Forum
''Anna pohiti'' je zakričala mama.
no naj se vam najprej predstavim, kot veste mi je ime Anna, stara sem 17 let. vendar noben si ne misli, da živim sama z mamo, saj me je oče zapustil še preden sem se rodila, mama mi govori, da naju je zapustil, ker je imel veliko dela, vendar včasih ji tega ne verjamem.
no v prostem času rada plešem, pojem in najraje se družim s prijateljico Emo.
skupaj preživiva veliko časa, včasih tudi preveč...vse si zaupava in odkar sem se s Jakom razšla mi stoji ob strani. Jaka je postal nekako moja mora...pustila sem ga, ker me je nek večer tako udaril, da sem omedlela in zdaj je on v zaporu, jaz pa ne vem, ne morem ga pozabiti...ponoči malo spim, ker se vedno zbudim, ker sanjam, njega, kako se njegova roka, prebližuje mojemu obrazu in potem kako jaz padam na tla. vsako noč se zbudim, mislim, da bom tudi to prebolela.

''Anna, trening imaš, pohiti'' zakriči mama.
vzamem potovalko in grem dol, mami me pelje so telovadnice in pred njo me že čaka Ema.
''kot vedno zamujaš'' reče
''ne, ti vedno pred prideš'' ji rečem nazaj in jo objamem
''greva se preobleč'' reče, stečeva v garderobo in se preoblečeva ter greva na trening plesa
''5, 6,7, 8'' reče trenerka in začnemo, vadimo dokler ni vse popolno
''no čez dva dni je tekmovanje, pripravljene ste in prosim dajte vse od sebe'' je rekla, trening se je končal in z Emo sva odkorakali domov.

naj nadaljujem

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext!
20. januar 2013
''kaj misliš, da bomo zmagali'' me je vprašala
''ne vem, upam, da ja, vendar saj veš...da imajo eni boljše učitelje, trenerje, naše noben ne pozna in tudi nas ne poznajo saj bomo prvič na tekmovanju vesela sem, da se ga bomo lahko udeleželi če bomo zmagali bo to zmaga'' sem rekla
''seveda, da bomo zmagali, kaj bi šla kaj k tvojemu stricu v London'' me je vprašala, saj je vedela, da imam tam strica
''eh, ne vem...sedaj se že cel čas ukvarja s tistim poslom, da bi zgradili ne vem, kakšen nakupovalni center'' sem rekla
''ej lahko bi šla, saj so počitnice in bi tako uživala'' je rekla
''bom premislila, vendar pogrešala te bom...in kje boš ti'' sem rekla
''ah, najprej v Pariz, potem Madrid, Barcelona...'' je rekla, saj so njeni bili še kar bogati, no ne bom rekla, da mi nismo, saj je mama odvetnica vendar s tem se nikoli ne hvalim.
''super, no potem bom šla in mama mi bo kot zmeraj dovolila, saj veš...zmeraj dobro za svojo hčerko'' sem rekla
''no najprej pa tekmovanje'' je rekla Em, ko sva prispele do naše hiše
''no se vidiva jutri na jutranje teku'' je rekla preden je odšla
''pri tebi ob 8-ih'' sem rekla in že je stekla proč, od moje hiše je bila oddaljena slabih 10 minut peš, kar je zelo blizu.
šla sem v dnevno sobo in gledala MTV, no rvno One Direction. ta skupina je res super, vendar kaj, jaz nisem njihova oboževalka, včasih jih imam dovolj, v šoli so (ker so zdaj počitnice) cel čas govorili samo o njim. waw, kako je lep, kako lepo poje. pa kaj še, saj niso edini, uspeli so, na x-factorju, vendar ni konec sveta. pač, fantje so res lepi, vendar kaj jaz jih nikoli ne bom spoznala, niti videla, kako pa bi lahko opazila takšno punco kot sem jaz.

šla sem v sobo se stuširala in zaspala, vendar nisem spala dolgo, nočna mora je spet bila tu. hitro sem šla v kuhinjo po kozarec vode. popila sem ga in šla pred televizijo, intervju z One Direction, zmeraj so po televiziji.
poslušala sem in rekli so, da bodo to poletje skoraj cel čas v Londonu.

pa kaj še...dajte no, denarja imajo na pretek odšli domo na ene lepe počitnice in to bo to...uživali bodo.

ČEZ DVA DNI

''punce gremo'' je rekla trenerka. stale smo sredi odra, glasba, mi plešemo, naše sanje, naš trenutek.

zaplesale smo in bile smo odlične, perfektne...
''zdaj pa rezultati'' je rekel moški
20. januar 2013
neeeeeeeeeeeeext!
20. januar 2013
moški je povedal naše ime, zakričale smo in stekle na oder. potem pa smo odšli na večerjo.

zjutraj ko sem se zbudila sem šla k mami v sobo.
''mami, kaj grem lahko k stricu Daniju v London'' sem rekla, obrnila se je in me pogledala
''če obljubiš, da boš pridna'' je rekla
''to sem zmeraj saj veš'' sem rekla
''no potem pa pojdi, lahko greš že danes'' je rekla, veselo sem šla v sobo in v kovček vrgla vse moje obleke, majčke, kratke in dolge hlače in kovček nesla v sprejemno sobo.
''rezervirala sem ti let'' je rekla mama, ki je v halji prišla v kuhinjo
''super, kaj si tudi strica poklicala'' sem jo vprašala
''to tudi, počakal te bo na letališču'' je rekla, jaz pa sem si natočila sok v kozarec in ga spila.

ura je bila 13 in z mamo sva šle na letališče, saj sem imela ob 14 let.
''bodi pridna in ubogaj strica'' je rekla,preden sem šla na letalo. poljubila sem jo na lice in še sem sedela na letalu. komaj sem čakala, da pridem v London.

pristali smo, let je potekl mirno...kot sem si želela, večino leta sem prespala
gledala sem, kje bi lahko bil stric, vendar ga nisem videla.
''a si ti Anna'' me je vprašal mladenič
''sem in kdo si ti'' sem ga vprašala, saj je imel, čez glavo kapuco.
''kaj me ne prepoznaš'' je rekel
''no Harry, Dani je moj stric in jaz sem tvoj bratranec, kaj res ne veš in res me ne prepoznaš'' je rekel
''kako nj bi te pa poznala, prvič te vidim, in kadar sem bila pri stricu tebe ni nikoli bilo tam'' sem rekla
''no, greva...stric naju že čaka'' je rekel inmi pokazal na avto.
''super'' sem rekla in se usedla v avto
''oila Anna, kako si'' je rekel stric
''super, vesela, da sem prišla spet v London'' sem rekla
''no, jaz sem vesel, da si spoznala mojega nečaka Harry-ja'' je rekel
''sploh me ni prepoznala, pa toliko sem na televiziji, revijah, povsod, kje živi v jami'' je rekel Harry
''ej, ne poznam te, povej priimek in kako naj bi te poznala'' sem rekla
''Harry Styles, One Direction, vse punce so nore nanj, name'' je rekel
''aha, One Direction'' sem rekla
''ja, kaj nismo zakon'' je rekel veselo
''ne poslušam vas'' sem hitro rekla
''uuuu, udarec'' je rekel stric
''ne poslušaš, kaj pa poslušaš'' je rekel
''na splošno vse, saj sem tudi vas kdaj poslušala vendar'' sem rekla
''aha, super, sej nas boš sedaj poslušala ko boš spoznala vse fante in ti bo vsaj eden postal všeč in boš z njim, no če mu bom jaz dovolil seveda, vendar vem, da ti bo eden takoj všeč'' je rekel
''to bomo pa še videli'' sem rekla

prišli smo do prelepe hiše in stric mi je takoj pokazal mojo sobo.
''Anna, kaj greš z mano ti predstavim fante'' je rekel Harryi ki je stal pri vratih.
''ja, grem, saj itak nimam kaj za delat'' sem rekla in še sva šla, prišla sva do vile.
''izvoli'' je rekel in mi odprl vrata. ko sem vstopila, pa me je čakalo presenečenje, kot bi padla bomba
''zmeraj je takšno, saj veš 5 fantov'' je rekel, ko je do naju pritekel rjavolasec
''to je Louis'' je rekel Harry.
''ej, fantje neko dekle je prišlo in nas sploh ne pozna'' je zakričal Louis, pritekli so še ostali in me čudno gledali
''kaj Harry imaš že novo punco'' je rekel Liam
''ne moja sestrična je'' je rekelcel ponosen
''kako to, da nas ne poznaš'' je rekel črnolas
''pač imen ne poznam, poslušala sem tri vaše pesmi...mmmm....what makes you beautiful....gotta be you.....one thing.....in to je to'' sem rekla
''no, super....pa naj se ti predstavimo jaz sem Zayn, to je Niall, ta je Liam, in Louis, Harry pa poznaš'' je rekel Zayn
''mmm tudi Louis se mi je že predstavil'' sem rekla
'no kot zmeraj je prvi'' je rekel Liam

''kaj imaš fanta'' me je vprašal Louis
''seveda, da ga ima'' je rekel Niall

takrat pa je meni zazvonil telefon, pogledala sem in videla, da me kliče.......
naj nadaljujem
20. januar 2013
klical me je Jaka, bivši.
''pa saj ni res'' sem rekla
''fant kliče'' je rekel Niall
''Harry se lahko oglasiš in rečeš, da me ni'' sem rekla in Harry je že prijel telefon in prekinil
''kdo je bil to'' je vprašal
''bivši'' sem rekla
''torej nimaš fanta'' je rekel Louis
''ne nimam, za zdaj'' sem rekla, ker upam, da bom tukaj našla fanta

''kaj se gremo flašo-resnice'' je rekel Louis, in v rokoh je držal plastenko
''njegova najboljša igra'' je rekel Harry
''super'' sem rekla, posedli smo se k krog in Louis je zavrtel plastenko, ta pa je takoj pokazala name
''pa saj ne more biti res'' sem rekla
''no, kaj izbereš resnica ali izvi'' je rekel Louis
''resnica'' sem rekla
''no, kdo izmed nas ti je najbolj všeč'' je vprašal, kot, da bi vedela, tipično vprašanje
''mmm, no Harry mi ne sme biti, ker je bratranec...mmm Niall, Louis, Liam, Zayn ne vem vsi'' sem rekla
''vsi'' je rekel
''vsi točno to ja, ne morem si zrati fanta tako hitro, saj vas niti dobro ne poznam'' sem rekla
''no upam, da boš kmalu ugotovila'' je rekel Louis
''ne ne bo, ker nima možganov'' je rekel Zayn
''ti pa jih imaš ne'' sem rekla
''malo več kot ti'' je rekel
''aja tebi slama že uhaja poglej tukaj si že blond'' sem rekla
''dobro nehajta'' je rekel Liam
''no, Zayna ni več na seznamu...samo še Liam, Louis in Niall'' sem rekla
''zakaj pa jaz ne'' je spet začel Zayn
''ker si tečnoba'' sem rekla, saj mi je šel že krepko na živce
''zavrti'' je rekel Liam, zavrtela sem in steklenica je pokazala na Harry-ja
''resnica'' je rekel
''no,zakaj nisem nikoli izvedela, da si ti moj bratranec'' sem rekla
''ne vem, takšna je usoda, vendar sedaj veš'' je rekel in zavrtel, steklenica je pokazala na Liama in ta je izbral iziv, moral je narediti stojo. prav dobro mu je šlo.

''a bi nas še kaj vprašala, te kaj zanima'' je vprašal Louis
''mmm, ne vem...če me bo kaj zanimalo vas bom ževprašala'' sem rekla in šla skozi vrata, saj sem hotel domov, no k stricu, odprla sem vrata in kar naenkrat močna svetloba.

''ej pridi m+noter'' je rekel Niall in me potegnil noter, padla sem in nekako je on bil pod mano.
KAJ SE BO ZGODILO?
21. januar 2013
no to zgodbo objavljam tudi na smrklji in čudi me, da imam tam več ogledov kot tukaj
21. januar 2013
oglašvat morš...
in bl počas objavli nexte največ 2 na dan al pa neki tašnga :') vrjem, pomaga
neeeeeeeeeext!
21. januar 2013
''ej pusti me'' sem rekla, ker me res ni hotel izpustiti
''in če te ne'' je rekel
''rekla, ti je da jo spusti'' je rekel Harry
''pa je ne bom'' je rekel Niall
''spusti jo ali pa'' je rekel Harry
''kaj'' je rekel Niall
''brez hrane'' je rekel Harry in Niall me je takoj izpustil
''kako naj grem domov'' rečem ko vstanem
''ne boš odšla pri nas boš mogla vstati, ker je zunaj preveč nevarno'' je rekel Harry
''ok, pa naj bo, vendar hotela sem biti pri stricu'' sem rekla
''pa ne boš, zgoraj je ena soba za goste, no zraven naših lahko si tam'' je rekel Harry
''no lepo torej bom danes prespala pri vas'' sem rekla
''pridi sestrična pokazal ti bom sobo'' je rekel Harry in že sem hodila za njim. odprl je vrata in zaostal mi je dih, soba je bila prelepa.
''kaj so vse sobe takšne'' sem rekla
''ja, no razen naše so bolj razmetane, vsaka ima svojo kopalnico in televizijo'' je rekel
''lepe so, no prelepe, če lahko tako rečem'' sem rekla
''lepo, da ti je všeč'' je rekel

bila sem sama v sobi, ulegla sem se na posteljo, tako udobna...pogledala sem na uro, bila je že 21. waw, res lepo, cel dan sem bila s fanti, moram poklicati Emo.

''ejla'' sem rekla
''ooo, pa si me le poklicala'' je rekla
''ugani kdo je moj bratranec'' sem rekla
''ej ne vem, vendar kakšen lep fant, ne'' je rekla
''Harry Styles'' sem rekla
''ne ni res'' je rekla
''ej počakaj, skupaj se bova slikala in potem bom sliko dala na twitter'' sem rekla
''ok, vendar ne verajmem on'' je rekla
''no boš videla, se slišiva jutri sedaj se grem slikat'' sem rekla
''ok, se slišiva'' je rekla in prekinila

vzela sem telefon in šla dol v dnevno sobo
''Harry se lahko poslikava in potem bom sliko dala na twitter'' sem rekla
''ok, anj ti bo'' je rekel in mi vzel telefon in naju poslikal
''hvala'' sem rekla in ga poljubila na lice.
''ni zakaj'' je zakričal jaz pa sem še tekla v sobo, vstopila sem in videla njega, kaj pa on tukaj
''kaj si se sličajno zmotil, zakaj si v moji sobi'' sem rekla

KDO JE V ANNINI SOBI?
KAJ SE BO ZGODILO?
23. januar 2013
1) niall?
2) nevem
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
24. januar 2013
''ne prišel sem te samo vprašat, kakšna se ti zdi soba'' je rekel Zayn
''kulska'' sem rekla
''ah, sem milil, da ti ne bo všeč, ker se mi zdiš drugačno dekle'' je rekel
''drugačno'' sem rekla
''ja, nisi podobna ostalim dekletom naprimer ne veš, no nisi vedela kdo smo mi, drugače pa cel svet ve za nas, sploh nisi naredila panike, ko si izvedela, da je Harry tvoj bratranec, najbolj popularen fant na šoli in nisi takoj začela osvajati nas, saj drugače nas vsa dekleta osvajajo'' je rekel
''ah, no. vse je enkrat prvič, vaše pesmi sem slišala, vendar nikoli pa vam nisem sledila, no zdaj vam na twitterju vendar, ne vem, zakaj nisem šla nikoli na youtube in napisala one direction. in glede Harry, kaj hočeš je moj bratranec in. slaven, misliš, da mi je mar, koliko denarja ima, da ima lahko vsako dekle, ne...to mi nič ne pomeni, a tebi pomeni'' sem rekla
''ne, denar mi ni nikoli nič pomenil...slava tudi ne....in kot skupina smo vsi lepo na trdnih tleh...živimo kot normalni najstniki'' je rekel
''to vidim samo poglej, niti čistilk nimate, ta slučajno je tukaj kot, da bi bomba padla'' sem rekla
''no zato pa pospravljamo vsaj enkrat na teden'' je rekel
''no, lepo, ker drugače bi bilo katastrofalno'' sem rekla
''verjamem'' je rekel

''sem vam rekel, da se moji sestrični ne približujte'' je zakričal Harry, ko je prišel v sobo
''samo pogovarjava se'' sem rekla
''in Zayn osvaja'' je rekel Harry
''pa kaj te moti'' je rekel Zayn
''saj ni nič takšnega rekel'' sem rekla
''kaj pa ti Harry, tako kričiš, igram na kitaro in samo tebe sem slišal, kitare pa nič'' je zakričal Niall in prišel v sobo.
''poglej ju'' je rekel strogo, jezno Harry
''pa kaj saj lahko klepetata'' je rekel
''aaa, grem'' je rekel Harry in šel s sobe

''kaj nam poveš kaj o tebi'' je takoj rekel Niall
''kaj vas zanima'' sem rekla
''imaš fanta'' je takoj vprašal Niall
''ne, saj sem ti že povedala'' sem rekla
''kako to, da ga nimaš'' je vprašal Zayn
''dolga in zelo boleča, žalostna zgodba'' sem rekla
''nama lahko poveš'' je rekel Niall
''ne, samo mama in Ema vesta'' sem rekla
''kdo je Ema'' je vprašal Niall
''prijateljica, najboljša prijateljica'' sem rekla
''ok, mmm, koga bi prej izbrala za fanta med nama...Zayn ali Niall'' je rekel Zayn
''mmm, glede na to, da so mi všeč prijazni, romantični...fantje, res ne vem, ker vas ne poznam, vendar ne vem'' sem rekla
''pa saj to je že prej rekla, da bo videla, ko nas bo bolje spoznala in da nam bo takrat tudi povedala'' je rekel Niall
''ok, pozabil sem'' je rekel Zayn
''katero šolo obiskuješ'' je takoj vprašal Niall
''splošna gimnazija, sedaj grem v 4. letnik'' sem rekla
''kaj rada delaš v prostem času'' je vprašal Niall
''mmm,zanimivo, no pojem, plešem, včasih rada berem, poslušam glasbo, to je to'' sem rekla
''poješ'' je rekel Niall
''ja'' sem kratko in jedrnato rekla
''zapoj'' je rekel Zayn
''ne pojem samo pred mamo in Emo, preddrugimi nisem še nikoli'' sem rekla

''no, lepo, zdaj te bova pustila spati, ker če Harry pride še enkrat sem naju bo ubil'' je rekel Zayn
''ne bo'' sem rekla
''verjemi, da bi naju'' je rekel Niall in z Zaynom sta odšla iz sobe.

ulegla sem se in zaspala, vendar spet so bile tu sanje, kako me je udaril, kako padam na tla.

''Anna samo mora je'' mi reče Niall, ki sedi zraven mene, jaz pa padem v jok, spet so tu solze, kaj res ne bom mogla pozabiti tega...vse bi dala samo da pozabim.

''pridi greva dol'' je rekel
''pa saj ne misliš, da bom spodaj lažje zaspala'' sem rekla
''pridi'' je rekel in šla sva v dnevno sobo, razgrnil je kavč
''uleži se'' je rekel
''spet bom sanjala'' sem rekla
''ne ne boš, jaz bom zraven tebe'' je rekel in se ulegel zraven
'' no če hočeš, vendar ne verjamem, da bo to kaj pomagalo'' sem rekla
''bova videla'' je rekel
obrnila sem se tako,da sem ga gledala naravnost v oči, ki so se mi počasi začele zapirati
''jutri mi boš povedala, kaj si sanjala'' je rekel
''če obljubiš, da ne boš nobenemu povedal'' sem rekla
''obljubim'' je rekel in tudi on je zaprl oči.
KAJ MISLITE, DA BO ANNA SPET SANJALA?
KAJ BO REKEL HARRY, KO BO VIDEL NIALL IN ANNO SKUPAJ?
24. januar 2013
next
24. januar 2013
1. kej lepzga zdej ko bo niall zraven :3
2. idk.

Neeext ))
24. januar 2013
1. nevem
2. nč nov reku ker bo ubil nialla( ne dobesedno)
neeeeeeeeeeeext!
25. januar 2013
Neeeeeeeeeext!
P.s. nova bralka
26. januar 2013
zjutraj se zbudim, Niall ni zraven.vendar jaz nisem sanjala, kaj se je zgodil čudeš, kako to, da nisem sanjala, je Niall kriv za to, da nisem.
''kaj si pa mislil, ko si spal z njo...rečem ne prebližujte se moji sestrični, vendar ne, vi ravno nasprotno, k njej greste, v njeno sobo, z njo prespite, kar rečem naredite nasprotno, nočem, da jo kdo izmed vas prizadene, ker če jo bo, naj pozabi na one direction'' je kričal Harry, kot zmešan v kuhinji.
''pa saj se ni nič zgodilo, punca je imela grozne sanje in sem ji nekako pomagal, saj vidiš, da še zdaj spi, zgleda, da je imela moro'' je rekel Niall
''veš kaj, Anna bi prej meni povedala, kot pa tebi. meni ker sem njen bratranec bi se prvemu zaupala'' je rekel Harry
tako naglas so govorili, da sem vstala in šla v kuhinjo.
''Anna midva se bova potem pogovorila'' je takoj rekel Harry
''dobro jutro tudi tebi'' sem rekla
''dobro jutro'' je rekel in šel
''kaj pa je z njim'' sem rekla, kot, da ne bi vedela, kaj se je dogajalo
''malo je jezen'' je rekel Liam
''pa naj bo'' sem rekla in se usedla za mizo, vzela sem si palačinko in potem šla v sobo, komaj čakam, da se bom pogovorila s Harry-jem, upam, da me ne bo ubil.
''Anna a prideš dol z nami gledat film'' je rekel Louis
''seveda, kaj je Harry še prišel'' sem ga vprašala
''ne, zgleda, da je šel malo zbistrit misli'' je rekel Louis in šla sva dol, usedla sem se zraven Niall in gledali smo film, o neki punci in fantu, ki drsata na ledu, no ljubezenska tema.

''Anna, pridi'' je rekel Harry
''že grem'' sem rekla in šla z njim ven
''a mi lahko poveš resnico, ti je Niall všeč'' je kar naravnost vprašal in usedla sva se na stopnice pred hišo
''glej, verjemi mi, da še nekaj časa ne bom imela fanta, ne morem jih zaupati, ker se mi'' sem rekla
''a mi lahko poveš, kaj se ti je zgodilo, lahko ti bom pomagal'' je rekel cel zaskrbljen
''no, imela sem fanta, ime mu je bilo Jaka in nekajkrat me je udaril in zato sva šla narazen, ne vem, vendar strah me je, da me bo še kakšen fant udaril, da bom spet trpela, da bom trpela samo jaz'' sem rekla
''Anna, nisem vedel, vendar glej, moji fantje te ne bodo nikoli udarili, verjemi'' je rekel
''zakaj pa si ti tako jezen, ker je Niall spal zraven mene'' sem ga vprašala
''ne vem, strah me je, da bosta šla narazen, no če bosta skupaj, vendar vem, da boš ti trpela in on tudi, do zdaj je imel eno punco in ti kot zgleda, enega fanta, vendar nočem, da trpita, ti boš enkrat odšla in takrat, bo vajine zgodbe konec, poletje je in mi smo prosti, Niallu pa si všeč, no to se mu vidi v očeh, nočem, da trpi in še manj nočem da ti'' je rekel
''glej, ne skrbi toliko, če se bo kaj zgodilo se bo, vendar glej domov bom šla enkrat proti koncu poletja in do takrat je še dolgo'' sem rekla
''no a mi lahko poveš, kaj sanjaš''je vprašal
''glej, sanjam kako me Jaka udari in najbolj grozno je to, da to sanjam vsako noč, vsako noč isto'' sem rekla
''in zdaj ko je Niall spal zraven tebe si sanjala'' me je radovedno vprašal
''ne'' sem rekla
''zgleda, da ima Niall nadnaravno moč'' je rekel bolj v smehu
''ne vem, lahko jo ima'' sem rekla
''no pridi greva noter'' je rekel in sva šla usedla sva se na kavč in skupaj smo cel popoldan gledali filme. potem pa smo si naročili pico, saj smo bili zelo, zelo lačni.

''Anna, kaj bi šla potem z mano ven'' me je vprašal Niall
''ja bi, vendar ne vem, če nama bo Harry dovolil'' sem rekla, pogledala sva ga in gledal naju je resno
''daj Harry kaj lahko greva ven skupaj'' je rekel Niall in pokazal še name.

MISLITE, DA JIMA BO HARRY DOVOLIL ITI VEN?
26. januar 2013
no pa sem te najdla, saj veš, da berem tvoje zgodbice tudi na smrklji, ne.

next+ nova bralka, ki je tvoja stalna bralka
Harry pa jima bo dovolil iti ven. <3
26. januar 2013
next, next, next, next......next, next, next, next...nadaljuj čim prej

+ nova bralka

aja, Harry jima bo dovolil ven, vendar ne vem, lahko do določene ure
26. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
26. januar 2013
lahko prosim nadaljuješ
26. januar 2013
takoj samo nekaj minut počakajte
26. januar 2013
samo nekaj minut next, next, next, next, next, next, next, next, next...zmešalo se mi bo next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next
26. januar 2013
Harry naju je resno gledal.
''daj dovoli jima, saj ne bo konec sveta'' je rekel Liam
''daj no, saj ne gresta na zmenek'' je rekel Zayn
''ja, gresta'' je rekel Louis
''no pejta, venadr brez neumnosti'' je rekel
''to greva'' sva z Niallom zakričala skupaj.

stekla sem v sobo in se preoblekla v kratke rdeče hlače in belo majico ter stekla dol
Niall je še stal zraven vrat, potem pa sva šla hodila sva po cesti.
''mi boš povedala, kaj si sanjala'' me je vprašal
''ne vem'' sem rekla
''učiraj si rekla, da bi boš in obljubil sem ti, da ne bom nobenemu povedal'' je rekel
''Harry-ju sem že'' sem rekla
''kaj, sem mislil, da bom jaz prvi'' je rekel
''nisi'' sem rekla
''vidim, ja'' je rekel
''ne vem, vendar Harry-ju sem povedala, ker je moj bratranec, ti pa si samo njegov prijatelj'' sem rekla
''samo njegov, torej me ti nimaš za prijatelja, pa sem mislil, da bova midva imela kaj več'' je rekel
''kaj pa si mislil, a bi midva imela'' sem ga vprašala
''ne vem, pozabi, da sem kaj rekel'' je rekel in hodil naprej, prijela sem ga za roko in ga nekako ustavila
''glej če si ti mislil, da bova midva skupaj, ti že zdaj povem, da bo težka, ker me je fant, bivši no zelo prizadel in enkrat ti bom povedala, vendar ne vem'' sem rekla, a me je prekinil ''ja mislil sem, da bova skupaj, vendar če ti nočeš prav enkrat bo prepozno'' je rekel
''pa saj se sploh ne poznava, kaj misliš, da sem takšno dekle, ki vidi lepega fanta in se takoj zaljubi vanj, ne nisem...si prijazen, lep, vedno nasmejan, kar mi je všeč, vendar ne morem zaupati fantom'' sem rekla
''meni lahko, nobeni punci ne bi naredil nič, kaj misliš, da sem tak'' je rekel
''ne nima te za takšenega, vendar tudi Jaka je bil takšen in kaj potem me je udaril in vsega lepega je bilo konec nočem, da se mi to še kdaj zgodi'' sem jezno rekla in ugotovila, da sem mu že skoraj vse povedala.
''kaj te je udaril, tebe je fant udaril, ja da ja'' je rekel, tega sploh ni vzel resno
''aja, zdaj mi pa še ne verjameš super'' sem rekla in šla naprej, pritekel je do mene
''ne reci, da je bilo res'' je rekel
''ja je bilo hočeš dokaz'' sem rekla, saj sem na boku še zmeraj imela modrico in ureznino, ko me je enkrat kako udaril
''lahko'' je rekel, dvignila sem majico in tam je bila, nikoli ne bo izginila tista črta
''no, žal mi je. jaz te nebi nikoli udaril, mislim nobene ne bi udaril, fant mora punco spoštovat'' je rekel
''hvala, ker verjameš'' sem rekla
''ej, pridi sem'' je rekel in me objel

usedla sva se na klopco in se pogovarjala, ko se mi je kar naenkrat prebližal
''lahko mi zaupaš, ne bom te razočaral'' je rekel
KAJ SE BO ZGODILO?
26. januar 2013
poljubo jo bo
next
26. januar 2013
neeeeeeeeext!
26. januar 2013
naslednji del pride bolj zvečer
26. januar 2013
poljubil jo bo in šla bosta domov, oboževalke bodo slikale kot nore in grdo govorile o Anni, potem pa bosta prišla domov in ker se bosta držala za roke, jiju bo Harry grdo gledal, venadr jima bo pustil, da sta skupaj, ker hoče samo dobro za svojo sestrično.
malo nakladanja....super nadaljuj čim prej
26. januar 2013
lahko pa se bo Anna odmaknila, ker bo videla oboževalke in ne bosta skupaj
26. januar 2013
NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT
26. januar 2013
Neeeeeeeeeeeeeeext!
26. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg