Forum
нσσσι υ∂ℓυčιℓα ѕм ѕє šє zα єησ zgσ∂вιcσ σz. ρяνσ кєя мι ∂яυgє ηιѕσ υѕρєℓє ιт ∂σ кσηcα α тα вσ šℓαα!
*******************************************************************************************************************************
ɴo zɢodвα ɢovorι o ɴeѕrečɴι тαɴι ĸ ɴιмα prιjαтeljev.

******************************************************************************************************************************
Živjo sem Tana. Stara sem 16 let in obiskujem gimnazijo. Na njej je veliko luštnih fantov ki pa se na žalost ne zmenijo zame bol za kakšno Lano in Anji ki pa sta nadvse lepi a zlobni do vseh razen seveda do fantov. Moja mami in oči sta ločena. Oči živi v New Yorku, jaz pa z svojo sestro in mamo v Miamiju. Moja sestra Tina je že večja od mene in je model-za razliko od mene kar poglejte si me:
Tana

Pozabila sem povedati da zelo dobro pojem vendar me ne sprejmejo v nobeno pevsko skupino, zaradi....saj verjetno vam je jasno....debela sem ja.
Lana

Anja

Mami

a ni luštna?
Oči:

Ja vem oba sta zelo mlada saj je mami Tino rodila že pri 18 letu.
Tina

**************************************************************************************************************************

υpαм dα vαм вo zɢodвα υšeč. ĸαĸšeɴ ѕe vαм zdι zαčeтeĸ?
poтreвυjeм З ɴeĸšтe.
06. avgust 2013
next
06. avgust 2013
hualaa <333
06. avgust 2013
next!! jst sm lana moja bf je pa anja haha
06. avgust 2013
hahah še 1 nekšt hualaaa k berete mwaa :***
06. avgust 2013
u124965
u124965
next
06. avgust 2013
hualaaa za nekšte mwaa ;*****
**********************************************************************************************
V šolo me pelja Tina ki gre takrat v službo. Ko me ´vrže´ vn pred šolo mislim da se bom kar zjokala kot otrok ki gre v 1. razred OŠ. Ne, sej se nisem zjokala. Takoj ko je Tina odpeljala so se vsi zastrmeli vame in se smejali samo hitela sem v šolo kot vedno v WC. Tam so mi začele teči solze. Iz WC sta prišle kdo drug kot Lana in Anja, ki pa kot sem navajena vedno zajebavata (J-jst,L-Lana,A-Anja):
L: Poglej, poglej koga imamo tukaj dojenčka weee weee hahah
A: hahah
J: Pojdita stran kot da vaju potrebujem
A: Seveda naju potrebuješ Lana? (se spogledata)
L: Dobro no, danes ti bova za spremebo pomagali uhhh
J: ja ja kot da vama verjamem
A: res je izvoli (da mi šokoladico firme Fat)
L: z njo boš shujšala (nasmeh) pojej jo zdaj že v 5 minutah boš suha
Tako dolgo sem jo gledala da je zazvonil šolski zvonec
A: no zdaj se bova odpravili morava v razred (položi čokoladico na konec umivalnika)
zaprejo se vrata in ni ju več.
Še vedno sem zagleana v čokoladico ker ne vem ali naj verjamem ali ne ampak ja jas moram preiskusiti pojem čokoladico in se gledam v ogledalo. Sprašujem se: Kaj se bo zgodilo? ....
06. avgust 2013
5 nekštuu
06. avgust 2013
next
06. avgust 2013
u100166
u100166
next
06. avgust 2013
hualaa še 3 nekšte mwaa :*** lada vs mamm
06. avgust 2013
u83523
u83523
nexxxt ! + nova bralka
06. avgust 2013
next
06. avgust 2013
mwaa :*** še 1 nekšt :***
07. avgust 2013
ah...bom kr začela...
******************************************************************************************************
Še kakšno minutko sem se gledala potem sem si rekla nič se ne bo še zgodilo in odkorakam do razreda. Tam se mi vsi zasmejijo. Jaz nisem vznemirjena saj to počnejo vedno ko vstopim v razred. Usedem se. Cel pouk me vsi gledajo se smejijo... Končno je zazvonil zvonec. Na hodniku srečam eno punco nikoli je nisem še videla. Pozdravi me: Živjo. Am.... nova sem tuki pa nimam pojma kako točno se pride k men domov...mami pa bo še dolgo v službi. Če ti ni odveč bi lahko šla nakako...am....sej veš .... s tabo domov.? Gledala sem jo medtem ko so se vsi norčevali iz mene. Potuhtala je: Aaa...vem zakaj me tako gledaš jaz sem suhica ti ma če lahko rečem ´bajsa´ in ti je čudno da se s tabo pogovarjam ne veš tudi jaz sem bila debela pa poglej me vztrajala sem in prišla do razultata. Če nimaš nič proti ti lahko pomagam shujšati pri meni doma. Sva se pogovarjali celotno pot. Aja saj res ja privolila sem in takoj sva začeli. Hodili sva k njej domov in se spoznava: Jaz sem Kim. Tuki sem nova in ti si?
Jaz sem Tana in hodim v 3. letnik tuki na tej šoli. V katerega pa ti?
Jaz tudi v 3.-ga!
A res? jst hodim v c pa ti?
Enakooo! skupi bova
Jaaa.
Kim se je ustavila pred veliko hišo s fontano na sredi dvorišča na dvorišču pred vrati je bila limunzina in Big hiša. Kukr da bi živel v Beli Hiši. Jaz sem hodil kar naprej ni šans da bi živela v tej hiši: Am.. Tana ustavi se sva že prispeli. To je moja hiša.
FAK,FAK,FAK bogata jeeee! in zelooooo. Rekla je: Ja vem čudno se ti zdi da se družim s tabo ker sem suha pa za povrh še bogata. Ampak ti si mi všeč v primerjavi s tistimi avšami ki mislijo da so miss sveta. Pridi greva. Vstopi.
tole je Kim:

******************************************************************************************************
nekšt?
08. avgust 2013
u100166
u100166
next
08. avgust 2013
next
08. avgust 2013
next
08. avgust 2013
hualaaa <333 še kaka 2 nekšta bi se lh dubil :3
11. avgust 2013