Forum
1. styleees!! -.-'
neeeeeeeeeeeeeext!
02. februar 2013
next
02. februar 2013
hočete, da še danes napišem nov del?
02. februar 2013
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
02. februar 2013
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
02. februar 2013
čez nekaj minut pride nov del
02. februar 2013
too
02. februar 2013
''Anna k stricu greš in konec debate'' je rekel Harry, cel resen
''glej, ne boš ti odločal o mojem življenju, sama bom'' sem rekla
''kot hočeš, vendar samo, da ti potem ne bo žal'' je rekel Harry
''kaj slučajno namuguješ, da ji bom kaj takšnega naredil'' je rekel Niall
''vzemi, kakor hočeš, zdaj pa pejta in da vaju ne vidim več'' je rekel Harry jezno
''fantje se vidimo'' sem rekla in objela Liama, Louisa in Zayna
#NIALL#
Zgleda, da me Harry kar sovraši, vendar boril se bom, ne vem Anna mi veliko pomeni, več kot ostala dekleta, ki sem jim mel, no saj jih ni bilo veliko, vendar do nje čutim nekaj več. nekaj kar do ostalih nisem.
''fantje se vidimo jutri na vajah'' sem rekel
''ne jemlji ga resno, samo jezen je'' mi je rekel Liam
''pa ga bom, kaj misli, da lahko odloča s kom bo Anna in s kom bom jaz, Liam verjemi Anna mi veliko pomeni, vse bi dal zanjo'' sem rekel
''stari, zelo mi je žal, jaz sem kriv'' mi je rekel Zayn
''glej,slej ko prej bi izvedel'' sem rekel
''no midva greva, se vidimo jutri na vajah'' sem rekel in z Anno sva odšla ven.
''saj vaju lahko jaz peljem'' je za nama zakričal Louis, za njim pa je stal Harry
''ne Lou, ni treba, najino življenje je, bova šla s taxijem'' sem zakričal nazaj in potem sva z Anno čakala na taxi, zunaj sva sedela pred hišo.
''Niall, saj lahko ostaneš...nočem, da se skregate zaradi mene'' mi je rekla, ko je prišel taxi.
''Anna, smo se že skregali in ne bom te pustil same v tem, jutri greš z mano v studio in potem greva malo po trgovinah'' sem rekel
''po trgovinah'' je ponovila
''kaj je kaj narobe'' sem jo vprašal, ker je bila zelo žalostna
''samo Harry-ju sem rekla, da grem jutri z njim, ter rabi nova oblačila'' je rekla
''ah, no...si bo pa koga drugega našel'' sem rekel in potem sva se z Anno končno spravila v taxi. ta naju je peljal do moje hiše.
''prelepa je'' je rekla
''ah, samo navadna hiša je'' sem rekel
''če ti tako rečeš, zame je prelepa'' je rekla, potem pa sem vzel mojo potovalko in odšla sva v hišo.
''ti je všeč'' sem jo vprašal, ko sva prišla v dnevno sobo
''seveda, samo, da sem s tabo'' je rekla in me poljubila na lice, res sem vesel, da je z mano.
''pridi greva spat, sajje že pozno'' sem rekel, saj sva zjutraj morala vstati že ob 8., ura sedaj pa je nekaj čez polnoč.
''ja, samo to ti moram namazati'' je rekla in dala roko na moj obraz, zabolelo me je in sem se odmaknil.
''boli'' je rekla
#ANNA#
Roko sem, dala na Niallov, obraz in ta se je odmaknil
''te boli'' sem rekla
''malo, vendar upam, da jutri ne bo modrice'' je rekel
''je že'' sem rekla
''kaj, joj ne, kaj bom moral imeti puder'' je začel
''malo pa res lahko pa greš kakšen'' sem rekla
''ja in novinarjem in oboževalkam pa rečem, da me je Harry udaril, ko je izvedel, da sva skupaj, ne'' je rekel Niall
''lahko'' sem rekla
''sanjaj, ne morem tega reči'' je rekel
''no potem pa puder'' sem rekla in mu namazala modrico.

potem pa sva šla spat. zjutraj sva vstala in šla do studia.

KAJ MISLITE, DA SE POSTA NIALL IN HARRY POBOTALA?
02. februar 2013
posta, haha, BOSTA
02. februar 2013
bosta
next
02. februar 2013
morta se!!
neeeeeeeeeeeeeext!
02. februar 2013
Neeeeeeeeeeeext!
02. februar 2013
''jutro druščina'' je rekel Niall
''jutro stari, jutro Anna'' so rekli vsi v en glas, pogledala sem proti Harry, sploh naju ni gledal...niti zmenil se ni za naju.
''torej gremo vadit'' je rekel Liam in fantje so se posedli za stole in začeli vaditi.

''prosim malo odmora'' je rekel Niall, čez trideset minut.
''OK, naj ti bo,vendar 10 minut nič več'' je rekel Liam in Niall je prišel do mene in me poljubil.
''sem dober'' je vprašal
''poješ odlično,poljubljaš se super, samo ta modrica bi morala izginiti, no sploh ne bi smela nastati'' sem rekla in ko sem izrekla besedo nastati pogledala Harry-ja, ta pa me je pogledal nazaj
''no tudi jaz te imam rad'' je rekel Niall, zgleda, da je hotel pozabiti na dogodek s Harry-em

#NIALL#
''no tudi jaz te imam rad'' sem rekel, ker res nisem hotel govoriti o Harry-ju, saj sem že vedno bil jezen nanj.
'pridi z mano po vodo'' sem rekel in tako sva z Anno odšla ven, no še zmeraj sva bila v stavbi, vendar na hodniku, kjer ni bilo nikogar, ki bi naju motil.
''bi sok'' sem jo vprašal
'' ne nebi, samo tebe bi'' je rekla
''aja'' sem rekel in jo poljubil, naslonila sva se na zid in najin poljub je postal strasten.
''oprostita, ker motim, vendar Niall vaje'' je rekel Louis
''takoj Lou'' sem rekel in Anno poljubljal naprej, potem pa sva odšla noter.
''še dobro, da je nisi pojedel'' mi je rekel Lou
''saj bi jo, prav vesel sem, da sefaj živiva skupaj in da sem srečen z njo, verjemi mi, da imam najboljšo punc na svetu'' sem rekel
''vidim, da je res nekaj posebnega, vendar kaj se vidva ne bi pobotala'' je vprašal Lou in s Harry-jem sva se pogledala
''ne, najprej naj se mi on opraviči, ker me je odaril, samo poglej, kaj mi je naredil'' sem rekel
''jaz se ti že ne bom opravičil, rekel sem vam, da z mojo sestrično ne smete biti, vendar ne ti ravno nasprotno in potem to skrivata'' je rekel Harry
''še dobro, da sva, ker res ne vem, kaj bi mi naredil, če bi takoj izvel, že to, da si me udaril je blo dovolj'' sem rekel
''no zgleda, da danes ne bomo več vadili, jaz grem'' je rekel Zayn in odšel.
''no midva tudi greva, sedaj malo po nakupih'' sem rekel
''Anna rekla si, da greš z mano'' je rekel Harry
''pa saj ne misliš, da bo šla s tabo, če si pa naju, hotel ločiti in jo poslati nazaj k stricu'' sem rekel
''Niall, a lahko greva'' je rekla Anna
''takoj, lepotička'' sem rekel in jo prijel za roko, ko pa sva prišla ven, sva videla ....

KAJ STA VIDELA NIALL IN ANNA?
02. februar 2013
Neeeeeeeeeext!
02. februar 2013
neeeeeext
02. februar 2013
nevem o.O
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
03. februar 2013
no videla sta cel kup oboževalk in novinarjev, ki so ju slikali in potem sta povedala, da sta skupaj, dekletom to ni bilo všeč
next, next, next,next, next, next,next, next, next, next, next, next, next, next, next....
03. februar 2013
no del prihaja zdaj
03. februar 2013
povsod je bilo ogromno oboževalk, kaj šele novinarjev, ki so naju takoj slikali. kako so izvedi, da smo danes v studiju. ''ej pridita'' mana je rekel Zayn, Anno sem potegnil za sabo, in še sva bila v Zaynovem avtu.
''kako so izvedili'' sem vprašal Zayna
''ne vem, prav nič zasebnosti nimamo,še domov ne moremo normalno'' je rekel Zayn, ko je vozil mimo vseh deklet in novinarjev, bilo je prav noro. Anna pa se je stiskala k meni.
''kaj te je strah'' sem jo vprašal
''ja, kaj tebi ni, samo poglej jih'' je rekla
#ANNA#
Bilo je prav strašno, toliko ljudi je bilo okrog avta, da sem imela občutek, da bo Zayna, kmalu koga povozil.
prebili smo se skozi in Zayn naju je odpeljal domov.
''no zaljubljenca se vidimo'' nama je rekel Zayn in potem sva z Niallom odšla v hišo.
''več, da si bila prav lepa, ko te je bilo strah'' je rekel Niall in me poljubil
''ne nisem lepa, samo poglej me kakšna sem, najraje bi vse na sebi spremenila, da bi bila takšna kot so maneketke'' sem rekla
''ej, ti lahko nekaj povem'' je rekel
''pa povej'' sem rekla
''veš, zakaj jaz nebi nikoli hodil z manekenkami'' je rekel in me pogledal nato pa je nadaljeval ''ker so preveč popolni in če si preveč popoln si dolgočasen'' je rekel in me poljubil
''glej zame si popolna, ali sem jaz zate'' je vprašal
''ah, daj no, samo poglej se, prelep si'' sem rekla
''no, naj ti še nekaj povem, preden sem dobil aparat, ali pa postal slaven so mi vsi govorili, da nisem lep'' je rekel bolj s težkim glasom
''vendar poglej se zdaj, ne vem kakšne si bil prej, vendar po mojem sploh nisi bil grd'' sem rekla
''no in tudi ti nisi grda, lepa si'' je rekel in me začel poljubljati povsod.

nekdo je pozvonil
''grem jaz'' sem rekla in stekla do vrat injih odprla pred njimi pa je stal. HARRY.
''sem vedel, da bosta doma'' je rekel
''no, kaj bi rad'' je rekel Niall in se postavil pred mano
''rad bi se opravičil, ker sem ravnal narobe, prej ko smo se s fanti pogovarjali, semugotovil, da mi je žal za vse kar sem rekel, glej hočem nazaj svojega prijatelja in svojo sestrično, če sta srečna, sem tudi jaz'' je rekel Harry, to mi je res veliko pomenilo, da nama je oprostil.
''aja, pa oprosti za tole'' je rekel Harry in pokazl na modrico
''ah, ni panike, vendar odlično udarjaš, lahko bi bil naš varnostnik'' je rekel Niall bolj smeje
''ah, nevarnostnik ne bom, hvala'' je rekel še on v smehu,res ju nisem razumela, njihove šale, kaj čež.
''no kaj gremo sedaj malo po nakupih'' je rekel Harry
''ja, vendar njo je strah, nočem, da ji katera od oboževalk, kaj naredi'' je rekel Niall
''nič se ne bo zgodilo, glej v avtu sta dva varnostnika, zame, lahko pokličemo še dva in potem ima tebe in mene, saj si rekel, da sobro udarjam, ne'' je rekel Harry
''ok, potem greva'' je rekel Niall in me pogledal
''če ti rečeš'' sem rekla in dvignila roke v zrak

Harry je poklical še dva varnostnika, ki sta takoj prišla in potem smo odšli po nakupih. Harry je kmalu kupil celo trgovino, ko smo prišli iz ene pa je bilo zunaj ogromno deklet.
''Niall, Harry'' so kričala kot zmešane.
#NIALL#
to Harry je kupil celo trgovino, midva z Anno pa bolj malo, ko sva Harry-ja čakala, da se preobleče sva se poljubljala, vendar naju itak ni noben videl.
potem smo odšli ven in ŠOK zunaj je bilo preveč oboževalk.
''umaknite se '' je rekel en varnostnik in dekleta so se počasi umaknila in nam naredila prostor.
''Anna pridi'' sem rekel in jo potegnil v množico, hodila je zraven mene, kar naenkrat pa mi je neko dekle vzelo kapo, ki sem jo imel.
''vrni kapo'' je takoj začel varnostnik in kmalu mi jo je podal, pa kaj mislijo, da mi lahko, kar vse vzamejo. šli smo v neko trgovino za dekleta, tako si bo Anna lažje izbrala oblekico.
vzela si je eno, vendar si jo je sama plačala, ker ni hotela, da jo jaz.
''pridi gremo, ker tukaj je preveč ljudi'' sem rekel in jo nekako zvlekel iz trgovine.
''Harry se vidimo'' sem zakričal, saj sva midva šla z drugim avtom, naravnost domov. potem pa v hišo.
''ti si nor'' je rekla in se usedla na kavč
''ti me delaš norega'' sem rekel in jo poljubil, poljube mi je vračala ''seksi si'' sem rekel in ji odpel modrček.
''Niall'' je rekla med poljubom

ALI MISLITE, DA SE BO ZGODILO?
03. februar 2013
Neeeeeeeeeext!
03. februar 2013
hočete danes nov del
03. februar 2013
daaaaa
next
03. februar 2013
''ustavil se bom, zaneslo me je'' sem rekel
''glej, žal mi je vendar'' je rekla
''počakal bom, in ni ti trebada ti je žal'' sem rekel
''vendar ti hočeš, jaz pa'' je rekla
''glej, pomembno je kar ti čutiš in če ti še nisi pripravljena sploh ni problema, počakal bom ker te imam rad in ker mi ogromno pomeniš, pridi sem'' sem rekel in jo objel, ter prižgal TV.
''o poglej poročila'' je rekla in začel sem pozorno poslušati.
''prejle smo Niall iz One Direction ujeli kako se z novo punco sprehaja, par se je tudi držal za roke, je mogoče Niall Horan v zvezi? kako se bodo na to izvale fanice, poglejte si kaj si mislijo'' je rekla novinarka.
''vesela sem, da je Niall končno našel dekle, ki ga je iskal toliko časa, vesela,ne presrečna sem zanj'' je reklo eno dekle, s te sem bil prav vesel, zadovoljen.
''ne vem, ne verjamem da je Niall v zvezi, dokler on ne bo tega potrdil ne bom nič verjela, lahko sta samo dobra prijatelja, vendar zelo bi bila vesela, če bi bila skupaj, kar sem videla, delujeta ful srečen par'' je reklo drugo dekle, kako lepo, sami lepi komentarji
''ta zveza mi ni všeč, če je sploh resnična, no seveda ni, Niall ne bi nikoli hodil s takšnim dekletom, saj to dekle ni popolno, prejle ko sem jo videla, mi je delovala, saj veste no, mogoče ima kokšen kilogram preveč in premajhna je... in po mojem Nialla samo izkorišča'' je reklo dekle, pogledal sem Anno.
''ni res, ne verjemi tega, popolna si zame'' sem rekel
''sem res'' je rekla
''res si, kilogram preveč, nimaš ga, prelepa si, dovolj velika in saj veš, jaz te imam rad takšno kot si'' sem rekel in jo poljubil
''jaz imam pa tebe rada takšnega kot si, in nisem s tabo samo zaradi denarja in slave'' je rekla in me poljubila
''veš, mogoče bodo hoteli, da prekineva zvezo, bodo grdo govorili o nas, vendar prosim ne poslušaj jih, če ne bom s tabo bom nesrečen in tega nočeš, ne'' sem rekel
''ne nočem, hočem, da si vesel, zabaven in da me imaš rad takšno kot sem'' je rekla
''vedno te bom imel rad'' sem rekel in jo strastno poljubil.

ZGODAJ ZJUTRAJ
''Anna zbudi se'' sem rekel, saj sem moral iti ven, malo naokli, en sprehod, tek, nisem mogel biti v hiši.
''kaj je'' je zaspano rekla
''ven grem, greš z mano'' sem jo tiho, prijazno vprašal
''ti kar pojdi, jaz bom tukaj ostala'' je rekla.

KAJ SE BO ZGODILO?
06. februar 2013
next
06. februar 2013
Neeeeeeeeeext!
06. februar 2013
neeeeeeeeext!
1. nevem
07. februar 2013
ŠE EN NEXT PA NEXTAM
08. februar 2013
no, ker ni noben nextal, sem se odločila, da bom kar tako objavila del pride čez nekaj minut, no kmalu =)
09. februar 2013
šel sem ven in potem pred hišo videl Liama
''kaj pa ti tu'' sem ga vprašal
''ne vem, šel sem na sprehod in se ustavil tukaj in zdaj sem tu, kaj greva še midva malo naokli'' je rekel
''ok, ker sem res potreben pogovora'' sem rekel in tako sva šla
pogovarjala sva se o naši novi pesmi live while we're young. potem pa prišla na nek pogovor o neki hiši, kjer smo bili dva tedna nazaj, takrat Anna še ni bilo tukaj.
''ej se spomniš,ko smo bili v tisti hiši, bilo je tako zabavno'' sem rekel
''in strašno'' je dodal Liam
''no ne kaj dosti, misliš, da bi Anna hotela iti z nami in bi jo tam prestrašili, zabavno bi bilo'' sem rekel
''čakaj ne moreš prestrašiti tvoje punce'' je rekel Liam
''pa kaj malo zabave, smešno bo'' sem rekel
''ok, kakor hočeš, pote pridemo ob 13.00 in gremo tja'' je rekel Liam
'' super, komaj čakam'' sem rekel, z Liamom sva hodila naprej v tišini.
komaj sem čakal, da gremo tja, ne zanima če se bo Anna, kaj vstrašila.
#ANNA#
Vstala sem in šla pred TV, ter gledala film, potem pa poročilo, spet so govorili o naju z Niallom, kar mi ni bilo všeč, cel čas, kot, da nimajo drugega dela, samo to ''Ali ima Niall iz 1D novo punco'' cel čas, se mi je to odmevalo v glavi.
''da Niall ima novo punco in to si ti'' je kar naenkrat zakričal Niall in skočil name.bila sem pod njim in on je nekako sedel na meni.
kaj si pa ti tako vesel'' sem ga vprašala
''no, potem greš z mano nekam v neko hišo, kjer straši'' je rekel
''straši, daj Niall'' sem rekla, saj mu nisem nič verjela
''boš videla'' je rekel
''ok, vendar ti boš cel čas ob meni'' sem rekla
''bom, bom'' je rekel in me poljubil
cel dopoldan sva se z Niallom crtala, se poljubljala in potem je napočil čas, da greva. šla sva v kombi, kjer so bili ostali.
čez pol ure smo prispeli na mesto, hiša je bila res stara in zdela se mi je strašna, kot da se bo vsak hip zružila.
''gremo'' je rekel Louis in smo šli noter, bilo je temno, vendar kaj ko mi nismo, nismo imeli svetil s sabo. Nialla sem prijela za roko.
''kaj te je strah'' je rekel Zayn
''ne me ni'' sem rekla, čeprav me je bilo
''no tisti, ki bo prvi zakričal, ali celo stekel ven bo imel kazen'' je rekel Harry
''super'' je rekel Niall, kako je bil lahko tako prepričan, upam, da ne bom jaz prva. šli smo po stopnicah gor v neko sobo, gledala sem samo pred sabo in se držala Nialla, vedno bolj močno.
''kje so fantje'' sem rekla, ko jih ni bilo za nama
''mmmm, zgleda, da so šli v drugo sobo'' je rekel Niall
''ok, greva naprej'' sem rekla in spustila Niallovo roko, saj me v tej sobi ni strah, vendar sem naredila napako, obrnila sem se in Nialla ni bilo nikjer,NIKJER. gledala sem in slišala samo škripanje.
''fantje to ni smešno, Niall'' sem rekla bolj v strahu.
obrnila sem se in videla okostnjaka, ki je visel s stropa.
''aaaaaaaaaaaaa'' sem zakričala in stekla ven, šla sem za kombi in res me je bilo na smrt strah.
''Anna'' so rekli fantje v smehu, vstala sem in jih videla pred hišo, smejali so se kot nori.
''da bi videla svoj obraz, ko si videla okostnjka'' je rekel Niall in fantje so se še naprej smejali
''boš videl ti svoj obraz ko ti povem, da je med nama konec'' sem rekla resno.
ALI ANNA MISLI RESNO PREKINITI ZVEZO Z NIALLOM?
KAKŠEN OBRAZ BO NAREDIL NIALL IN KAKŠNEGA FANTJE?
KAJ SE BO ZGODILO?
NADALJUJEM ZGODBICO, KER SE MI ZDI, DA DOBIVAM VEDNO MANJ NEXTOV?

ODGOVORITE VSAJ NA 3 VPRAŠANJA IN UPAM,DA BOM DOBILA VSAJ 4 NEXTE
09. februar 2013
1. neee sam vrnt mu hoče
2. hahahahah nevem
3. nevem
4. če ne nadaljuješ si mrtva( bol ko un okostnak)
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
09. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg