Forum
u115390
u115390
to sem jaz, Flor Forres:

ja, vedno nasmejano dekle. ampak samo na zunanjosti. v otranjosti čutim, da me vsi sovražijo, čepraw se delajo prijazni do mene. tako povedano sem piflarka. nimam bff ali osebe, ki bi mi stala ob strani, kaj šele fanta. ker nimam staršev (umrli so mi, v prometni nesreči) sem od njih podedovala veliko denarja in sem bogata, a želim si samo fanta in prijateljice. aja, skoraj bi pozabiila. sem velika oboževalka skupine one direction. če mi kdo reče, da sem prestara za njih se tako razkurim, da bi lahk hišo podrla.. nikoli ne bom prestara za njih in tudi nisem. mislim alo; mlad človek sem. samo 15 let imam. in živim za računalnik. preprosto nemorem brez njega. sicer živim za veliko stvari ampak računalnik je na 1. mestu..
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
evo, zdaj sem se predstaula.. upam da boste brali!
laura vas ma rada:*
15. december 2012
u108957
u108957
next
15. december 2012
u115147
u115147
next
15. december 2012
neeeeeeeeeext
15. december 2012
u115390
u115390
o gaaaš kk se hitro nexti nabirajo!!
še 3:*
15. december 2012
u113220
u113220
NEEEEXXXTTTT
15. december 2012
next
15. december 2012
u115390
u115390
še 1:*
15. december 2012
u115147
u115147
next
15. december 2012
u115240
u115240
neext
15. december 2012
u115390
u115390
evo že pišeem
15. december 2012
u115390
u115390
zjutraj sem se zbudila zelo pozno..
fak šola! sem zatulila. tekla sem u kopalnico in si umla zobe se naličila itd.. oblekla sem si topel poulover, ker zunaj ful sneži in zebe:

obula sem še moje škornje in se pripravila na mrzel zrak, saj v hiši je zelo toplo. vzdihnila sem, odprla vrata ter šla na prvo stopnico. gor je bil led, zato se mi je kmalu spodrsnilo.
sovražim sneg!! sem si rekla..
inja res sovražim sneg. na srečo nisem popularna, čene bi me ljudje kepali itd.. no seveda samo sošolci in ljudje iz naše šole. stopala sem po vlažnem snegu, ki ga je bilo do kolen. prišla sem do šole. noge sem imela čisto bele od snega.. po prstih sem šla do omaric, da nebi puščala snega za mano. hitro sem se preobula in pregledala kaj imamo na urniku. fak. matematika. pišemo.. nč se nisem učila.. in če bi.. in če bi 'špricala'? tako in tako sem zamudila in če pišem bom dobila slabo oceno. malo sem še premislila.. ja, 'špricala' bom! nazaj sem si oblekla bundo in obula škornje in šla iz šole. prvič se mi je zgodilo, da bi kar spustila matematiko, ker mi je bila zelo všeč predmet, a mi je šla slabo.. šla sem skozi vrata ter spet začutila tisti mraz. zzz.. sem se stresla.. hodila sem po ulici. šla sem v bližnjo trgovino. kupa sem bonbone.
kaj nisi v šoli? me je vprašala trgovka.
em.. danes jo nimamo zaradi snega! sem kar izbruhnila iz ust.
hm.. ne da bi vedela.. mi je odgovorila.
plačala in vzela vrečko z bonboni ter tekla skozi vrata. vzela sem zvezek od matematike, se usedla na klopco in ponavljala snov. ko sem bila prepričana, da znem sem zaprla zvezek, ga dala v torbo in tekla domov. doma mi je bilo dolgčas.. vzela sem list papirja ter začela risat.. nastalo je to:

smejala sem se lastni sliki. vzela sem lepilni trak, ter sliko prilepila na steno nad mojo posteljo.
next??
vem da je to dc sam drugič bo bolš..
15. december 2012
u115147
u115147
nexttttttttttttttttt*:
15. december 2012
u113220
u113220
NEEEXT
15. december 2012
next
pa sori ker oglašujem, samo nimam bralk!!!!!!
http://www.igre123.com/forum/tema/sanje-se-lahko-uresnicijo-in-lt-3/46879/1
15. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext< 333333333
17. december 2012
u115390
u115390
1D~Ŀ♡ѴƐŔ: prosim ne oglaševat, ker se lahk ful razjezim če preveč oglašujete inja..
drugi, pa hvala, ker bereste.. mi ress OGROMNO pomeni♥ ly-
zdaaj že pišeem
17. december 2012
moree.*
jeeeeeeeej< 333333
17. december 2012
u115390
u115390
******************************naslednji dan***************************
''oh, moja preljuba sobota''! sem si rekla, ko sem vstala. preprosto ljubim sobote, saj so dan brez šole, lahko spiš kakor dolgo želiš in najbolše - computeer!! pobrala sem se iz postelje in tekla po stopnicah naravnost v kuhinjo. vzela sem si kosmiče in vanje vlila še mleko. iz predala sem pobrala žlico in začela jesti. na mizi je bila pošta od včeraj. vse sem pregledala..
''reklame, reklame.. fak same reklame samo..'' prikazal se mi je nasmešek na obrazu. v nekem časopisu je pisalo:
''ONE DIRECTION: V SLOVENJO!
znana skupina One Direction, ki jo sestavlja 5 fantov (Harry Styles, Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne in Zayn Malik) prihajajo na koncert v Slovenijo. Hitro si zagotovite vstopnico, saj jih bi hitro zmanjkalo!''
waaaaaaa! sem zakričala. začela sem pet, noret ploskat, plesat in vse možna, da bi se kmalu hiša podrla. hitro sem se preoblekla, saj sem bila še vedno v pižami. ampak.. kje sploh prodajajo vstopnice?? aja... mislim, da na petrolu.... upala sem na to! oblekla sem bundo, ter se obula. šla sem ven. bilo je jasno vreme, ampak še vedno sneg.. prišla sem do petrola in upala na najboljše.
''Dober dan'' sem pozdravila trgovko.
''Dober dan. Želite?'' me vpraša.
''Hotela sem samo vprašat, če imate vstopnice za koncert od one direction..''
''Oh, zelo mi je žal, ampak vse smo prodali.
''No.. okej.. mogoče poznaste kakšno trgovino, kjer bi lahko bila?
''Ne, da bi jaz vedela.''
''Okej. hvala vseeno. Nasvidenje.''
''Adijo.''

žalostna sem šla iz trgovine. a glej! nasmejala sem se. pred vrati, je na tleh bila vstopnica. pobrala sem jo. JES!! sem zakričala. vsa vesela sem odšla domov.. prišla sem do vrat in.. fak....

neeekštamm??
17. december 2012
neeeeeeeeeeext< 333
17. december 2012
u112307
u112307
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekšt.< 3333
-the best:* *w* c;
17. december 2012
u113220
u113220
neeextt
17. december 2012
u115390
u115390
aiaaa
pa sorii za krateek nextt.. se mi ne da pisat.. x'P
breez zameree:*
17. december 2012
neeeeeeeeeeekst
17. december 2012
u115390
u115390
še 2**
19. december 2012
next
19. december 2012
u115390
u115390
še 1**
19. december 2012
u72867
u72867
nexxxttt
19. december 2012
u115390
u115390
šit.. kluče sem zgubla.. PA ZAKA SEM TOK ZGUBLENAAA!! sem si zakričala. sosedi so me pogledali. šla sem nazaj do petrola in po pločniku gledala v tla, če bi našla ključe. sploh nisem gledala, če se kam zabijem.. zagledala sem ključe in jih hotela pobrati. sklonila sem si. nekdo je položil roko na moje ključe pred mano in mi jih dal.
''hvala.'' sem se mu zahvlalila.
'' ni za kaj.'' mi je odgovoril.
natančneje sem si ga ogledala.. imel je kapuco in kodrčke. in.. fak! komaj zdaj sem se zavedala kdo je to! Harry Styles! zakričala sem on me je pa samo pogledal.
''Ajaa.. oprosti. pozabil sem se predstavit..''
''Waaaaaa! Ni se treba!!! vem kdo sii!!! '''
''Haha.. Directonerka?''
''Itaaaak! aja.. Flor Forres sem.''
''Waw.. lepo ime.''
''Waaaaa!''
''No grem zdaj.''
''Hvala za ključe.''
''Sebi se zahvali, ker si jih zgubila.''
''Haha.''
''baaj.''
''Bajj!''

odšel je. OMG!! videla sem ga! pogovarjala sem se z njim! rekel je da mam lepo ime! Vsa vznemirjena in vesela sem odšla nazaj domov. odklenila sem vrata in stekla v mojo sobo. vstopnico sem skrbno shranila, da jo ne izgubim. ulegla sem se na posteljo in glavo dala v blazino. zakričala sem! kmalu sem se zjokala od veselja. mislila sem o harryju. tiste lepe modre oči, laskee.. oh, božanskii je! ob premišlevanju sem zaspala. kmalu sem se zbudila.šla sem na fb.. ah.. nč novega.. ugasnila sem računalnik in si spekla palačinke. njamii! namazala sem si jih z nutello in use hitro pojedla. ura je bila 22.00. preoblekla sem se v pižamo, ter zlezla v posteljo. zaspala sem. zjutraj, ko sem se zbudila se mi ni dalo jesti zajtrka. haha.. vzela sem zvezek od zgodovine ter ponavljala snov, ker ju3 sprašuje. zaprla sem zvezek in bulila v sliko, ki sem jo zadnjič narisala. zasmejala sem se in spet ramišljala o Harryju. kaj pa če sem mu všeč? kaj pa če me ljubi? in..oh.. saj sploh ne vem če sem jaz zaljubljena v njega. sama sebi sem se zdela zabita..

nextam??
19. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg