Forum
Mogoče ste že brali kakšno mojo zgodbico, npr. I will always love you, Becouse of you, I ain't going nowhere...
Toda ta bo drugačna, tu fantje ne bodo slavni. Niti en bodo najbolj prijazni. Bodo pa vsekakor nadnaravno talentirani v petju in nadnaravno sexi♥ Torej..upam, da vam bo zgodba všeč...
_________________________________________________________________________________________
Taylor Summer Thirwall je pisalo na karti, ki sem jo držala v rokah. Globoko sem izdihnila, ter jo potisnila nazaj v žep. Preživela bom, saj ne mora biti tako zelo slabo. Ali pač? Verjetno bom izpadla kot totalna čudakninja. V tem mestu so ljudje odraščali skupaj, vedno so bili skupaj. Poznajo se leta, samo čudež bi dovolil izjemo, da med sebe sprejmejo še mene.
Avtobus je končno ustavil in prvič sem zagledala mogočno stavno, ki je stala na drugi strani ceste in so jo ljudje klicali 'Šola'. Ustanova kjer se ljudje končno zavedajo, da so butasti. Pa ne, da imam kaj proti njej. Nikoli mi ni bila v breme, mislim saj sem ponavadi itak prešpricala po cele ure..vsaj od takrat, ko sem izvedela, da se selimo.
Pa sem že mislila, da je življenje lahko znosno.
Obrnila sem se na petah in zazrla v zatemnjeno steklo avtobusa. Jaz. Sončna očala, ker se bojim kontakta. Lasje speti v čop, da ljudje ne bi videli kako nepopolno in grdo valovijo čez ramena. Ličila, da bi zakrila napako-mene. Ter egoizem, ki je verjetno skozi leta pretvar postal moja rutina.

Zakaj egoizem? Ker mi noben ne seže niti do kolen.
Vsaj tako mislijo drugi, jaz le sledim njihovim nemogočim scenarijem.
Stresla sem z glavo. Avtobus je že speljal, jaz pa se utapljam v lastnih mislih. Prečkala sem cesto, kar je bilo težko, namreč v Londonu ni malo prometa. To je edina stvar, ki mi je všeč. Ne, ne mislim promet, govorim o Londonu. Vedno sem želela sem, čeprav prihajam iz New Yorka. Da, le kako bom govorila z Angleži in njihovimi nemogočimi naglasi? Mislim, kaj pa je bilo mojim staršev, ko so se odločili, da se selimo? Točno, Markova služba.
Mark niti ni moj oče, recimo, da je mamin fant s katerim se mislita med počitnicami poročiti.
Dobro, da je šele pomlad.
Že sem stala pred mojo največjo moro. Kaj, če me ne bodo prenesli? Bolje bi bilo, če bi bila ves čas tiho. Toda potem jaz ne bom prenesla tega, preveč govorim. Moj jezik je hitrejši od mojih misli, da, naj me kdo na mestu ubije.
Zaslišal se je nadležen zvok zvonca, ki je naznanjal, da se je pouk začel. Zvonec je bil mnogo glasnejši kot na prejšni šoli, namreč tu si ga slišal, če si bil samo vzunaj. Iz torbe, ki sem jo dobila od Mary-Anne, sem potegnila list kjer naj bi se vpisala in dobila urnik, ter podobne nepotrebne reči. Pisalo je, da se naj javim pri ravnatelju. A kar?
takoj, ko sem vstopila sem se srečala z znanim vonjem trplenja, muk, zabave, dolgočasja in opravljanja. V avli se je gnetlo učencev, ki so zamujali k pouku, špricali ali pa njihovih učiteljev še ni bilo. Preriniti sem se moralačez nekaj počasnih skupšin ljudi, ko sem začutila udarec.
No, ne udarec. Nekdo se je zaletel vame. "Pazi malo! Pa saj nisi edin na tem svetu!" sem se zadrla za njim, pa se niti obrnil ni. Očitno nekdo zamuja k pouku. Pobrala sem stvari, ki so padle na tla ob sunku.
Da, že vidim ravnateljevo pisarno, le, da mi pot preprečuje fant.
15. januar 2013
u82298
u82298
next
16. januar 2013
neext
16. januar 2013
next
16. januar 2013
Next
16. januar 2013
Next
16. januar 2013
neext
16. januar 2013
next
16. januar 2013
nnneeexxxtty
16. januar 2013
neeeeeext
16. januar 2013
next ful cooolska
16. januar 2013
neeext
16. januar 2013
u82874
u82874
Neeeeeeeeeeext.
Res sori za oglaaevanje ampk bi bla ful vesela ce bi bral mojo zgodbico
http://www.igre123.com/forum/tema/i-imagined-that-this-would-happen/46163/2
16. januar 2013
sory za oglaševanje bi bila vesela novih bralcev : )

http://www.igre123.com/forum/tema/**-nevarno-zivljenje-**/46831/1
16. januar 2013
Next!!!!
16. januar 2013
next
16. januar 2013
u117453
u117453
Next
16. januar 2013
hwala usem, ki ste nextal. Tukaj je pa next:

Spominjal me je na mojega bivšega. Isti način. Uhan, stil oblačenja, frizura, še njegov zaničevalni pogled se je ujemal z njegovim. Temu se reče pravi egoizem. Verjetno je bil on isti, tip v katerega so bile zaljubljene vse pridne deklice -.-'' Njegova stalna punca (vmesnih raje sploh umenjavla ne bi) je pa vedno najpopularnejša diva na šoli. Se motim? Ne bi rekla.
Stopil je v ravnateljevo pisarni in že sem želela počakati na moj 'sestanek' z ravnateljem, pa me je le ta videl skozi že skoraj zaprta vrata. "Zayn! Spusti mlado damo naprej," je zaklical ravnatelj. Fant, očitno Zayn, je zaničevalno prhnil in se ni želel primakniti. Brez razmišljanja sem se stlačila pod njegovo roko, da sem vstopila v pisarno, a seveda, sem že letela po zraku. Že drugič danes.
"Želiš že drugi ukor! Tu preživiš več časa kot pri pouku! In potem greš spotikati nove učence. Usedi se, da ne bom spet klical domov!"
Nevem kaj je bil točen razlog, a fant se je usedel na po videzu sodeč kar precej udoben stol. Jaz sem se vsedela na tistega na drugi strani, kdo bi pa želel biti blizu takega norca?
"Dobrodošla na naši šoli.." je začel ravnatelj, a se je na sredi stavka ustavil in nekaj na hitro prebral an listu. "...gospodična Thirwall. Resnično smo počaščeni, da ste se odločili šolati na naši šoli. Torej, ugibam da ste zainterisirani v glasbo.
"Saj to je glasbena gimnazija, amr ne?" sem se nasmehnila.
Ravnatelj je vrnil nasmeh, ter se obrnil proti Zaynu. "Ti pa. Čez 3 mesece je maturantski ples. Odločil sem se, da bo to tvoja kazen."
Zayn ni moral zadržati smeha: "Pa saj niste resni. Ne bom jaz prišel na ta neumni brezvezni ples!"
V odgovor je dobil le odkimanje:"Glede tega mi je vseeno. Pomagal ga boš organizirati."
Čakajte..
"Ali je to tisto prostovoljno delo o katerem ste govorili?" sem vprašala kot strela iz neba.
Pogovarjali smo se po emailu, rpeden sem prišla sem,d a bi izvedela kako bo tu. Prepričal me je v neko prostovoljno delo, ki bo povezano s plesom. če bi vedela, da ima kaj opraviti z maturancem, ne bi niti v sanjah privolila. Kaj pa naj jaz delam pri okrasevanju, če nevem kaj imajo ljudje tu radi. Čaj!?
Kimanje. Takoj mi je pogled zbežal na mojo desno. Ga bom morala prenašati? Že prvi dan izvem, da bo vse še huje kot sem si predstavljala.
Njegov obraz ni razkrival posebnih čustev, le brezmejno jezo.
"Oprostite, pa bi raje potem pomagala pri čem drugem."
"Vas čisto razumem Thirwall," ravnateljev pogled je švignil proti Zaynu. "Bomo še videli kaj drugega boste lahko delali. Torej, tukaj imate popolen urnik. Če vas bo karkoli zanimalo v zvezi z šolo se kar k meni ali tajnici obrni. A ja, pa tukaj;" pokazal je na drugi list, ki ga mi je skupaj z urnikom potisnil v roko, "naj se podpišejo učitelji in ga mi na koncu dneva prinesi nazaj."
Pokimala sem in vstala. To uro sem praktično že zamudila, tako, da me tam danes pač ne boste videli. Očitno sem um...nisem našla razreda?
S hitrim korakom sem zapustila pisarno in se ozrla naokoli. Hodniki so bili čisto prazni. Mogoče bi bilo sedaj dobro pregledati šolo.
Pregledala sem lista, ki sem jih dobila. Na drugi strani urnika je bil zemljevid šole. Hm...naslednjo uro sem v razredu 127. Oukej..zahodno krilo, zahodno krilo...
Aha..glede na zemljevid, bom morala v desno.
Desna it is.

-se opravičujem za kratek next...jutri pišemo geo
16. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeext
16. januar 2013
u82874
u82874
Neeeeeeeeeeeeeeeext. Am...kratek!???!!
16. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxt
16. januar 2013
u90139
u90139
next
16. januar 2013
ne××××t!
16. januar 2013
Next... dobla bom prijatle.. pač one direction.. razen zayna... pa vse punce bojo lopusumne
16. januar 2013
1)kaj mislte bo njena prva ura na tej šoli? Glasba
2)s kom jo bo mela? Z 1D
3)ali bo dobila kaj novih prijateljev, ali zgolj sovražnike? Pomoje bo našla tko eno prijateljco sebi podobno, pa sprva bo sovražla 1D, pol bojo pa nekak skup pršel pa se spoprijateljil in živel srečno do konca svojih dni
Neeeeeeext čimprej!
16. januar 2013
Neeeext
16. januar 2013
Next
16. januar 2013
Nexxxt... Love it
16. januar 2013
u73868
u73868
Next
16. januar 2013