Forum
u75649
u75649
no to je pač že moja 3 zgodbica pa nista prejšnji dva lih neki uspešni pa upam da bo ta mal bl torej ja zgodbica je izmišljena in ne kopiram iz nikjer al pa kej tazga

ahhh sarah že spet koplješ po moji omari kot kak buldožer kokrat ti morem še povedat da pust moje obleke pri meruu!!!!!!!!!!no to je tipičen začetek dneva v naši hiši sarah je moja mlajša sestra ki je stara 14 let in seveda ker je prelena da bi odšla v šoping vedno vzame moja oblačila in tega imam dovolj zato sem se odločila da jo danes po pouku odpeljem v šoping da si kupi nekaj novih stvari ker me tole že pošteno skrbi vsak dan mi umaže novo stvar in tega ne prenesem veččč!!!!!!!!!!!!

no pač ja to je biu uvod če hočte zvedt kj več npr. kako je ime tej punci k ji sestra uzema obleke kok je stara iz kje je in kako se bo odvijalo njeno žiuljenje.

next?
21. avgust 2012
next :3
21. avgust 2012
next
21. avgust 2012
neext
21. avgust 2012
21. avgust 2012
I love u :*
I love u :*
nekštii
21. avgust 2012
u75649
u75649
po dougem prepiranju z sarah sem spet popustila in ji dovolila obleči mojo najljubšo oblekco sama pa sem nase spravila kratke hlače ohlapno majico rjavobež barve in si obula balerinke . nato sem pograbila mojo torbo in stekla po stopnicah v kuhinjo in si naredila sendvič ki sem ga pojedla po poti ker bi drgače zamudila . sredi poti sem srečala anito ki nedvomno sovražim takoj me je začela zbadati z bajso in da ni čudno da sem tako debela če pa se tok bašem . že sem imela neko močno beseddo na koncu jezika ko sem se spomnila kaj je bilo in jo stežka pogoutnila.v šoli sem se preobula in si nataknila moje lepe copate nato pa stekla v 2 nadstropje v učilnico 10 kjer smo imeli 1 uro matematike ohhhh spet se je vleklo kot čigumi in nisem in nisem se mogla zbrati ko me je kar naenkrat sredi sanjarjenaja prekinila učiteljica vidmar

v-katty kaj se pa greš veš razlagam za vse in če ne misliš spremljati pouka pojdi ven
j-ja gospa profesorica vidmar ohhhh ( kokr ste razbral mi je ime katty in sem stara 15 let)

po matematiki smo imeli uro agleščine in za nalogo smo dobili predstavitev kalifornije in svojega kraja ohhh kako jo sovražim no torej ker je bilo po tem pouka konec zato sem z busom skočila po sarah in skupaj sva se odpravili v nakupovalno središčekjer se je začeu najin pogovor

j-imaš svoj denar
s-jasno kaj pa ti si boš kaj kupila
j-bom videla kaj mi bo všeč
s-hahha tipičen odgovor
j-jah hei najprej bove skočili semle noter v pink passion(izmišljeno)
s-aha okej men je kull

omg v to trgovino sem vedno rada zahajala in vidla sm velik full popounih stavri k sm si jih kupila in ko sva prispeli domou sva z toliko vrečami komaj prišli čez vrata odšla sem v sobo in odprla predal z nakitom ko sem ugotovila da ................... next?
21. avgust 2012
u103783
u103783
neeeeeeeeeeeeeext
21. avgust 2012
Next,pa ti pišeš to zgodbo,cool,sem jo zdai začela brati.
21. avgust 2012
u75649
u75649

tako majčko

take hlače

pa balerinke:

torba:

sarah pa to:

21. avgust 2012
nextaj
21. avgust 2012
u75649
u75649
aja pa vse kar je imela oblečeno sarah je moje sm še pozabla napisat
21. avgust 2012
u75649
u75649
ja noo še mau nextou rabm zdj sta že dva
21. avgust 2012
Next. Nova bralka
21. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
21. avgust 2012
u75649
u75649
en next za novi bralki Bigfan in pa i'm Directioner
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
sem ugotovila da sem kupila iste kose kot sem jih že imela zato sem pograbila torbico nataknila moje najljubše petke in stekla do postaje da bi se odpeljala v trgovino in vrnila nakit.Čez dobrih 15 minut je prišeu avtobus in tako sem se odpeljala nazaj odšla sem v trgovino na blagajno in prodajalki pod nos pomolila nakit

p-želite?
j-kupila sem nakit ki ga na žalost žeimam zato bi ga rada vrnila
p-ja saj ni problema račun prosim
j-samo malo da ga dobim iz torbice
p-ste ga že našli gospodična iščete ga že dobrih 5 minut
j-o nee v smeti sem ga vrgla kaj pa zdaj??
p-oprostite ampak brez računa vam nemorem vrniti denarja niti vzeti nazaj blaga ki ste ga kupili
j-ampak za vseskupaj sem zapravila 30$
p-žal mi je ampak nemorem
j-ohhh no hvala za pomoč

in tako semodšlaiz trgovine in ker sem bila kar malo jezna sem se odločila da bom opravila duble šopingnakupila semkar sem moglain se po eni uri odpravila nazaj domou.
sezula sem čeuljeinobesila jakno na obešalnik nato pa začela razmišljati če bi lahko nakit ki sem ga kupila podarila sarah saj se njen rojstni dan bliža ni kmalu bo stara 15 jaz pa 16
nakit sm potisnila v mojo škatlo skrivnosti v kateri sem zadrževale vse lepe reči in jo pospravila nazaj pod posteljo. ker se mi ni dalo ničesar sem odcapljala v dnevno sobo se
zleknila na kavč in si prižgala teve ampak nisem zdržala dolgo in zaspala . zjutraj sem se zbudila ob 6.00 in se pogovarjala sama s sabo naprimer katty zakaj si spala na kavču aja saj res zato ker si prelena da bi vstala in odšla v svojo sobo!!! katty ker si včeraj zgodaj zaspala si zdaj lahko prilastiš kopalnico in res odskakljala sem gor in se stuširala umila zobe uredila makeup in pričesko ter si poiskala najlepše obleke ki sem si jih kupila včeraj
oblekla pa sem novo oblekico z sanjskimi viskokimi petami in božansko lepo torbico ohhhh *____*
no te je biu tazadn next dons ju3 dobite novga
21. avgust 2012
u75649
u75649
21. avgust 2012
next
21. avgust 2012
nekšti
21. avgust 2012
neeeeeeeeext
21. avgust 2012
Next
21. avgust 2012
u97751
u97751
neext
21. avgust 2012
u103783
u103783
neeeext
21. avgust 2012
u75649
u75649
nextaam
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
jutro zaspanka sem pozdravila saro ki je še vsa zlimana prišla v kuhinjo.kaj tako diši me je vprašala ko se je usedla na stou in skoraj zaspala, v odgovor sem ji pred nos postavila palačinke prelite z nutelo in jagodami. takoj se je odzvala v roke je vzela nož in vilice ter začela jesti:

s- ti neboš jedla?
j- ko si ti še sladko spala sem jast že pojedla svoje palačinke mimogrede kje sta mami in oči?
s- oči je v službi , mami pa se je sestala z njeno biušo sošolko
j-ahaaaaa in kaj imaš danes v načrtu konec koncev je petek
s- josh ima zabavo po šoli se bom malo učila ob 6.00 pa se bom začela rihtat
j-lepo jsst pa sem zmenjena z merry
s-a to je tista k sta ble skupi v vrtcu
j- jap in naslednje šolsko leto pride k nam na našo srednjo šolo mimogrede si kaj pozabila?
s- hm kaj pa jutri je sobota,nedelja,potem ponedeljek,in torek ,in sreda,in četrtek ČAKAJ ČETRTEK!!! omajgad čisto sem pozabila da imam 15 rojstni dan
j-hahhahahahahahah nevem če je že gdo v zgodovini pozabiu da ima če dobrih 7 dni rojstni dan
s-ja ti se kr zafrkavej ja
j-bom sestlca kaj boš oblekla danes?
s- za kam na party ali nasplošno?
j- oboje
s-na party tisto mini oblekco in tiste petke nasplošno pa ohlapn top in kratke glače z gladiatorkami
j- lepo
s- ohhhh veš kok si nesramnaP?
j- zakaj ker ti delam zajtrk al kwa zdej sm zato že nesramna?
s- ja zato ker mi je ostalo pa imam pun trebuh nemorem več ostal mi je pa še pou
j- pusti zavila bom in dala v hladinik ko bova prišli domou bova palačinke šeenkat pogreli in pojedli dokonca
s- okejj
j- no grem zdej adijoo
s- pridem za tabo

odprla sem vhodna vrata in odšla po dvorišču proti pločniku. danes sem se pčutila iredno lepo in vse je bilo v rožicah dokler nisem srečala nje!!! ANITA!!! sem jo pozdravila ona pa me je samo mrko pogledala se samoušečno obrnila in nadaljevala pot. ohhh kako jo sovražim najraje bi jo zaklala in vrgla v greznico da bi se utopila v njej . no dovolj o aniti ko sem prispela do šole je bilo dvorišče pouno srednješolcev ki niso bili iz naše šole in to je bilo čudno . odšla sem do omaric in odprla svojo. na dnu sem zagledala listek na katerem je pisalo i realy like you se you tommorow at 4 infront of school ;D. Zamrznila sem po vsem telesu me je ščemelo in utrip se mi je povečal le gdo bi lahko biu ta ''oboževalec'' hmm nekaj časa sem premišljevala in na žalost nisem prišla do ugotovitve zato sem vsa vesela odšla k pouku spet se je vleklo tokrat kot použ in nisem in nisem mogla nehati misliti na listek in tiste besede in tako sem zaradi neposlušnosti pri pouku morala ostati v šoli pri razredničarki in poklicati starše najprej sem poklicala mamo ki je ni niti malo skrbelo glede tega oči pa se sploh ni oglasiu zato je učiteljica obupala in me spustila domou .....................next?
22. avgust 2012
u75649
u75649
nism še dala slikc od mene in od sarah tuki sta to je sarah:

to pa jst:

22. avgust 2012
u75649
u75649
aja pa merry:

22. avgust 2012
u75649
u75649
http://3.bp.blogspot.com/-vMnTB3YOb1w/TdJimoRvLjI/AAAAAAAACyc/M6FPv99FliA/s640/tumblr_lctm8v4iCT1qabacao1_500.jpg

to je oblekla sarah sam da je mela gladiatorke namest blaerink
22. avgust 2012
u103783
u103783
nextttttttttttttt
22. avgust 2012
u97751
u97751
neext
22. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike