Forum
balet je zame najlepši šport
no tukaj se bomo pogovarjali o baletu in nalagali slike od baleta

vam je balet všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. oktober 2011
SEDAJ SEM SPOZNALA ČUDOVIT ŠPORT KI JE JAHANJE IN JE BOLJŠI OD BALETA!
02. oktober 2011
Ne, balet ni moj tip športa. Skakljanje kot srnica meni ne ustreza ;D Vsak je drugačen. Pa pardon tisti, ki ga obužujete. Moja sošolka je ful nora na ablet n.n Kok je suha
04. oktober 2011
js nočem bit pretirano suha
04. oktober 2011
jaz tudi ne. v šoli se enim zdim prav suha ampak sem nekaj srednjega. mam lepo postavo( ne preveč tisto suhljato)
05. oktober 2011
haha..sm hodila k baletu..pa bi spet rada fuuul...sam zdj ko nism več pri baletu mam postavo kokr pač je hahaha tko da bi mogla 5 kg dol it
29. oktober 2011
sm hodla na balet sam sm skor bruhala ko sm vidla tutu,ki smo ga mogli met za predstavo. zarad tega sm nehala hodit. pa se za male puncke je balet, jst pa sm kr velka.
22. april 2012
u118423
u118423
grozni ste! balet je zakon!
29. maj 2013
u138043
u138043
js sm do četrtga razreda hodila pa tri mesce pred unu k greš pred žirijo mi je rekla učitlca da je žirija zlo zlobna pa da ne bi rada da me prizadanejo ker ma višek kil zdej pa hodm na sodobni ples
14. oktober 2013
Treniram balet
17. oktober 2013
17. oktober 2013
jaz hodim na ure baleta in mi je ZEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOOOOO VVVVVVVVVVVVVŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠEEEEEEEEEEEEEEČČČČČČČČČČČ!!!!!!!!!!!!!
02. maj 2014
jst treniram balet in mam na kgbl jutr nastop. balet mi je ful všeč. zanima me, če še kera pleše na kgbl?
15. april 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg