Forum
u164033
u164033
Ta zgodbica, ne bo kot vse ostale. Govorila bo še o starih časih, takrat ko so še živeli hipiji. Torej v zgodnjih '60. Ampak vseeno, vam bo všeč.
Torej, govorila bo o dveh skupinah. Hipiji in rockerji. Hipijevska punca z imenom Light, se bo zaljubila v rockerja Harryja, kar pa je seveda prepovedano, saj se skupini sovražita.
Ok, zdaj bom nehala, več pa boste izvedeli spodaj
☮✞☮✞☮✞☮✞☮✞☮✞☮✞☮✞☮✞☮✞☮✞☮✞☮✞☮✞☮✞☮✞☮✞☮✞☮✞☮✞☮✞☮✞☮✞☮✞☮✞☮✞☮

Ni jih brigal svet okoli njih. Zanimali so se samo za ljubezen in prijaznost na tem svetu. Niso poznali hudobije, ki se vedno veča okoli njih. Hoteli so živeti svoje življenje. Tako mladi, kot stari. Vsi so se imeli za mlade, ki vedno uživajo. Ni jim mar za politiko in vojne, oni se samo upirajo, včasih pa vse okrog njih pustijo na miru. Živijo še na star način. Način, ki jim je najlepši.
Vsi so obsedeni s cvetjem. Imajo ga na oblekah, v laseh. Dajejo jim drugim ljudem, ki se ne zanimajo za nas. Zato nas kličejo ˝otroci cvetja˝. Niso tako kot drugi ljudje. Jaz spadam med te ljudi. Ljudi, ki verjamejo v ljubezen. Ljudi z imenom hipiji.

“To so torej hipiji. To smo torej mi.”
“Ja, Light. To smo mi, in ti si ena izmed njih. Zapomni si to.”
Odprla sem oči in zavzdihnila. Njen glas je še vedno nežno donel v moji glavi. Bil je nežen in sladek. Kot glas, ki te hoče uspavati, in to mu kaj kmalu uspe.
Ampak vseeno, se ne počutim kot hipij. Ne počutim se kot eden izmed njih. Kot da to življenje ni zame. Jaz vidim tudi hudobijo in ne samo ljubezni. Vidim vojne, ki se dogajajo. Vidim jih. Vsak dan. Opazujem vsak gib pištole, ki se sproži, ter ubije drugega. Samo ena kroglica, tako rečena metka, lahko ubije dušo človeka. Ljudje se sploh ne zavedajo, da bi to lahko rešili na prijazen način. Način pri kateremu ne bi nobeden od njih nastradal. Sploh ne vedo, da so kot ogenj, ki se bori proti drugemu ognju. Ampak, ko se dva ognja združita nastane še večji in močnejši ogenj, ki lahko uniči ali pa izboljša svet. Ampak tukaj je samo še uničenje in nič več.

Emilie Nereng played by Light Moon

Harry Styles played by Harry Styles

No, kak se vam zdi?(;
Emilie Nereg played by Light Moon
27. februar 2014
u159930
u159930
Neeext
28. februar 2014
u166111
u166111
Omgg, že začetek me je očaru.. hhittr neexti
neeeeeeeeeeeeeext
28. februar 2014
neeeeeeext
01. marec 2014
ofak neeext takoj <3
01. marec 2014
u163118
u163118
Neeeeeeeeeeeeeeext *______*
01. marec 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!! OMG POPOLNO JE *OOOOOOOOOOOO*
01. marec 2014
neeext!
01. marec 2014
u164033
u164033
Lok sem si popravila na svojem hrbtu in splezala na podrto drevo. Vlegla sem se na deblo in opazovala krošnje dreves. Nežen veter je gibal veje in liste. Vsaka veja je šla v svoj konec. Pravi čar pa je bilo sonce, ki je svetilo skozi veje. Nasmehnila sem se. Bila sem tako svobodna, srečna. Vse je bilo tako, kot si vsak želi. Vsak si želi biti svoboden, in to sem doživljala jaz. Počela sem lahko vse, čisto vse. Nobeden mi ne ukazuje, nobeden mi ni prepovedal, da sem ves čas samo zunaj. Nimam nobenih skrbi, in to je za mene življenje. To je nekaj, kar si želi čisto vsak človek.
“Uživaš?”
Glasa nisem prepoznala. Bil je tuj in nedomač, bil je preveč razigran, globok, temen, raskav ampak vseeno zelo prijazen.
Svoj položaj sem spremenila iz ležečega v sedečega. Pogledala sem proti fantu. Njegovi temno rjavi lasje so bili oviti okrog rdeče rute, s smrtnimi glavami. Oblečen je bil v popolnoma črno. Na njegovih rokah se je videlo nekaj prstanov, njegov vrat je krasila verižica s smrtno glavo, njegove noge pa so bile obute v pankerske škornje. Nekako je bil zanimiv. Drugačen od nas. Razen njegovih oči. Bile so temno zelene, začudene, jezne in nekako prestrašene. In komaj takrat sem ugotovila…rocker.
Koliko hitro sem lahko, sem se vstala in naredila korak nazaj. Spet se mu je narisal nasmeh in naredil korak naprej.
“Kaj je, hipij? Te je strah?” Se je zasmejal.
Prekleto budalo, dobro ve, da je njega tudi malo strah, ampak misli da je car. Seveda, če je fant in poleg tega rocker. Ampak je v resnici samo navadno budalo, ki ne ve kaj s svojim življenjem. Kaj bo sploh imel od življenja, če bo samo kadil in cele dneve žuriral. Čeprav je takšno življenje še kar zanimivo, vseeno plačaš hudo in krvavo ceno.
Spleza je na deblo, ter se vlegel na njega. Na isto mesto, kjer sem jaz bila prej. Opazovala sem vsako njegovo dejanje, ki ga je storil. In z vsakim gibom, sem se bolj oddaljila. Potem pa se je naenkrat vstal, ter prišel do mene. Ena izmed njegovih rok je bila položena na deblo, druga pa na moj bok. Njegova sapa je pihala za moj vrat, ter me delala nemočno.
“Ne boj se.” Je šepnil ter s svojimi ustnicami nežno podrsal po moji svetli polti. Zadrhtela sem, ter se skoraj sesula pod njim.
“Spusti me.” Sem siknila, ter se poskušala nekako osvoboditi, ampak me je premočno stiskal k sebi. Sam pa se je še dodatno zasmejal v mojo kožo in tokrat je še bilo preveč. Koža se mi je popolnoma naježila.
“Zdaj si moja.” Je šepnil, ter se spustil. Skočil je iz debla in se obrnil proti meni. Nasmehnil se je in stekel v gozd.
Nekaj časa sem stala tam in gledala za njim, potem pa sem se naslonila ne drevo in globoko zadihala. Prijela sem se za vrat in spet sem začutila njegovo sapo. Če bodo za to izvedeli drugi, sem oplela.
09. marec 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. marec 2014
Nreeeeeexxxxtttttt
09. marec 2014
u159930
u159930
Neeeeeeeeext
09. marec 2014
u166111
u166111
neeeeeext
09. marec 2014
u163118
u163118
Neeeeeeeeext
09. marec 2014
u167582
u167582
Love it (:
Next!

pa prosim dodajte me. nova sm (:
12. marec 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
*________* odličen trailer, si ga sama naredila, ker je popolno!
15. marec 2014
u164033
u164033
Vrgla sem se na blazine v mojem skoraj že razpadlem domu. Vseeno mi je bilo, če živim v podrtiji, važno mi je, da imam vse kar mi je sveto. Torej prijatelje in svobodo. Nič drugega ne rabim.
Iz mojih misli me je prebudilo trkanje na mojo veliko okno. Začudeno sem se vstala in se sprehodila do okna. Kdo za vraga bi hodil okoli ob tako pozni uri? Odgrnila sem dolge zavese in pred mano se je prikazala temna postava. On. Na njegovem obrazu se mu je narisal predrzen nasmeh in s tem prisilil moje roke da so odprle okno.
“Kaj delaš tukaj?” Sem ga jezno vprašala.
“Želel sem si tvoje bližine.” Je zapeljivo odgovoril ter se delal pridnega in prijaznega.
Zožila sem oči in se postavila tako, da ne bi prišel noter. Spet se je nasmehnil, me prijel za boke ter postavil na stran, da je lahko prišel noter. Zaprl je okno, ter se razgledal po moji sobi.
“Preveč hipijsko za mene.” Se je zgražal, in s tem je dosegel vse meje.
“Poglej raje sebe. Sploh ne veš, kam s svojim življenjem!” Sem zavpila, od njega pa sem prejela samo nesramen smeh. Potegnil me je k sebi, ter položil prst na moja usta.
“Saj nočeš da naju ujamejo pri delu, kajne?” Je šepnil, ter s prstom zapustil moja usta, ter podrsal po mojem licu. Sklonil se jek mojemu vratu ter puščal nežne poljube na njemu. Zaprla sem oči in svojo glavo naslonila na njegovo. Nasmehnil se je ob moj vrat. Čudak navaden. Hotela sem se umaknit, ampak me je preveč trdno držal, poleg tega pa se tudi nisem hotela. Kot da bi hotela, da mi to počne še do konca življenja.
“Pravzaprav sem kaj bom s svojim življenjem, baby.” Je raskavo rekel in z ustnicami podrsal ob moj vrat. Čisto sem mu bila prepuščena. Njegova dlan je zdrsnila na mojo zadnjico in jo nežno stisnila. Zaradi tega sem spustila tih stok, kar ga je še bolj spodbudilo. Položil me je na blazine in še kar naprej grizel v moj vrat. Kasneje pa se je spravil na moj obraz. Njegova usta so potoval po vsem mojem obrazu, ampak s e nikoli niso ustavile na mojih ustih. Naenkrat pa se je ustavil. Pogledal je v moje oči in mi iz obraza umaknil moje svetle lase. Nasmehnil se je mojemu prestrašenemu obrazu. Njegova sapa mi je zadajala toploto, ampak me je vseeno zeblo. Nikoli se še nisem počutila tako mrzlo in hkrati vroče. S svojimi ustnicai je podrsal ob moje in s tem privabil ognjemet v mojem telesu. Hotela sem ga čutiti, ampak nisem smela. Kar naenkrat pa se je vstal, ter šel proti oknu, odprl ga je in s tem privabil hlad v prostor. Ravno, ko je hotel nekaj reči, sem ga prekinila.
“Ostani. Prosim.” Sem nežno rekla. Moledovala sem, da bi ostal. Hotela sem ga. Želala.
Nasmehnil se je in se vsedel na okensko police.
“Odkrili naju bodo. Drugič, baby.” Je rekel, mi pomežiknil in izginil. Spet sem ostala sama. Brez njega. Brez nekoga, ki sem si ga želela. Dotaknila sem se svojega vrata in zaprla oči. Bilo je neverjetno, ampak prepovedano. Zelo prepovedano.

HarryStylesbayb- ja, jaz sn ga naredla, pa hwalaaa<3:*
✉ reαder ✉- sem te že dodala, pa hwalaaa zato ker ti je všeč<3:*
vse ostale pa hwalaa, da berete<3:*
15. marec 2014
neeeeeeeeeeeext!!
15. marec 2014
neeeext
15. marec 2014
u167582
u167582
(: všeč mi je, ker pišeš tako zelo lepo
Next!
16. marec 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
16. marec 2014
nerxt prosiim
16. marec 2014
u163118
u163118
A ga ni ksenja naredla? Triler mislm?
Neeeeeeeeext
16. marec 2014
u164033
u164033
ฬιɴɢѕ.✝ - ne, jaz sn ga naredla
16. marec 2014
http://www.igre123.com/forum/tema/s-s-n/69110/
bi sodelovala na mojem pisateljskem tekmovanju?
16. marec 2014
kdaj pa bo next?
16. marec 2014
u164033
u164033
niall's babe - bom probala čimprej, sam mam zaj fuuul dosti dela za šolo-.-
16. marec 2014
upaam da kmal k moj šesti čut prav da bo zo najbolša zgodbica ever
16. marec 2014
neeeeeeeeext
16. marec 2014
u163118