Forum
SPOMINI
Anna me prebuja moj najboljši prijatelj v katerega priznam sem zaljubljena.Anna vstani reče,jaa sj sm že no.Lačen sm zatečnari,no pridi greva na zajtrk seveda odgovori.vsa nasmejana sva se z roko v roki počasi 'sprehajala' v jedilnico tam pa moja mati to veselje prekine.Anna začne,ter nadaljuje žal nisi moj in Alexsandrov otrok konča.KAAAAAAAAAAAAAA ne to ni res sem si govorila če prav vem da je.Danes odpotuješ reče alex moj oskrbnik za katerega sm mislila da je moj oče.Se me želita znebiti sem takrat spravila iz sebe.ampak razlok za vrnitev k svoji družini sm zvedela takoj za tem.V posvojitel so me dali saj no grozili so mojima staršema in takrat so grozitelja dobili.Niall moj prijatelj me je objema js pa sem mu močila majico z svojimi solzami.Na letalu sm se kar znašla in v novi družini tudi imela sem 2 leti starejšega brata Zayna in tu sm mislila da se moje in Niallove poti ločijo,pa ni tako moj brat je šel na X-factor tam pa so ga dali v skupino One Direction z še štirimi fanti to so Harry,Louis,Liam in Niall.Ja no on je bil ta moj prijatelj iz otroštva.Zayno za to nisem povedala,no da ga poznam in v teh dveh letih njegove slave to ni prišlo na plan ampak vse se enkrat spremeni in to se je z tem dnevom.
Pozabila sem se predstavit sem Anna Malik prej sem se pisala Brown ja mojo otroštvo poznate.Če priznam vsak dan bolj pogrešam Irsko ki jo naravnost ljubim in vse kaj je povezano z njo.Prijatelji ki jih tukaj nimam ah pa vsaj je vseeno gotovo vas to ne zanima.Anna si spakerala me vpraša oče. Ja sem se mu nasmehnem,no to pa vas vrjetno zanima živet grem h bratu v london.Tam pa so tudi ostali 1D fantje problem vem.Še zadnjič se ozrem po moji sobi ter se poslovim od domačih.No če sem pozabila omeniti sem stara 17 let.Z Ko je avto pripeljav na letališče sem hitro skočila iz njega ter hitro odšla skozi vse tiste stvari na letališču.Na letalu nisem spala temveč jokala pa še sama nevem zakaj.Če nekaj časa me je stevardesa opozorila da se moram pripneti.Ko smo pristali me je pred letalom čakal nek bodigarder(kk se napiše nwm)ki meje odpeljal do limuzine limuzina pa do vile.končno sem pomislila.Ko sem iztopila sem se takoj zapodila Zayno v objemSj sm te j tud pogrešal sestrica reče navdušeno ko se odmaknem od njega mi predstavi še druge 1D fante.Vsi so prijazni.No ko sem prišla do Niallerja sem ga pogledlav oči,napakaskoraj sem se stopila.Jah on pa no on me pa objeme kljub fantom ki so vse to tiho opazovali.Iz oči so mi tekle solze................................................................................................................
14. december 2012
Iz oči so mi tekle solze,ki pa so kapljale na niall-ovo majico tako sem ga pogrešala.Odmaknil se je od mene ter mi s poljubom otrl solzo js pa sem se nasmehnila,a sm že povedla kako sem ga pogrešala.Zayno ni blo čisto nič jasno,ka te čem no.Preveč nakladam!Ann mi razložiš ta objem,solze,poljub ki ti ga je dal niall na lice prosim je prosil.Nasmehnila sem se njegovem nepotrpežljivem obrazu in ker sem se začela dobesedno od smeha valjati po tleh.Niall se je veselo smehljal in jm povedal kako se poznama.Lou ki sem ga spoznala ko je prišel zraven Zayna domov, me je objel preko rame ter mi v uho zašepetal da se morava pomeniti.On vedno iz muhe naredi slona..Nato so me fantje povabili v hišo harry mi je pokazal kje spim ter preden je odšel iz sobe mi je rekel ''Ann, Niallu si všeč ne mu stret srca nikoli ga še nisem videl tako srečnega'' ter odšel.Ampak saj js imam nialla rada kot prijatelja ali kot kaj več,oh ko bi le vedla.Nekaj časa sem tako tiho razmišljal ko v s obo vstopi Lu(tk kličem louisa).An a ljubiš nialla je takoj načel temo.Nwm odgovorim in on se vseda na posteljo.Pogrešal sem te se nasmehne,js pa z tihim ja-jem odgovorim na njegovo trditev.Ko se karnaenkrat vrata odpro in v sobo stopi.......KDO VSTOPI V SOBO?
28. december 2012
js(sm pač bad girl):

one direction:

niall in anna(ko sta bla mala):

http://thumbs.dreamstime.com/thumblarge_435/1252507249KnI5JU.jpg
moja nova soba v 1D hiši(sm pač človek z irskim stilom):

28. december 2012
An a ljubiš nialla je takoj načel temo.Nwm odgovorim in on se vseda na posteljo.Pogrešal sem te se nasmehne,js pa z tihim ja-jem odgovorim na njegovo trditev.Ko se karnaenkrat vrata odpro in v sobo stopi Zayn nekaj časa semo se tk pogovorjali ko vletijo še ostali fantje ampk NH-ja ni zravn.NH kličem Nialla.Kje je pa niall sm strelila.Vsi so me pogledl in Li(liam)mi z nasmeškom na ustih pove da je šel h Amy in da jo bo danes vprašal če bi ona bila njegova punca.Prisiljeno sm se nasmehnila ter pokimala.Vsi so se spravili ven iz sobe js pa v svojo kopalnico pred pritvezo da se grem stuširat.Oblekla sem se v druge obleke ter skočila skozi okno bilo je še kar visoko ampak whatever.Nato pa sem ugotovila da sm pozabla čike v sobi v mislih sm si rekla jebeš koga pa to zanima,vsaj denarnico mam.Že na irskem sm velala kot bad girl prav tako pa na moji stari šol kar je odvrnilo vrsnike da niso hodili v mojo bližino.Ko sem tako nekaj časa hodila po londonu sem prrišla do tatto studia zakaj pa si nebi dala delat še 9 tatu. Vstopila se nek tip je ravno prišel iz sobe kjer se delajo tatuji.Max tako je ime unemo ko me bo tatuverav me je prijazno vprašal kaj bom imela in koliko sem stara.Ker še nism 18 bi lahko naredil problem a ga ni.Ko je končal sem mu plačala in kr je bil le 2 leti starejši od mene me je povabil na kavo seveda sem privolila in ravno mi je napisal telefonsko js pa njemu mojo je nekdo vstopil.Vedela sem da je Max bad boy in takoj ko sem se zavedala da je vstopil NH sem ga poljubila in to zelo strastno (Maxa sm poljubila da nebo pomote)poljub mi je vrnil ko sva se odmaknila sem mu nakazala naj me pokliče in mu tako da je videl vzela cigareto.Sorry Niall je rekel max NHjo30 min mam pavzo z mojim dekletom grem na cigareto reče.Ko sva stopila na zrak sem mu vse razložia in seveda je bil takoj zato da igra mojga fanta.Ko sva stopila nazaj v studijo pa me je čakalo presenečenje....KDO JE BIL TAM?
AMY AND NIALL(niallovo dekle tudi v resnici)

MOJ NOV TATU

še ena slka kaka sm pa upoštevajte tut tatuje ki jih vidite

Obi dve mam sm sm mela uno z suprmenovim znakom pa hlače gr

MAX

02. januar 2013
u82874
u82874
neeeext
06. januar 2013
NEXT ZA MOJO PRVO BRALKO PROSIM ČE LAHKO MALO OGLAŠUJEŠ
Vedela sem da je niall peder(ne dobesedno)ampak da je poklical fante tega enostavno nism pričakovala.Max ki je vedel da je Zayn moj brat se je delal kod da ni nič js pa sm si živčno grizla usnico.Anna rekla si da si se spremenla se zadere moj zaščitniški brat,ok tega nism pričakovala.Whatever siknem.Zayn začne Max js pa ga hvaležno pogledam on pa se mi nasmehne.Ann je moje dekle in tega nemoreš spremeniti reče Zaynu.Zayn ga slepo pogleda ter me spet začne naderat neki podomnega temu ANNA MALIK REKLA SI DA NISI VEČ ZASVOJENA Z TATTOOVERANJEM PA SI LAGALA.Močno me je primil za zapestje tam kjer imam tatu star približno 1tedn a boli.av zastokam on pa me odvleče skozi vrata vrže v avto in hitro odpelje med potjo poslušam njegovo dretje čeprav ga ne razumem.karnaenkrat pa mi prekipi glasno se zaderem JEBOTE UTIHN TI NISI NČ BOLŠI A SI GDA POMISLO ZAKA SE TETOVERAM AJA TOČN NI TI MAR ZA MENE AMPAK SAMO ZATO DA ME ŽIVCERAŠ RES NAJLEPŠA TI HVALA nato pa tema kaj se je zgodilo?a na to vprašanje nimam odgovora
__________________ZAYN_____________
kako mi je lahko to naredla moja sestra je med vožnjo sem ji razlagav kk me je razočarala v zameno pa tole ta stavek me je čist šokero JEBOTE UTIHN TI NISI NČ BOLŠI A SI GDA POMISLO ZAKA SE TETOVERAM AJA TOČN NI TI MAR ZA MENE AMPAK SAMO ZATO DA ME ŽIVCERAŠ RES NAJLEPŠA TI HVALA od šoka sem se zaletev v neko stavbo.ostav sem pri zavesti avto pa je gorev ANNA zakričim po licih se mi vsujejo solze in hitro stečem do avta ANNA kričim v upanju da me sliši in da je živa,nekaj me potegne stran nočem sem zavpil nočem stran annna moja anna ponavlam.Nekam me posadijo in polek mene položijo krvavo anno mojo anno mojo zakaj sm ji sploh tečnaro res ne poznam razloga nebi ji smev kaj reči ko pa je vrjetno njen problem hud.nežno sem jo pobožal po glavi ter ji na uho zašepetav da jo imam rad in da je ševedno neglede na vse moja sestra.
_____________________čez 3 mesece__________________
Moja vsakodnevna rutina vstanem ,se oblečem,se odpeljem v bolnico,ves dan presedim pri anni fantje pa me pridejo zvečer izkati saj sm vsakič zelo zbit popravici povedano vedno bolj,komaj kaj pojem,fanti so edini zaradi katerih še ŠE nism naredo samomora.Zjutraj sem se spet vstal,oblekel ter odšel skozi vrata na poti v annino sobo sem srečal njenega zdravnik nekaj je želel reči pa sem ga prekinil¨je močna se bori in to jo še edino ohranja pri življenju in ne nebomo je izključili od aparato¨ni to malik zbudila se je me prekine.in v trenutku sm bil v njeni sobi.stala je pri oknu in njeni lase so bili dolgi,dalši kot se spomnem.nekaj na njej me je pritegnilo joka JOKA moja sestra joka.anna zašepetam ona pa se hitro obrne in mi steče v objem njeno hitro ihtenje je bilo podobnem stavku kot je¨ js sm kriva če nebi kričala nate ne bi bilo prometne¨to me je presenetilo saj vendar ni kriva vrata sobe se odpro in v njo stopi............
KK SE TI ZDI UPAM DA JE VREDU?
12. januar 2013
next
12. januar 2013
u82874
u82874
Next
12. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg