Forum
Zdravo. Moje ime je Viktorija a me vsi kličejo Vikky sicer nevem zakaj ampak se bom že privadila. Ima 3 najboljše prijateljice in skupaj sestavljamo club sweet bad girl....Vsi na šoli so nas oboževali. Vsi fantje so gledali za nami in bi dali skoraj vse na svetu da bi bili lahko eno noč z nami... A smo se povečini le igrale s njihovimi srci ter jih takoj spet odvrgle ko je bil čas za nekaj bolj svežega. Uglavnem vse to je bilo super več kot spuper počutile smo se božansko v vsej tej pozornosti in prav nič na celem svetu nas ni skrbelo. Dokeler na našo šolo niso priplo 5 fantom. In to ne katerih koli fantom ampak 1D v celotni zasedbi. Punce so podvijale seveda in se jim metale v roke in pod noge. Ponižujoče če mene kdo kaj vpraša. Tudi fantje so zahtevali avtograme če ne drugega je dobro za osvajanje deklet. Samo me smo stale ob strani in jih zvišeno gledale. ja ko je nekaj popolno more priti gruča fantom ki vse to razdrobi na prafaktorje. No morem pa priznati da tudi jaz nisem otala imuna na enega izmed nih in to je Liam bil je božanski a sem imela svoje dostojanstvo in svojo trmo. Odločile smo se da jim bomo s skupnimi močmi grenile živlenje...

Jaz
26. oktober 2012

Kasandra (moja bff)
26. oktober 2012

In pa Amelia(moja bff)
26. oktober 2012
u57074
u57074
http://www.fuse.tv/shows/top-40
GLASUJTE ZA 1D!!!!!!!
26. oktober 2012
next
26. oktober 2012
u103529
u103529
next
26. oktober 2012
Končno je bilo konec pouka. Vse tiste trape so se vsule na 1D me, ki smo pa 3x pametnejše od njih smo se odpravile ven na kavo. Ruknila sem Kasandro da se je ozrla. Tam je stal Jan. Bil je čist prestrašen oči pa je imel samo za Kasandro. Že od nekdaj je bil zaljubljen v njo a se ni nikoli zmenila zanj kvečjemu ga je dražila. Kasandra se je zasmejala in mu pomahala, revček je tako zardel in je bil na mah podoben paradižniku. Tokram smo se zasmejale tudi jaz in pa Ameliaja. Nekaj časa smo klepetale nato pa sem se ozrla preko trave. K nam so prihajali 1D fantje in se prijazno smehljali. Mislim da je Amelia rekla šit a sem bila kot v nebesih. Seveda obstajajo enaki fantje morajo brezveze da se zapičim ravno v tistega katerega nemorem imeti. Vprašali so če lahko prisedejo. Samo pokimale smo sam mislim da tudi Kasandra in Amelija niso ostale imune na njihove nasmehe. Sicer pa le kdo bi??? Ko je zvonilo smo se3 na vratih srečale z **pridnimi** punčkami. Tako smo me poimenovale 4 barbike. Ano,Leo,Saro in pa Valerijo.
Lea je začela izzivati češ da bo Liam njen in naj dam prste stran. Nakoncu se je iz vsega skupaj razvila stava. Zmaga tista v katero se zaljubi. Že ko je bila stava sklenjena sem se zavedala kaj sem naredila. To pa nebo dobro niti približno. Sicer pa se znam igrati s srci fantom. Zakaj se nebi poigrala še z njegovi???
27. oktober 2012

Lea
27. oktober 2012

Ana
27. oktober 2012

Sara
27. oktober 2012

Valerija
27. oktober 2012

Lea ponovno ka se mi tista ni hotla naložt
27. oktober 2012
Neeext!!!
27. oktober 2012
next
27. oktober 2012
next
27. oktober 2012
Naslednji dan smo se s puncami dogovorile da mi bojo pomagale dobiti stavo. Nalsednji dan smo se odpravile v šolo malo bolj zgodaj. Takoj ko so vstopili skozi vrata sem jih odvlekla stran od množice oboževalk in oboževalcov. rekla sem da če hočejop da jim razkažemo šolo priti ob 9:00 zvečer pred igrišče. Strinjali so se nato pa so se morali posvetiti ostalim oboževalkam. A Liam se je vseeno obrnil in mi pomežiknil. Skoraj bi zavila z očmi a sem mu pomežiknila nazaj. Hočem dobiti to prekleto stavo pa naj me stane česarkoli. Doma sem se uredila in si oblekla najbolj izivalno mikico in pa popek majčko z globokim izrezom piko na i pa sem dodala še z škornajmi ki so imeli 6cm peto. Naličila sem se vpadlivo a dobro. Dodala sem še parfum in nakit. Ko sem se pogledala v ogledalo to nisem bila jaz ampak punca za katero sem se hotela pretvarjati. Punca v katero se bo z malo sreče zaljubil. Ko smo jim vse razkazale in so se odpravlali domov mi je Liam šepnil na uho:to nisi ti. Sovražim punce ki prodajalo in nosijo naprodaj svoje telo. Sploh pa n emorem videti tako lepe punce kot si ti kot neko kurbo.
27. oktober 2012
neext
27. oktober 2012
rabim pe 2 nexta
27. oktober 2012
next.
27. oktober 2012
neeext!!!
27. oktober 2012
S tem komentarjem me je razjezil. Halo sploh se nimapravice utikati v moje zasebno življenje ne zato ker ga tam nebi hotela ampak zato ker tam ni prostora še za eno ljubezensko afero. Ko sem prišla domov sem jezno zabrisala petke po tleh. Tudi oblačila sem razmetala. Ne samo da me je s komentarjem zares prizadel še celo prov je mel. Zmerjala sem ga z vsemi možnimi stvarmi. Preoblekla sem se in odšla tečt. Začelo je liti ko se je mimo pripeljal Liam. Kot nalašč tekla sem naprej a je ustavil. Pridi odpeljav te bom domov. Ne ni treba dovolj sem stara da znam sama poskrbeti za sebe in v tem trenutku mi ne manjka nič. Seveda da ne samo plučnico boš staknila in se do konca prehladila po možnosti pa še zgubila. Prisede. S tabo se nebi peljala pa čeprav bi mogkla prehoditi celo puščavo. Mislila sem da sem ga zmedla ne on se je vstal me prijel in me posedil v avto. Ko sem hotela odpreti vrata jih je zaklenil. Z besnim pogledom sem ga pogledala.....
27. oktober 2012
neext
27. oktober 2012
še 3 nexte
27. oktober 2012
Neeeext!!!!
27. oktober 2012
še 2 nexta prosim
28. oktober 2012
Spusti me vn kaj ti ni jasno sama bom šla nazaj. Peljat te bom pa če ti je prav ali pa ne. Pritisnil je na gas jaz pa sem mu skočila v objem in ga začela tolči mislim celo da sem ga ugriznila. Zgubil je nadzor nad vozilom in pristala sva v grabnu . Nobena vrata se niso dala odpreti še prtljažnik ne. Nialu je crknil telefon jaz pa sem hotela poklicati na pomoč ampak ni bilo signala. Super s tem kretenom se obstala bogve kje obrnjena na streho z avtom in brez gretja. Nial mi je rekel da če me bo zeblo se lahko stisnem k njemu. Prhnila sem:raje zmrznem. Ampak ker je bilo res hladno sem se previdno stisnila k njemu. Močno me je objel...
28. oktober 2012
next
28. oktober 2012
čakam še 3 nexte
28. oktober 2012
a ni bil liam? al pa sem jaz neki narobe prebrala.
definitivno next.
28. oktober 2012
Nincheek se opravičujem vsem men se je zatipkalo ka tulk zgodbic pišem pa sem pomešala imena se opravičujem hvala da si me opozirala
28. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg