Forum
Heellooos!♥ Sem nova tukaj in to je moja prva zgodbica :3
Vem da je že 100+ dobrih zgodbic, ampak vseeno..
•brez oglaševanja
•beriii, komentiriiii, riši ,piši ...deeeriii seeee! : *
Sem 16 letna Nia Brown, obiskujem gimnazijo, sanjam, da bi bila fotografinja! Živim v
majhnem mestecu z starši , imam tudi 8 letnega bratca ime mu je Noah.
Sem tipična najstnica ,v šoli mi gre kar dobro. Fanta nimam oziroma še ga sploh nisem imela.. Ja res še nikoli!Fantje me obletavajo ampak sem rees preveč sramežljiva ..ja in to sami taki idioti, pač ne padam na takšne. Moja najboljša prijateljica, sošolka in soseda je, Katy. Vedno tičiva skupaj, vse ampak res vse si poveva. Nedvomno sva kot sestri.

this is me

and this is Katy

23. januar 2014
N-Nia
K-Katy
______
*v šoli*
Minevala je zadnja ura angleščine . Ahh še maloo še maloooo. Sem si govorila v mislih.
*zazvoni*
Hitro pospravim stvari in s Katy hitro oddrviva ven iz razreda.Ravno pred vhodnimi vrati
je gruča in vsi gledajo na oglasno desko.
N-Ja kaj pa je ? Katy daj stopi pogledat plis.?
K-Okej tudi mene zanima .* zgrabi me za roko da greva bližje*
iiiiiii Nia poglej,v petek bo v maldinskem klubu koncert od One Direction. A nisoo cute?
Greva ane ? moreva nujno it! N-Hmm nevem veš da nerada hodim po zabavah in to..
K-pa daj no ne bodi taka mevža!A te nebodo doma pustili al kako? N- Ne saj jih nebo doma.. Ja no saj imaš prav greva ja .In kdo so sploh ti "One Direction" ? K- Pa tile
so iz 3 letnika, so šolski bend in ful dobri in super cute. Še posebej Zayn ................
23. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg