Forum
torej, potekala bo baletna akademija, kjer se boste učili o baletu, raznih pozah in korakih, pa o baletnih plesalcih in zgodovini baleta. predmeti so naslednji in učenci bodo hodili na vsakega od njih:
baletni koraki(balk)
zgodovina baleta(zbal)
baletni plesalci(balp)
balet na splošno(bals)
potekali bodo od ponedeljka do četrtka, v petek bodo objavljene ocene vseh učencev za vsak predmet, v petek pa se bodo odvijale prijave tudi na tekmovanje, ki bo potekalo vsako soboto. sodelovanje na tekmovanju ni nujno, je pa zaželjeno in od tekmovanja dobite tudi točke. glede točk, dobite jih pri ocenah vsak teden, tolikor kakor je ocena. torej če dobiš 5, je to pet točk. točke pa lahko dobite tudi na naslednje načine:
-da pridete pravočasno na ure in da sodelujete(to naj bi bilo dve točki)
-za zmago v tekmovanju(to je štiri točke)
-za sodelovanje v tekmovanju(eno točko)
noben ne bo izločen, tako da boste lahko sodelovali, kolikor dolgo boste hoteli. urnik je tak:
ponedeljek: balk, ob 16.00, poleg tega naj bi se ob 15. 00 objavil tudi test za vsak predmet, ki mi ga morate rešenega(kot odgovore pač napišete to kar veste, česar se ne spomnite ne napišite in prosim ne glejte na tiste teme kjer je napisano o tem) poslati v roku ene ure na zs
torek: zbal, ob 16.00
sreda: balp, ob 16. 00
četrtek: bals, ob 16. 00
petek: ste prosti, sicer pa lahko pridete pogledat, kakšno oceno ste dobili. poleg tega bodo od 14. 00 do 17. 00 potekale tudi prijave na sobotno tekmovanje
sobota: prosti ste, če pa ste se prijavili na tekmovanje, mroate vedeti, da poteka od 15. 00 do nekje 16. 00, morda malce manj ali pa manjce več. vprašanj na tekmovanju bo 21, bodo pa sestavljeni tako, da boste morali misliti na vse učne ure pri vsaki uri, pri kateri ste bili prisotni.
nedelja: ste prosti, so pa tudi v tej temi objavljene točke in zmagovalec pri tekmovanju
če vam urnik ne ustreza, pa bi se radi prijavili, kar povejte, da bomo na koncu urnik zaklučili tako, da boste lahko sodelovali vsi
pouk za posamezne predmete se bo odvijal v posebnih temah, v tej temi bom objavila tudi linke teh tem in seveda zaključne ocene za pretekli teden vsak petek in prijave an sobotno tekmovanje, ki bo prav tako potekalo v posebni temi.
glede tega, kako naj bi pisali, gre za to, da tisto, kar naredite, napišete v oklepajih, kot so () ali [] ali {}, tisto, kar pa govorite, pišete prosto brez oklepajev. primer: {pridem v velik baletni studio, se preoblečem v dres in baletne copate. pride učiteljica} dober dan! {jo pozdravim}
če bi radi še kaj vedeli kar vprašajte, drugače pa pojave potekajo od danes naprej do 17. junija. če bom pa že prej prejela 20 prijav, se bo začelo takoj. drugače pa se vse začne 19. junija, v ponedeljek(takrat še ne boste pisali testa), pa naj jih bo dvajset ali pa ne. prijavnica(ni nujno da so resnični podatki):
ime:
priimek:
kako dolgo se že ukvarjam z baletom?:
kdaj in kako sem začel?:
ponavljam, če vas kaj zanima, kar vprašajte. pa brez oglaševanja, to velja za vse, tako za učence kot tiste, ki niste priajvljeni. srečno in naj se vas veliko prijavi!

06. junij 2012
u82298
u82298
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii slika je lop
06. junij 2012
???
06. junij 2012
ime: inne
priimek: lover
kako dolgo se že ukvarjam z baletom?: 8 let
kdaj in kako sem začel?: začela sem pri 5-ih letih, ko sta me starša vpisala v baletno šolo
sprejeta?
06. junij 2012
seveda!
prostih mest je še 19!
06. junij 2012
u59458
u59458
ime: Marry
priimek: Santiago
kako dolgo se že ukvarjam z baletom?: 10 let

kdaj in kako sem začel?: čist neumno ko me je učiteljica balsa vprašala če bi hodla v njeno šolo
06. junij 2012
sure, sprejeta!
še osemnajst mest!
06. junij 2012
p.s.: nič ni narobe če se prijavijo tudi fantje!
07. junij 2012
u89666
u89666
ime: Becca
priimek: Black
kako dolgo se že ukvarjam z baletom?: od kar vem za sebe
kdaj in kako sem začel?: pri treh letih, na željo babice, ki je bila balerina
07. junij 2012
seveda, sprejeta!
še 17 mest!
07. junij 2012
u22333
u22333
ime: Ella
priimek: Horan :3
kako dolgo se že ukvarjam z baletom?
sedem let, naslednje leto bo osem.
kdaj in kako sem začel?
u prvem razredu je hodila moja prijatelca in je še mene pač navdušla.
11. junij 2012
sprejeta, of course,
še 16 mest!
11. junij 2012
v nekaj minutah dobite v temi za balk tudi prvo lekcijo, ker je ponedeljek in bom že kar začela.
prosim da kmalu pridete, za zamujanje danes ne bom odštevala točk, drugače jih bom(po eno točko)ampak tudi jaz sem bila danes pozna.
18. junij 2012
u22333
u22333
ja, sam ti veš da mi nemormo bit tožno tisto uro ko ti določiš na računalniku? -.-
18. junij 2012
mislim, da sem napisala da kar povejte če ne morate ob tistem času tako da bi potem na koncu priredil urnik, da bi ustrezal vsem.
ampak ker se nobena ni oglasila, ga pač nisem spreminjala.
kdaj ti bi ustrezalo?
19. junij 2012
u22333
u22333
am, meni se zdi da bi moglo bit več časa za kej naredit, kr js nism usak dan na compu. c:
19. junij 2012
aha
19. junij 2012
u22333
u22333
jop. c;
20. junij 2012
u87403
u87403
ime priimek : Ania Styles
starost:16
kako dolgo se že ukvarjam z baletom?