Forum
Helloww(: pač ja, obljubla sem nov ff, in to je to. Amm, ta zgodbica bo malo drugačna od večine, upam pa, da vam bo všečč.

prolog

»Ne razumeš,« vstala sem z postelje ter potisnila odejo v skrinjo ob vznožju postelje. »Ljubim ga odkar sem bila stara.. devet?« Zadnja beseda je zvenela bolj kot vprašanje. »In, vsaj pri naših letih, ni ravno pogosto, da imaš nekoga rad tako dolgo.« Poravnala sem posteljno pregrinjalo ter na posteljo stresla blazine, ki so predtem razmetano ležale po sobi. »In ja, poskušala sem ga pozabiti, vendar je vsakič ko ga srečam boljši. Lepši.« Nasmehnila sem se ko je Zoey potrdila moje besede.
»Tole bomo nekako uredili, okej?«
Pokimala sem, ter se nato spomnila da me ne vidi. »Hvala!«
»Čez deset minut v parku?«
»Zmenjeno,« telefon sem potisnila na polico ob postelji ter iz skorajda prazne omare potegnila oblačila, se preoblekla ter stekla iz hiše.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

next? <3
28. junij 2014
next
28. junij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.<3
28. junij 2014
neeext c:
28. junij 2014
nnnext
28. junij 2014
neeeext c:
28. junij 2014
Neki stvari imam za povedat.

1. Mocno haha amoak mocno upam da nisi vec jezna, ceprou sm ti zw povedala da name ne mors bit za vec ko 2 minuti jezen x'd

2. Am ja finally new ff *.* zdj sm pa js jezna, ker si nehala pisat Everything has changed -.-" why?!?! Why?!?! Im gonna cry !! :'-( torej ja, tole je tvoj 3 ff in unadva pred tem nisi dokoncala, torej ves da se bo zgodil neki hudga ce ne bos koncala ta ff s srecnim KONCEM!ja dabos dokoncala zgodbo!! Drgac se me pazi hihi:$

3. Am ja ze prolog me je pritegnil, zato js ze cutim, da bo to spet ena najpopolnejsih zgodbic na igrah (poleg everything has changed)in sam neki ne razumem: am ce ni normalno da ga ljubis pri 'njihovih letih' kok so stari? Hahaha lol sorry for asking ;p

4. Pricakujem da mi bos kksn next posvetila ane hihihi ;$$$

5. Naslounica *.* pa se js sm pomagala pri izboru naslovnice in naslova. PEOPLE ALL RIGHT GO TO ME hahaha kidding but still..thank me x'd

6. Neeeeeeeeeeeext!!!! *.*
28. junij 2014
u155253
u155253
waaa! js nimam besed..že začetek je sam wow, prfekten..
od tebe smo loh pričakovali, tak sam popolne zgodbice!
Nexttt! <3
+nova bralkaa<33
28. junij 2014
Super začetek
Next
28. junij 2014
got no words*o*
neeeext:33
28. junij 2014
next:3
28. junij 2014
Waaw full je ze prolog vrei *-*
pa next mi mores en posvetit haha <33
nexxxt
28. junij 2014
Neeeeeexxt!! *ww*
28. junij 2014
nextaš o.o
28. junij 2014
next
28. junij 2014
next
28. junij 2014
a nextam ?
28. junij 2014
neeeext!
29. junij 2014
nextaš ? o.o
29. junij 2014
u166004
u166004
neeeeeeeext
29. junij 2014
Neeeexxxttt *oooo*
29. junij 2014
u155253
u155253
Nextaj
30. junij 2014
Nexxxxxxxtt + nova bralka ful dobra zgodbica sam bi se mogla ona zaplest z enim recimo pol z niallom in ma otroka pole znim top bi blo
30. junij 2014
u142732
u142732
nextttttttttttt jas drugače ne berem ff - jew ampak ta bo nekaj POSEBNEGA... <;3
30. junij 2014
neeeext
30. junij 2014
omygoshh *o* nisem pričakovala takega odziva haha hvala vam ress<3
in ja, vem da bi že mogla nextat ampak preprosto nisem nič doma in nisem mela časa.. :c
#IReallyAmSorry.
Ju3 dobite next pa če umrem *pinky promise*

Hvala vsem še enkrat, top ste:3
01. julij 2014
NEXTTTTTTTTTT
01. julij 2014
neeeeeeeeeeext. :*****

komej čakam da preberem kaj se bo zgodilo. *________* že z enim kratkim prologom si me obssedla. <3
01. julij 2014
ARE U SRS? U DIDNT EVEN TELL ME? GURLLL, THIS IS PERF OFIHUUHFHUFDSH I MEAN ITS LUKE HEMMINGS FF I CANT WAIT.
02. julij 2014
kot sem že rekla: Hvala vam vsem, ress<3 ker iskreno nisem pričakovala takega odziva:*
pričakujete lahko daljše, pogostejše nexte, sam ta je neki čudn :'p

Next pa je posvečen živi<3 @Sentimental.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

*Life is a series of pulls back and forth. You want to do one thing, but you are bound to do something else. Something hurts you, yet you know it shouldn't. You take certain things for granted, even when you know you should never take anything for granted.*

»Hannah?«
Odprla sem oči ter se zazrla v brezbrižen, bel strop nad seboj. »Ja?« beseda, ki naj bi zazvenela navzdol po hodniku do kuhinje je iz mojih ust prišla kot lahen šepet.
»Hannah!«
»Če še enkrat ponoviš moje ime, ne pridem.« Čeprav je nisem videla, sem vedela, da se je nasmehnila. Na hitro sem se preoblekla in si sščetkala zobe, nato pa se odpravila v kuhinjo ter si po poti s prsti počesala dolge lase in si jih spela v visoko figo. »Ja mami?«
»Jutro.« predme je postavila krožnik z kupom palačink.
Zamrmrala sem: »Hvala.«, iz omare vzela še en krožnik, nanj prevzdignila palačinko ter nanjo z natančnostjo polila čokoladni preliv.
»Nekaj ti moram povedati.«
Na majhne kroge smetane sem potresla koščke sadja nato pa radovedno pogledala mamo ter pokimala v znak, da poslušam. Verjetno bo spet delala čez vikend ali kaj podobnega. Kot da to ni že običajno. Zavzdihnila sem.
»Preselili se bomo.« Besede je izgovorila tako hitro, da sem jih komajda ujela, nato pa me pozorno opazovala, kot da bi se bala mojega odziva.
Prebledela sem: »Kam?«
Res je, da sem se zmeraj hotela preseliti vendar..
»Ne daleč, nič posebnega. Samo bližje centru mesta, še vedno boš lahko na enaki šoli..«
Preden je končala stavek sem pritekla okrog mize, ter jo objela: »Hvala mami.« In ja, nič posebnega. Saj se vendar selimo vsak teden. Zavila sem z očmi.
»Kdaj?«
»Kadarkoli. Z očetom sva razmišljala, da bo najbolje naslednji teden..''
Pokimala sem, nato pa stresla glavo: »Josh ve?« ker sem jo še vedno objemala sem čutila, kako je odkimala. Trenutek za tem sem se pognala navzgor po stopnicah: »Brateec? Selimo se!«

okss, prvi vtisi? haha :3
pač vem da je še bedno, sam morem nekak začet, ne? x'd
02. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg