ne znam nogometa.''rečem in se nasmehnem''Ah to ni problema.Te bo Niall naučil.Ne Niall?''je rekel Louis.Niallu so se zasvetile oči in prikimal je.Po večerji sem pomila posodo in šla v sobo.Tam sem se stuširala in šla spat.
Zjutraj nisem bila zaspana zato sem se šla kar stuširat in šla v kuhinjo.Tam so že bili fantje v dresih in jedli zajtrk''No draga Ann pojej zajtrk nato pa ti bomo oziroma ti bo Niall posodil kopačke.''reče Zayn.Prikimala sem in šla jesti kruh z nutello.Po zajtrku mi je Niall posodil kopačke in že preden bi lahko rekel KEKS smo že igrali...........

next?
09. maj 2013
Neeeeeeext!!
09. maj 2013
Neeext
09. maj 2013
u115448
u115448
juuuuuuuj huala za dva nexta <3333333333 nextam
09. maj 2013
u115448
u115448

In že preden bi lahko rekel KEKS smo že igrali.Skupine so bile nekako takole:Jaz,Niall,Zayn
in druga skupina Louis,Liam in Harry.Jaz sem kar nekaj brcala žogo.Na enkrat pa sem brcnila žogo in je zletela v gol.Začeli smo skakati in se smejati''Kera sramota.Punca,ki ne zna nogometa vam je dala gol!''se je zadrl Niall in me objel.Vsi umazani smo se odločili,da gremo noter.Midva z Niallom sva skupaj tekla in se pred vrati ustavila,ter se sezula.Ko sva šla noter,je zadišalo''Kosilo!!''se je zadrl Simon''Sva že tu!''se mu zadere Niall ko sva prispela v kuhinjo''Kje so še ostali?''vpraša Simon.Takrat pa so le priracali fantje.Pojedli smo kosilo in se odpravili v svoje sobe,kjer smo se preoblekli.Jaz sem se oblekla za balet,saj sem šla v svojo telovadnico vaditi za nastop,ki bo bil v gledališču.Ko sem se ogrevala je noter stopil Niall''Se smem pridružiti?''vpraša.Prikimala sem.Še on se je začel ogrevati.Nato pa sva plesala.

Ko me je vrtel po zraku sem se počutila kot v pravljici.Ko sva končala sva se šla stuširati.V svoji sobi sem vzela pižamo in šla pod tuš.Ko sem vse opravila sem šla na računalnik gledati posnetke baleta.Čez nekaj časa se mi je pridružil še Niall.Ne vem kdaj sem zaspala,samo zbudilo me je žvižganje in pogledala sem,ter videla da z Niallom spiva v objemu''Niall zbudi se.''sem mu rekla.V trenutku je bil zbujen''Hahaha slika je na twitter-ju.In ne bodita v skrbeh gor piše..........

next?
kaj gor piše?
09. maj 2013
Nimam pojma kaj bi lahk pisal
Neeeeeeext!!!!
09. maj 2013
u115448
u115448

''In ne bodita v skrbeh gor piše:Naša tesna naj prijatelja ♥.''reče Louis.Vidno sva si odahnila.Ko so fantje to videli so se začeli valjati po tleh.Po nekaj minutah sva se z Niallom uredila in se pridružila k ostalim pri mizi''Se gremfo resnicfo ali izfiv?''reče Harry s polni usti kruha.Prikimali smo.Usedli smo se v krog in prvi je vrtel Louis.Flaša je priletela na Nialla''Izziv.''reče Niall.Ampak ko je videl kdo je dal izziv je hotel reči resnica a je Lou že začel''Z Ann morta skupaj,spati,jesti,sedeti itd..''je rekel Lou in se nasmehnil.Čakaj je rekel spati?''Pa saj ne misliš da se morva dol dati?''vprašava z Niallom na enkrat''Če želita..''reče in usi se začnemo režati.Šla sem v sobo se preobleči v:

In čez črno jopico,saj sem šla spet na balet.Imela sem nastop v gledališču.Ko sem prišla dol so bili ostali na kavču in gledali televizijo.Šla sem tja in jim ugasnila televizor''Me ne greste gledati kako plešem?''vprašam''Aja..nismo vedeli..''reče v zadregi Liam''Čakajte kje je Niall?''vprašam.Skomignili so z rameni.Tedaj je prišel Niall''Pridite gremo Ann bo zamudila nastop!''reče in se nasmehne.Vsaj en.Počasi smo se odpravili proti avtu.Odpeljali smo se.Ko smo prišli na naš 'cilj' smo šli noter.Fantje so šli vsi razen Nialla in mene na sedeže.Ja Niall ne nastopa samo on mi pri ličenju in mi govori vice,da se moraš nasmejati.Na odru se je zaslišal glas''Pozdravljeni!No zdaj je napočil čas baleta!Skupina Ballet is my life pridite na oder!''oh sem vam pozabila povedati da imam skupino?Oprostite.Naslednjič vam bom od A do Ž vse povedala.Stekle smo na oder in se pripravile v začetno pozo.Začele smo plesati kar se je dalo lepo.

POSNETEK,KI GA JE SNEMAL NIALL:

Na koncu smo se lepo poklonile.................

next?

pčripombe,pritožbe?
10. maj 2013
Neeeeeext
10. maj 2013
Next
11. maj 2013
u129686
u129686
next!
11. maj 2013
u115448
u115448

Na koncu smo se lepo poklonile.Stekle smo z odra.Jaz sem bolj stekla v Niallov objem.Ostale punce so ga prosile za avtogram.Šla sem se preobleči v svoje obleke,ki sem jih nosila prej.Ko sem odhajala iz garderobe me je bilo skoraj KAP!Važička Any se poljublja z NIALLOM !''Ampak...''rečem in ju prekinem''Poglej našo Ann.Aja Niall je moj fant.''reče in ga objame.V očeh so se mi nabrale solze''Niall lepo mi lažeš!''zakričim na njega in si strgam verižico in vratu,ki mi jo je dal Niall za večno 'ljubezen'.Ter jo vržem v njega.Stekla sem ven in se nisem ozirala na klice.Stekla sem v gozd proti jezeru.Tam je bila samotna klopica.Usedla sem se in razmišljala.Sem mislila,da je Niall vame?Ali je sploh bil?Bila sem tako zamišljena in solze so mi tekle po licah.Spomnila sem se tistega dne ko mi je prisegel,da mi bo use povedal.
*FLASH BACK*

''Hahaha Niall pojdi dol iz mene!''zakričim v smehu.Skotalil se je z mene.Ležala sva na travi in zrla v nebo''Anni,ne bom ti lagal,če mi ti ne boš in vse ti bom zaupal če mi boš ti.''reče in pogledam''Obljubim!''rečem odločeno''Pinky promise?''reče in nastavi mezinca''Pinky promise.''rečem in stisnem mojega in njegovega mezinca.

*KONEC FLASHBACKA*

Solza mi je spolzela na licu.In ker sem tako bila zamišljena nisem vedela kaj se dogaja okoli mene''Tudi jaz se spomnim pinky promise.''reče Niall.Pogledala sem levo in videla Niall-a''Sem slučajno na glas govorila?''vprašam.Prikimal je''Ann oprosti za..''prekinila sem ga z močnim objemom.

''Niall uredu je..upam.''sem mu rekla''Midva sva pa nerazdružljiva.Sploh mi nikoli ne zameriš.''reče.Vzel je mojo roko in mi nekaj potisnil na mojo roko''Nosi jo.Tako kot jo jaz.''mi reče.Pogledala sem v roko in videla verižico.Še enkrat sem ga objela.Nadel mi je verižico.Namreč gor je pisaloFF in na njegovi:FOREVER ♥.Objel me je.Takrat pa me je nekdo odrinil od njega.Bila je kdo kot drug Any''Ne dotikaj se ga!On je moj fant!''zakriči name.Pobesnela sem.Vstala sem''In kaj potem!Moj najboljši prijatelj je že od otroštva!In zdaj misliš da ga bom pustila na miru zaradi neke prostitutke?!?!NE!On je moj najboljši prijatelj in ga ne bom pustila!Sploh pa tebi,ker ga boš zavrgla kot kakšno smet!''sem nanjo zakričala.Sreča da ni bilo nobenega v parku.Niall me je objel.Amy pa je odkorakala stran''Je res tvoja punca.''ga vprašam.On pa odkima''Takole je bilo:ko si šla ti se preobleč se delil avtograme.Na koncu je prišla ona in me prisilno poljubila.Takrat si prišla ti in si je kar izmislila da sem njen fant.Raje sem tvoj fant kota pa od Amy.''reče.Samo nasmehne se.Poljubila sem ga na lice in ga objela.Z roko v roki sva se odpravila domov.Doma so bili vsi zaskrbljeni''Fantje našel sem jo.''reče Niall in me objame.Stekli so k nama''Ann zakaj si zbežala?''vpraša Liam.Niall mu je vse povedal.Po končani 'zgodbi' je pri vratih pozvonilo''Grem jaz!''rečem.Ko sem odprla vrata je bila tam Amy.

AMY:

''Ham...tukaj nimajo barbike kaj početi tako da adijo!''rečem in skušam zapreti a ta barbika zaustavi''Nialla hočem!''mi reče in kar brez dovolenja gre noter''Kaj za vraga počneš tu?!''se razkuri Niall na Amy''Pikec,me nisi pogrešal?''reče in se mu vlači po vratu.Odrinil jo je''Ne in nisem tvoj FANT !Si ne boš izmišljevala!''reče in ji pokaže naj gre.Odvihrala je ven in me jezno pogledala.Prav smešna je bila....
next ?
12. maj 2013
u133120
u133120
neext+nova bralka
12. maj 2013
Neeeeeeeeeeeeeeext
12. maj 2013
u115448
u115448

Prav smešna je bila.Tako me rinilo v smeh,da ko je odšla sem se začela na glas smejati.Prav tako fantje.Kmalu so se vrata spet odprla.In ko nas je videl na tleh je zmajeval z glavo''Zgleda da bomo kar naročili pice,saj ni kosila.''reče Simon in že tipka telefonsko.Čez čas so prišle pice.Ko smo jih pojedli,sem šla v sobo in zaspala.
*''Nikoli ne uganeš kaj imam v roki!''zakriči Niall''Mogoče zapestnico ali verižico?''pokimal je''Verižico.Izvoli ena je zame ena zate.To je za najino večno ljubezen.''reče in mi jo da.Ko mi jo je nadel sem mu jo tudi jaz.Začela sva se hihitati''Kako te imam rada!''zakričim in ga objamem''Jaz tebe še bolj!''mi odvrne in mi vrne objem.Začela sva se loviti in smejati.*
Zbudila sem se.Zraven mene je sedel Niall in se smehljal''Lepo da sanjaš o otroštvu.''mi reče.Nasmehnila sem se in ga objela''Rada te imam Niall,ne glede na vse.''mu rečem''Jaz te imam še bolj.''reče in tako se kregava.Na koncu me poljubi.Ko sva končala sem se nasmehnila.Nasmeh mi je vrnil.Odstranil mi je pramen''Ann,bi postala moja punca?''kar istreli iz sebe.Pokimala sem ga in ga poljubila.

Poljub mi je vrnil.Takrat so v sobo prišli fantje''Golobčka!''se zadere Louis''Da ne bo tvoj golobček zletel ven.''mu rečem in se nasmehnem''Kevin?!?!''zakriči Louis in steče ven iz sobe.Zasmejali smo se''Sta par?''vpraša Harry.Prikimala sva''No ura je devet zvečer,in mi gremo spat.In prosim če že mislita delati otroka dajta potiho.''reče Zayn in zasmejali smo se.Na koncu smo rekli lahko noč in šli so.Z Niallom sva se začela poljubljati''Ljubim te.''rečem''Jaz tebe bolj.''reče in me strastno poljubi.Na koncu sva zaspala.
Next ?

in ta next je bil posvečen mojim bralkam posebaj pa novi bralki мαɢпυм.* in prvi bralki DestinyBitch.
12. maj 2013
Živjo (: Bi brale? http://www.igre123.com/forum/tema/amor!-one-direction-fanfiction/53400/1 Hvala, če boste pogledale!
12. maj 2013
u133120
u133120
Hvala za next in neeeeeeext!!
12. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
13. maj 2013
+nova brauka
13. maj 2013
ɴᴇxšᴛᴛ.

+ɴᴏᴠᴀ ʙʀᴀʟᴋᴀ :૩
14. maj 2013
u115448
u115448
nekštaam:3

next je zaa -------------> Laura Toplak in •ᴍᴏɴsᴛᴇʀ.ʀᴀωʀʀ•
+oglašhujte zgodboooooo thankuuuuuuuuu
16. maj 2013
Next
16. maj 2013
u115448
u115448

Na koncu sva zaspala.Zbudila sem se.Ne!Zbudil me je Niallom mehek,nežen.Odprla sem oči in bil je nad mano.Nasmehnila sem se in ga poljubila.Takrat je v sobo privihrala Amy''O moj bog Niall!''zavpije in gre do njega.Že mu hoče prisoliti klofuto,a jo jaz ustavim''Mir mu daj!Ne vidiš da je moj?''rečem.Niall pa prikima in me objame.Vsa jezna je odvihrala ven.Niall se mi je zahvalil''Zato se ti bom posebno zahvalil.''reče in me poljubi''Moj moj Nialler.''rečem in ga poljubim.Šla sem v kopalnico in se preoblekla.Ko sem prišla ven je bil Niall brez majce''Vauuuuuuu.''rečem in grem do njega.Objela sem ga.Nasmehnil se je''Jih hočeš?''reče in pokaže na six-packe''Zvečer.''mu zašepetam na uho.Prijela sem ga za roko in ga potegnila za seboj.Šla sva dol po stopnicah.Spodaj so se fantje smejali''Kaj pa je?''uprašam''Amy je prišla dol in razbila vazo,s tem pa se je urezala in klela kot punčka.Na primer tkoleizda matelna!kulac pizda!grrrr.''reče Louis.Zdaj sva se z Niallom pošteno začela smejati''Aja.Ann tvoj očka je šel nekam.''reče Louis u smehu.Prikimala sem.Niall se je usedel na stol jaz pa na njegova kolena''Kaj bi delali?''vpraša Zayn''Twisteer!''zakričim.Zletela sem v sobo po twister.In tako se je igra začela.

Oprostite za kratek next naslednjič bo dalši obljubim.
nekšt ?
16. maj 2013
Next
16. maj 2013
neeeeeeeeeext
17. maj 2013
neeeeeeext<33
17. maj 2013
u115448
u115448
nekštaam
17. maj 2013
u115448
u115448

Tako se je igra začela.Vsi smo se šli tazen Zayn,ki je tarnal da se mu bo uničila frizura.Zato je vrtel on in nas čudno postavljal.Seveda jaz,ki treniram balet sem bila gibčna.Bila sem v mostu nad Niallom.Takrat je Louis pomežiknil Harry-u.Harry in Louis sta nas brcnila da smo padli.Jaz sem imela srečo,saj sem padla na Nialla.Začeli smo se smejati''Lačnen,lačen!''zdaj zatarna Niall.Na koncu smo naročili pice,saj se nobenemu od nas ni dalo kuhati.DINDON!Zazvoni.Šla sem odpreti in pred nami je bil fant v uniformi in s pico v roki.Vzela sem in jo plačala.Nesla sem jo v dnevno sobo,kjer so bili že fantje in izbirali film''Kaj ko bi gledali panaromal ?''vprašam.Prikimali so.Nato smo se usedli in gledali.Najbolj sem se ustrašila tistega dela,ko je punca fanta vrgla v kamero.No tako je mineval večer.Po grozljivki sem šla spati.Prvo kot prvo v kopalnico se stuširati.Ko sem se oblekla,sem videla da sem pozabila majico.Šla sem iz kopalnice in videla Niall-a kako drži mojo majico v roki in buli v ekran računalnika''Predrzneš en.''rečem in grem k njemu.Usedla sem se mu v naročje in uzela majico''Ne boš si je dala gor.Če ti jaz kažem svoje six-packe boš ti men tvoj suhi trebuh.''reče.Začela sem se smejati,a ne dolgo ker me je prekinil s poljubom''Ljubim te.''rečem in ga objamem''Jaz tebe bolj.''reče in se nasmehne''Dokaži.''rečem bolj predrzno.Porinil me je v ležeči položaj in začel me je strastno poljubljati.
•TAKO SE JE ZGODILO•
Vsa izmučena sva se ulegla na posteljo''Še dobro da sva imela zaščito.''reče in se nasmehne.Poljubila sem ga.Meni Niall pomeni vse na svetu. ♥

Vrnil mi je poljub''Zdaj se grem obleči.''rečem''Že?''vpraša in se dela žalostnega.Prikimala sem in ga strastno poljubila.Prekucnil se je name in me začel poljubljati''Niall.''rečem in ga poljubim na nos''Samo to.''vpraša.Zdaj sem ga poljubila na usta.Šel je iz mene.Takrat sem se šla preobleči v:

Šla sem nazaj k njemu.Sedel je v boxarcah ob postelji.Takrat sem ga objela od zadaj in ulegla sva se.Takrat sva se spet začela poljubljati.

nexxt?
17. maj 2013
Next
17. maj 2013
yyyessssssssss
22. maj 2013
neeeeeeeeeeeext
23. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg