Forum
Če vam bo zgodba ušeč bom napisala next če vam pa ne bo pa je pač ne bom jst upam, da vam bo ušeč ! če vam je ušeč napišete next in zgodbo bom nadeljevala
14. marec 2012
(če vs ke zanima je zgodbica izmišljena)
no bom kr začela
Sm Nastja za prjatle Nastex lahk pa tut nastja nastex
Slika ???
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/276291_100002888201444_547492_n.jpg
to sm jst

Živim navadno življenje, kot ga pač živi vsaka najstnica Včasih sm full glasna, včasih pa tiha, ko miš
rada imam vse živali še podgano ! Imam pa še najpomembnejše prjatlce Imam pa tudi BFF ime ji je Nika !
slika ???
http://www.tocnoto.si/modules/aktualno/uploads/nika_kljun_fotka_01.jpg
NEXT ?????
14. marec 2012
vam je zgodba ušeč??? naj nadaljujem ???
DA
NE
14. marec 2012
začetek zgodbe
****************************************************************************************************************
(To se je dogajalo, ko še ni bila Nika moja najboljša prijateljica in je še sploh nisem poznala)!!!
Enega dneva sem šla na party z prijateljico ! Ko se je znočilo je vsak mogel iti svojo pot. Jst sm šla domou. Ko sem prišla domou sem šla kr v pojstlo. Zjutraj pa, ko me mami zbudi, mi na jasnem pove,da se bomo preselili in da gremo celo v okolico Mariboa. To me je full šokiralo, saj smo prej živeli v Prekmurju in sem se bala zaradi mojega naglasa, Prekmurščine in še česa podobnega... Mama me je umirila s tem, da v Prekmurju nisem imela prijateljic in ljubezni, v Mariboru jih bom pa imela. Ta dan sem še šla v šolo in povedala vsem sošolcem in sošolkam, da odhajamo, da se bomo preselili. To jih seveda ni šokiralo, ker sem bila na šoli ena izmed nepriljubljenih in edino kar si slišal na šoli o meni je bilo to, da sem piflarka, da sem zagrenjena v sebe in da sem zabita, ter, da se me usi bojijo, ker mislijo, da sem coprnica.... Ko sem prišla iz šole, je prišla iz kombija tudi moja simpatija...........
NEXT ???
14. marec 2012
Pozdravila sem ga oz. zakričala na ves glas njegovo ime. Ker je bil atletik se je tako ustavil... Vprašala sem ga, če pozdravi moje sošolce in sošolke, ker me ju3 ne bo v šolo. Odgovoril je:JA, Z VESELJEM! Potem smo se peljali z avtomobilom v Maribor.Ko smo se preselili nisem v šolo hodila dva dni. Ko sta minila ta dva dneva sem šla v šolo. Bilo me je strah kot sem napisala že prej zaradi prekmurskega naglasa. Ko sem prispela v šolo sem se zamislila in povedala: WOOOOOW ! kako lepa šola. Ker imam sestri smo prvo odpeljali mojo najmlajšo sestrico v vrtec. Vsi so nam želeli dobrodošlico mi smo pa odgovarjali HVALA. Druga sestra je že hodila v šolo, zato sem morala iti že v šolo. Z mamo sve še mojo drugo sestro odpeljali v šolo,naenkrat pa zagledam.............
15. marec 2012
u59711
u59711
next.... zgodba je u redu, sam bi te prosla, da bl slovničn pa več pišeš... hm.... pa da se mal vleče, ne pa vse tko hitr zgodi če razumeš.... drgač pa ja, super! nexty
15. marec 2012
u79562
u79562
next
15. marec 2012
Sarah1199 tenx, pa bom , ja razumem pa še enkrat huala
15. marec 2012
Naenkrat pa zagledam ravnatelja, ki mi reče: Dober dan, ti si verjetno nova na tej šoli. Odgovorim mu: seveda ! Vi ste pa verjetno ravnatelj ?! Odgovori mi: Seveda ! Vpraša me (ravnatelj) : te pospremim do tvojega razreda ?? odgovorila sem mu : JA, seveda in prosila mamo, če gre z mano. Ko sem prišla do svojega razreda vidim, da vsi skačejo po mizah, nekateri se pogovarjajo,... Ko pa zagledajo ravnatelja pa vsi otrpnejo in grejo vsi hitro na svoja mesta. Ravnatelj me predstavi : To je vaša nova sošolka, ki prihaja iz Prekmurja... bla bla bla kuj neke,...
Potem pa vidim, da so tam deklice na kupu, jaz pa morem sedeti med fanti. O.K. sprijaznim se in prosim ravnatelja, če mi pokaže mojo omarico. mama je odšla, jaz sem pa šla k omaricam z ravnateljem. Videla sem, da je moja omarica perfektna in bila je takšna: pink/blue z bleščicami moji najljubši barvi pa še bleščice mwaaaaaaaaa
Ko se vrnem v razred pa zagledam 1 dekle samo. Grem jo pozdravit in jo vprašam kako ji je ime. Predstavi se tako: Živijo! sem Nika! tiste tam so glavne na celi šoli (to so ble moje sošolke OMG!)in mene nočejo sprejeti v družbo...
NEXT ???
15. marec 2012
u68138
u68138
next,... next,... next,... plissss
16. marec 2012
še 1 next rabim, pa nextam pa pilsss če boste kaj oglaševale
30. marec 2012
oprostite, da nisem tak dougo nextala... mogla sem se učit pa take...
16. april 2012
ampak zdejle bom vseeno nextala....
16. april 2012
No, meni je ime Nastja, moji sestrici je tudi ime Nika ! Najmlajši pa Nina. Odgovori mi: Eni važički je ime Nina, tista je glavna. Rečem ji: ah, saj bo boljše, mislim,da lahko mi2 postaneve prijateljici. Odgovori mi: ja, ampak jst bi bla rada nekaj več. Začudeno jo pogledam To ona vidi pa mi reče: Ne mislim punca, jst mislim, da bi rada bla tvoja BFF !
AJAAA! Rečem ji: Ja, seveda... Lahko sma.
Pogovor: J-Jst N-Nika
J: Maš fanta ?
N: ammmm, (sramežljivo) ne. Pa ti ???
J: Ne...

DRIN !!! Zazvoni šolski zvonec vsi se posedajo na svoja mesta in vstopi učiteljica. 1. ura je MAT! o.k. ne obužujem je glih full ampak je vredu. Učiteljica nekaj razlaga tak cel dan... Po pčouku pa mamo kosilo. Jst se vsedem zraven Nike na umirjenem mestu, kjer naju doben ne vidi, mi2 pa vidiva use...

Pogovor: J-Jst N-Nika
N: Nastja, vidiš tistega fanta tam ?
J: Ja, vidim ga. Zakaj ?
N: Tisti fant mi je ušeč oz. sem zaljubljena v njega samo z njim hodi Klara (ena od važičk) slike njih: http://static.igre123.com/images/forum/posts/e/295ffc700bbbed016c921a8d1494a04e.jpg
16. april 2012
po vrsti gre tak od leve proti desni(na sliki važičk)
1. Klara
2. Nina
3.Špela
16. april 2012
1 next ?
18. april 2012
next
18. april 2012
fant v katerega je zaljubljena nika:http://www.google.com/imgres?hl=sl&sa=G&biw=1366&bih=705&gbv=2&tbm=isch&tbnid=24F58UzIRAursM:&imgrefurl=http://www.inquisitr.com/158299/nick-jonas-to-play-dead-beat-dad-on-last-man-standing/&docid=
18. april 2012
ups... mogli boste prekopirati
18. april 2012
tenx za next Špela... next for you
*******************************************************************************************************************
Aja, ji odgovorim, žal mi je. Ampak use bove še dobro uredili... Hinausko se zasmejim proti Klari. Ona me samo začudeno pogleda in zažvali Erika (tako je ime fantu v katerega je zaljubljena nika). Čeprau me ni nihče maral sem se zadrla po celi jedilnici: party pr men, povabljeni usi, kdo pride ob 22.10 se začne! Tako sem bila začudena saj so se usi drli: Jst ziher, jst tud, pridem ipd. Še Nina, Klara in Špela so se drle: Jeeej, jst pridem...
Zadrl se je tudi Erik in bila sem presrečna
****************************************************************************************************************sorry da je bol kratk del
18. april 2012
Zadrl se je tudi Erik in bila sem presrečna da bom lohk izpeljala svoj načrt da bosta Nika in Erik skup ! oprostite neki se mi je zbrisalo...
18. april 2012
u68138
u68138
nextyyyyyyyyyyyyyy
14. maj 2012
next
14. maj 2012
o.k. nextam
***************************************************************************************************************
Z Niko sva po šoli odšli proti trgovinam,tam sva si kupili dosti svari in neizmerno sva uživali.Ko sva kupili vse potrebno pa dosti tudi nepotrebnega,sva odšli proti moji hiši.Tam sva se oblekli
Moja obleka:

Nikina obleka:
Nato sva se uredili in počasi sva začeli pripravljati stvari za party.
Naredili sva koktajle
Kupili sladkarije
Nikina obleka:

(glejte obleko,ne žensko!)

In vse je bilo nared.Ko se je ura bližala 2o.3o sem šla dol in prižgala sveče ter uredila bazen.Že je pozvonilo pri vratih in bilo je zelo dosti obiskovalcev,saj so prišli vsi s šole.Dali so mi darila (party sem imela,ker imam rd) in že so odhiteli proti pultu s koktejli.Vsak si je vzel koktejl nato so šli jest sladkarije in tako dalje.Vsak je šel na svoj konec,ko pa zagledam Klaro,Nino in Špelo.V ozadju pa je hodil še Erik.Rekla sem si samo: Moj načrt bo izpeljan in že sem šla do Erika in ga povlekla na samo.
POGOVOR:
J: Jaz E: Erik
J: ''Erik,v koga si zaljubljen? Povej po resnici!''
E: ''Zaljubljen sem v Niko.''
J: ''Res???''
E: ''Ja.Samo Klara me bo ubila,če ji povem in me bo osramotila pred celo šolo...!''
J: '' Don't worry. Čakaj tu.Grem po Niko in da ji TI poveš vse! Da si zaljubljen vanjo itd.''
E: ''O.k.! Ampak kam greš ti?''
J: ''Osramotit grem Klaro in ji povedat to,kar bi drugače ona tebi!'' In že sem odhitela proti Klari,Nini in Špeli.Z žlico sem udarila po kozarcu in vsi so utihnili: ''Veste kaj? Klara,Nina in Špela so ene kur**.''
In že je Klara ugovarjala: ''Ne to ni res !!!''
Jaz: ''Res? Kaj pa pomeni ta videoposnetek?'' In začela sem predvajati videoposnetek,na katerem so Špela,Klara in Nina govorile: Nič,grem zdaj jaz k Eriku,nato pa še k Maxu,Lukeju in Mihatu.O.k. midvi z Špelo pa veš kam greva?K onim budalam,ki vse verjemejo...haha ! Se je še slišalo nato pa je vse utihnilo.Jaz sem samo rekla: ''No?Kdo mi verjame?'' In vsi po spisku razen Klare,Nine in Špele so govorili: ''Jaz,Jaz!'' Špela,Nina in Klara so pa odšle in se jokale.
***********************************************************************************************
1 next ???
Uprašanje:
Kaj je rekel Erik potem Niki,ko ga je videla???
14. maj 2012
next
15. maj 2012
hwala za next!
*******************************************************************************************************
Potem sem šla do Nike in Erika vsa vesela,saj sem naredila nekaj zelo dobrega.Ampak nisem storila še vsega.Ko sem prišla tja sem videla Niko in Erika,kako se poljubljata.Tako,zdaj pa je moj načrt izpeljan.Z Niko in Erikom smo se veselili in se neizmerno zabavali.Ko je prišel čas,da so gostje odšli,so odšli.Odšli so vsi razen Erika in Nike.Ona dva sta spala v sobi za goste.Napotili smo se spat in zjutraj ko sem se zbudila,je bila ura 12.oo.Zbudit sem šla še Niko in Erika,a kaj ko njiju ni bilo potrebno buditi,saj sta bila že pokonci.Mama nas je poklicala h kosilu.
Za kosilo je bilo:
MESO:

IN SOLATA:

Ko smo se najedli smo odšli gledat TV.Zmenili smo se da bomo po malici odšli v kino...
****************************************************************************************************************
15. maj 2012
nexxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
16. maj 2012
Lep dan,... ti želim,... இ⊱╮♥ இ⊱╮love♥ இ⊱♥ ╮இ⊱╮love♥இ⊱╮♥ இ⊱╮♥ இ⊱love╮♥ இ⊱╮♥ இ⊱╮.இ⊱╮♥ இ⊱╮love♥ இ⊱♥ ╮இ⊱╮love♥இ⊱╮♥ இ⊱╮♥ இ⊱love╮♥ இ⊱╮♥ இ⊱╮
16. maj 2012
huala
16. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg