Forum
Meni je dolg čas in sem dobila idejo za eno zgodbo. Upam da vam bo všeč pa se bom potrudla da jo bom napisala do konca, tut če kdaj vmes ne bom pisala, ne bom obupala. I promise :3
Hvala vsem, ki bote brali.

******************************************************************************************************************
''Oh daj no Jersey, pridi z mano. Sami 25 letniki bojo tam in če bom jaz edina najstnica tam se mi ne bo pisalo dobro.'' me je Haley prepričevala naj grem z njo na zabavo študentov. ''Kot da bo kaj pomagalo če bom tam še jaz.'' rečem in zavzdihnem. ''Vem da ti je mama obljubila da bosta imeli movie night ampak vseeno, kaj ne bi bilo super če bi šli na party? Tudi Spencer bo tam. Prosiiiiiiiiim te nooo.'' Malo je manjkalo da bi šla na kolena. ''Poglej, mama mi je obljubila da bova skupaj ker nikoli nisva in še Nikki bo pri prijateljici tako da bova sami.'' rečem in se pogledam v ogledalo ter si začnem nanašati make up, ki sem ga že imela preveč na sebi. ''Jersey! Ne delaj mi tega prosiiiiiiiim.'' je zastokala. ''Spencerja lahko vidiš na poti v šolo.'' rečem in skomignem z rameni. ''Jersey doma sem!'' je zavpila mama spodaj. ''Vidiš, prišla je in zdaj bo rekla da bova imeli movie night.'' rečem in se na hitro počešem ter stečem na hodnik kjer je stala mama. Objela sem jo in ona mi je objem vrnila. Vedno sem bila vesela ko sem jo videla saj se je to redko kdaj zgodilo. S sestro Nikki sva nekako prepuščeni sami sebi. V hiši smo največkrat jaz, Nikki ter naše 3 uslužbenke in pa naš šofer. Z Nikki imava enega šoferja, mama pa ima svojega, ki ga nikoli ni ker mame ni skoraj nikoli doma. No pa se vam bom predstavila da boste vedeli o čem govorim.

Sem Joanna Tyler. Vem da imam grozno ime, zato me nihče ne kliče po imenu Joanna. Vsi me kličejo Jersey. Ta vzdevek obožujem. Že od malega me tako kličejo vsi, ker se je tega spomnila moja mama. Ime Joanna mi je izbral moj oče, ki zdaj živi čisto drugje in me niti ne zanima kje. Stara sem 17 let. Čez 10 mesecev bom 18. Končno bom lahko delala kar hočem, no pravzaprav že delam zdaj. Imam sestro Nikki, ki je stara 15 let in je čisto podobna mami. Obe imata dolge blond lase in imata svetlo polt, medtem ko sem jaz temnolasa in imam temno polt. Očitno sem ravno jaz dobila očetovo nesrečo. Skupaj z mamo in sestro živim v ogromni hiši v New Jerseyu, predmestju New Yorka. Mogoče imam pa zato takšen vzdevek. Imam najboljšo prijateljico Haley Jenner, s katero sva tudi sošolki in najpopularnejši punci na šoli. Kadarkoli greva po hodniku vsi vpijejo; ''Jersey in Haley prihajata!'' Všeč mi je da me imajo radi, ampak včasih pretiravajo. Vsi govorijo da sva najlepši na šoli in da lahko dobiva katerega fanta hočeva. Haley je to že sprobala, jaz pa sem nekako nedostopna. Zabavam se s fanti ampak nisem še nikoli imela resnega fanta, medtem ko jih je Haley imela že 5 in trenutno ji je všeč nek študent Spencer Gray.

Moja sestra je prav tako osvajalka. Hodi v 1.letnik in na enako šolo kot jaz, jaz sem 3.letnik. Zdaj pa o najini mami. Ona ni navadna mama. Je filmska igralka, BFF od Angeline Jolie. Skoraj nikoli je ni doma. Redko kdaj se zgodi da je en večer doma. Vem da ima rada mene in Nikki. Vsi v šoli želijo biti moji prijatelji zaradi moje mame. Še učitelji se mi prilizujejo.

*****************************************************************************************

''Oprosti Jersey ampak danes ne bom mogla bit doma. Sestanek imam za snemanje filma.'' reče mama in me poljubi na čelo. ''Oh vredu.'' odvrnem. Nasmehnila se je in se odpravila v svojo sobo. ''Ne skrbi mama, se bom že znašla in bom tudi jaz spremenila načrte.'' rečem sama sebi in zavzdihnem. Mame nikoli ni skrbelo kako bova z Nikki preživljali trenutke ko nje ne bo. Odpravila sem se nazaj v mojo sobo. Haley je visela na mojemu prenosniku in gledala Spencerjevo sliko. ''Hal, šla bom s tabo na zabavo.'' sem rekla čisto umirjeno in ona je takoj planila pokonci ter me začela objemat. ''Totalno si bom uničila make up ampak hvala hvala Jersey, najboljša na svetu si.'' je rekla in me cmoknila na lice. ''Se lahko pomiriš? (Naglas sem se zasmejala) Kdaj se party začne in kje?'' vprašam in se vržem na posteljo. ''Okoli devetih.'' odvrne. ''Torej imava še točno 3 ure da se urediva.'' vzkliknem in jo zvlečem iz sobe po stopnicah dol. ''Hej, grozno frizuro imam.'' se začne pritoževati. ''Ja ravno zato greva v mamin poseben studio za urejanje.Pridi. Nisem ti še tega pokazala ker ni bilo posebne priložnosti ampak zdaj ko si se zaljubila v Spencerja je posebna priložnost.'' rečem. Nič ji ni bilo jasno. Prišli sva do vrat na koncu našega ogromnega hodnika. Odklenila sem jih in prižgala luč. ''O moj bog!'' je zavpila in vstopila noter. To je bil mamin poseben kotiček kjer se je urejala za razne posebne priložnosti, tudi jaz sem ji pomagala izbirati oblačila, a zdaj ko je bolj slavna se je to spremenilo in tega več ne uporablja. ''Tukaj je ostalo ličil koliko hočeš in oblek, ki jih mama še oblekla ni.'' rečem in vzamem v roke puder. Haley je bila navdušena. ''To je bolje kot v trgovini!'' je zacvilila in stekla z neko obleko v kabino za preoblačenje. ''Jersey jaz odhajam!'' je nenadoma rekla mama pri vratih in stekla sem do nje ter jo objela. ''Nikki gre čez 1 uro k prijateljici, zato boš ti sama in pazi na hišo.'' reče. ''Prav.'' odvrnem. ''Vidim da si pokazala Haley te obleke in ličila. Če kaj potrebuje lahko kar vzame.'' reče. Prikimala sem in se ozrla po sobi. ''Torej se vidiva jutri, najverjetneje se vrnem okoli kosila in bomo jedle skupaj.'' reče in se nasmehne in že je šla proti izhodu. Bila je urejena kot vedno. ''Kakšna sem v tej obleki?'' je rekla Haley ko se je končno prikazala iz kabine. Imela je oblečeno kratko modro obleko z naramnicami. ''Super. Spencer se bo definitivno zaljubil vate, če se ni že.'' rečem in se zasmejem, ona pa se je natančno gledala v ogledalu...

Vem da piše da bojo notri 1D sam še ne bojo takoj c:
nextam?
18. januar 2013
Neeeexxxt.!!
18. januar 2013
u116976
u116976
neeeeext
18. januar 2013
u65741
u65741
next
18. januar 2013
neeeeeeeext
18. januar 2013
u80685
u80685
next!.
18. januar 2013
Še sama sem pogledala kaj bi oblekla. Brskala sem in naletela sem na bele kratke hlače, ki jih je moja mama imela oblečene pred tremi leti na slikanju. Čeprav je stara 40 let ima popolno postavo in je zaželjena pri moških vseh starosti. ''Gospodična Jersey, Nikki vas išče po celi hiši. Sporoča vam da gre k prijateljici.'' reče naša služkinja pri vratih. ''Kje je?'' sem jo vprašala. ''Mislim da je v svoji sobi saj išče še primerne čevlje.'' je odvrnila. ''Ok, Hal takoj se vrnem in ne razmeči omare preveč, da ne bo potem Mary imela preveč dela.'' Čeprav sem bila bogata in sem lahko delala kar sem hotela, sem imela spoštovanje do naših služkinj in sem jim poskušala olajšati delo, zato sem imela svojo sobo vedno pospravljeno, brez da bi jo mogle pospravljati one. Ko sem končno prispela do Nikkine sobe sem jo zagledala pred ogledalom. ''O Jersey, kaj praviš o teh čevljih? Kaj niso super? Pa še s to obleko pašejo.'' reče in me pogleda. ''Ne greš prijateljici kajne?'' vprašam in se vsedem na njeno posteljo. ''Ne. Prosim ne povej nikomur. Na zabavo študentov grem.'' odvrne, meni pa so skoraj padle oči z jamic. ''Nikki! Se ti je zmešalo? Ok tudi midve s Hal sva namenjeni tja ampak vseeno! 15 let si stara, o moj bog.'' vzkliknem in zavzdihnem. ''Ja ti pa 17, kot da je kakšna razlika. Potem pa če že gresta vidve tja, lahko greva midve s Patty z vama.'' Patty je Nikkina BFF. ''Ok. Kje je Patty?'' vprašam in prekrižam roke. ''Spodaj v sobi za goste.Gleda TV in čaka da se uredim.'' odvrne. ''Ampak zabava se začne šele ob devetih, zdaj je pa ura 7!'' vzkliknem. ''Ja s Patty greva še v center kupit nove torbice.'' odvrne in si vtakne uhane v ušesa. ''Grem se preoblečt in se dobimo čez pol ure spodaj.'' rečem in odhitim nazaj dol k Haley. Sedela je pred ogledalom in se ličila, jaz pa sem hitro pograbila bele kratke hlače ter vijolično kratko majico in se preoblekla. Obula sem bele čevlje s peto. ''Hej Jersey, te lahko naličim jaz?'' me je vprašala Haley, ko je končala s svojim urejanjem. ''Zakaj pa ne.'' rečem in sedem na stol. ''Misliš da bom Spencerju všeč takšna?'' vpraša. ''Zagotovo. Nikki in Patty gresta z nama.'' odvrnem. ''Kaj? Pa saj sta fazanki! Na zabavo študentov gresta?!'' Nič ji ni bilo jasno. ''Ja. Bolje da gresta z nama tja in nazaj, kot pa da se jima kaj zgodi.'' odvrnem. ''Ja imaš prav.'' je odvrnila in me začela ličit. ''Končano.'' je rekla čez nekaj minut. Pogledala sem se v ogledalo in nisem mogla verjeti. Super me je naličila. ''Greva zdaj?'' jo vprašam in vstanem. ''Kako? Šele čez 1 uro in pol se začne.'' reče začudena. ''Ja ampak onidve gresta še po neke torbice.'' odvrnem in zavijem z očmi. Odpravile smo se v garažo. Šofer je že bil pripravljen. Sedle smo v avto in odpeljali smo se do trgovine s torbicami in ostalimi modnimi dodatki. ''Takoj prideva!'' je zavpila Nikki in s Patty sta se odpravili v trgovino, midve s Haley pa sva sedeli v avtu in čakali. ''Tako sem živčna. Kako naj se sploh približam Spencerju?'' je začela govorit. ''Ti se samo trudi da ga očaraš in če mu boš všeč, bo sam pristopil do tebe.'' odvrnem. ''Kaj pa če je tudi on sramežljiv?'' zastoka. ''Če te bo gledal in se ti nasmehnil, potem pristopi ti do njega.'' odvrnem, ona pa me je hvaležno pogledala. ''Ti si res prava prijateljica, ne vem kaj bi brez tebe Jersey.'' reče in me objame. Ko sta se dekleti končno vrnili iz trgovine smo se odpeljali do diskota, kjer je bil party za študente. Vstopile smo. Na srečo ni pri vhodu nihče stražil. Patty in Nikki sta se takoj odpravili plesat, midve s Haley pa sva sedli za prazno mizo. Seveda je Haley z očmi iskala Spencerja. ''Spencer je tam in pleše z neko punco. Kako sem lahko tako nora da sem mislila da so mu mogoče všeč mlajše.'' je nenadoma zastokala in se naslonila na mene. ''Če pleše z njo še ne pomeni da mu je všeč.'' jo potolažim. ''Saj res.'' reče in plane v smeh, jaz pa prav tako. Razgledala sem se naokoli. Spencer je naenkrat gledal proti nama. ''Hal, poglej kdo naju gleda. Pomahaj mu.'' rečem in jo sunem v ramo. Ubogala me je in mu pomahala in...ZADETEK! Pomahal ji je nazaj in kmalu se je znašel pri najini mizi. ''Hej punci.Kako sta? Znani se mi zdita.'' reče in vsedel se je nasproti Haley. Samo strmela je vanj, zato sem se mogla pogovarjati jaz. ''Ja mogoče si naju res.'' rečem. Za trenutek me je pogledal in potem je spet pogledal Haley. ''Torej kako vama je ime?'' vpraša. ''Ona je Haley, jaz pa Jersey.'' odvrnem. ''Jaz sem Spencer.'' reče in se spet nasmehne Haley, ki je bila rdeča kot paradižnik. ''Nista še študentki kajne?'' vpraša. Spogledali sva se in odkimali. ''Nič za to, tu je vsak dobrodošel. Hej Haley greš plesat?'' Ko jo je to vprašal je samo prikimala in Spencer se je nasmehnil ter jo prijel za roko. Šla sta na plesišče in jaz sem za mizo ostala sama.
18. januar 2013
neeeeeeeeeeext!
+ nova bralka
18. januar 2013
u116976
u116976
neeeeeeext
18. januar 2013
''Jersey? Kaj pa ti delaš tu?'' Od nekje se je pojavil Mike, ki je ravno to leto postal študent. ''Tu sem s Hal. Kaj ti delaš tu?'' ga vprašam, on pa plane v smeh. ''Uživam v študentskih letih.'' odvrne. Zmajala sem z glavo in pogledala proti Spencerju in Haley. ''Tvoja sestra je pa zelo dobra postala.'' reče in se zakrohota. ''Kako to misliš?'' vprašam začudena. ''Pleše kot nora in zdajj je šla ven z Chrisom.'' odvrne. ''In koliko je ta Chris star?!'' zavpijem. ''23.'' Izbuljila sem oči. ''Kam sta šla?'' ''Nekam na samo.'' reče in zamahne z roko ter s stolom pride bližje k meni. ''Torej Jersey, veš da postajaš vedno lepša in meni vedno bolj všeč?'' reče zapeljivo. ''Hvala. Zdaj pa če dovoliš, grem najdit Nikki. Nočem bit teta pri 17ih.'' rečem in vstanem, on pa prav tako. ''Oh daj no, Nikki se bo znašla sama.Ostani z mano.'' reče in me prime za roko. ''Kdaj drugič Mike, skrbi me za sestro!'' vzkliknem in se prebijem skozi množico do vrat. Zunaj pa so bili novinarji, najbolj nadležne osebe na tem planetu. ''Jersey je res da je Brad Pitt prevaral Angelino s tvojo mamo?'' je vprašal eden izmed njih. ''Kaj? Ne!'' sem rekla in začela iskat Nikki. Brad Pitt in moja mama? O moj bog. Na klopci sem zagledala Nikki in tistega Chrisa. Nadlegoval jo je! ''Hej Chris.'' rečem in stopim korak naprej proti njima. Nikki me je debelo pogledala. ''Jersey, nisem te videl.'' reče. ''Nikki greva domov?'' jo vprašam, ona pa prikima. ''Nikki še ne gre nikamor. Idi ti noter k Miku.'' reče Chris. Grdo sem ga pogledala in prijela Nikki za roko. ''Kje je Patty?'' jo vprašam, ona pa skomigne z rameni. ''Poklicala bom šoferja da naju pride iskat.'' rečem in iz torbice potegnem telefon. Čez nekaj minut je šofer bil že tam. Nikki je celo pot bila tiho. Ko smo prispeli domov je takoj šla v svojo sobo. Še sama sem se odpravila spat. Jo bom že jutri vprašala kaj je narobe.
19. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeext!
19. januar 2013
u116976
u116976
neeeeeext
19. januar 2013
u80685
u80685
next!.
19. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani