Forum
1.poglavje

''Darcy, kako ti je bilo všeč v vrtcu?'' sem jo vprašala. Danes je bil Darcyin 1. dan vrtca in hotela sem vedeti, če se je že spoprijateljila s kom in ali ji je všeč učiteljica.
''Vredu, ampak vsi so bili tam s svojimi mamicami in očiji in spraševala sem se, kje je oči?'' Pogledala me je in se rahlo nasmehnila, tako da sem lahko opazila majhne jamice v ličkih, ki jih je podedovala po njenem očku.
''Potuje po svetu,'' sem rekla in upala, da bo zadovoljna, ''No, katero oddajo bi rada gledala ljubica, mami ima še narediti domačo nalogo.''
''Lahko gledam PBS?'' me je vprašala Dary rahlo razočarano, ker očitno ni bila zadovoljna z mojim prejšnjim odgovorom.
''Seveda!'' Prižgala sem ji televizijo in poiskala oddajo. Natočila sem ji še jabolčni sok in začela delati nalogo. Obiskovala sem dodatna predavanja, saj ko sem rodila Darcy, sem bila v zadnjem letniku srednje šole in nisem morala hoditi na fakulteto in paziti Darcy, naenkrat. Preden sem jo rodila, sem premišljevala, da bi jo dala v rejo, ampak ko se je rodila in ko sem zagledala njene popolne čokoladne oči, sem vedela, da je nikoli nebi hotela dati stran od mene. Zdaj, sem 19 letna mama, ki živi v zelo poceni stanovanju, ki je samo 2 minuti oddaljeni od moje službe. Sem bančna svetovalka, no to je dobra stvar,ki sem jo naredila v srednji šoli. Naredila sem dodaten izpit, ki mi bo omogočil delo bančne svetovalke in ko bi šla na fakulteto, bi imela dobro plačano službo. Ko sem bila v službi, je na Darcy pazila varuška, ampak zdaj sem se odločila da jo vpišem v vrtec. Sama si plačujem predavanja, ker hočem dobiti višji položaj v banki, saj bom samo tako, lahko Darcy omogočila kar se da dobro življenje.
Nisem se morala osredotočiti na domačo nalogo zaradi Darcyinega vprašnja, zato sem na Twitter naložila sliko Darcyinega prvega obiska v vrtcu.
Telefon sem odložila, ko sem videla, da Darcy teče proti meni. ''Mami, ali ima moj očka rjave oči?''
''Ne ljubica, tvoj očka ima zelene oči, rjave oči si podedovala po meni.''
''Kaj še on ima, kar jaz imam?''
''No, pa poglejva. Imaš njegove jamice v ličkih, njegove ustnice in njegove čokoladne kodraste lase.''
''Mi lahko pokažeš sliko mojega očka?'' je vprašala med plezanjem name.
''Uhhm.. oprosti ljubica, ampak nimam nobene.'' Počutila sem se slabo zaradi laganja, saj sem vedela, da bi samo v Google vpisala njegovo ime in bi našla na miljone njegovih slik. Izgledala je žalostno in razočarano. Ravno v tistem trenutku je zavibriral moj telefon. Sporočilo iz Twitterja. Moja najboljša prijateljica je komentirala sliko: ' Kako je ljubka. Zelo je podobna očetu!'
''Mami, zakaj ona ve kdo je moj oči, jaz pa ne?'' Verjetno je videla sporočilo.
''Darcy, to je zato, ker je ona bila prva oseba, ki sem ji povedala, da sem noseča.''
Napisala sem Hayley zasebno sporočilo: '' Zakaj za vraga si to napisala na Twitter?''
Odpisala mi je: '' Oprosti, ampak je res.Tako je ljubka''
Spet mi je zavibriral telefon. Moje srce je rahlo poskočilo, ko sem videla kdo je komentiral sliko:
'@harrystyles: Vedno sem oboževal ime Darcy.'
Darcy sem hitro povedala, da naj gre nazaj gledat televizijo in poklicala Hayley.
''Če hočeš, da izbrišem komentar, ga bom'' je takoj, ko je dvignila slušalko, rekla Hayley.
''Si videla, kdo je pravkar komentiral mojo sliko?'' sem rekla rahlo pretreseno.
''Samo minuto….. O moj Bog..''
''Znorela bom, kaj naj odpišem?''
''Samo napiši 'jaz tudi' ali nekaj podobnega.''
Preden sem lahko odpisala je že komentiral Niall, 'haha precej ti je podobna @harrystyles'
Hitro sem odpisala ' Haha, pa je res zelo podobna tebi @harrystyles @NiallOffical' Srce mi je divjalo. Očitno sem pozabila da mi Harry in fantje sledijo na twitterju. Z njimi nisem govorila 3 leta, zdaj pa mi kar nenadoma komentirajo sliko.
Zavibiriral mi je telefon. Harry je komentiral.
'@emma_wright Lahko bi kaj skypala, da bi malo govoril z Darcy.'
'@harrystyles v zasebno ti napišem skype ime.
@emma_wright okej, fantje in jas se že veselimo.'

Bila sem nervozna. Želi imeti Skype z mano. Nisva se pogovarjala že 3 leti in sploh nevem, če ima mojo številko. Kmalu sem dobila sporočilo od neznane številke. ''Hej Emma, si že izgubila mojo številko?''
''Haha ja 3 leta je veliko časa. Kdo je sploh to? Samo preverjam..'' sem odpisala.
''Haha Em, očitno sem jaz, Harry.'' Samo Hayley in Harry sta me klicala Em, zato sem vedela da je to resnično on. Čutila sem miljon metuljčkov v trebuhu, in nisem vedela, kako bo moj trebuh deloval, ko bova skypala. Mogoče bom imela v trebuhu cel živalski vrt.
''Okej, moje Skype ime je isto kot na twitterju. Počakaj 5 minut, da grem po Darcy.''
''Okej Em.''
Zbežala sem v kopalnico in si hitro uredila lase in popravila make up. Moram izgledati perfektno za Harrya, očeta moje hčerke…
13. april 2014
Next,dober začetek
13. april 2014
u168991
u168991
Hej,nova bralka and Next
13. april 2014
next
13. april 2014
u165907
u165907
next
19. april 2014
2. Poglavje

Premišljevala sem o tisti poletni noči, ko sem vzela test nosečnosti. Odšla sem naslednji dan in če bi kupila test ali ne, sem vedela, da je otrok bil Harryev saj je bil edini s katerim sem spala. Premišljevala sem ali mu naj povem. Naj mu povem in mu naj uničim njegovo kariero? Naj bom tiho in mu pustim, da dalje živi svoje sanje in jaz živim svoje? Izbrala sem drugo možnost, saj sem bila prepričana da lahko sama skrbim za Darcy. Naslednji dan je bil zame zelo težek, saj sem morala oditi in ostati tiho glede otroka.

''Darcy!'' sem vzkliknila ''Nekdo te hoče spoznati.''Tekla je k meni z njenimi rjavimi kodri, ki so ji poskakovali med tekom in prelepimi rjavimi očmi.
''Kdo mami, kdo? Je očka?'' Ko je to rekla mi je strla srce, saj ji nisem mogla povedati resnice. Nisem ji smela povedati. Prisegla sem si, da ji bom povedala na njen deseti rojstni dan.
''Ne ljubica. Stari prijatelj je, ki je zelo pomemben zame. Spoznala sva se preden si se rodila.'' sem ji rekla.
''Zakaj je tako pomemben?'' je še kar naprej spraševala Darcy.
''No, slaven je in bil je moj najboljši prijatelj.''
''Zakaj pa več nista najboljša prijatelja?''
''Poje v bendu in me je moral pustiti za sabo,'' sem rekla z žalostjo, ko sem se spomnila dogodka.
''Saj je vredu mami. Vrnil se bo k tebi,'' je dejala Darcy.
''Ne vem če se bo to zgodilo. Kakorkoli si pripravljena skajpati z njim?''
''Seveda!''

Odprla sem skype in čakala, da naju bo Harry poklical. Vrnil se mo pome… ja želim si, da bi bilo res. Čutila sem bolečino vsakič, ko sem prebrala, da ima punco, na primer Taylor Swift in njun novoletni poljub. Hotela sem jo ubiti. No, saj je bila moja odločitev, da ga zapustim in mu pustim živeti njegove sanje.

Končno je poklical. Po dolgih treh letih sem spet zagledala njegov obraz. V mojem trebuhu so hodili sloni, srce mi je začelo hitreje biti, no po dolgem času sem spet občutila kako je, ko si zaljubljen.

''Emma, že dolgo se nisva videla!'' je zakričal Harry, ko me je zagledal.
'' Hej Harry, kako ti gre?'' v tistem trenutku je bil jezi hitrejši od glave, nisem mogla verejti, da sem ga to vprašala.
''Dobro in in kdo je ta ljubka deklica?'' je vprašal Harry z najbolj ljubkim nasmeškom. Vedno je imel rad majhne otroke.
''Sem Darcy!'' je rekla ponosno.
''Se pogovarjaš z Emmo in Darcy?'' je nekdo zavpil izza Harryjeve kamere.
''Kdo je bil to?'' je vprašala Darcy.
''To je bil moj kolega iz benda Niall''
'' V bednu si!. Znaš peti?'' je vprašala Darcy razburjeno.
''Ja,'' se je Niall pridružil pogovoru.
''Kul. Samo vidva sta v bendu?''
''Ne. Hočeš spoznati še druge?'' je vprašal Niall in vstal.
''Ja, prosim!'' Niall je zapustil sobo, da bi poiskal fante, Harry in Darcy pa sta se pogovarjala.
''Harry, imaš zelene oči?'' je vprašala Harryja.
''Ja, imam''
''Kul, lepe so'' je rekla, ko se je Harry približal kameri, da bi videla njegove oči. Pogledala me je z njinim 'vprašalnim' pogledom.
''Hvala ljubica. Veš oba imava kodraste lase in jamice v ličkih''
Darcy me je spet pogledala. ''Si že videl svet?''
''Ja, zakaj vprašaš?'' je Harry začudeno vprašal. Preden bi lahko Darcy še kaj vprašala, so v sobo vdrli ostali fantje.
''Kako je luškana,'' je rekel Louis.
''Definitivno je lepoto podedovala po mami,'' je rekel Liam.
''Si ti Darcy?'' je vprašal Zayn.
''Ja,'' je rekla z nasmehom na obrazu.
''Hej, kje zdaj živita?'' je vprašal Zayn ponovno.
''Živiva v Phoenix Arizona,'' sem odgovorila. Zayn je pogledal Harryja, kot da nekaj naklepata.
''Kaj?'' sem vprašala.
''No, to poletje gremo v Ameriko in naš 5 nastop je v Phoenixu, tako da se lahko vidimo,'' je pojasnil Zayn.
''Lahko nas prideta gledat na koncert in dobita poceni vstopnice,'' je poskočil Harry.
''Jees. Res bi vas rada slišala peti,'' je navdušeno rekla Darcy.
''Tvoja mami ti še ni zapela nobene pesmi od nas? Je vprašal Louis šokirano.
''Sem. Se spomniš Darcy? Še plesala si zraven'' sem pogledala Darcy.
''Oh ja seveda, spominjam se, odlična pesem je,'' je rekla Darcy.
''Tudi meni.Moja najljubša je izmed vseh vaših; Torn,'' sem rekla.
''Tudi meni je všeč ta pesem,'' je rekel Liam in še en spomin je preletel mojo glavo.
''Fantje umaknite se. Ne morem ju videti!'' je zavpil Harry in ostali so se umaknili. ''To je že boljše''
Darcy je zazehala.
''Si utrujena Darcy? Hočeš v posteljo?'' sem jo vprašala ko je še enkrat zazehala.
''Nisem 'zeeh' utujena, hočem ostati 'zeeh' in se še malo pogovarjati 'zeeh' z njimi,'' je rekla Darcy utrujeno.
''Ja, čas je da greš v posteljo. Povej jim lahko noč''
''Lahko noč fantje'' je zaspano rekla Darcy.
''Lahko noč ljubica,'' so ji zaželeli fantje.
'' Takoj bom nazaj,'' sem rekla in odnesla Darcy v njeno sobo.
19. april 2014
next
19. april 2014
u165907
u165907
next
19. april 2014
Next
19. april 2014
next
15. maj 2014
next